Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

Procek: AMD Athlon XP 2400+ ~2Ghz

Pamięć: 512 Mb Ram

Grafa: GeForce FX 5200 128 Mb Ram

Obecnie gram na high, z wyłączonym AA i V-Sync. I tak jak powiedziałem wcześniej. Próbowałem na różne sposoby zmieniać detale, ustawienia, rozdzielczość, i zawsze było tak samo. A tak poza tym to od prawie dwóch lat (odkąd mam grę) nie było żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zuxqr

Gra zacina mi się w misji: A home in the hills, to ta misja w której wracam do LS do posiadłości Madd Dogga. Widać tylko filmik z lecącym samolotem a później następuje czarny ekran i nic się nie da zrobić. Nie chcę przeinstalowywać więc może ktoś pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz polską wersję to zmień język na inny. W polskiej wersji występują czasami błędy. Też tak miałem z jedną misją i dopieo po zmianie języka udało mi się przejść. Mam nadzieję że to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Przy próbie uruchomienia Gta San Andreas wychodzi mi czarny ekran a na nim 3 grupy po 6 białych kresek.

Gra wcześniej działała.

Jak to naprawić??

Sprzęt

procesor Atholn 2.6-1,5 Ghz

512 ramu

karta graficzna ATI Radeon 9200 SE 128mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart polega na tym, że na niektórych rozdzielczościach monitora, poprostu go nie dogonisz :P Detale nie mają tu nic do rzeczy. Pokombinuj z rozdzielczościami. Ten problem jest też opisany na wikipedi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem w GTA: San Andreas. Problem jest tego typu że słychać rozmowy w cutscenkach ale gdy już się owa scena kończy i rozmowy są dalej prowadzone na przykład gdy wsiadamy do samochodu w czasie misji nie słychać głosów postaci w czasie rozmowy, nie słychać także takich drobiazgów jak: odgłos silnika, pisk opon. Słyszalne są jedynie: radio, strzały z broni. Gra jest oryginalna, jej wersja to 2.00, instalowany patch polonizujący z płyty.

Karta dźwiękowa zintegrowana jest z płytą główną.

Z góry dzięki za pomoc.

Ponawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakiś kod na to, żeby mieć 100% u swojej dziewczyny?? ^^

Bo troche mnie już irytuje, jeżdże z nią wszędzie potem atakuje mnie gang i jej "respekt" spada znowu o kreske, i tak cały czas.... ;(

Przez taki głupi kod możesz sobie skichać całą grę, np. blokując możliwość ukończenie gry na 100%, ale tutaj http://gta.net.pl/112,artykul,gta.html masz kody do SA może znajdziesz coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest jakiś kod na to, żeby mieć 100% u swojej dziewczyny?? ^^

Bo troche mnie już irytuje, jeżdże z nią wszędzie potem atakuje mnie gang i jej "respekt" spada znowu o kreske, i tak cały czas.... ;(

Zbierz wszystkie ostrygi. O ile mnie pamięć nie myli to wydatnie pomagało w kontaktach z dziewczynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...