Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

BTW Bydgoszcz - KP Zgierz 1:2

Not so bad :) Bez podstawowego bramkarza i ze zmianami na 4 pozycjach udało mi się nisko przegrać... Gdyby wrzucić tych podstawowych i ustawić wszystko optymalnie może o remis bym powalczył... lub kto wie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, iz pojedynek byl zapowiadany:

(L)egia_Warszawa 1 – 7 Oldsql Rovers

Pare kontuzji, mnostwo bramek - mecz na wysokim poziomie :mrgreen: Jak w podobnym stylu team zaprezentuje sie w lidze to zostaje przy tej taktyce, bo jednak wymiernie lepiej zdaje sie dzialac.

Qbuś, co powiesz na rewanzyk na mym stadionie ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucilem Panom wyzwanka moze ktorys sie skusi na malego spara, a co do mojego teamu to sezon rozpoczal sie fatalnie, przedostatnie miejsce w tabeli i dwie porazki. No wynika to w sporej mierze z mojego zaniedbania, ale widac tez ze juz ciezko dac rade w VI z tym samym skladem co sie VIII gralo. Kasy niewiele a inwestycji przydaloby sie sporo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się podziało. 7 razy mój bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki. Dobrze, że chociaż jedna honorowa :wink: . Mecz bardzo przydatny, bo przetestowałem taktykę gry skrzydłami i muszę chyba wrócić do gry środkiem. Na razie z kasą krucho, więc nowych zawodników nie będę powoływał. Gratuluje wygranej, bo mecz zacięty i wiem co muszę poprawić w grze. Może z Qbusiem mi się uda chociaż zremisować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś, co powiesz na rewanzyk na mym stadionie ? :P

OK. Ale może za następną kolejkę? Jeśli tak to zarezerwuj sobie czas i nie bierz innych gier. Na razie jeszcze ze Stefano-Mateuszem chcę spróbować.

Hrabula --> Na razie chyba Twoja pozycja mnie przerasta :P Ale może z czasem spróbuję.

mateusz(stefan) --> Zapraszam serdecznie, aby spróbować :) Wyzwanie rzucone. Sprawdzaj pocztę w HT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozory myla, w PP rozbil mnie VIII-ligowiec, tak po prawdzie to wyzsza szkola zaczyna sie dopiero od VI ligi wzwyz, a ja poki co sobie rady specjalnie nie daje.

Jasne ze poczatek jest dosc trudny i pewnie to chyba najtrudniejszy etap gry, bo ile bys poradnikow nie przeczytal i jakby ludzi do rozwiazywania testow przy rejestracji nie zmuszali to i tak grac dopiero sie czlek nauczy jak zacznie bledy robic i z nich jakies wnioski wyciagac, ale jak staniesz na skraju bankructwa i z tego wyjdziesz to juz lzej potem idzie ;)

To moze mr. sleeskee sie skusi na spara? Zapa wyslalem rano...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Bydgoszcz - KP Zgierz 1:2

Not so bad :) Bez podstawowego bramkarza i ze zmianami na 4 pozycjach udało mi się nisko przegrać... Gdyby wrzucić tych podstawowych i ustawić wszystko optymalnie może o remis bym powalczył... lub kto wie :wink:

Nio... Moi piłkarze cosik nierówno grają :( Na szczęście w przeciągu dwóch-trzech najbliższych sezonów nie planuję awansu, więc nie ma się czym martwić :P

ale jak staniesz na skraju bankructwa i z tego wyjdziesz to juz lzej potem idzie

Mhm... ale też potzrzebne jest doświadczenie min 3-4 sezonów, oraz anielska cierpliwość w przebijaniu oferty za upatrzonego grajka :)

Jak na razie dwa remisy w lidze. Czyli nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozory myla, w PP rozbil mnie VIII-ligowiec, tak po prawdzie to wyzsza szkola zaczyna sie dopiero od VI ligi wzwyz, a ja poki co sobie rady specjalnie nie daje.

Jasne ze poczatek jest dosc trudny i pewnie to chyba najtrudniejszy etap gry....

Ja tam za bardzo nie narzekam. Sam początek, początek był dość dość ciężki (jeszcze zanim mecze się zaczęły :wink: )... Mogłem pewnie sporo lepiej spożytkować kasę, ale po wynikach na razie wychodzi, że i tak całkiem nieźle to zrobiłem :)

Mhm... ale też potzrzebne jest doświadczenie min 3-4 sezonów, oraz anielska cierpliwość w przebijaniu oferty za upatrzonego grajka :)

Zobaczę więc za 3-4 sezony 8) Czasem przy transferach przydaje się też nieco szczęścia, a czasem i czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Teksas Rangers (Lord Hrabula) 10 58 10 27

2 KP Zgierz (Turambar) 10 39 14 22

3 FC WIDZEW Błażejów (!Gacek!) 10 39 18 22

4 Mariany Południowe (Leftjack) 9 11 38 7

5 FC Goplania Inowrocław (Crystek) 9 12 36 5

6 (L)egia_Warszawa (mateusz(stefan)) 10 4 48 1

Mariany Południowe- Widzew Błażejów 3:4

FC Goplania Inowrocław - KP Zgierz 0 - 5

Jak widać ostatni zaległy mecz to Mariany Południowe- FC Goplania Inowrocław. nie wiem kto jest gosodarzem, sami sprawdźcie... mecz zadecyduje o waszym miejscu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna kolejka za nami :) Póki mi dobrze idzie to będę się tu chwalił 8) Wygrałem mecz 6:0 i nadal prowadzę w tabeli... Za tydzień mecz na wyjeździe z drugą drużyną, która jeszcze nie straciła punktów, więc będą emocje. Lekki wpad też na rynek transferowy, by wzmocnić nieco pomoc.

A w środę kolejny forumowy battle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie jestem zadowolony z gry moich podopiecznych, którzy przegrali swój ostatni mecz aż 3:1. Muszę chyba jakieś zmiany transferowe zrobić, lecz mam jeden problem: kasy brak :( . Może mnie ktoś wspomoże :wink: ??? Boję się, że jutrzejszy mecz również nie będzie należał do udanych :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda panie, cuda na patyku 8)

(L)egia_Warszawa - BTW Bydgoszcz 0:2

Dziiiiwny to był mecz. W trakcie meczu okazje do zdobycia bramki raportowane były tylko dla mojej drużyny... A do 90 minuty nie strzeliłem żadnej bramki. W 90 natomiast, w jednym momencie, strzeliłem dwie i jeszcze parę rzeczy się stało. Grałem pierwszy raz w takim ustawieniu i chyba będę je dalej trenował, ale zdecydowanie muszę wzmocnić pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech liczyłem chociaż na skromny remisik, no ale gratuluje. Wszystko rostrzygło się w ostatnich minutach meczu: 3 żółte kartki (2 dla moich graczy), dwie kontuzje(1 dla mnie) no i niestety dwie bramki stracone w 90 minucie. Szkoda, ale to potwierdza ostatni wykaz-gracze są do wymiany tylko kasy brak :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś, co powiesz na rewanzyk na mym stadionie ? :P

I rewanżyk się odbył :wink:

Oldsql Rovers 4 - 0 BTW Bydgoszcz

Wystawiony z mojej strony skład był w dużej mierze tym, który chce trenować - zwłaszcza pomoc i atak, a na dodatek w ustawieniu, w którym dopiero drugi raz grałem. Uzyskany więc wynik nie martwi mnie za bardzo.

Nieco bardziej zmartwiła mnie przegrana 2:1 w lidze, z drugą drużyną, która miała komplet punktów. Cóż - jest teraz na drugim miejscu, a okazję się odegrać będę miał u siebie :twisted:

EDYTA:

Tak w ogóle to zapraszam do sparów :) Jeśli ktoś ma Akademię to również i akademickich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nieco gorzej, ale i tak dobrze. Ostatni ligowy wygrałem skromnie po zmianie ustawienia, 1:0. Pracuję nad ustawieniem obrony, bo tu mam problem w zespole. Spara przegrałem 4:1, ale koleś byl w 3 ligi wyzej :D, więc nie jest źle. Po raz pierwszy w ocenie moich graczy widziałem aż 3,5 gwiazdki. Jak dla mnie to duży sukces, choć innych pewnie bawi

Qbuś: Co powiesz na rewanżyk?? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wypełniłeś początkowy formularz to musisz sobie poczekać, aż dostaniesz przydział drużyny.

Rady hmm???

1.Po pierwszych 3 meczach będziesz mógł powiedzieć coś o drużynie, jej mocnych i słabych stronach. Warto wtedy pomyśleć o zmianach transferowych.

2. Zrób wszystkie teściki: to tylko sekundy, a zastrzyk gotówki się przyda.

3. Nie zapominaj o sparingach i treningach, bo jednak to ważne rzeczy.

4. Nie wyrzucaj kasy w błoto, bo wpadniesz potem w poważne problemy finansowe.

5. Wygrywaj hehe :)

6. No i w końcu poczytaj sobie pomoc. Pomoże Ci się zorientować w grze.

Do zobaczenia na boisku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie pytam! Za namową niejakiego Tebega chyba zainteresuję się Hattrickiem bliżej, nawet konto już mam. Teraz chyba trza własną drużynę założyć, coś takiego? Tak więc wszelkie wskazówki mile widziane i tak dalej. Ole! ;)

Bracie mój ;) Jak już będziesz miał aktyowaną swą drużynę, nie zapomnij o Tórku i przyślij wezwanie na spara :) Mam ochotę na małą masakrę ;)

A co poradzę? To co poprzednio radziłem Qbowi i stefanomateuszowi - pilnuj kasy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnowanie kasy - zdecydowanie :D Nie ma co się zadłużać, bo sponsorzy się irytują, i płacą mniej. Swoją drogą, trafiłeś w bardzo fajny moment - młodzi piłkarze będą znacznie tańsi po rewolucjach w Akademii. (która mnie bardzo ucieszyła, bo starej akademii nie mam)

Inna sprawa - programiki. Fajna rzecz, szczególnie Foxtrick, Hattrick Organizer i PiscoTSI. Bardzo przydatne, każde po kolei. Tylko HO trzeba używać z głową, nie ufając mu do końca we wszysktim.

A skoro tu pierwszy raz piszę: meine kleine klub: Zielony Gronostaj, liga VII.800. Gram od marca, i w sumie dobrze mi idzie - po spadku z ósmej (gdzie zagrałem jakieś 3 pierwsze mecze), same awanse :D Tylko teraz, rzecz jasna, walczę o utrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grono forumowych Hattrickowiczów się powiększa :) Bardzo dobrze. Ładny pucharek może nam się zrobić. Będę w nim pewnie na pozycji nieco straconej, ale co tam. Doświadczenie zawsze warto zdobywać. U mnie w lidze znów spadam o miejsce, ale tym razem nie jest to bardzo bolesny spadek. Swój mecz wygrałem, ale drużyna, która miała tyle samo punktów, co ja wygrała lepszym stosunkiem i mnie przegoniła. Damy radę. Jedno co mnie zadziwiło to był mój mecz... Wygrałem 2:1, w pierwszej połowie wygrywałem... A miałem 93% posiadania piłki w pierwszej połowie, a 97 w drugiej xD Cuda, panie, cuda...

A w najbliższą środę mały forumowy sparing:

BTW Bydgoszcz - Mariany Południowe

A co do początkujących... Niby sam dopiero zaczynam, więc nie mam za wiele doświadczenia. Ale od nooba do nooba - cierpliwości przy transferach. Ja rzuciłem się na początku i trafiłem dość znośnie, ale dziś widzę, że mógłbym o wiele mądrzej wydać. Miałem więcej szczęścia niż rozumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...