Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jataman69

Polski Hip-hop

Polecane posty

No może, ale bez przesady. Koleś musiał być zdrowo porąbany, żeby pokazywac mu dwa środkowe palce. Czego on się spodziewał? Bojkotu Peji? Bez sensu. Sam bym z chęcią się zjawił na tym festiwalu, w końcu był tam DGE ;P I z chęcią posłuchałbym W.S.R.H z supportu, moim zdaniem są całkiem nieźli. BTW. On miał 15 lat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem pobieżnie Projekt O.S.T.R./Emade i stwierdzam, że Ostrowski niszczy piękne beaty Emade swoim skrzekiem, sorry. Jak dla mnie mogłyby być to same instrumentale bądź sporadyczny rap.

Ja myślę, że właśnie o to chodziło(nie o zniszczenie czegoś), ale o wpasowanie tych starych bitów pod "brudny" głos Adama. I według mnie wyszło im to całkiem nieźle.

Ja mam z Ostrym taki problem, że ten brudny głos nie odpowiada mi tak jak ten np z Hollyłodzi :) Z płyty na płytę ten głos coraz bardziej mi przeszkadza a Adam osiągnął IMO apogeum umiejętności właśnie na Hollyłodzi. P.O.E 2 jest ok, choć te bity średnio mi leżą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem pobieżnie Projekt O.S.T.R./Emade i stwierdzam, że Ostrowski niszczy piękne beaty Emade swoim skrzekiem

Też mi się nie podoba, ale czego można się spodziewać po płycie, która powstała w ciągu 3 dni i po części w samochodzie? :). Ale jeden kawałek mu się udał, po części ze względu na bit:http://www.youtube.com/watch?v=_VW_Ij89_s4

Każdy raper ma psychofanów

Jak to powiedział Pih: "Szczyt zera to nie mieć hejtera" ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.S.T.R. na Reedukacji u Peji nieźle powinął (choć to za mało powiedziane ;)). Brudny, Zły i Szczery to jeden z moich ulubionych kawałków a ten był na Holyłodzi ;]. Loża Szyderców (u Peji na Ski) też był super.

Teraz ponownie o Hi-Fi Bandzie, co o nich sądzicie? Ostatnio nawet zobaczyłem że to następcy... Paktofoniki o.O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos leci na Słonia i jego najnowszy "chory szajs". Tedego jakoś nie trawię w nowych produkcjach (dla mnie EM to jego ostatnia dobra produkcja), Ostry ma lepsze płyty, choćby daleko nie szukając OCB, Eldo przyznam się nie słuchałem, ale to trzeba nadrobić, podobnie jak Abradaba. Pih też dał dobry materiał, ale głos jest tylko jeden. DGE idzie w kierunku który do końca mi się nie podoba, bo jak chcę posłuchać jego muzy to chcę czegoś co rozwali mi łeb bitem.

Dziwi mnie brak choćby solowej płyty Kaczora, Kobry czy Kasty w plebistycie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DeAMoN93, zgodzę się z tobą w obu kwestiach. Też ostatnio nie trawię DGE (jego lans już mnie tak drażni że jak widzę jego zdjęcie z tymi zębami na wierzchu, okularach i tą niebieską koszulką mam ochotę kopnąć go w krocze...) i dziwi mnie brak innych raperów, Kaczor swoją płytką pojechał! Brakuje też Płytki P.O.E. Złodzieje Zapalniczek.

Jak oceniacie owe płyty?

Złodziei Zapalniczek nie słuchałem ale podobna słaba płyta (w porównani z TDD) a Kaczor rozwalił system!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.S.T.R. na Reedukacji u Peji nieźle powinął (choć to za mało powiedziane ;)). Brudny, Zły i Szczery to jeden z moich ulubionych kawałków a ten był na Holyłodzi ;]. Loża Szyderców (u Peji na Ski) też był super.

Teraz ponownie o Hi-Fi Bandzie, co o nich sądzicie? Ostatnio nawet zobaczyłem że to następcy... Paktofoniki o.O

Diox to spoko gość. Ostatnio ze znajomymi rozmawialiśmy z nim chwilę na koncercie Eldoki. Całkiem sympatyczny koleś a muzycznie jest nieźle. Ostatnio za mną chodzi ten kawałek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.S.T.R. na Reedukacji u Peji nieźle powinął (choć to za mało powiedziane ;)). Brudny, Zły i Szczery to jeden z moich ulubionych kawałków a ten był na Holyłodzi ;]. Loża Szyderców (u Peji na Ski) też był super.

Teraz ponownie o Hi-Fi Bandzie, co o nich sądzicie? Ostatnio nawet zobaczyłem że to następcy... Paktofoniki o.O

Jestem bardzo ciekaw końcowego efektu a sama współpraca mnie bardzo zaskoczyła. Jeszcze jeden gość w tym kawałku i może być nawet ciekawie. Co do HiFi Bandy to najnowsza płyta "23:55" strasznie mi się podoba. Naprawdę nie spodziewałem się takiego materiału z ich strony. Dobre bity Kebsa, Returnersów ( w kawałku " Za późno by nawracać") i naprawdę dobra nawijka Hadesa i Dioxa. Na płycie zacni goście bo jest Fokus, El Da Sensei, Tede, Sokół (i to w dwóch kawałkach-naprawdę dobre zwrotki). Nawet Chada i Tomasina mi tutaj pasują bo solowo to za nimi nie przepadam. Ogólnie materiał całościowo trzyma poziom i wszystkie lepsze i te trochę gorszę utwory tworzą taką zrównoważoną całość. Jedna z lepszych płyt 2010 roku w moim rankingu. Do po porównania to częściej spotykam się ze zdaniem, że HiFi Banda to takie WWO z czasów gdy zaczynali nagrywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tony a wiesz do której do klasy? :D Ciekawe znalezisko, szczególnie, że dali notki o Eldo i hip-hopie. Kiedyś pani od polskiego dała nam egzaminy próbne (gimnazjalne ;) ) w których był fragment tekstu "Skamieniałych" 3W. Osobiście uważam, że czasami wplecenie jakiegoś tekstu (niekoniecznie z rapu) jest dobrym posunięciem, bo pokazuje że muzycy to nie tylko Doda czy Feel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, zawsze myślałem, że polska oświata jest zbyt skostniała, by sięgnąć po bardziej, że tak powiem, nowoczesne środki ekspresji rymowanej. Brawa za to. Biedna pani nauczycielka też musi przejść metamorfozę, bo do tej pory hip hopowcy to byli bandyci, narkomani i hedoniści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie dziwie z tym że Eldo jest w podreczniku do Polaka ;], można by tam wstawić wielu raperów. A kawałki patriotyczne widziałbym Peji i Hemp Gru, no i jeszcze O.S.T.R. i nie koniecznie TDF (choć jego kawałek mi nie przypadł)

@Edit,

Teraz chętnie bym oddał głoś na Słonia po przesłuchaniu płyty, ale dałbym go też PiHowi więc szkoda że nie można wybrać 2 ;] Kawałek Niech Płonie rozwala a Chory Hip-Hop dobija

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPORT to jest trochę inna bajka, jak wszystko ze starego RRX. Ludzie słuchający rapu od 2-3 lat proszeni są o nie ocenianie ani nawet o porównywanie tej płyty do jakiejkolwiek innej.

Wiadroskład powstało chyba w 3 czy 4 dni a też album wybitny jak już się tak tutaj przerzucamy tytułami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, Magik wymiata. Zaraz po nim NOMINAT (nazwa zespołu jest pisana dużymi literami, nie chcę go wyróżniać), Fotyk i Hagen. Prawdopodobnie nikt ich nie zna (chyba że jest tu ktos z Kartuz), bo jeszcze się nie wybili

http://www.youtube.com/watch?v=8W2C6MeFEew

Diss na Malinę (inny raper z Kartuz) w wykonaniu Hagena

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...