Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jataman69

Polski Hip-hop

Polecane posty

... ale nazwisko przy tracku jest :laugh: Przesłuchałem i... fajny beat. Coś jeszcze??? Peja i Ostry (warto to zaznaczyć :wink: ) trzymają się tematu, który zgrabnie obrali w słowa. Płyty nie sprawdzę w całości (przynajmniej nie teraz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabl Blast jest i nie ma lipy ;) Naprawdę dobry mixtape. Zgrywus daje radę. Tede nadal kozacko i widać, że po "F..k Tede" i "N3" jest nadal w formie. Naprawdę fajne bity. I DJ Buhh może powróci... Naprawdę warto przesłuchać. No i okładka w klimatach typowo południowych ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż przez kilka lat byłem antyfanem Peji, to jednak całe jaranie się płytką Reedukacja skłoniła mnie do tego, by także nabyć ją (z czystej ciekawości). Muszę przyznać, że zostałem mile zaskoczony (spodziewałem się chłamu). Kawałki "Głos Wielkopolski", "Oddałbym", czy "Poznaniak" stale lecą u mnie w wieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam oczywiście na mixtape donGURALesko. Znając życie, to wyjdzie w czerwcu.

A tak z innej beczki. Co sądzicie o "Jazz, dwa, trzy", czyli Ostr i jego nietypowa płyta? Jak dla mnie bomba. Mamy z jednej strony kawałki o czymś, refleksyjne, jak to w przypadku Ostrego bywa, a z drugiej atakuje nas nietypową grą, która o dziwo też ma jakiś przekaz, bo w końcu wymaga od nas podstaw wiedzy o tej kulturze. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Jaki mixtape? :D

A nawiązując do Dabl Blasta to IMO słaba płyta... Tak na 3/5. Chwilowo wydaje się, że Tede nawija byle co, byle było chamsko, a nawet w takiej konwencji to nie jest fajne. Poza tym jakieś to wszystko wydaje się nieudolnym naśladowaniem Wuwunia, który potrafi zarapować coś naprawdę ciekawego i to nawet o twojej starej :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawiązując do Dabl Blasta to IMO słaba płyta...

To nie płyta.

Tak na 3/5

3/5 dostają solidne płyty.

Chwilowo wydaje się, że Tede nawija byle co, byle było chamsko, a nawet w takiej konwencji to nie jest fajne.

To są bangiery, kto zwraca uwagę w nich na tekst?

nieudolnym naśladowaniem Wuwunia

Serio Tede miał ambicje na tym tejpie zarapować o kakaowym czoku, aby gimnazjaliści mogli porechotać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat warstwy muzycznej, postanowiłem sprawdzić "Jazz, dwa, trzy" i... nie zawiodłem się wcale. Płyta brzmi lepiej niż bardzo dobrze i potwierdza poziom, jak i ciągły progres przy MPC. Jest to ta rzecz, której hejt jest oznaką kompletnego braku słuchu. Dodając, że jest to wersja dwupłytowa, przy czym prawie każdy kawałek zmienia beat w połowie, mamy kosmiczną wręcz ilość produkcji. Za warstwę muzyczną daję z czystym sumieniem 9 (nie 10, bo jednak zmiana melodii w trakcie kawałka może denerwować; jest tu materiał na jeszcze jedną edycję 2CD, w pigule). Tekstów nie słuchałem, na flow nie zwracałem uwagi więc nie ocenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli komuś na prawdę nie leży ostatnia płyta OSTRa, to odsyłam do poprzedniego POE "Złodzieje zapalniczek". Ciekawy materiał, a kawałek "Nie odejdę stąd" jest (według mnie) najlepszym na płycie. Można płytkę kupić w ciemno, daję gwarancję, że się nikt nie zawiedzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak zawsze Płytka ostrego się podobała.Jestem przyzwyczajony właśnie do takiego ostrego a nie innego.Najbardziej powalił mnie kawałek mózg wolność siła.Motywuje do spędzania więcej czasu na dworze,w otoczeniu a nie ciągłym siedzeniu przed kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link do dwóch kawałków z najnowszej płyty 52, a dokładniej w tym przypadku solowa płyta Hansa. Deep tutaj głównie odpowiada za bity, choć w tekstach również się udziela. Na płycie wystąpią również takie zespoły jak TOC (dla przypomnienia : 52 - Rise Up (ft. TOC) to jeden z lepszych kawałków). Za powiada się naprawdę nie banalny przekaz na wysokim poziomie lirycznym i muzycznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Mi się bardzo podoba. W sumie to dawno nie słyszałem tak dobrego bragga (chociaż może po prostu coś przeoczyłem ;) ). Fajne linijki, pancze i co najciekawsze refren, którym się jaram ciągle. Rzadko się zdaża, żeby rapowany refren w moim odczuciu był czymś więcej niż oddzieleniem dwóch zwrotek, a tu się mile zaskoczyłem. Bit też jest świetny, The returners na najwyższym poziomie ;).

PS A jak już mówimy o HIFI to ostatnio udzielili się na featcie u Frenchmana, IMO też dobry track.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zarzucacie videosami to i ja się podzielę:

IMO to co zrobili obaj poznaniacy to dla mnie liryczny i oczowy rozpier***. Fajne facepainty, podobieństwo do klipu ekipy z Detroit - Insane Clown Posse, pomysł z nagraniem kawałka z wokalistą grupy TURBO bardzo fajny... 6/5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś jarałem Słoniem, ale mi przeszło. Kawałek średni, tylko refren mi się podoba, bo gostek fajnie śpiewa.

A co do nowego kawałka Dioxa, to jest słabo, nawet strasznie słabo. Nie to żebym go nie lubił czy coś (jest mi on [Diox] obojętny), ale ma lepsze zwrotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym przesluchaniu kiedyś Słonia (Love Forever) dosyć mnie to zaciekawiło. Przejrzałem na YT kilka innych kawałków i było coraz gorzej.

A ja uważam, że mimo iż Diox miewa lepsze zwrotki to i tak trzyma poziom i singiel uwazam za całkiem dobry. Płytę na pewno kupię w dniu premiery i sądzę, że będę się tym jarał ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Opinia jest jak dziura w d*** - każdy ma swoją...". Ja na przykład zajarałem się horrorcorem poprzez Słonia i od tego czasu chłonę wszystko co z tym związane w Ameryce. Dopóty się on nie pojawił nie wiedziałem nawet, że jest coś takiego jak horrorcore...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wyjdzie nowa płyta "Jedność" Hemp Gru ? Na zapowiedzi jest 26 marca, ale gdzieś na forum widziałem 16 kwietnia, a na innym że nawet 25 kwietnia. Ktoś może wie kiedy wyjdzie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...