Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Czy zakupił ktoś już Edycje Specjalną (?) Ghost Recon Future Solidier z figurką ducha ? Widziałem ostatnio tą edycje (właśnie z figurką) za 99,99 więc może skusze się na zakup. Jeśli ktoś ma tą edycje to leci prośba o zdjęcia Ducha smile_prosty.gif

EDIT:

Kolejna prośba.

EK Króla Artura 2 - posiada ktoś ? Czy kordzik rycerski jest zrobiony z plastiku ?

Edytowano przez Revolvero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Figurka jest sprzedawana oddzielnie ;). Do zamówień przedpremierowych są dodawane kamuflaże oraz jakieś DLC (i chyba gra w steelbook'u). To tak zwana "Signature Edition". Figurka jest sprzedawana oddzielnie i kosztuje bodajże 89 złotych. Jak wszystko pójdzie dobrze, to za jakiś czas wrzucę zdjęcia owej figurki (nie spodziewałbym się ich jednak wcześniej niż 28 czerwca, gdyż figurkę zamówiłem razem z grą, a datę premiery owej, jak wiadomo lub nie wiadomo, przesunęli właśnie na około 28).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, moje informacje są błędne, bo większość sklepów już masowo wysyłają figurkę. smile_prosty.gif

Edit:

Żeby tak nie marnować posta.

Pewnie część z was pamięta, że jakiś czas temu wgrałem kolekcję moich gier na serwer hostingowy gier i miałem te zdjęcia Wam zaprezentować. Otóż od dłuższego czasu nie poczyniłem z nimi nic, jednak przewiduję że niedługo wgram kilka nowych zdjęć i wtedy uzupełnię listy. Liczę, że w wakacje wykonam te plany i każdy w sposób przejrzysty będzie mógł przeglądać moją kolekcję. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No to czekamy na zdjecia. :)

Ja dzisiaj zrobilem wreszcie pre-ordera na AC3 w edycjach Join or Die i Freedom. To ostatnie (chyba :P) kolekcjonerki, jakich zakup mam zaplanowany w tym roku, pomijajac oczywiscie jubileuszowe wydanie serii Street Fighter. Jesli zdecyduje sie na zakup jeszcze jakiejs edycji kolekcjonerskiej, to bedzie to bardziej impuls niz zaplanowana z wyprzedzeniem decyzja. ;)

A obecnie czekam na jeszcze jedna przesylke, pudeleczko opatrzone napisem Collector's Edition. Kiedy ono wreszcie do mnie dotrze zaktualizuje moja kolekcje o nastepne trzy pozycje i podejrzewam, ze niejakiemu Yaperowi ten maly update przypadnie do gustu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i lepiej spokojnie sobie człowiek kasę zdąży odłożyć po wakacyjnych wyprzedażach :)

(skorzystałem na wirtusie a i innych okazji by się trochę znalazło)

a tak poza tematem odnoszę wrażenie że po zmianie layoutu forum jest mniejszy ruch(wpisy) czy tylko mi się tak zdaje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też dobra wiadomość :) Na nowego Assassyna czekam, ale nie z niecierpliwością. Zawsze łatwiej będzie uzbierać kasę, a w co będę grać się nie martwię, bo już na półeczce mam masę gier, do których się jeszcze nie zabrałem (m. in. poprzednie AC), a w wakacje jeszcze zamierzam zaopatrzyć się w nowe Orcs Must die!, Darksiders 2 i być może Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że kawałek kolorowej tekturki (która w wydaniach CD-Projekt jest dodawana do wielu premierowych gier i wszystkich droższych reedycji) i 2 przedmioty w grze już czyni z tytułu edycję kolekcjonerską... przynajmniej w takowym dziale jest na MUVE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, nie koloryzujmy. Do działu kolekcjonerek muve wrzuca wszystko co nie jest premierówką lub reedycją, była tam też np. figurka z Ghost Recona. Bardziej bulwersuje fakt tak nachalnego podczepiania się (jak najmniejszym kosztem) pod skądinąd popularne limitowane, przedpremierowe wydania. Dzisiejszy świat zmierza w złą stronę, powiadam Wam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie EK Heroes VI z ultimy i byłbym zadowolony, gdyby nie fakt, że ta nowa gra wygląda jakby była już używana...i to sporo. Pudełko jest porysowane w wielu miejscach, powgniatane, podarte(!) i co dośc dziwne poklejone :/. Jakby tego było mało, zamknięcie z napisem Heroes VI jest bardzo krzywe i nie domyka się. Wewnątrz nie jest lepiej. Okładka od artbooka jest również cała porysowana, wewnątrz natomiast na prawie każdej stronie widac masę białych kropek, których nie można się pozbyc, rys, przetarc i w jednym miejscu również kleju. Jestem bardzo zdziwiony i zupełnie tego nie rozumiem. Odesłałbym do wymiany, ale zapewne również ja musiałbym płacic za wysyłki, co wyniesie mnie jakieś 30% ceny towaru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja na Twoim miejscu bym reklamował. Jakieś kropeczki na artbooku byłyby jeszcze do przełknięcia ale powgniatane, podarte i ogólnie zniszczone pudełko to ja podziękuję. Całość winna być nowa, a jeśli na taką nie wygląda to masz prawo reklamować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie EK Heroes VI z ultimy [...]

Czy na karcie towaru (podczas zakupu) była informacja, że towar jest nowy i w folii? Jeżeli tak, to pozycja, którą otrzymałeś jest niezgodna z opisem i nadaje się tylko i wyłącznie do zwrotu + nagłośnienie sprawy. To są normalnie cyrki, co ten - za przeproszeniem - "sklep" wyczynia w ostatnich miesiącach.

U mnie "Ultima" jest skończona i NIC, NIGDY od nich nie wezmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, nie pomyliłeś przypadkiem Ultimy z muve? :>

Niezwykle pechowa sytuacja. Ja z Ultimą nie miałem jeszcze takich problemów, a tutaj wygląda, że dostałeś towar używany, albo co najmniej poniszczony przez nieudolne składowanie na magazynie, a następnie złożony, sklejony i zafoliowany po chałupniczemu, byle tylko sprzedać jako nowe. Nienawidzę takich sytuacji, bo trzeba się sporo nafatygować, żeby dostać to, co zamawialiśmy. Życzę powodzenia w odkręceniu tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...