Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja miałem w p.... punktów i jakieś 2 lata temu zamieniłem je na... monitor:) 22" Benq LCD.

Do dziś, jak na razie, na nim jestem i całkiem fajnie się sprawuje.

Gry na dzisiaj:

no właśnie nic ciekawego nie przyszło:/ Jedynie "kolekcjonerka" Carbona i joystick thrustmastera w limitowanej edycji HAWX.

Kurde, czekam na tego kuriera z moją PC-tową freedomką i doczekać się nie mogę...

@DOWN:

Aaaaa:) To stąd ta broń w Twoim pierwszym filmiku na YT:)

Sam też miałem na nią chęć, ale... Punktów nie miałem na tyle...

Jestem lepszy:D

Dostępne punkty: 85

Punkty wydane na nagrody: 13100

Punkty wydane na wygrane aukcje: 0

Punkty aktualnie w aukcjach (gdzie Twoja oferta jest aktualnie najwyższa): 0

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pochwalić tylko tyle, że czekam aż mi przyjdzie artbook z Prince of Persia 2008(od poniedziałku czekam na wysyłkę), a do tego udało mi się zgarnąć Prince of Persia 2008 Steelbook Edition z grą po ang, na którego wysyłkę czekam od środy, więc mam nadzieję, że obie paczki dojdą mi jutro i idealnie uzupełnią edycję kolekcjonerką tejże gry. ;)

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam zakup ME3 na jakąkolwiek platformę. Sam mam na PC i jako (były) fan BioWare dawno się tak nie zawiodłem. Gadżety są atrakcyjne dla fana, ale sama gra to gniot słabiak na całego, więc jak ktoś się zawiedzie tak bardzo jak ja, to żeby nie było, że każdy się zachwycał. tongue_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ME3 w swojej pseudo-kolekcjonerce na konsole można już od dawien dawna wyhaczyć na allegro w podobnych cenach, nieprzekraczających 150zł. No ale dla lubujących się w bardziej oficjalnych zakupach w sklepach internetowych powinni być zadowoleni. Poruszając temat ME3 to gniotem bynajmniej bym jej nie nazwał, faktycznie zakończenie pozostawia spory niedosyt i gra nie jest wystarczająco dobra jako zwieńczenie tej zacnej serii ale 93% na metacriticu jednak sugerowałoby że gniot to to nie jest..

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96: Ech, może nie na temat, ale mógłbyś rozwinąć jakoś ten wątek? Bo dla mnie, ME3 ciężko nazwać gniotem, pod jakimkolwiek względem (no może jest jeden, kreacja postaci i możliwe wybory. Tylko, że ja już dawno traktuję serię jako interaktywny film, a nie pełnowymiarowe cRPG i myślę, że każdy kto ma chociaż trochę oleju w głowie też tak robi). ME3 różni się od poprzedników trochę klimatem oraz założeniami, więc szanuję twoje zdanie, ale gniotem trudno to nazwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Znowu zaczniemy war na forum? biggrin_prosty.gif

Mi nie wadzi zakończenie, mi wadzi płytkość całej gry, ograniczone dialogi etc. Gra ma kilka zalet i owszem - gniotem nie jest, to jest średniak, który się wybija, ale jest to jednocześnie dla mnie najsłabsza fabularnie część z serii.

Poprawiłem mój wcześniejszy post, w celach nie wyjścia na osobę, która zmienia zdanie co 5min(chociaż i tak już wyszedłem :D), bo 'gniot' napisałem wręcz automatycznie. ;) Takie przyzwyczajenie jak po premierze gry o niej dyskutowałem.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest to jednocześnie dla mnie najsłabsza fabularnie część z serii.

Za przeproszeniem, co? ME3 pod względem fabuły jest równie rozwinięte co ME1 (jak nie bardziej). Najsłabszą częścią trylogii pod względem fabularnym, była niezaprzeczalnie "dwójka", w której fabuły w ogóle nie było (albo było jej tyle co na przeciętnym seansie Transformersów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus

Ja rozumiem, że jest wojna i trzeba działać, ale BW poszło po najmniejszej linii oporu. Zrezygnowali z wielu wątków rozpoczętych w ME1, które były kontynuowane w ME2, a w ME3 o nich słuch zaginął(chociażby Czarna Energia, albo Mroczna Energia nie pamiętam dokładnie). Wielu miało małe oczekiwania przed ME3 i oni się nie zawiedli, natomiast osoby, które pokładały nadzieję, że ME3 da drugą szansę BW grubo się zawiodły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pozwolę się wtrącić i zapodać linkiem do aukcji Dead Island Platinum Edition, myślę że cena nie jest z kosmosu, może kogoś zainteresuje.

EDIT

Albo i nie, znalazłem nieco tańsze oferty, w każdym bądź razie myślę że warto zaopatrzyć się w tą edycję wink_prosty.gif .

@down

Przecież nie mówię że ktoś kto ma grę ma kupić, po prostu za tą cenę, może mniejszą można dorwać samą grę, a tu jest wersja z dodatkami.

Edytowano przez Rainrir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście to?

http://www.cdprojekt.pl/news/6179/GAMEBOOK_-_WIELKI_POJEDYNEK

piękne okrągłe słówka a ciekaw jestem z jakim to VAT-em opychają czy nie przypadkiem ze stawką dla książek?? co by rozwiązywało zagadkę czemu tak a nie inaczej to wydają (bo że nie chodzi o to żeby było bogaciej rozwiewają filmiki na YT)

jak ktoś nabył coś z tego prosiłbym o info bom ciekaw niezmiernie, choć sądzę że znam odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie, jeszcze się pochwalić tym, co dziś wczoraj upolowałem na Kompanii Graczy. Mianowicie zgarnąłem póki była okazja:

- 2 rękawki z DEHR

- koszulka z ACR(pewnie ją wykorzystam do kręcenia unboxów z AC)

- karty z Dishonored

Wydałem dzięki temu 100% moich punktów w zasadzie, ale liczę, że z czasem wszystko się odrobi. ;D

Edytowano przez TTTr96
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79 - to wydanie to kpina. Z tego co czytam, w takim "Wiedźminie" jest 12-stronicowa "książka" + płyta DVD... i to za "jedyne" 40 zł. A na allegro można za połowę tego dorwać piękne wydanie premierowe (jak bardzo bogate, to chyba każdy wie, bo 3 różne płyty, mapa, opakowanie zbiorcze, gruby poradnik, opowiadanie, instrukcja itp. to chyba sporo). To swoisty eksperyment CDP.pl, bo płacą za to 8% VAT - jak za książki. Podobnie sprawa ma się z wydaniami filmowymi (sam mam sagę Alien w podobnym wydaniu).

Sprawa CDP.pl (CD-Projektu) jako wydawcy jest już przesądzona - sprzedają ostatnie tytuły, do których mają prawa wydawnicze w Polsce i IMHO nie dalej jak za 2-3 lata zwiną interes. Ciekawe tylko kto wyda kolejne gry CD-Projekt Red (oby nie Cenega*, bo to byłby koniec świata). Po pierwsze, absolutnie nie wyobrażam sobie ich nowej gry w wydaniu pokroju płyta + pudełko + świstek udający instrukcję ("EA dziękuje klientom za wsparcie środowiska" biggrin_prosty.gif), po drugie mam nadzieję, że mimo wszystko chociaż Cyberpunka dorwać będzie można jeszcze w jakimś bogatszym wydaniu (bo Wiedźmin 3 to dla mnie oczywista oczywistość, zresztą i tak kupię EK).

* Om om om pacman.gifFaster Then Mod. ^^

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Jesli <ciach> rzeczywiscie zostanie dystrybutorem gier CDP Red i wydania Wiedzmina 3 czy Cyberpunka zostana ograniczone pod wzgledem zawartosci do plyty, karteczki z serialem i pudelka, to moze uratuja nas wydania zachodnie. Wyjdzie pewnie drozej, ale moze nie bedzie wtedy bidy z <ciach>, a w moim przypadku omine jeszcze ichnia blokade regionalna. protestuje.gif

Witamy pierwszego, który został upomniany za naruszenie nowego punktu regulaminu. Ponieważ nowy pkt 10 został dodany dopiero parę minut temu wierzę, że jeszcze nie zdążyłeś się z nim zapoznać. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ciekawie się to wszystko zapowiada, a szkoda sami zmarnowali to wszystko....

Promocje na muve:

Alan Wake Edycja Specjalna 49,99: http://sklep.muve.pl...tion-pc-pl/4878

Two Worlds II Game of the Year Edition 49,99: http://sklep.muve.pl...-specjalna/4721

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...