Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

O moich z bramkarzem-staruchem problemach już tutaj pisałem i właśnie uknułem interesującą ideę. Otóż mam sobie w juniorasach bramkarza przeciętnego (blok zad) i w dzisiejszym meczu wrzuciłem specjalnie dla niego trening bramkarski - jutro, mam nadzieję, wskoczy już na zada. Chłopakowi 17 lat stuknie 09.02., dni w klubie przekroczą wtedy magiczne 112, a w pozostałych dwóch meczach ligowych (być może też w sparingu, jeśli zdążę taki zaklepać) mam zamiar ładować w stałe fragmenty, bo to też ponoć przydatne. A może w defensywę? To jest pierwszy dylemat. Anyway, zaraz po promocji mam zamiar ustawić seniorom trening bramkarski w nadziei, że świeżak wskoczy na solida. Nie wiem, co zrobić, jeśli by jednak nie skoczył, bo nie chcę na dłużej zmieniać seniorom bardzo ważnego treningu rozgrywania. Może w takiej sytuacji popchnąć młodziana na transfery, a rozejrzeć się za jakimś solid staruchem? Tyle że z tanimi starcami mam już dosyć użerania się, a na solidnego 20-kilkulatka mnie zwyczajnie nie stać.

W każdym razie rady & porady mile widziane, bo ktoś na tej mojej bramce w końcu stać musi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenuj bramkarstwo jako główny aż do bloku, czyli pojawienia się żółtych kratek. Nie ma sensu wcześniej zmieniać. Poza tym nie ma pewności, że Ci skoczy od razu. Trening przec -> zad trwa 3 - 4 tygodnie, jeśli teraz ma niski przec, to możesz potrzebować pełne 3 treningi juniorskie do skoku. Jeśli Ci skoczy teraz i nie zablokuje się w następnych dwóch treningach, to powinien mu w seniorach wystarczyć jeden trening do skoku na solida. Nazwy poziomów są tylko określeniem pewnego przedziału. Zadek zadkowi nierówny. Niski zadek dużo bardziej się różni poziomem gry od wysokiego. A wysoki niewiele od niskiego solida. Dlatego przy takich wyliczeniach najlepiej posługiwać się wartościami liczbowymi. Po skoku i tak nie będziesz wiedział, czy ma on 6.01, czy 6.30, bo skok nie oznacza tylko osiągnięcia wartości granicznej 6.0. Jak miał przed skokiem 5.99, to po będzie miał właśnie z 6.30. Podobnie jest z blokiem. Maximum zad oznacza, że HT ustaliło dla niego poziom między 6.0 a 6.99, ale jaki to nie wiesz. Dlatego trenuj do bloku, jako dodatkowy trening ustaw SF. Jeśli zblokuje się przed promocją, to ustaw go jako obrońcę i daj trening def+SF. Po promocji sprawdź Psico jaki ma poziom skilla i będziesz wiedział mniej więcej ile treningów potrzebuje. Standardowo skok z zadka na solida to 3 tygodnie, ale przy solid trenerze, kondycji poniżej 13 i 9 trenerach bramkarzy. Inaczej będzie to więcej. Zresztą sprawdź tu: http://trainingspeed.freehostia.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSV Trzebnica- WKS Hejaho Polipy 5-0 id: 267288379

1 - 0 Sergio Ifran 39'

2 - 0 Anders Myrsten 43'

3 - 0 Anders Myrsten 44'

4 - 0 Iuri Pintore 70'

5 - 0 Eddie Ritchie 79'

Pokonałem Polipa ale... to niestety dla niego było do przewidzenia. W sumie... ht mnie trochę nudzi i wkurza ostatnie zmiany doprowadziły do tego, że kompletnie nie rozumiem silnika gry....może chociaż ten pucharek wygram :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozen 3 - 1 Bajerze

0 - 1 Włodzimierz Igła 8'

1 - 1 Art?ras Tarosas 21'

2 - 1 Corneliu Moise 87'

3 - 1 Kuba Wacek 89'

Hehe. Dobra końcówka :) Moi rezerwowi sobie spokojnie poradzili z rywalem, choć skilli oszałamiających nie mają. Dobrze, bo początek pucharu spokojny. Chć pewnie i tak ktoś mnie złoi, bo nie mam zamiaru narażać podstawowych piłkarzy w sparingach. Tym bardziej, że ostatnio w lidze zostali nieźle przekopani.

EDIT: Polip pewnie pamięta Tarosasa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalafior Warriors 4 -  0 Mad Witches

1 - 0  Carl Henrik Berg S?rensen 20'

2 - 0  Ulrich Hans Truschzinski 25'

3 - 0  Ronald Kasyan 32'

4 - 0  Krzysztof Strycharczuk 59'

Spokojne zwycięstwo, obeszło się bez kontuzji. W meczu na pozycji IM zadebiutował Skubik i nawet go nie skosili, jednak mój chytry plan może spalić na panewce. Wprawdzie patrząc się na Psico powinien skoczyć po tym meczu na solida (ma od 6.89 do 7.03), ale to jednak multiskilowiec i cholera wie ile wynosi błąd. Zobaczymy w piątek po aktualizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsaw 5 - 1 Hejaho!

0 - 1 Luis Fabián Cattani 15'

1 - 1 Francesco Bellissimo 27'

2 - 1 Zenas Govender 47'

3 - 1 Zenas Govender 70'

4 - 1 Filip Powalisz 83'

5 - 1 Francesco Bellissimo 85'

1 ostrzeżenie Zenas Govender 21'

1 ostrzeżenie Hermann Hasenhüttl 32'

1 ostrzeżenie Federico Guerreschi 82'

1 ostrzeżenie Francesco Bellissimo 84'

-Jak widzimy, drużyny spod szyldu Hejaho! dzisiaj nie podołały zadaniu :wink: Chociaż mój rywal mógł mieć nadzieje jeszcze ok 70 minuty, to jednak potężna jak na FA CUP pomoc mojego zespołu zaprocentowała w końcówce, kiedy szczelna obrona gości w końcy zaczęła popełniać błędy. Btw: gramy na kartki? :D

A w lidze całkiem dobry remisik 2:2 ugrałem z, tradycyjnie już, lepszym rywalem. Teraz jednak czekają mnie dwa mega sprawdziany z dużo silniejszymi rywalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem Polipa ale... to niestety dla niego było do przewidzenia.

Było, niestety, różnica o dobrych kilka klas. Ale z jasnych stron owego spotkania mogę wymienić brak kontuzji, zaliczenie treningu i przede wszystkim - historyczny występ mojego najlepszego rozgrywacza na niesamowite 4 gwiazdki! Niby nic, a jednak fajnie zobaczyć jakiś progres u trenowanych kopaczy.

Polip pewnie pamięta Tarosasa :)

Pamięta, pamięta - co tam u niego? I pozdrów go! Przypominam, że jak go opychałem za marne grosze, byłem przekonany, że trening u mnie nie działa i miałem ku temu solidne podstawy. :)

Pezet - dzięki wielkie za jak zawsze przydatne info & porady, dokładnie tak postąpię.

Aha - FC Bajerze zostali zwyzywani!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no! mój debiut w FA uczczono na kartoflisku hucznie, choć spodziewałem się większej kanonady. Wszyscy trzej panowie ze szpitala akurat dzisiaj solidarnie wrócili więc ciągłość treningowa się zachowała, a nowych rencistów na szczęście brak :)

We wtorek, wraz z wybiciem 17-tej wiosny, zostanie promowany pierwszy, historyczny junioras z mojej biednej i nie rodzącej talentów akademii

Statystycznie wygląda tak:

Def: Solidny

Podania: zadowalający

reszta w okolicach słabego...

Po skoku na solida w defie zaliczył jeszcze 3 treningi tegoż więc być może (zależy od tego co pokaże Psico) specjalnie pod niego na tydzień przestawię się z rozgrywania na defa.

Btw. Jaką cenę dyktować na TL za takiego młodziaka? nie wiem czy ten def zostanie na solidzie czy jednak skoczy...

2mln za wysoko? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Jeśli nie trenujesz defa, to wystawiaj go od razu na TL. Trening defa jest najwolniejszy i z solida do znaka zajmuje najmniej 6 tygodni. 1 trening nic Ci więc nie da. Więcej zarobisz wystawiając go w wieku 17 lat i 0 dni. Tacy goście potrafią osiągnąć astronomiczne ceny. Pamiętaj tylko, żeby wystawić go o odpowiedniej porze. Najlepiej jak licytacja będzie się kończyła wieczorem, wtedy jest więcej licytujących. Skoro urodziny ma we wtorek, to koniec licytacji wypada w piątek. Niezły dzień, najgorsze są czwartki. Wystaw we wtorek między godz. 20 a 22. Co do ceny wywoławczej trudno coś sugerować. Za gościa możesz dostać i 3-4 bańki, ale wystawianie go za zbyt wygórowaną cenę może zniechęcić potencjalnych nabywców. Dasz niższą - masz szansę, że już w początkowej fazie kilka osób zalicytuje na zasadzie "na razie jest okazyjna cena, więc zalicytuję i będę śledził rozwój licytacji". W ten sposób zainteresujesz grajkiem więcej osób. IMO możesz dać między 1 a 1.5 mln, ale poczekaj do promocji, zobacz jakie ma TSI, sprawdź inne transfery i do tego dostosuj cenę wywoławczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj 1 - 4 SKS Telefanów

Przed pucharowy sparing z mateuszem wypad slabo, aloe nie spodziewalem się niczego innego. Mieszanka pierwszego skladu z rezerwami i rezerwami i rezerwami rezerw się wybitnie nie sprawdzila. Obrońcy rezerwowi dostosowali się do poziomu podstawowych, a o skrzylowy nawet nie ma co pisać. Ten gorszy zagral poniżej krytyki a ten lepszy zosta uziemiony na 2 tygodnie co zdecydownanie nie jest mi na ręke bo podstawowy też leży w szpitalu i nie wiem po prostu co mam zrobić na mecz z Kalafiorami (przyjąlem wyzwanie). Chyba będe musia zagrać jednym skrzydlowym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry plan się powódł, skok w rozgrywaniu i na TL ląduje:

Robert Skubik

lat 17, dni 2, następne urodziny: 19.05.2010

Stan formy zadowalający, stan kondycji przeciętny

Jest kontrowersyjny, zrównoważony i uczciwy

Poziom doświadczenia nędzny, przywódca słaby.

Właściciel: Kalafior Warriors (od 27.01.2010)

Wskaźnik TSI: 1 800

Pensja: 1 880 zł/tydzień

Kartki: 0

Kontuzje: zdrowy

Bramkarz: fatalny

Defensywa: słaby

Rozgrywanie: solidny

Skrzydłowy: zadowalający

Podania: słaby

Skuteczność: zadowalający

St.fragmenty: słaby

Cena wywoławcza: 800k

I to jedyna dobra wiadomość. Grajkowie znowu zaliczają spadki formy. Kolejny tydzień na minusie. Dziwne, że spada tym, którzy grają, a grzejącym ławę wzrasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie moim priorytetem jest liga - więc w PFA wystawiam skład mocno rezerwowy i mocno defensywny (5-4-1). Mocniejszych grajków muszę zostawiać na ligę i nie chcę ryzykować ich kontuzji, bo i tak parę już mam :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkasy 4 - 0 WKSHP

Kolejny planowy łomot w lidze, ale obyło się bez urazów i kartek, więc nie rozpaczam. Utrzymałem dobre 6. miejsce, bezpośredni konkurent z dołu ma gorszy o 13 goli bilans bramkowy, w dodatku za tydzień odwiedza mnie ostatni w tabeli gość oddający wszystko walkowerem, toteż powinny wpaść bardzo ważne 3 punkty - innymi słowy, ciężka batalia o utrzymanie trwa! Z informacji bardzo pozytywnych należy nadmienić, że ma pomoc zagrała dziś w sumie na 15,5*, a to jest bardzo dużo jak na moją ekipę i wprawia mnie to w dobry nastrój. ;]

W dodatku postanowiłem sobie dzisiaj dokładnie przejrzeć juniorków, zwrócić uwagę na urodziny i terminy awansów, a potem chłopakom ustalić jakąś porządną kolejność treningów, bo szykuje się kilka niezłych talentów i trza mieć plan, coby wszystko zagrało, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalafior Warriors 3 - 1 FC iX Bytom

1 - 0  Ulrich Hans Truschzinski 40'

2 - 0  Xaime Duque 44'

2 - 1  Uffe Nesslius 70'

3 - 1  Xaime Duque 71'

Ważne i potrzebne zwycięstwo z drużyną sąsiadującą w tabeli. Dzięki niemu nareszcie nastrój fanów się podniósł. Może w końcu kilku nowych frajerów miłośników futbolu zechce dołączyć do Klubu Kibica. Jak zwykle, żeby nie było zbyt różowo, musiało się i coś złego przydarzyć. Tym razem jest to trzytygodniowa kontuzja najlepszego obrońcy. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens wywalać ze sztabu konowałów, skoro jak ich zwalniam w sobotę, to w niedzielę muszę ponownie ich najmować. Wietrzę tu spisek Związku Zawodowego Hattrickowych Lekarzy ? nie pozwolą swoim siedzieć na bezrobociu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę: nie widzę jednego juniora w menu ustawiania składu. Gość ani nie ma kontuzji, ani kartek, w zakładce "zawodnicy" widnieje normalnie, a jedyne wyjaśnienie, jakie mi przychodzi do łba, to takie, że jutro obchodzi 19. urodziny i może takie staruchy nie mogą już grać albo co. Prawda to? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Gość skillami nie powala, ale trzymałem go jako najlepszą zapchajdziurę w ekipie, bo zawsze w napadzie na te 5 - 5,5* się wyrabiał. Nic to jednak, może w jego miejsce przyjdzie kolejny młody zdolny młodzian. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój zawodnik został sprzedany. Do kasy klubu wpłynęło 8 398 000 zł.

Filip opchnięty. Mecz w lidze wygrany. Nowy trener objął stanowisko (nie w tej kolejności wydarzenia). Zaczynam zbieranie forsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKSHP 5 - 0 Bajerze (267448442)

1 - 0 Matthias Lerche 30'

2 - 0 Marcin Kryczka 39'

3 - 0 Felisberto Matos 40'

4 - 0 Marcel Lübben 50'

5 - 0 Franklin Geessink 73'

Jak widać wysoka porażka w drugiej kolejce pucharu. Spodziewałem się jednak trochę korzystniejszego rezultatu. Wyzwanie dla HSV Trzebnica na następną kolejkę rzucone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalafior Warriors 1-2 ZKS Poraj

0 - 1  Mike Semrau 56'

1 - 1  Benjamin Karenthal 76'

1 - 2  Mike Semrau 92'

[] Günther Pestel 17'

[] Günther Pestel 30'

Cóż powiedzieć ? przeciwnik zdominował środek boiska i przegrałem mimo przewagi liczebnej. Ale muszę powiedzieć, że moje patałachy stawały dzielnie ? polegli dopiero w dogrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKSHP 5 - 0 Bajerze

Dobijać kolegi manuszatana nie chcę, ale podkreślić muszę moje pierwsze prawdziwe* zwycięstwo w FA Cup. Acz nie zmienia to faktu, że i tak znowu wyjdę z grupy w dół. :)

* Walkower się nie do końca liczy IMHO.

Dozeny Tura zwyzywane - będzie bolało, ale za to przyjdzie pewno full ludzi na mój maleńki stadionik, bo w końcu przeciwnik zacny. A ludzie = kasiora na łatanie wciąż istniejącej (chociaż już całkiem małej) dziury budżetowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...