Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2010

Polecane posty

Sublustrum - pierwsze słyszę, w ogóle nie interesują mnie gry przygodowe. Może fani gatunku będą zadowoleni.

NecroVisioN - wow :icon_eek: i to jako druga pełna wersja. Może gra nie jest najlepsza, ale jako dodatek do czasopisma spisuje się świetnie.

Bardzo ciekawi mnie 3 pełna wersja, ale niestety nie będę brał udziału w przeciekach. :( A ja bym chciał zobaczyć jakąś grę sportową, np PESa, bo na gry sportowe od EA niema co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli mamy trzeciego pełniaczka - Dark Messiah of Might and Magic.. No cóż - w Necrovision grałem, w Mesjasza też, przygodówek nie lubię.. Ach, nie siadły mi te pełniaczki.. Ale cóż. Jeśli ktoś nie grał w Mesjasza albo Necrovision, to polecam kupić nowe CDA, bo obie gry są bardzo dobre ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAlibyście kiedyś grę na konsolę, a nie tylko ciągle ten PC :dry:

CDA to pismo o pecetach, ciesz się że chociaż wspominają o konsolach ...

Co do pełniaków to przygodówka mnie nie interesuje, co do tego FPS'a to na pewno zainstaluje ... Mam nadzieję na jakiegoś dobrego RPG'a, tylko jakiegoś dobrego, nie jak NWN 2 (która wg. mnie była porażką w stosunku do 1) albo Gothic 3 (który wg. mnie był porażką w stosunku do 1 i 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze to co pisalem po 2 pelniaku - to sa gry w ktore chcialem zagrac, ale nie na tyle zeby je kupowac za pelna cene. I teraz wszystkie 3 trafiaja do mnie :happy:

ps: smieszne sa teksty w stylu 'ale i tak kupuje cda dla czytania' itd. Nie udzielam sie na forum, ale z tego co widze to jest wyznacznik tego, kto jest bardziej 'prawdziwym' fanem? To jest temat o samych pelniak, wiec po co te 'ja mam wiekszego'? ;}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier ja pier ja pier

MOJE MODLY WYSLUCHANE

NECROVISION i DARK MESIACH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CD nie zapomne wam tego !! :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...