Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Pomijając fakt że to najgorsza reklama jaką w życiu widziałem - zbiorcze wydanie Divinity wydaje się sensownym zakupem dla fana serii a dołączone kompendium po polsku stanowi nie lada gratkę. Cena parówki nie urywa, ale nie można powiedzieć iż nie jest przystępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Dzieki.Cena nadal wysoka ale pre order poszedl.

Nie wiem czy ktos oprocz mnie tutaj takze czeka na Aliens Colonial Marines i jej ek ale jakis czas temu Amazon mi przeslal maila z opoznieniem premiery z 12 lutego na ostatniego marca.Po raz kolejny przesunieta premiera,zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej spasowac i poczekac czy gra nie okaze sie crapem oraz liczyc na to ze cena ek mocno poleci w dol.

Edit: Roznica miedzy wersja Bioshocka na ps3 a pc to 14zl w tym empiku O.o

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix:

Chciałbym, ale to nie to:D

@Yoszek:

TAK!!! Jest to gra Homefront w edycji Voice of Freedom.

Sprzedawca jedynie pudło zbiorcze rozfoliował, natomiast cała reszta jest nadal w folii.

Od niego kupiłem też kolekcjonerki wszystkich S.T.A.L.K.E.R.-ów w metal boxach - 40 zł/sztuka.

Jak tylko gry przyjdą to się nimi pochwalę:P

Czyli po Wszystkich Świętych zapewne.

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się pochwalę nowymi gadżetami. Po długim oczekiwaniu paczka wreszcie do mnie dotarła...

PA260205.jpg

PA260206.jpg

Zgadnijcie z jakiego z tych gadżetów najbardziej się cieszę :3

Jutro też będzie specjalny filmik - zobaczymy jak mi wyjdzie. Po za tym będzie jeden olbrzymi unboxing i jeden zwykły. Czy coś więcej to zobaczymy.

@Blaze

Daj zdjęcia or Shit didnt happen :P

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i mam do Was pytanko. Czy ktoś miał bliższy kontakt z tym czymś? Wiem, że nie ma tam nic poza grą i jakimś bonus DVD, ale ciekawi mnie wykonanie digiboxa tejże edycji.

Swoją drogą, doszła dziś do mnie kolekcjonerka Heroesa V i stwierdzam, że to wydanie szokuje. Skrzynka jest czymś genialnym, niestety jej zawartość jest dość... no powiedzmy, że CDP zmarnował pierwsze dobre wrażenie. Przy czym, wiedziałem w co się pakuję więc nie narzekam. Ładna skrzynka, większa niż się spodziewałem!, więc jest ok. ;) Jak będę miał czas i okazję to nagram unboxing, bo zdecydowanie warto. :)

Jak już w klimatach Heroesa jesteśmy, to mam jeszcze takie pytanko: Czy ktoś zamierza kupować Kompendium Ashanu? Sam jestem chętny na angielską wersję tego cuda, bo na polską się nie zanosi. Jakby ktoś sprowadzał i był gotów skołować więcej niż 1 egzemplarz, to proszę o kontakt ze mną. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie znoszę jak coś jest nazywane EK a prócz gry nie ma tam nic kolekcjonerskiego... No chyba, że dodają DLC - wtedy to już jest EK że hej... -_-

Jak nie posiadasz Wszystkich Herosów V to mógłbyś się skusić na to wydanie. W innym wypadku - daruj sobie bo szkoda pieniędzy. No chyba, że zależy ci na "kolekcjonerskim" pudełku z płytami w środku.

Nie miałem tego w rękach ale widać, że jest to zwykły gruby DVD box.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to gdzieś widziałem w tym wydaniu DigiBoxa(dla niewiedzących to taka rozkładana tekturka do znalezienia m.in. w ME1EK czy DEHR EK), a Heroesów posiadam każdych, piątkę aktualnie w 4 egzemplarzach. :)(EK, KWC, ZE, SE), więc jeśli miałbym kupować to czysto w celach kolekcjonerskich. Swoją drogą, ktoś był tak genialny i dopisał tam EK, bo jest w końcu jakieś Bonus DVD i się zastanawiam, czy to jest to samo co w Złotej Edycji, czy może CDP miał własny Bonus DVD, a zagraniczne edycje własny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

Nr 30. Myślę nad otwarciem, ale nie wiem czy to zrobię. Żałuję, że nie kupiłem dwóch sztuk, ale akurat w tym miesiącu mam problemy z kasą. Jak będę otwierać to na pewno zrobię unboxing. Przy okazji jak możesz to w edycji posta napisz jak ci się podobało PGA. Mi najbardziej się retro podobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tej Puszki Pandory, to ciekawe, po ile będzie chodziła za 5 - 7 lat? Oczywiście mówię o zaplombowanym egzemplarzu trollface.gif.

Zmieńmy trochę temat, bo czas na zaprezentowanie unboxingu chyba najważniejszej kolekcjonerki tej jesieni:

Chyba chęć kupna zwykłej wersji pudełkowej, trzeba będzie zamienić na to cudeńko trollface.gif .

[DOPISEK]

Do Marek79:

Pewnie, że biorę ^^ .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o wersji PC? Jeżeli tak, to uważam, że jak najbardziej się opłaca. Jeśli to wersja na konsolę Xbox 360, to w takich cenach ona mniej więcej teraz stoi.

[DOPISEK]

...Chociaż nie... Gram.pl ma ją za 150 zł...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Serio jesteś zainteresowany tym g*wnem :trollface:? Nazwanie jej najważniejszą kolekcjonerką tej jesieni, nawet z przekąsem, jest zwyczajnie nie na miejscu bo i ja, i Ty na pewno też wiesz, że to zwykłe dojenie fanów serii z ciężko zarobionych pieniędzy. Jeżeli słowo "kolekcjonerska" warte jest dla Ciebie na tyle dużo by do gry dopłacać blisko 40zł - nie wnikam :>

@TTTr96

Ta edycja HoMM5 dostępna jest w okolicach 50-60zł już od zamierzchłych czasów, nie ma w niej nic interesującego czym mógłbyś kierować się przy jej zakupie.

@przemek1231

Cena naprawdę w porządku, wszak niższa od premierowej a pomimo tego że każdy ma 5 takich egzemplarzy u siebie w pokojach to stosunkowo niewiele ofert tych kolekcjonerek schodzi do optymalnej ceny 100-150zł.

@Wuwu

Od co najmniej 3 tygodni Mroczny Wiesiek stoi na gramie za 150zł, potwierdza to fakt że EK im się nie sprzedała a poprzednie ekscesy z jej dostępnością a raczej jej chwilowymi brakami były tanią i niezwykle podłą zagrywką ze strony gramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...