Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jataman69

Polski Hip-hop

Polecane posty

Oliwa ma tylko jeden fany bit (

) :happy:

Coma fajna, ale słucham jej tylko w odmiennych stanach świadomości (wtedy naprawdę nabiera sensu :happy: ) i głównie ze względu na wokal :laugh:

Sajkofani dostali pożywkę w postaci tekstu Eldoki w podręczniku, i teraz nikt nie może powiedzieć, że to nie poezja :laugh:

Słuchajcie go ale pisząc, że jego muzyka to poezja narażacie się na śmieszność.

Jak napisał dab:

jak chcesz poezji jeden z drugim to sięgnij po Herberta czy tam innego Norwida
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham tworczosc Eldo (Ostrego i Magika dosyc bardzo lubie, ale to juz inna sprawa), czy powinienem palic sie za to na stosie? Moze jakies argumenty?

Spoko, dorośniesz i zrozumiesz - albo nie...

Mialem tego nie komentowac, ale nie moglem sie powstrzymac. Tak, masz racje, najwazniejsze to zeby byly jakies kul kawalki z o tym jak sie naje... i komus przyje.... po czym zwineli mu telefon. Hell yeah, cos pieknego!

Synku, ja przez ostatni miesiąc przesłuchałem więcej rapowych płyt niż ty przesłuchasz do końca życia i na prawdę nie staraj się mówić mi co jest fajne a co nie jest bo ja to wiem lepiej.

Slucham Dżem, czy to kolejny powod do palenia mnie na stosie?

Na pewno nie jest to powód do dumy chociaż nieżyjący grafoman ładnie komponuje się z resztą twojego gustu.

A moze jakis argument? Wyjasnisz mi te wyzszosc pomaranczy nad mandarynkami, ze akurat Ci raperzy maja byc od tego Eldo tak lepsi? Ja ich wole, wiec tak jest, uh?

To nie ja zakladam zespól z bratem i ojcem

I sprzedaje plyte w kioskach jako tania patologie,

Daj mi prosze polowe tych ukladów i srodków,

A przyrzekam, ze nie znajdziesz ich efektów w kiosku.

W koncu wyweszyli oficjalna awangarde

Promocja za spokój sumienia, zwykly barter,

Ja sie niezle bawie, spadl mi z serca kamien,

I roztrzaskal witryne, która chroni twoja plyte.

Chyba napisze manifest ? 10 punktów

O tym, czemu nie pisze o markach produktów,

O tym, czemu nie slysze siebie w glosnikach setek,

Bo odbiorca, to nie jest zaden ***** pretekst.

Mówia: ?nie szanujesz siebie nie biorac za to kasy?

Tak tez mówia o kobiecie, która bierze za to hajsy.

To co laczy te postawy jest widoczne nagim okiem:

Zawsze jebie sie sztuke, gdy w gre wchodza pieniadze.

Jedni maja sluchaczy, mi wystarcza wyznawcy,

Psychofani ? ryzykuje zycie piszac dla nich.

Kiedys bylem przekonany, ze to musi miec sens,

Ale dzisiaj widze, ze niekoniecznie tak jest.

Jednych ogranicza tresc, a drugich forma,

A mnie dobre wychowanie od kopania ich po mordach.

Zapetlona tautologia ? tradycja stania w miejscu,

Plucie na establishment bedac w jego obiegu,

Plus poczucie bezsensu walki z wyzyskiem

Pojeciami, narzedziami, które daje wam system

Ta zwrotka (najbardziej jasna z całego Ddeko) jest lepsza od wszystkich tekstów jakie słyszałeś w swoim życiu. Nie muszę pisać elaboratów, żeby to udowadniać - wystarczą mi cytaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tego nie komentowac, ale nie moglem sie powstrzymac. Tak, masz racje, najwazniejsze to zeby byly jakies kul kawalki z o tym jak sie naje... i komus przyje.... po czym zwineli mu telefon. Hell yeah, cos pieknego! I nie ma prawa, zebym zgodzil sie z tym stwierdzeniem, ze Eldo nie ma flow - ma, chociaz niekazdemu moze przypasic. Mi pasuje jak juz pisalem.

Sam tego chciałeś :laugh: Kawałek o "niczym", który bije na głowę tekstowo i lirycznie każdy wywód Leszka :happy:

Aż zacytuje:

"Gdyby w melanżowanie grało się na Olimpiadzie, to bym tam był z Orłem na piersi, w pierwszym składzie" :laugh:

EDIT:

Polecam trochę luuuuuuuuuuzu. Napinając się nie ma co pisać "Nie jestem sajkofanem" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dorośniesz i zrozumiesz - albo nie...

"Jak bedziesz starszy to zrozumiesz lepszosc pomaranczy nad mandarynkami. I ciastek czekoladowych od ciastek z bita smietana."

Synku, ja przez ostatni miesiąc przesłuchałem więcej rapowych płyt niż ty przesłuchasz do końca życia i na prawdę nie staraj się mówić mi co jest fajne a co nie jest bo ja to wiem lepiej.

A slyszales kiedys o czyms takim jak gusta? To forum o grach miedzy innymi, tak wiec podam to na przykladzie gier. Przejdziesz wszystkie 100 nowosci. Nolife. Czy znaczy, ze skoro ty masz "doswiadczenie" bo je wszystkie przeszedles znaczy, ze masz 100% racje mowiac, jak to ta gra jest "fajna" a ta druga jest "do bani?" Taka prawda, ze ktos inny moze miec opinie calkowicie odwrotna.

W ogole to widze tu taka glupia mysl, ze to co wymysle ja jest najmojsze i najichsze.

Slucham Dżem, czy to kolejny powod do palenia mnie na stosie?

Na pewno nie jest to powód do dumy chociaż nieżyjący grafoman ładnie komponuje się z resztą twojego gustu.

Jak dla mnie obrazajac Ryśka obrazasz cala muzyke Bluesowa. Troche we mnie wzburzyla ta wypowiedz, ale zostawmy to, to temat o polskim rapie, czyz nie?

Ta zwrotka (najbardziej jasna z całego Ddeko) jest lepsza od wszystkich tekstów jakie słyszałeś w swoim życiu. Nie muszę pisać elaboratów, żeby to udowadniać - wystarczą mi cytaty.

Zwrotka jest dobra. Ale z tym co napisales, nie do konca sie zgadzam. Znowu to "moje jest najmojsze"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak bedziesz starszy to zrozumiesz lepszosc pomaranczy nad mandarynkami. I ciastek czekoladowych od ciastek z bita smietana."

To, że ty uważasz coś za dobre nie oznacza, że na prawdę takie jest. W twoim przypadku wypada nawet powiedzieć, że to co uważasz za dobre oznacza, że to coś nie jest dobre. Więc zamiast unosić się tutaj gimnazjalną (a jeśli jesteś już w liceum to mam dla ciebie złą wiadomość, synu) dumą posłuchaj kogoś starszego i ogarniętego w temacie - to ci wyjdzie tylko na dobre.

A slyszales kiedys o czyms takim jak gusta?

Ty na razie słyszałeś tylko o gustach. Za parę lat (może) sobie wyrobisz.

Jak dla mnie obrazajac Ryśka obrazasz cala muzyke Bluesowa. Troche we mnie wzburzyla ta wypowiedz, ale zostawmy to, to temat o polskim rapie, czyz nie?

A czy obrażając BassHuntera obrażam całą muzykę elektroniczną ? Swoją droga całkiem przypadkiem wyszła mi świetna analogia.

Dla mnie blues to Muddy Watters, B.B. King, Big John Wrencher, Robert Johnson a nie bohemiarskie, post-hipisowskie popłuczyny Dżemu z Ryśkiem 'Kompotem' Riedelem na czele.

Ale żeby nie wyjść na złego człowieka podklepię Ci parę DOBRYCH rzeczy z polskiego rapu.

http://www.youtube.com/watch?v=xfTyYEe4gH4

http://www.youtube.com/watch?v=g2jDhzvDUTM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty na razie słyszałeś tylko o gustach. Za parę lat (może) sobie wyrobisz.

Ech, ty dalej widze ostro przy swoim. Ale dab, hardkorowy sluchaczu rapu, pochwalisz sie moze lista swoich dziesieciu ulubionych wykonawcow polskiego HH?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, pochwalę :

1. Kidd

2. LaikIke1

3. Ten Typ Mes

4. Zkibwoy

5. TeTris

6. Smarki Smark

7. Junes

8. Reno

9. Pezet

10. Dizkret

edit .Lista na szybko, pewnie jakbym robił to 5 minut temu to by było trochę inaczej bo przecież jest jest Wankz, Parker, Pudel, Klasik czy Gres - jednak 3 pierwsze miejsce zawsze niezmienne, żelazne nawet

edit 2. albo kopruch, faczyński, niko, majkel, łozo, jot, gbs - duzo ich ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, uwielbiam ludzi, którzy znają wielu artystów i dlatego uważają, że Ci, którzy znaja ich mniej i zamiast znać 3612785432 artystów z podziemia znają kilku z mainstreamu są idiotami i wszystko mają gdzieś.

Bez urazy dla Tonego ale piszesz posty w taki sam sposób jak on tylko, że jeszcze bardziej odrażająco. Ja Ci powiem, że nie masz racji, że g.... się znasz. Proszę, uszanuj to, że ktoś ma inny gust. Mogę sobie słuchać nawet Dody, a tobie nic do tego. Każdemu na ulicy zwracasz uwagę gdy nie podoba Ci się ubiór lub wygląd tej osoby? I skoro tak kochasz hip hop (chyba) to po co wchodzisz na forum? Po to, żeby się pochwalić? Kogoś pocisnąć? Ja odwiedzam to forum po to, żeby dowiedzieć się czegoś nowego i poznać czyjeś opinię. Opinię na temat muzyki, a nie gustu innego użytkownika.

@Tony - Można kogoś skrytykować ale najlepiej robić to ostrożnie, a nie w taki prymitywny i dziecinny sposób. Zalewa mnie krew gdy czytam coś takiego jak:

"To, że ty uważasz coś za dobre nie oznacza, że na prawdę takie jest. W twoim przypadku wypada nawet powiedzieć, że to co uważasz za dobre oznacza, że to coś nie jest dobre"

"Ty na razie słyszałeś tylko o gustach. Za parę lat (może) sobie wyrobisz."

"Synku, ja przez ostatni miesiąc przesłuchałem więcej rapowych płyt niż ty"

"Kocham tworczosc Eldo (Ostrego i Magika dosyc bardzo lubie, ale to juz inna sprawa), czy powinienem palic sie za to na stosie? Moze jakies argumenty?

Spoko, dorośniesz i zrozumiesz - albo nie..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawny politycznie się ten temat zrobił. Nie można nikogo skrytykować, bo jest płacz.

Proponuję trochę dorosnąć i nie kopiować retoryki Smugglera z AR, to jest może i użyteczne na sfrustrowanych 13-latków, ale nie do normalnych dyskusji.

A pod tym, co napisał dab, podpisuję się wszystkim, co mam, choć połowy z jego top nawet nie kojarzę.

Eldo i poezja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, uwielbiam ludzi, którzy znają wielu artystów i dlatego uważają, że Ci, którzy znaja ich mniej i zamiast znać 3612785432 artystów z podziemia znają kilku z mainstreamu.

A jak to będzie po polsku, ziomek ?

Poza tym mój drogi ziomku zrozum, że jak ktoś wyraża swoje jakieś tam marne zdanie, które jest wierutną bzdurą i co gorsza tylko rozwinięciem stereotypu, który wcześniej przytoczyłem to dziwnym nie jest, że ktoś kto wie trochę więcej o tym wetnie się do rozmowy i napisze co jest 5.

Przytoczyłeś tutaj Tonego, w sumie słusznie bo on posiada dużą wiedzę o czarnuszych rapsach i też by zareagował gdyby ktoś usilnie próbował udowodnić, że Lil' Dap to najlepszy raper w historii argumentując to w opcji : własny gust, pomarańcze, mandarynki, gimnazjum i PRZECIEŻ JA TAK UWAŻAM I TO MOJE ZDANIE czy inne takie bzdury.

I przestań już starać się mnie zdenerwować bo wyrosłem już z wybuchów szału w internecie chociaż dalej mierzi mnie cała ta nowa generacja fanów rapu, którzy nigdy nie słyszeli Skandalu a Nastukafszy jest dla nich słabe bo to przecież tylko prostackie rymowanki o blantach i chlaniu.

I naprawdę nie chcę robić z siebie alfy i omegi bo nie mam ku temu predyspozycji ale no kurde, piszesz bzdury i nachalnie starasz się je przeforsować to licz się z tym, że ktoś ci to wytknie, nawet dosyć agresywnie i zamiast się spinać po tym to przeczytaj, przyjmij to do wiadomości i zastanów się chwilę bo ja też przechodziłem kiedyś przez okres uwielbienia rapu a tego co piszę nie pisze, żeby się podbudować tylko dlatego, żeby w jakiś sposób promować tę lepszą stronę mojej nadal ulubionej muzyki.

Proszę, uszanuj to, że ktoś ma inny gust. Mogę sobie słuchać nawet Dody, a tobie nic do tego

A z jakiej racji mam szanować Ciebie, twój gust, twój ubiór, twój trądzik młodzieńczy ? Mówię to co mi się podoba i kiedy mi się podoba. Nikogo nie bluzgam, nie obrażam uczuć religijnych ani waszych rodziców więc wiszą mi twoje żale w takiej sytuacji.

Mogę sobie słuchać nawet Dody, a tobie nic do tego. Każdemu na ulicy zwracasz uwagę gdy nie podoba Ci się ubiór lub wygląd tej osoby?

Ostatnio nawet przez to zmieniły mi się proporcje czaszki i kształt nosa xD xD xD

Na swoją obronę dodam, że ważył 120kg a ja miałem problemy ze staniem prosto xD xD

@Tony - Można kogoś skrytykować ale najlepiej robić to ostrożnie, a nie w taki prymitywny i dziecinny sposób. Zalewa mnie krew gdy czytam coś takiego jak:

"To, że ty uważasz coś za dobre nie oznacza, że na prawdę takie jest. W twoim przypadku wypada nawet powiedzieć, że to co uważasz za dobre oznacza, że to coś nie jest dobre"

A co ? Mam go poklepać po plecach i powiedzieć 'tak, zatrzymaj się na Eldo, dodaj jeszcze LUC'a i nie musisz się dalej zagłębiać bo przecież słuchasz rapu ze szkolnych podręczników (ciekawe, który raper pierwszy użyje tego pancza xD xD) a poza tym słuchasz Ryśka, który dawał BB Kingowi lekcje z robienia bluesa więc już lepiej być nie może' ?

pis joł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jak mam się przekonać do ostatniej płyty Eldo?? Przesłuchałem ją kilka razy i tylko produkcja daje radę. Niech ktokolwiek zamiast pisania pustego "Eldo Wielkim Poetą Jest" wytłumaczy mi, dlaczego nim jest bo widzę, że nikt nie potrafi :dry:

Wiem, że to cios poniżej pasa, ale nie mogłem się powstrzymać :laugh:

ZOBACZ ELDOKA NA WOLNO, MASZ TUTAJ PRZED SOBĄ MOJĄ MYŚL UWOLNIONĄ, GOTÓW DO WALKI JAK LOBO I TAK JAK COP ROBO OCZYSZCZAM MIASTO ZE...<SMARKNIĘCIE> Z PUSTĄ GŁOWĄ.A WIĘC ZOBACZ JAK NA WOLNO ELDO JEDZIE CAŁY ŚWIAT PADA TUTAJ NA KOLANA, ZOBACZ ELDO CAŁY CZAS SIE STARA NO BO OBROŃCY TYTUŁU ZNISZCZĄ KAŻDEGO KTO FIKA Z PUSTĄ GŁOWĄ, ZNISZCZE WSZYSTKICH ZOBACZYSZ, ELDO MIASTO WYCZYŚCI Z TYCH KTÓRZY SĄ NIE NAJSYS ALE WORST,LEŻĄ NA PODŁODZE ZOBACZ ELDOKA ZNISZCZY PRZEJDZIE PO NICH JAK TAK JAK WALEC,ZNISZCZE, ZOSTAWIE CIE SEMPOM,ELDO PREZIDENTO,ZOBACZ TAK JAK NA KUBIE FIDEL CASTRO NIGDY NIE SKOŃCZE BO CAŁY CZAS MIKROFON WŁĄCZE, NIKT MI GO NIE ODETNIE, ZOBACZ ELDOKA WIĘC ZOBACZ TERAZ SPRAWDŹ TU, W PROGRAMIE SKŁAD, ERDO I RED, ZOBACZ WIĘC NA WOLNYCH MAJKACH NIGDY TO NIE KOŃCZY SIE, A ELDO POZDRAWIA WSZYSTKICH PIS JOU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgadzam - Eldo jest jednym z gorszych Freestylowcow jakich slyszalem. Ale freestyle ma swoj wlasny topic, nie?

Niech ktokolwiek zamiast pisania pustego "Eldo Wielkim Poetą Jest" wytłumaczy mi, dlaczego nim jest bo widzę, że nikt nie potrafi

Przesluchaj Eternie, solowa plyte Leszka K z 2003, o ile dobrze kojarze. Albo jeden z jego bardziej znanych kawalkow - "Granice".

Btw. zapytam znawcow ^^

Czy jak slucham jeszcze m.in:

- Gurala

- Grubsona

- Abradaba

- Moleste

- Wilka z HG

- ZiP

- Mixtape prosto z DJem 600V

- THS Klike

- Paktofonike

- Bez Cenzury

- Pezeta

oznacza, ze mam jakis zgorszony gust i powinienem sie powiesic, albo modlic sie do boga, zeby mnie naprawil, eh?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z kilkoma Twoimi wywodami się nie zgadzam ale widać z listą wykonawców już bardziej w szczególności pozycja 3,5 i 9

A czemuż to ? Sprowokujmy dyskusję.

oznacza, ze mam jakis zgorszony gust i powinienem sie powiesic, albo modlic sie do boga, zeby mnie naprawil, eh?

Oznacza, że jesteś w gimnazjum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesluchaj Eternie, solowa plyte Leszka K z 2003, o ile dobrze kojarze. Albo jeden z jego bardziej znanych kawalkow - "Granice".

Źle zrozumiałeś. Ja słuchałem całą dyskografię Eldo i nie mogę się doszukać poezji. Dlatego pytam tych którzy mają go za takiego. I znowu wychodzi na to, że "jest bo jest" :dry:

To ja podam przykład poezji w tej muzyce: Enbe - Lyric

Stare, piękne i mówi więcej niż nie jeden tekst (chociaż z przekazem nie mogę się zgodzić).

oznacza, ze mam jakis zgorszony gust i powinienem sie powiesic, albo modlic sie do boga, zeby mnie naprawil, eh?

Szczerze, to jest to standardowy repertuar gościa, który na rapie nie zna się "wcale a nic" (chyba, że w tajemnicy słuchasz czegoś więcej :laugh: ) :tongue:

BTW: "Boga" z zasady piszę się z dużej (Eldo gdzieś nawija o bogu z małej?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie już z tym "gimnazjalnym gustem" bo to jest śmieszne. Wiek nie ma nic do rzeczy :P Ja też chodzę do gimnazjum (na szczęście w tym rok ukończę ^^) ale słucham i takich raperów jak: Eldo ,Ostry, Pezet, Tede (i cała masa mainstreamu) ale też BRD SRC, Green, Kedyf, Emrat, Jot, Małpa, Jimson,Karwan, LaikIke1, Tetris, Reno, Gres i jeszcze kilku innych.

Nie powinno się ustanawiać, że gimnazjum to mainstream, a liceum(i wyżej) to podziemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: "Boga" z zasady piszę się z dużej (Eldo gdzieś nawija o bogu z małej?)

O (B)ogu z tego co wiem i sie uczylem pisze sie z duzej, jeslii rozmawia sie o tego, w ktorego sie wierzy. Swoja droga, Eldo nie jest chrzescijaninem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krissojka

"Mi bardzo spodobał się PIH, a nie przeszkadza mi jego seplenienie ;p Poza tym bardzo lubiłem Słonia za demonologię, ciekawe teksty. A i polecić mogę z całego serca Palucha (poznański rap), chłopak ma przyjemne teksty."

no nareszcie ktoś mówi jak człowiek.

Johnnny

"Słoń to sezonówka. Wyłamią się niedzielni słuchacze i znowu będzie cicho o horrorcorze"

nigdy w zyciu u mnie na religi juz z rok leci "pod naciskiem".

Wraafum

"A wiesz, ze to nie ladnie tak pisac? Kazdy ma prawo do tego, co woli, a jak ty rap kojarzysz tylko z bezmozgim, brutalnym nastawieniem i piosenkami, no to przepraszam"

dab

"Jezu, jak mnie śmieszą ci małoletni psychofani poety Elda, są tak samo śmieszni jak psychofani wieszcza Adama Ostrowskiego najlepszego muzyka w historii, który wymyślił jazz. Psychofanów Magika to już nawet nie komentuje"

widać że masz jakieś problemy ja kocham ich wszystkich bez piosenki Adama wogóle nie wychodze z domu wiec wez spier***.

dab

"Jestem zdania, że nawet 'wolę' te wszystkie JP dzieciaki bo one chociaż wiedzą o co chodzi w rapie - dosadne, brutalne teksty (kwestię techniki i warsztatu pomińmy bo taki Eldo czy inny wieszcz i flow to pojęcia tak samo sobie obce)"

nie rozumiem. ja lubie i Eldo i Firme. poprostu robią inny rap.

dab

"Owszem, pochwalę :

1. Kidd

2. LaikIke1

3. Ten Typ Mes

4. Zkibwoy

5. TeTris

6. Smarki Smark

7. Junes

8. Reno

9. Pezet

10. Dizkret

edit .Lista na szybko, pewnie jakbym robił to 5 minut temu to by było trochę inaczej bo przecież jest jest Wankz, Parker, Pudel, Klasik czy Gres - jednak 3 pierwsze miejsce zawsze niezmienne, żelazne nawet

edit 2. albo kopruch, faczyński, niko, majkel, łozo, jot, gbs - duzo ich ;]"

kojarze tylko Pezeta - [beeep]ista płytę teraz nagrał.

a wogóle to o co Tobie chodzi? zawsze sie zastanawiałem jak ktoś kto nie słucha OSTRego / Eldo wogóle może mówić ze słucha HH? hello?

Wraafu,

"btw. zapytam znawcow ^^

Czy jak slucham jeszcze m.in:

- Gurala

- Grubsona

- Abradaba

- Moleste

- Wilka z HG

- ZiP

- Mixtape prosto z DJem 600V

- THS Klike

- Paktofonike

- Bez Cenzury

- Pezeta

oznacza, ze mam jakis zgorszony gust i powinienem sie powiesic, albo modlic sie do boga, zeby mnie naprawil, eh?"

nie smuć się ja też ich słucham. Mixtape Volta jest taki [beeep]isty i VNM to mój idol wogóle po 10 latach wydał płyte no kozak w *[beeep]

Shadow1988

"Tylko albo aż, Eldo jest świetny nie boję się powiedzieć że to chyba najlepszy "poeta" XXI wieku i może przez to spodziewałem się czegoś jeszcze lepszego natomiast jeśli chodzi o PIH to jego płytka zrobiła na mnie wrażenie i to ogromne.

A co do OSTR wydaje mi się że po tej płytce troszkę się skomercjalizował, w moim przekonaniu zmienił styl na gorszy. Nie zbyt mnie bawi słuchanie o "batonach i automatach" "

przepraszam ale znudziło mi sie ironizowanie po przeczytaniu tego postu - nie no kur** LOL

zastanawiające że potraficie się pokłócić o muzykę. musicie zrozumieć że jesteście pedałami i do tego jeszcze bez gustu ;)

Panu już dziękujemy.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, że jesteś w gimnazjum.

:laugh:

riposta stycznia.

dabson się chyba trochę zdenerwował kolejnym banem na last.fm i postanowił zrobić porządek z gimnazjum na forum

Czy jak slucham jeszcze m.in:

- Gurala

- Grubsona

- Abradaba

- Moleste

- Wilka z HG

- ZiP

- Mixtape prosto z DJem 600V

- THS Klike

- Paktofonike

- Bez Cenzury

- Pezeta

oznacza, ze mam jakis zgorszony gust i powinienem sie powiesic, albo modlic sie do boga, zeby mnie naprawil, eh?

nie poszukujesz chyba zbytnio nowych artystów w swych przygodach z muzyką, nie?

Nie wiem, czy to dobry pomysł, byś zasłaniał sie wyjątkowością swego gustu, bo tak serio mówiąc to ten twój gust jest standardowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie chodzi o wyjatkowosc. Chodzi raczej o to, ze to Dab uwaza, ze jak zna sto razy wiecej artystow, to moi "przecietni", bo z mainstreamu raperzy jak wlasnie Eldo, Sokol, Pono czy Gural sa tylko gimnazjalnymi kawalkami z ktorych wystarczy wyrosnac.

nie poszukujesz chyba zbytnio nowych artystów w swych przygodach z muzyką, nie?

Poszukuje, ale to glownie poza Rapem. A w rapie wiekszosc spada ze mnie z nieba, a gdy mi sie to podoba, to chwytam sie Google'a, wyszukuje starsza i nowsza czesc tego, co wykonuje dany wykonawca i.. slucham.

Dab@

To Allah nie jest Bogiem ?

Jest, chodzi mi raczej tutaj o to, ze niekoniecznie Ja wierze w niego wierze. (Blagam, jeslii ktos jest wierzacy, to niech nie pisze na 10 stron dyskusji o tym, ze to oznacza, ze jestem w gimnazjum ._. O takich sprawach, o niewidzialnej sile wladajacej naszym swiatem moge podyskutowac ale w innym topicu o innej porze.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję największego rapera jaki był, jest i będzie: "BEKA" :laugh:

Pochwal się, że znasz jego całą dyskografię to będę miał do ciebie szacun OD TYLU JUŻ LAT JUŻ :wink:

Napisałeś swoją listę, chciałeś pokazać, że masz gust muzyczny (który niewątpliwie masz ale brak mu "smaku") a Wilkiem strzeliłeś sobie w stopę... Nie ładnie... :dry:

Teraz wybacz, idę słuchać marnego Printempo :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wg Ciebie strzelilem sobie w stope - Jak dla mnie Wilk mimo wszystko ma niesamowity flow, za co ode mnie szacun.

@Pochwal się, że znasz jego całą dyskografię to będę miał do ciebie szacun OD TYLU JUŻ LAT JUŻ wink.gif

>> Tzn. chodzi Ci o Eldo?

Teraz wybacz, idę słuchać marnego Printempo happy.gif

To akurat sa jakies zarty, bo nigdzie nie mowilem, ze to czego sluchasz ty czy Dab jest slabe. Akurat to, do czego dales linka mi sie jak najbardziej podoba. Lawl!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wg Ciebie strzelilem sobie w stope - Jak dla mnie Wilk mimo wszystko ma niesamowity flow, za co ode mnie szacun.

To już był Headshot :laugh:

OD TYLU JUŻ LAT JUŻ

Tego zwrotu Eldo nie ma w swoim repertuarze :happy: Szukaj a znajdziesz :wink:

To akurat sa jakies zarty

Zgadłeś! W niedzielę spodziewaj się Ibisza z milonem za sms :laugh:

Printempo jest 231313 lig wyżej, niż najlepszy producent jakiego znasz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...