Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2010

Polecane posty

ja pier ja pier ja pier

MOJE MODLY WYSLUCHANE

NECROVISION i DARK MESIACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CD nie zapomne wam tego !! :) :) :)

Ale wiesz że te gry są od 18 lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO CDA!!! Świetne pełniaki. Zagram na pewno w przygodówkę i Dark Messiah, w które kiedyś grałem i mnie wciągnęło. Nie mogę się doczekać wtorku. Ciekawi mnie również treść, ale to dowiemy się jutro. Na prawdę zacnie. W grudniu pewnie zaszalejecie ^^ Aha i jak ktoś wyżej wspomniał ciekawi mnie, czy będą płyty w pudełkach, czy jedna w pudełku, a druga w tekturce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost,wiesz może mniej więcej,o której godzinie będzie jutrzejsza zapowiedź?

Nie wiem. W związku z targami część ekipy pojechała do Warszawy, część na urlopie, a część choruje. Kurcze prawie nie ma komu pracować. ;)

To życzę powrotu do zdrowia.Mnie te Wasze pełniaki rozpieszczają po prostu ;] King's Bounty jest fenomenalne.Aż się w łezka w oku kręci mając w pamięci staruteńkiego Herosa III ;) Trzymajcie tak dalej.W NecroVision zagram koniecznie-w końcu ,,Twoją smiercią będzie czas!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pełniaków jestem zadowolony. DM-a chciałem kupić już wcześniej, ale kiedy wszedł do XK, wiedziałem, ze prędzej czy później zawita do CDA :]. Necrovision też pewnie sprawdzę. Za przygodówkami nie przepadam, tak więc Sublustrum nie zagości raczej na mym dysku :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDA.Kocham was:)TYLKO CZEKACNA NUMER SWIATECZNY I CO ZA NIESPODZIANKI TAM SZYKUJECIE.

PS.ODNOSNIE PEŁNIAKOW WSZYSTKIE SA SWIETNE ALE MYSLE REDAKCJO ZE BEDA JESCZ LEPSZE:)

Ghost A ja mam takie oddzielne pytanie:Który numer CDA jest uwazany za swiateczny-Ten z w listopadzie czy ten w grudniu,2 dni przed wigilią.Bo w tamtym roku wy zrobiliscie numer swiateczny w listopadzie(dodaliscie-m.in.kalendarz mousepade,plakat)A jak bedzie wtym roku?Swiateczny kiedy sie ukaze?

Prosze o odpowiedz chociaz wiem ze to nie ten temat do zadawania pytan:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. Jeżeli średniak z górnej pólki jest pełniakiem nr 2, to nr 1 ma duże szanse należeć do extra klasy :)

No i należy... do eXtra Klasyki ;)

W sumie to byłem ciekaw tego DMoMM, ale jakoś tak nigdy nie zebrałem się w sobie i nie kupiłem. Na pewno zagram, kolejny świetny numer z dobrymi grami. Wprawdzie Sublustrum już mam, ale nie żałuję, tylko 10 zł za nią dałem. Strach pomyśleć co dostaniemy w przyszłym miesiącu...

@polakos8

Świąteczny nr to 12/2010, to chyba proste nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...