Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Tak, zrobię unboxing ale połączony z unboxingiem jedynki + opisy co sądzę o grze itd. Chyba, że uważasz, że wchodzę ci w paradę to nie ma problemu i się wstrzymam :) Sama gra jeszcze nie doszła...bo jeszcze nie zapłaciłem. Dogadałem się, że zrobię przelew potem...tak jak z Bleubem. Kwiecień więc zapowiada się zjawiskowo :D

Chyba żartujesz... Ale wymyśliłeś ;) Dobrych unboxingów dobrych tytułów nigdy za wiele. Czekam z niecierpliwością. Bardzo jestem ciekawy opinii innych na temat gier z serii TW, więc zrób ten przelew jak najszybciej ;)

PS.

Trochę szkoda, że CriX poleciał ale cóż... kto sieje wiatr, zbiera burzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki news.

Edycja Freedom AC nie została wykupiona. Okazuje się iż podobno sklepy wycofały ją z oferty. Jedynym miejscem na jej nabycie ma być podobnie jak w przypadku Revelations sklep Ubi.

Na innym forum ktoś pisał że dostał od Ultimy odpowiedź że nie gwarantują zrealizowania zamówienia.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek

Nie wiem czy wiesz, ale każdy sklep na spontanie wystawił oferty kolekcjonerek AC3. Ostatecznie mamy powtórkę z rozrywki, dlatego ja z kumplem planujemy zorganizować grupę osób do kupna grupowego AC3 Freedom Edition. Niby nic nie potwierdzamy, ale jak się zbierze co najmniej 5 osób, to naprawdę się nad tym realnie zastanowimy. Jak będzie więcej to na 100% się nad tym pomyśli jeszcze przed premierą AC3, tak żeby najpóźniej tydzień po premierze było w domu(bo niestety wysyłka z UbiShopu jest taka szybka...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - Empik urządził podobne zacisze dla God of War III z Puszką Pandory - na youtube od ponad roku ludzie regularnie pytają mnie skąd ją wyrwałem (odnośnie mojej prezentacji wideo) i odpowiedź jest zawsze ta sama (no, chyba, że to jakiś wielkopolski, empikowy fenomen). Co innego z ceną - Puszki Pandory zająć potrafią i niekiedy całą sklepową półkę, dumnie wypinając w naszą stronę swoje 540 zł za sztukę. Nie powiem, miałem niesamowite szczęście, bo gdy empikowa sieciówka dopiero rozpoczynała ten proceder, w moje łapska trafiło pudło za złotych 320.

Yyyy...mowa cały czas o tej ultimate trilogy edition? Bo przed chwilą widziałem 5 egzemplarzy po 330zł sztuka (w stacjonarnym sklepie :P). Kartony, w których jest skrzynia co prawda trochę sfatygowane, ale wciąż fabrycznie zaklejone. Dobra cena?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96 - do mnie edycja Animus AC:Revelations doszla chyba 2 lub 3 dni po zlozeniu zamowienia ;) sam na razie zamowilem ACIII JoD ale pewnie jak przyjdzie czas to wezme Freedom. Na szczesci ejak na razie w tym roku poza Ac i Bioshockiem nie ma zadnych dobrych gier zapowiedzianych, wiec pewnie bedzie to jedyna kolekcjonerka jaka zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli do października kupie to co muszę wreszcie kupic w tym roku (czyt. nowy monitor) chętnie kupie AC3 JoD nie tak wypasiona jak freedom ale mimo wszystko 50 zł dopłaty (na zwykłą edycje preordery oferują po 120 zł) za dziennik, medal pudełko i dlc to nie zła oferta. Choć jak dla mnie wadą obu edycji jest brak soundtracka bo muzyka w Ac jest zawsze rewelacyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou i kraven,

Im więcej dobrego materiału, tym lepiej dla nas wszystkich. Nie krępujcie się, że będzie dubel, czy coś w ten deseń. Jak już jesteśmy przy temacie Shoguna 2, to i ja mogę wstępnie powiedzieć, że szykuję coś fajnego na ten rok. Mianowicie zamierzam zaopatrzyć się w zachodnią kolekcjonerkę z figurką samuraja oraz dokupić do tego osobno zestaw szachowy inspirowany grą.

@EK AC3,

Będzie mi naprawdę przykro jeśli Ultima wycofa pre-ordery edycji Freedom - naprawdę jest czego żałować, bo to wydanie wybitnie podeszło w mój gust. Ziemia się oczywiście nie zawali, do premiery jest masa czasu i będę zmuszony przeboleć horrendalne koszty wysyłki UbiShopu. Trzymam rękę na pulsie i czekam na ruch ze strony Ultimy. Kto pamięta, ten wie, że podobna sprawa była z Epic Edition 'Gears of War 3'.

@RIP,

Gdzie widziałeś te wypaśne kolekcjonerki God of Wara? Cena niezła, w obliczu tej premierowej na pewno atrakcyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba ostatnio pytał się tutaj o EK World in Colflict.

http://allegro.pl/world-in-conflict-edycja...2237594512.html

Poza tym, na allegro pojawiła się też licytacja EK CoD World at War

http://allegro.pl/call-of-duty-world-at-wa...2237091677.html

Można też dostać EK Afterfall Insanity nówkę za 100zł. Kiedyś się nią interesowałem ale może cena jeszcze spadnie. Tak za 50zł wziąłbym bez wahania.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś wcześniej podejrzewałem, że może być tak jak z Revelations (i Brotherhood - nie wiem, czy pamiętacie edycję z pacynką). Jeżeli ta akcja z Freedom Edition się potwierdzi, to mam nadzieję, że ta figurka będzie do sprzedaży oddzielnie, bo wygląda naprawdę nieprzeciętnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP,

Gdzie widziałeś te wypaśne kolekcjonerki God of Wara? Cena niezła, w obliczu tej premierowej na pewno atrakcyjna.

Tyż empik. Tyle, że wrocławski :) Nie powiem, ale God of War jest tą serią killerem, dla której chcę mieć kiedyś PS3 i pewnie w takiej sytuacji bym to cacko kupił, a tak niech sobie inni biorą.

Gdyby człowiek kiedyś inaczej myślał...pamiętam jak MM we Wrocku można było dostać poniżej stówki kolekcjonerkę F3 i stała tego cała masa. To samo z Kolekcją Wszechczasów Heroesów, która leżakowała miesiącami po 150zł...a teraz muszę drżeć o to, co mi cenega zamiast figurki Vault Boya przyśle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93

wszystko fajnie ale to nie są polskie wydania a w przypadku WiC różnica spora, bo zamiast kawałka betonu była koszulka flaga fajna skrzynka i słuchawki (pewnie badziewne ale z logo gry o ile pamiętam :D )

a co do AC części i edycji wszelakich to są to jedyne edycje kolekcjonerskie (specjalne etc.) które póki co mnie nie interesują a to dlatego że wydań w tylu mutacjach tam jest że ciężko to ogarnąć nie mówiąc już o ich skompletowaniu więc póki co wolę łapać inne tytuły (wiem że potem mogę ich nie dostać ale mówi się trudno)

@RIP1988

już wspominałem wcześniej że w "moim" leclercu jest z 5 sztuk F3 w cenie ok 100 PLN

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EK AC3,

Będzie mi naprawdę przykro jeśli Ultima wycofa pre-ordery edycji Freedom - naprawdę jest czego żałować, bo to wydanie wybitnie podeszło w mój gust. Ziemia się oczywiście nie zawali, do premiery jest masa czasu i będę zmuszony przeboleć horrendalne koszty wysyłki UbiShopu. Trzymam rękę na pulsie i czekam na ruch ze strony Ultimy. Kto pamięta, ten wie, że podobna sprawa była z Epic Edition 'Gears of War 3'.

Jeśli tak zrobią to prawdopodobnie ogólnie odpuszczę sobie AC III (albo chociaż przy premierze). Bo mimo, że serię lubię i ukończyłem wszystkie części to poczekam aż gra stanieje. Gry od Ubi dość szybko tanieją, a sama zwykła edycja (jak i ta druga) nie zawierają w sobie nic specjalnego. Mam jednak nadzieję, że Freedom Edition pojawi się w Polsce. Sama figurka prezentuje się wręcz niezwykle dobrze (aż się zastanawiam czy ktoś, aby nie zbyt mocno "podreperował" jej zdjęcie). Sama reszta również prezentuje bardzo wysoki poziom. Za 299 złoty jak dla mnie, naprawdę warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie zamierzam zaopatrzyć się w zachodnią kolekcjonerkę z figurką samuraja oraz dokupić do tego osobno zestaw szachowy inspirowany grą.

Czyżbyś chciał się pochwalić czymś takim?

To jest dopiero edycja kolekcjonerska Shoguna 2!

P.S Jest jakiś unboxing EK "Driver San Francisco" z PL?

Proszę Cię bardzo:

A tutaj wspomniana przez Ciebie kolekcjonerka Uncharted 3. Trzeba przyznać, że robi wrażenie :)

PS.

Facet na swoim kanale ma bardzo przedni repertuar odpakowywanych edycji.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w ogóle taką EK Shoguna 2 można dostać? Bo nie ma co, robi wielkie wrażenie. Jakbym miał okazję do kupienia tej EK (a okazji pewnie nie będę miał) to bym brał bez zastanowienia, mimo, że samego shoguna już mam. Znacznie się różni od nasz Polskiej (czy też Europejskiej) Edycji Kolekcjonerskiej.

Zmieniając lekko temat, to jaka jest szans, że Freedom Edition nie ukaże się w Polsce? Bo takie pogłoski chodzą (szczególnie, po tej EK Revelations). Tylko wtedy, o ile dobrze pamiętam, sklepy nie prowadziły zamówień przed-premierowych na nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Pat661 odbiegnie od tematu EK WoW, Driver, Bioshock, Diablo, itp. a przejdzie do (dla niego) najważniejszej EK w tym roku. Wpierw pytanie do Was.

Jak myślicie, czy Edycja Kolekcjonerska/Specjalna/steelbok/ czy coś innego związane z... (tak tak, już pewnie wiecie, że jestem wielkim fanem tej marki.) grą pt. "Hitman:Absolution"(czy jak kto woli "Rozgrzeszenie"), pojawi się wogóle? Już nie moge spać po nocach bo myśle- "Będzie EK Hitmana, czy nie będzie? Oto jest pytanie"

No i mam do was pytanie (wiem, że chaotyczny tekst u góry ale troche zmęczony jestem) jak obstawiacie, pojawi się wogóle coś związanego z tą serią? Premiera już 21.06 (może się zmienić) więc troche się boje, że wogóle nie będzie EK :sad:

I jeszcze dodam, że naprawde licze na szybkie odpowiedzi bo jest to dla mnie bardzo ważne*

*= i prosze nie pisać "Pojawi się to będziesz wiedział"

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś chciał się pochwalić czymś takim?

To jest dopiero edycja kolekcjonerska Shoguna 2!

Wypas, to jest jeszcze za małe słowo na określenie tego cuda. Niestety te edycje były sprzedawane tylko w krajach położonych na zachód od Odry.

P.S Jest jakiś unboxing EK "Driver San Francisco" z PL?

Kiedyś ktoś tutaj zamieszczał zdjęcia, ale wersji na PlayStation 3 i gra chyba była w angielskiej wersji językowej.

Pamiętam, jak jakiś czas temu w Media Markt leżał sobie ostatni, zafoliowany egzemplarz na PC za równe 140 zł, a ja się głupio zastanawiałem żyjąc nadzieją, że dorwę gdzieś taniej. Nie dorwałem... Obecnie ceny idą za to cacko od 160 zł wzwyż. Pozycji, w której jest model mojego ulubionego muscle cara, czyli 1970 Dodge Challenger R/T.

P.S. I tak nie przepuszczę tej edycji :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...