Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

hmmm no były kody ;/ a jak sprawdzic wersje gry i sava?

Wersję gry sprawdza się po jej uruchomieniu w SA jest ona umieszczona w prawym dolnym rogu ekranu a wersja save musi pisać w właściwościach pliku lub rusz pamięcią i przypomnij sobie czy instalowałeś jakiś mod wersji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam (bo ten save jest z 19 października 2007) nie instalowałem patha ale wczoraj zainstalowałem. Ale save nie działał ani przed ani po instalacji patha...a wersji gry i sava nie mogę znaleźć

Sądzę że przez kody ponieważ pewnie zapisałeś grę jak miałeś aktywny kod.Czytałem że powoduje infekowanie save i póżniej przy reinstalacji nie działa spróbuj zastosować program do odzyskiwania save może wtedy zadziała

PS Jeżeli masz wersję PL to Napewno jest to 2.0 a do innych wersji językowych to nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne są ale jak wpiszesz w Goole to na pewno ci się wyświetli i wtedy pobierzesz go i git tylko uważaj na trojany bo już kilka razy się na nie naciąłem przy pobieraniu takich programów

PS Szukaj wersji PL to ważne!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.http://www.instalki.pl/programy/download/odzyskiwanie_danych/GetDataBack_for_FAT.php

2.http://www.instalki.pl/programy/download/odzyskiwanie_danych/O&O_DiskRecovery.php

3.http://www.instalki.pl/programy/download/odzyskiwanie_danych/O&O_UnErase.php

Spróbuj wszystkimi programami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż życzę powodzenia mój kuzyn mówi : "Po co save ja za każdym włączeniem gry gram od nowa mam wtedy pewność że gra mi się nie zawiesi"-wiem że to LOL ale Gears of War przeszedł bez jednego save jednym słowem hardcorowiec :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie udzielić mogę Ci pewnych odpowiedzi: ile: od 99 do 249zł, co do jak: sklepy internetowe i zwykłe. Pewnie w wielu komputerowych będziesz mógł złożyć zamówienie tzw. pre-order, więc śledź np. na gram.pl, aż pojawi się GTA4, a odpowiedzi na Twoje pytania zostaną udzielone dokładniej niż przeze mnie. EoT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od taktyki wydawcy; wspomniane przeze mnie San Andreas reklamowane było bezpośrednio po premierze (bodaj przez Cenegę) jako edycja kolekcjonerska, a z tego co wiem, to kolekcjonerska była tam tylko cena, bo prócz płytki w pudełku była tylko mapa i książeczka-przewodnik (co jest właściwie standardem przy wydaniach gier za stówkę) ;/

Temat o GTA IV został stworzony, więc z komentarzami tam sio ;) -mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być błąd systemu gry która niezbyt rozpoznaję twoją konfigurację komputera(gra ma już z jakieś 3 lata) moja rada to zainstalować grę jeszcze raz i wtedy zobaczyć co wyjdzie jeżeli będzie to samo trzeba będzie ściągnąć jakiś patch ale to jest ryzykowne (sam wiem ze swojego doświadczenia z tą grą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...