Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

to czemu Cię w pucharze FA nie ma, aaa???

ale nie o to.

Po przeczytaniu postu Pezeta i krótkiej acz wnikliwej analizie mego teamu, doszedłem do wniosku, że czas kupić jakiegoś nie najgorszego (najlepszego też nie) napadziora (nawiasem mówiąc, zawsze dochodzę do takich wniosków kiedy mam coś na koncie i nie rozbudowuję stadionu :) )

W życiu mi tak szybko nie poszło. W 10 minut znalazłem znakomitego napadziora w wieku ledwo 20 lat 5 dni, za niecałe 900k (porównanie transferów - bardzo OK). W podaniach jest co prawda słaby (EDIT:PRZECIĘTNY :)), ale z racji na wiek zabiorę go na turnus "cała Polska uczy podawać" trwający u mnie zwyczajowo 2 międzysezonowe tygodnie. Skoczy pewnie na zadka i osiągnie ponad 3,5 gwiazdki na mecz. Potem tylko czekać przeskoku doświadczenia z nędznego na słabiaka i za jakiś czas powinien dobiegać do 3,8-4, jak mój staruszkowaty solid. Lubię go :)

a propos stadionu - przy ostatniej przebudowie zwiększyłem pojemność z 17k na 22k (wcześniej kompletów nie było) i już w pierwszym meczu po remoncie 3 z 4 rodzajów siedzisk zaliczyły komplet... trzeba będzie przed PP znowu buldożery wołać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GKS 1 - 2 Kalafior

1 - 0  Fons Loorbach 19'

1 - 1  Amedeo Cicotti 85'

1 - 2  Petrus De Vriese 86'

Miałem sporą przewagę w pomocy, niezłą defensywę i jak zwykle marny atak. Przeciwnikowi wlazła jedna akcja na początku meczu i zrobiło się nieciekawie. Szczególnie, że moi skrzydłowi grają w remika w lazarecie i boki były wybitnie improwizowane. Na jednym zagrał drugi rezerwowy, który akurat, o dziwo, załapał solidną formę (bo pierwszy rezerwowy jest aktualnie w nędznej formie). Drugie skrzydło musiałem odpuścić z braku jakiegokolwiek sensownego grajka, więc zdecydowałem się na wystawienie tam nominalnego IM z zadaniem ?do środka?. Miałem więc dwa ataki ? jaki taki środek i ledwie znośne skrzydło. Przez prawie cały mecz nie dostałem żadnej raportowanej akcji. Jednak w końcówce patałachy się sprężyły i najpierw doprowadziły do remisu, a potem strzeliły zwycięską bramkę. Dzięki temu awansowałem na trzecie miejsce, co nie jest akurat dobre. Pocieszam się tym, że za tydzień gram z wypasioną drużyną z drugiego miejsca i szans na zwycięstwo nie mam. Jak drużyna z czwartego miejsca wygra swój mecz, to mnie wyprzedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowy 0 - 7 Witches

0 - 1 Tomas Frostenin 9'

0 - 2 Władysław Krzeczek 13'

0 - 3 Tomas Frostenin 27'

0 - 4 Roman Długokęcki 32'

0 - 5 Lutz Ripperda 47'

0 - 6 Lutz Ripperda 59'

0 - 7 Władysław Krzeczek 78'

<- Tomas Frostenin

-> Lutz Ripperda 46'

Wynik bardzo fajny, zważając na to, że grałem mocno kombinowanym składem i po raz pierwszy w mojej karierze, chłopcy nie docenili przeciwnika. Nawet trener w przerwie nie pomógł, ale jak widać żadnych konsekwencji nie było.

To już 3 mecz z rzędu, w którym raport składa się jedynie z bramek i zmian :)

A propos zmian: W przerwie ściągnąłem wczoraj wspomnianego dziadka-napadziora, liderującego w klasyfikacji strzelców (15 goli), wprowadzając wczorajszy nabytek. Efekt j/w :) Obaj zaliczyli, po 2 gole, zapewniając mi najwyższe zwycięstwo w sezonie. Mam już 13 pkt. przewagi nad wiceliderem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpuszczę sobie spotkanie z Mad Witches. Została jedna kolejka do końca sezonu, jestem na fotelu lidera, a tuż tuż goni mnie wicelider. Mamy taki sam bilans, a różnice tylko 3 punktów, więc o ostatecznej lokacie zadecyduje 14. mecz sezonu...oczywiście z nim. Urządza mnie tylko remis i zwycięstwo, gdyż inaczej spadnę na 2 miejsce i z awansu nici. W szpitalu jeszcze rezerwowy bramkarz i cenny obrońca. Kupiłem nowego goalkeepera za 3,6 mln z znakomitym bramkarstwem i olśniewającymi stałymi fragmentami. Mam nadzieje, że ta inwestycja pomoże mi wygrać ligę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane kontuzje bramkarzy. Wyskrobałem zaskórniaki i kupiłem rezerwowego... choć teraz raczej głównego... młodziaka, lat 19, TSI 1,5k i ogólnie obiecujący. Cena do przyjęcia - 50k. Pensyję trochę ma za dużą, ale zdecydowałem się na bardzo ostre kroki - wywalenie paru śmierdzieli nic nie robiących. Pierwszy występ bramkarz zaliczył pozytywnie, choć i tak cały zespół grał jakoś cienko.

Grał cienko... według gwiazdek. Jeśli chodzi o wynik - zmasakrowałem gościa - 8-0 z pierwszym Hat-Trickiem mojego pupilka za dwa miliony.

Mimo wszystko powinienem przejść do lig wyżej... pozostały mi modły o wypadek gościa wyżej i jest duża szansa :P Różnicę 10 goli zbiłem do 3, wystarczy więc zmiażdżyć mojego kolegę(na co są duże szanse - 5-0 w sparingu) i jeden malutki fail pana wyżej. Alleluja i do przodu! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turambar nadal nie przyjął wyzwania, co mam robić? bo chciałbym dzisiaj mieć już sparing zaklepany....jak nie z nim to wrzucę się do puli....bo jutro na zapalenie płuc nie mam zamiaru czekać....o 21 wrzucam klub do puli i niech się dzieje co chce.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problemy z kompem, potem chciałem się od kolegi zalogować, to straciłem hasło, bo wziąłem "wyzeruj" (zapomniałem passa), ale mejl coś nie przychodzi na moją skrzynkę. Interpretujcie to sobie jak chcecie.

W czerwcu założę sobie nową drużynę i będę zasuwał na nowe konto. Mała strata, bo z tym zespołem byłem równo 3 lata i ciągle pętałem się w tej samej lidze. Teraz, z doświadczeniem (i majlem na który przychodzą majle) zrobię wszystko od nowa. Bez tysiąca błędów (np. narobienia sobie 3,5 miliona długów).

EDIT: Jak liga juniorasów się skończy, to załóżcie sobie nową. Oczywiście jeśli moja onetowa skrzynka nie postanowi wcześniej przyjąć mejla z linkiem zerującym hasło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj 5 - 6 Wolves

Kolejny mecz pucharu przegrany....3 z rzędu....trzeba przyznać że przeciwnikowi należało się zwycięstwo już w regulaminowym czasie gry, ( 65 i 66 procent posiadania piłki mówi samo za siebie) jednak był nieskuteczny, więc doszło do pierwszych w mojej karierze rzutów karnych w których poległem dopiero w 6 kolejce (szok) mimo tragicznych umiejętności wykonywania stałych fragmentów przez moich piłkarzy. Rozumiem że puchar jest skończony, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świątecznej promocji w ofercie znajdują się takie oto wielkanocne króliczki:

Kwiryn Trzeciak (278607377)

lat 17, dni 78, następne urodziny: 06.05.2010

Stan formy solidny, stan kondycji przeciętny

Jest kontrowersyjny, z charakterem i szlachetny

Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Wskaźnik TSI: 1 340 Pensja: 1 480 zł/tydzień

Bramkarz: fatalny

Defensywa: przeciętny

Rozgrywanie: solidny

Skrzydłowy: kiepski

Podania: kiepski

Skuteczność: zadowalający

St.fragmenty: przeciętny

cena wywoławcza: 200k

Wincenty Nowocień (280671370)

lat 17, dni 103, następne urodziny: 11.04.2010

Stan formy zadowalający, stan kondycji przeciętny

Jest kontrowersyjny, opanowany i nieuczciwy

Poziom doświadczenia nędzny, przywódca przeciętny.

Wskaźnik TSI: 780 Pensja: 1 400 zł/tydzień

Bramkarz: fatalny

Defensywa: przeciętny

Rozgrywanie: zadowalający

Skrzydłowy: słaby

Podania: przeciętny

Skuteczność: kiepski

St.fragmenty: kiepski

Cena wywoławcza: 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKS Telefanów - Wigwam 4:1

Tak, tak. To oznacza, że wygrałem VIII ligę. Sam się bardzo z tego cieszę, a potęguje to zdobycie przez mojego piłkarza tytułu króla strzelców. Kasę jaką przyszło mi zarobić wydam raczej na remont stadionu, bo 29 k miejsc, zostało bez problemu zapełnione w meczu z liderem. W VII lidze pewnie więcej osób będzie dysponowało pokaźną liczbą fanów, więc warto zwiększyć potencjalne dochody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad Witches 4 - 1 Związkowiec

Taaaak. Komplet zwycięstw (drugi z rzędu) i tytuł króla strzelców dla zakupionego przed sezonem 31-letniego dziadka (drugi w jego długiej karierze),którego oszczędzałem i dzisiaj już nawet nie zagrał, gdyż zagrozić mu mogli tylko napadziorzy Związkowca, ale oczywiście nie mieli szans wbić mi trzech goli :). Dodatkowo zepchnąłem rywala z miejsca gwarantującego awans, zapewniając mu kolejny rok w IX lidze. Oczywiście trafiła się kontuzja, ale +2 dla 19 latka to niemal gwarancja, że przed następną środą wróci do gry. Ja również z miejsca biorę się za rozbudowę, bo o ile w lidze miałem 21k widzów na 22k miejsc, to już na puchar pewnie nie wystarczy.

Fajny sezon. Strzeż się VIII ligo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Sypnęło dziś tymi 4:1 - pokonałem mojego kolegę także takim wynikiem. Niestety i tak jestem 2 w lidze, pomimo różnicy marnego 1(!11oneoneone!!1)gola i prawie-remisie mojego wroga na pierwszym miejscu! Niestety numer dwa - 4 kontuzje 4+ - 3 dziadków zwalniam i tyle. Młodzik może jeszcze odpocznie...

No cóż - z pieniędzmi dość cienko, te 2 tygodnie bezmeczowe mogą mnie dobić. Mam pytanie - na jakich zasadach mogę przejść dalej? Bo jakby nie mogło kiedy to teraz sypnęło graczami(z 3 wszyscy się nimi stali! Nie ma nawet miejsca dla mnie!) i nie ma botów do cofnięcia. Znając moje szczęście przesiedzę następny sezon w X lidze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich, którzy awansowali. Ja dziś przerżnąłem 0-4, ale utrzymałem trzecie miejsce.

@mateusz(stefan) - ja bym się tak nie rozpędzał z rozbudową stadionu. W VIII lidze przychodziło Ci dużo, gdyż wygrywałeś większość meczów. W VII może być gorzej. Jak spadną nastroje Twoich fanów po kilku porażkach, to stadion będzie świecił pustkami. Najpierw sprawdź przeciwników ze swojej ligi, potem decyduj czy warto pakować kasę w stadion. Ja mam 27k miejsc i dopiero dzisiejszym meczu miałem komplet. A jak przegrałem wcześniej 2 mecze pod rząd, to przychodziło i 16k luda.

Odnośnie swojej ligi, to szok. Utrzymały się w niej 2 boty, a z dołu wchodzą dość słabe drużyny. Jeśli awansowicze nie zrobią pokaźnych wzmocnień, to moja liga będzie jedną z ostatnich. Z VI spadają dwie silniejsze, ale też bez przesady. Jedna szczególnie mnie rozśmieszyła - jakieś Warsaw Tigres. Co to w ogóle za zakapiory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero zaczołem przygodę z hattrickiem, dlatego mam kilka pytań.

1. Jak to jest z tym treningiem. Ustawiam tylko trening dla wszystkich w zakładce Mój Klub/Seniorzy/Trening, czy też ustawić każdemu indywidualny. Ile % ustawić treningu kondycyjnego?

2. Założyłem drużynę juniorów. Jest to dobry pomysł na start? Mam zatrudnionych 3 skautów, 1 szuka pomocników, 2 napastników, a 3 zawodników na wszystkie pozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna szczególnie mnie rozśmieszyła - jakieś Warsaw Tigres. Co to w ogóle za zakapiory?

Pewno jakiś bot, żywi gracze nie wymyślają takich czerstwych nazw!

Grzybki 3 - 3 WKSHP

1 - 0 J?nis Gromovs 7'

2 - 0 Mattias Granander 14'

2 - 1 Alejandro Valladolid 43'

2 - 2 Marcel Lübben 47'

3 - 2 Pinco Ferrario 57'

3 - 3 Alejandro Valladolid 70'

[] Carsten Van Hove 56'

Miły remis na koniec sezonu, dzięki któremu ostatecznie skończyłem na całkiem dobrej, piątej lokacie. Niby nic wielkiego w VIII lidze, ale jeszcze w połowie rozgrywek modliłem się o utrzymanie, więc jest dobrze. Nie wiem, kto zawita w miejsce awansowicza i dwóch spadających botów, ale mam nadzieję, że nikt dobry, bo w przyszłym sezonie też by było fajnie się utrzymać. :) O awansach na razie nie ma co w ogóle myśleć, za to mogę pokombinować w kwestii transferów (zakupiłem solid defa i solid napadziora, jak Pezet radził), bo po opchnięciu dwóch zdolnych cwaniaczków mam jakiś milion do wydania.

Tak czy siak - ole!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak to jest z tym treningiem. Ustawiam tylko trening dla wszystkich w zakładce Mój Klub/Seniorzy/Trening, czy też ustawić każdemu indywidualny. Ile % ustawić treningu kondycyjnego?
Trening jest ustawiany dla całego zespołu. Nie da się indywidualnie dla poszczególnych zawodników. Poza tym trenują w zasadzie tylko zawodnicy na trenowanych pozycjach. Czyli jak ustawisz defensywę, to obrońcy, jak skuteczność, to napastnicy itp. Radzę przeczytać podręcznik, który znajduje się na stronie Hattricka. Co do % kondycji, to za optymalne uważa się 10-15% i intensywność treningu 100%. Chociaż w ligach X i IX można grać i na 5% kondycji. Poza tym im młodszych masz zawodników, tym mniej treningu kondycyjnego wymagają.

2. Założyłem drużynę juniorów. Jest to dobry pomysł na start? Mam zatrudnionych 3 skautów, 1 szuka pomocników, 2 napastników, a 3 zawodników na wszystkie pozycje.
IMO, nie. Najpierw trzeba było poszukać zawodników do treningu w seniorach. Młodych, ale takich którzy jednocześnie będą zapewniać Ci zwycięstwa w lidze. A akademia przy trzech skautach zżera 80k tygodniowo i przez sezon nie przyniesie żadnych zysków. Nie wiem czy Twój budżet to wytrzyma. Ale skoro już założyłeś proponuję zredukować liczbę skautów do 2 i szukać jednym dowolnego piłkarza, drugim bramkarza. Bramkarstwo trenuje się szybko, więc jak trafisz dobrego kandydata, to po hattrickowym roku może zwrócą Ci się koszty. I poczytaj na forum HT wątek o akademii.

Nie wiem, kto zawita w miejsce awansowicza i dwóch spadających botów, ale mam nadzieję, że nikt dobry,
Sprawdź na Alltidzie. W tym roku nie zapowiadali akcji ?boty na dno?, więc wskazania są dokładne.

Ja wczoraj sprzedałem dwóch anonsowanych wcześniej juniorków za 600k z haczykiem netto. Wprawdzie tego zadkowego, jakbym dociągnął do solida, sprzedałbym drożej, ale niefortunnie trafiła się przerwa w lidze, więc będzie tylko jeden mecz tygodniowo i grzałby ławę. A niedługo kończy 18 lat, więc nie było na co czekać. Poza tym jestem coraz bliższy decyzji o przerzuceniu się na trening defa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...