Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Skyrim nadal jest stosunkowo łatwo dostępny, ale cena oscyluje w granicach 450-499 zł (czyli ponad stówę więcej niż przy premierze, handlarze mają swoje 5 minut). Dla upartego nie jest tak źle, bo samo wydanie wymiata i nadal nic go nie pobiło, przynajmniej moim skromnym zdaniem.

Co do 'Cataclysma' to wydatek rzędu niemal 300 zł za sztukę. Niestety, pojedyncze egzemplarze pojawiają się naprawdę rzadko.

Generalnie, jeśli już jesteśmy w temacie kolekcjonerek WoW'a, to dzisiaj zaliczyłem swoje drugie podejście co do kupna 'Lich Kinga' i znowu sromota: AUKCJA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna prezentacja Ferrou, długa, lecz bez lania wody. Lubię to! :trollface:

@Vantage: zapewne efekt byłby powalający, więc warto się postarać. Pieniądze ze zwykłego Monopolly można ,,przefarbować'' na Fallout'owe.

@Yap: czekam z niecierpliwością.

Chciałem zamieścić unboxing TW II Royal Edition, lecz raczej nici z powodu mojego głosu. Nie, że mi się łamie z tremy (to już swoją drogą :P) ale ciężko by wam się mnie słuchało - nie zapominajcie, że nie przeszedłem jeszcze nawet mutacji (11 lat mam dopiero).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręciłem dzisiaj krótki teaser mojego vloga, plus specjalny przekaz dla bleuba. Wyszła z tego padaka, ale tego się spodziewałem [...]

Yaper? Powiem Ci tak: rozbawiłeś mnie do łez :laugh: . Jeszcze nikt z tego forum tak mi nie poprawił humoru, jak Twój trailer i naprawdę nie przejmuj się obrazem i przytłumionym dźwiękiem, bo swoją osobą nadrabiasz to z nawiązką. Serio.

Z mojej strony lecą gorące pozdrowienia dla Ciebie oraz obowiązkowa subskrypcja kanału :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978,

Ja już jestem taki wesoły chłopak, co lubi rzucać aluzjami na lewo i prawo, ale akurat w tym 'odcinku' trzymałem swoje demony na wodzy. Kto wie, jak to będzie później, ale nie chcę zniechęcić ludzi do oglądania :D Zresztą, wiele osób oglądających nie skończyło jeszcze 18 lat, więc mógłbym zostać oskarżony o demoralizację :D

@CriX,

Zostaw EK King's Bounty i bierz się za Mass Effecta, bo już się nie mogę doczekać jego prezentacji!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do Crix'a.

Crix- będziesz robił unboxing EK Fear'a 3? Jeżeli nie, ja moge zrobić, jednak niczego nie obiecuje :icon_wink:

Pozatym nie wiem czy bylibyście zadowoleni z jakości głosu :confused:

Co prawda mutacje mam już za sobą, jednak... troszke się jąkam. Naprawde troche tak gdzieś jedno słowo na 5-6 zdań

Co sądzicie, żebym zrobił ten unboxing? Oczywiście, nie dziś, nie jutro, może za miesiąc, dwa, ale w końcu będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie matrix, musze Ci powiedzieć, że mam nawet niezłe poczucie humoru :happy:

Nie chwaląc się, jestem najzabawniejszym gościem z klasy :laugh:

Właśnie parę minut temu przećwiczyłem unboxing, bez użycia kamery, i według mnie nieźle to wyszło :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tym głosem przejmujecie. Każdy ma, jaki ma, cała zabawa polega nie na idealnej dykcji, tylko rzetelnym przedstawieniu gry oraz dodaniu czegoś od siebie. Wszystkie unboxingi mile widziane (najlepiej jednak, gdy rzeczywiście otwieramy nówkę nieśmiganą, taka jest pierwotna idea tychże filmików).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie unboxingi mile widziane (najlepiej jednak, gdy rzeczywiście otwieramy nówkę nieśmiganą, taka jest pierwotna idea tychże filmików).

No właśnie, postanowiłem, że tylko tą kolekcjonerke będe wrzucał "otwartą", a inne (w miare możliwości) zafoliowane

Tym lepiej, że masz poczucie humoru. Wrzucaj ten unboxing śmiało, czekam z niecierpliwością :)

Jak już pisałem, nie wcześniej niż za miesiąc, dwa.

Wpierw musze kupić dobrą kamere, no chyba, że chcecie unboxing kamerką z Samsunga Avilli :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robić unboxing FEAR 3 to proszę bardzo. Ja na dobrą sprawę postaram się zrobić unboxingi do każdej mojej EK bo w końcu promuję forum Kolekcjonerzy.pun.pl

Tak więc moim obowiązkiem jako administratora jest dostarczyć materiałów o kolekcjach itd.

A właśnie. Jeśli macie jakieś fajne kolekcje np. gier, anime, figurek czy coś innego to nagrajcie filmiki w których je pokazujecie i trochę omawiacie. Następnie wyślijcie je mi a zamieszczę je na kanale YT Kolekcjonerzy. W prezentacji może się też pojawić wasz pokój, jako miejsce w którym jako kolekcjonerzy trzymacie swoje skarby. Oczywiście wszystko będzie dodatkowo promowane na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo fajne unboxingi.

Tak przy okazji czy ktoś z was miał okazje posłuchać płyty winylowej z EK Bioshocka 2?

Właśnie zajrzałem na blogi Shortyy dzięki za poradnik :happy: .

Edytowano przez adzan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...