Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Co za świnie... Założyłem sobie konto i aktywowali mi akurat jak jest przerwa techniczna :? Kiedyś już zakładałem, ale nie doczekałem się maila z aktywacją. Pisałem do nich, ale mnie olali, więc się wkurzyłem i ich olałem... Teraz wracam with a vengeance.

Jakieś rady dla nowicjusza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jako nowicjusz nowicjuszowi daje radę, która była u mnie konieczna: posprzedawać starych zawodników i kupić nowych.

E. Ja bym radził jednak zostawić co lepszych - dwóch z pierwotnego składu gra jeszcze u mnie ;D

Postaraj się też pilnować klubowej kiesy - ja z około milionowych długów musiałem wychodzić cały sezon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jako nowicjusz nowicjuszowi daje radę, która była u mnie konieczna: posprzedawać starych zawodników i kupić nowych.

Na razie obczajam, co i jak. Latam po menusach i wykonuję te śmieszne zadanka. Przejrzałem sobie zawodników.

E. Ja bym radził jednak zostawić co lepszych - dwóch z pierwotnego składu gra jeszcze u mnie

Hehehe... Tylko pytanie - co na tym poziomie oznacza 'co lepszy'? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że Tur miał na myśli graczy, którzy mają najlepsze umiejętności w zespole spośród pozostałych. :wink: Nie zdziw się jak na początku będą to wartości tj. słaby czy kiepski, ale z czasem...powinny uleć zmianie(albo wartości,albo gracze :P ).

Podaj nazwę swojego zespołu to zagramy sparing. Ja też w sumie niedawno zacząłem, więc nie zdziwiłbym się, gdybyś mnie ograł :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna: BTW Bydgoszcz

Zapraszam do gry :wink: Pierwszy sparing za mną - przegrałem jedynie 4:0 :D A co do graczy - na razie po jednym meczy ciężko mi się zorientować co i jak, kogo gdzie stawiać i na co stawiać. Brać graczy, którzy mają dobre TSI czy raczej patrzeć na poziom na danej pozycji? Jakieś ogólne ( i szczegółowe ) porady co do zakupów?

EDIT:

Mała wtopa. Grałem sparing z drużyną z Niemiec i z zagranicy wracam dopiero jutro o 8:00 :P Co za kicha - nikt nie powiedział, że tu jest tak prawdziwie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poczatek sezonu fatalny. Porazka tym bardziej dotkliwa ze w PP i to z VIII ligowcem. Coz jak widac roznice miedzy ligami nie sa az tak duze, oczywiscie jesli bym nie zapomnial wybrac skladu przed meczem to problemu pewnie by nie bylo, a tak wtopa :( Pozostaje walczyc tylko w lidze.

Co do porad Qubus to najwazniejsze jest troche cierpliwosci na poczatku zeby to wszystko ogranac bo opcji jest tu dosc sporo. Na poczatku jesli nie jestes pewien to przez pierwsze dwa tygodnie lepiej sie wstrzymac z transferami ja wlasnie za bardzo sie na poczatku pospieszylem i przegralem cala swoja forse i przez nastepne dwa seozny to odrabialem, nie ma sie co spieszyc. i W ktorej jestes lidze? Jesli nizej niz VIII to masz w lidze pewnie duzo botow i je sobie powiniene zalatwiac bez problemow, niezle pole do treningu na poczatek. Przy wyborze grajkow wazniejsze sa ja mysle umiejetnosci, TSI to taki wspolczynnik ktory wszystko ma w sobie i bez patrzenia na umiejetnosci trudno wyczuc co tak naprawde garejk prezentuje soba. Po meczach zerknij zawsze na raport meczowy i jak tam gwiazki wygladaja, kazdy Ci powie ze to nie gwiazdki graja ale tak po prawdzie tokazdy zwarca na to uwage.

Fajnie trafiles ze na poczatek seoznu to przynajmniej nie bedziesz mial na kogo winy zwalac ze miales klub w polowie zapuszczony w dole tabeli ;) Na poczatku nie jest latwo ale gierka jest na dluzasza mete dopiero swietna, atutem jest takze to ze mozna na HT wchodzic dwa razy na tydzien albo siedziec non stop i efekty gry moga byc takie same przy czym w zadnym wypadku sie nie traci frajdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początek sezonu przegrałem w PP dosyć dotkliwie, mimo że wynik 2:3 nie wygląda strasznie. Tylko że moi przegrywali już 0:3, a najlepszym moim graczem był bramkarz :)

Ale jestem pełem spokoju przed nadchodzącym sezonem, bo mam w mojej VIII lidze aż 3 boty ;D Pierwszy mecz z mocnym rywalem, który walczy o awans odkąd w tej grupie jestem. Zobaczymy 11.11 ;)

Na poczatku jesli nie jestes pewien to przez pierwsze dwa tygodnie lepiej sie wstrzymac z transferami ja wlasnie za bardzo sie na poczatku pospieszylem i przegralem cala swoja forse i przez nastepne dwa seozny to odrabialem, nie ma sie co spieszyc.

Pełny agreement.

Fajnie trafiles ze na poczatek seoznu to przynajmniej nie bedziesz mial na kogo winy zwalac ze miales klub w polowie zapuszczony w dole tabeli

Racja. Ja przejąłem mój po jednej kolejce przegranej i potem poszło jeszcze kilka porażek i słabiutkie miejsce w tabeli. Potem, gdy się zapoznałem trochę z gierą było o niebo lepiej - nawet ogranie wicelidera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem, trochę pokupowałem, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pewnie i tak - jak zwykle - wszystkiego będę się uczył w praniu. Ale jestem dość cierpliwy i liczę się z tym, że pierwsze sezony to będzie Trial and Error 8)

Teraz czekam aż mnie zweryfikują, aby dokończyć licencjonowanie. No i szukam sparingów :wink: Najlpiej żeby były w kraju - więc jeśli ktoś chętny to zapraszam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj na spara, musze w koncu przetestowac jak moj team sie sprawuje poza ligą xD

Oldsql Rovers (872670)

Jeno skrobnij mi tutaj info, ze go rzuciles, to o nim nie zapomne (pozytywna zaleta moderacji xD), jako iz jestem typowo niedzielnym graczem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeno skrobnij mi tutaj info, ze go rzuciles, to o nim nie zapomne (pozytywna zaleta moderacji xD), jako iz jestem typowo niedzielnym graczem :P

Skrobię, skrobię rzepkę sobie... Pewnie mnie rozklepiesz :wink: Może i niedizelny gracz, ale od dwóch lat. Ja nawet nie od tygodnia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja FC Smerfy (874206) Miejsce 5. w VIII.970 ,zespol z malymi ambicjami i jeszcze mniejszym budzetem, ale nie z takich opresji sie wychodzilo, wystarczy pograc kilka lat i bede moze w VI lidze :P.

Przegladalem sobie ten topic od poczatku i oto jakiego wlasnego posta znalazlem. Los lubi byc przewrotny, Minley 2 lata no i jestem w VI lidze tylko z tego co widze to to wtedy milo byc chyba z ironia napisane. Coz nie pierwszy raz ironia okazala sie bardzo wiernym odbiciem rzeczywistosci.

Co do dzisiejszego dnia to poczatek seoznu w VI lidze slabiutki przegralem na wstepie pierwszy meczyk i jestem 3 od konca w tabeli, jedne co robi nadzieje to dwie wysokie porazki mozliwe ze jakies kluby z ktorymi bede mogl nawiazac walke i powalczyc o utrzymanie. Co bardzo smutne HTcy troche chyba nawalili z tymi zamianami raportow meczowych wyszlo tak ze dzis w ole nie dzialaly lacznie z HT live. Przykre bo dlugo dlugo nie bylem pewny jaki ten wynik jest zostal on wlasciwie wygenerowany juz na wstepie meczu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sleeskee&Qbuś: może dołączycie się do nas w następnej edycji turnieju??? Byłoby fajnie ograć moda . Ach marzenia

a się z chęcią przyłączę - nie mam nic przeciwko regularnym spraringom, choć pewnie równie regularnie będę dostawał po kuprze.

U mnie inauguracja sezonu udana. Pierwszy mecz ligowy w historii wygrany 5:4 8) U siebie, z przeciwnikiem z przewagą w posiadaniu, ale wygrany. Wynik nieco hokejowy, ale z klasyczny hattrick to miła sprawa. Z tego co się rozeznałem w zakończonych meczach to nie powinno być tak źle w tej mojej lidze. Howgh!

EDYTA

Nikt tu nie pisze, więc ja nadrobię :) Mod z modem podzielili się radością i padł remis. Spodziewałem się ładnego lania, ale w końcu było 2:2... I to na dodatek slee na remis wbił w 82 minucie, bo prowadziłem 2:0 :) Dziękuję za mecz...

I takie pytanie - kiedy ten puchar by miał być? Bo nie wiem czy kombinować sobie jakiś sparing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie - kiedy ten puchar by miał być? Bo nie wiem czy kombinować sobie jakiś sparing.

Zaczyna się zawsze zaraz przed sezonem. Jak teraz nie grasz, to znaczy, że musisz poczekać do końca bieżącego sezonu ;)

Dograliśmy zaległy mecz: Goplania - KP Zgierz 0:5

Zapraszam na spary - 1331185

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Not bad, not bad :wink: Zwycięstwo na wyjeździe 6:0 to całkiem spory pozytyw. Nie powinno być tak źle w tym pierwszym sezonie. Jest za to spory minus, bo mam bramkarza podstawowego aut na 4 tygodnie, co mnie zmusza do polowania na kogoś innego, ale cóż... Life. Damy radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wielki hit: (L)egia_Warszawa - Oldsql Rovers. Oj będzie się działo.

Jako, iz ma dotychczasowa taktyka 3-4-3 przestala dzialac w wymierny sposob, to powrocilem do standardowego 4-4-2 - w tym meczu ją sprawdzam ;) Sprawdzilbym tez mojego nowego ofensywnego obronce, jeno ze kupilem go kontuzjowanego, stad z miech pauzowac bedzie. Takze moj trzeci napastnik podlapal kiksanca w ostatnim meczu, tak wiec srodowy spar da mi sporo odpowiedzi na przyszlosc :P Bedzie ciekawie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dokończyć mecze turniejowe: juz nie gram w pucharze więc nic nie stoi na przeszkodzie.

1 kolejka dodatkowa: Mariany Południowe - FC WIDZEW Błażejów, FC Goplania Inowrocław - KP Zgierz; oraz 2 kolejka dod: Mariany Południowe - FC Goplania Inowrocław

Ja rzucam już wyzwanko. Prosiłbym jeszcze by ktoś z pary FC Goplania Inowrocław - KP Zgierz rzucił wyzwanko!

Tak na marginesie mam bardzo obiecujacy poczatek sezonu: 2 zwycięstwa (2:3 i 8:0 ! ) i pierwsze miejsce w tabeli:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...