Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Tomb Raider CE

Żeby nie było. Jeśli chodzi o figurkę Lary to jest to action figure. Jak by ktoś nie wiedział - taka sama jak figurka dołożona do EK Deus Ex Human Revolution. Najkrócej mówiąc ma ruchome stawy i zapewne kilka przedmiotów które może trzymać w rękach.

Zapewne po premierze pojawią się jakieś statuetki w sprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ek wyglada zacnie i mi sie podoba. Dzieki Bogu Lara nie jest w pozycji kucajacej. Niestety zapewne firma, ktora zamiast stawac sie lepsza dla graczy a do tego wymusza na reklamobiorcy aby jego czytelnicy nie przekrecali jej nazwy choc na to zasluguje, zrobi cene 400-500. Co oznacza, ze zamiast na EK wydam kase na big boxy i firma, ktorej nazwy nie moge przekrecac nie dostanie nawet zlotowki a gre kupie w reedycji:-P

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka TR-a moim zdaniem trochę zawodzi.

To że figurka miała być typu action,było już wiadomo.Lecz jej wykonanie jest nie najlepsze.Twarz wygląda kiepskawo a łączenia i zgięcia są bardzo mocno widoczne,w porównaniu do takiego Adama z DE:HR.Jako że mam też Adama to wiem jak ciężko jest go postawić i na prawdę lubi się przewracać...tutaj podejrzewam to samo niestety.

Drugim zawodem jest brak steelbooka-czytałem przed pokazaniem wizualizacji że miał być a tu lipa.Pewnie sklep typu Futureshop zrobi własny,więc już muszę doliczyć z 100-200zł do tej ek.

A co do ceny,to 100$ US,60 funtów UK,więc podejrzewam tak jak w przypadku DR:HR który posiada bardzo podobną zawartość,że Cenega zaśpiewa za to 349zł na konsole,no max 399zł.500 czy 600 zł to była by przesada na maxa.

Tak czy siak pewnie kupię,choć liczyłem na coś fajniejszego

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie wychodzi dlaczego figmy są lepsze niż action figures z gier. Figmy posiadają specjalny stojak z "ramieniem" dzięki czemu można ustawiać figurkę w bardzo dynamicznych pozach - nawet podczas skoku. Jak nakręcę filmik to zobaczycie o czym mówię.

Co do twarzy to zawsze będzie ona wyglądała gorzej. Im bliżej jej do realnego wyglądu tym trudniej ją zrobić - szczególnie tyczy się to właśnie action figures.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka Lary bardzo przypomina mi znane onegdaj zabawki Action Man wink_prosty.gif

Ogólnie nie jest tragicznie, bardzo intryguje mnie metalowe pudełko zbiorcze, prócz niego nie ma w tym zestawie jednak nic, co przemawiałoby za tym, by wypluć za nią ~400zł w edycji PC (@Yoszek - 100$ = ~80 funtów = 400PLN IMHO)

Edit.

Podrzucam linkacza do unboxingu Care Package Edition najnowszego srodaCoDa -

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie rób sobie jaj. Różnica jest kolosalna. Masz u siebie figurkę z Deux Ex HR?

Widać film jest konieczny bo nie wiesz o czym mówisz.

Dobra, zapomnij. NIe będę się sprzeczał bo nie ma to sensu. Każda figurka z ruchomymi stawami = action man.

Tej EK i tak nikt normalny nie kupi jeśli będzie za 400 zł.

Figmy to zwykle cena rzędu 170 zł (droższe jeśłi mają dużo dodatkowych elementów). To jednak nie jest figma. Figurka Lary + gra - cena 250 zł to praktycznie tyle. Cena max jaką można było by wystawić to 300 - za więcej lepiej olać.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że zapewne "znienawidzona przez wielu firma wydawnicza w Polsce" (eh, ten nowy regulamin każe mi używać dłuższej formy) zażyczy sobie cenę z kosmosu, a nakład może być skąpy na nasz kraj, więc rozejdzie się szybko bo i tytuł chwytliwy. Nvm.

Dla mnie wszystkie te ruchome figurki kojarzą się z action-manem (czyt. zabaweczką dla dzieci) i nic tego nie zmieni. Lara wygląda IMHO paskudnie, szczególnie z twarzy, ale to pewnie kwestia gustu. W każdym razie i tak nowy TR to nie moje klimaty (chyba, że dorwę premierówkę w okolicach 40-50 zł, zobaczymy czy warto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/u...21113110612.jpg tutaj dobry screen EK.Po zbliżeniu już wiem,że nie ma opcji abym kupił ek.Figurka jest na prawdę tragiczna.Poza tym Survival Edition ma o wiele fajniejsze opakowanie zbiorcze.

BTW. Heart of the Swarm wychodzi 12 marca,cena podstawki to 39.99 euro(czyli u nas z 200zł).Ciekawe czy też będzie ek,tym razem z pudełkiem ze stylistyką na Zergów.Jakby każdy z dodatków otrzymał ek,wzorowana na każda rasę to nie powiem fajnie by się taki zestaw prezentował.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yoszek

Mam nadzieję, że Blizzard pójdzie za ciosem zapoczątkowanym kolekcjonerkimi edycjami dodatków do WoW'a i podobnie potraktuje Starcrafta II. Heart of the Swarm w EK to spełnienie moich marzeń, czekamy na nowe wieści.

@Tomb Raider EK

Niestety, Square Enix narzuciło kolejny już raz te swoje badziewne action figures, przez co figurka Lary nie dość, że mała to jeszcze urodą nie grzeszy (twarz idzie przeboleć, ale te tandetne stawy już nie). Mimo to, jesli cena za edycję PC zamknie się w 300 zł to jestem w stanie sobie takie coś zakupić. Inaczej zainteresuję się wydaniem limitowanym, które ma świetne opakowanie zbiorcze :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakomity temat. Dziś doszło do mnie pudełeczko śniadaniowe z Fallouta 3, a poza tym mam jeszcze Steelbook z CoDmw2 + artbook no i oczywiście kolekcjonerke Duke Nukem Forever, aha no i "niby" kolekcjonerke GTA VC. W miare mozliwości postaram się zrobic fotki, a tutaj lapcie IMO okazje, bo nie widzialem tego EK w podobnej cenie http://allegro.pl/colin-mcrae-dirt-2-edycja-specjalna-pc-pl-nowy-i2776210197.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz się spotykam z edycją specjalną Colin McRae: Dirt 2. Naprawdę wygląda to ciekawie i dosyć niespotykanie. Zamiast steelbooka otrzymujemy bieżnik opony trollface.gif .

...No i już poszła. W takiej cenie, to się nawet nie dziwię...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@action figure to badziew

Nie każdej postaci to pasuje.

Tutaj na przykład to działa.

Całe wydanie.

Swoją drogą jestem ciekaw kiedy się ta europejska limitka pojawi w sklepach internetowych. Amerykańskie wydanie z lampą mam już zamówienie, więc zostało tylko to.

@Edycja specjalna Dirt 2

Jest w sklepie "znienawidzonej przez wielu firmy wydawniczej w Polsce" za 29,99 z darmodostawą. Jak ktoś się godzi na cenę z kosmosu to chyba warto.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heart of the Swarm w EK to spełnienie moich marzeń, czekamy na nowe wieści.

ja tam swego czasu widziałem jakiś przeciek. Nie wiem, czy autentyczny, czy nie, ale dotyczy jednego z rzekomych dodatków do tejże EK, którym miałyby być skrzydła królowej roju (czy innej tam - nigdy nie grałem w żadnego Starcrafta) przeznaczone dla postaci D3. Coś jak skrzydła Tyraela tylko mroczniejsze. Był nawet screen, który wyglądał całkiem fajnie. Tego, czy to prawda, jednak nie wiem. Btw..nie widzę za bardzo powodu, by ta gra nie miała się ukazać w EK, bo technicznie rzecz biorąc nie jest to dodatek, a kolejna kampania single.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(twarz idzie przeboleć, ale te tandetne stawy już nie).

Aż mnie zagotowało... To nie są tandetne stawy. Obecnie są to najlepsze i najlepiej zrobione stawy. Czy to tania figurka za 150 zł czy figurka za ponad 1000 zł - takie stawy w nich znajdziesz.

Action man ma badziewne stawy. Stare figurki mają badziewne stawy bo zwykle w jednej osi ruchu. Tutaj masz pełen zakres ruchu i nawet "ludzkie" ograniczenia.

Do gęby lary mogę się zgodzić ale tylko co do tego.

@Lubro

Dokładnie. Figmy z anime wyglądają zawsze najlepiej, ewentualnie kilka wyjątków. Dla postaci z gier zarezerwowane są zwykłe figurki i statuetki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...