Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

Mam Geforce 2 MX 32 MB i gra mi sie haczy, dlatego chcialem zmienic detale. Niestety, wchodze w opcje advanced i wywala mnie do windowsa, z jakims bledem. Jezeli komus sie juz to przytrafilo i wie jak temu zaradzic to napiszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy masz to z emulatora do PS2 czy jakos zagraniczne zdobyeś?. bo jesli z ameryki czyn cos to bedziw przez to ze żaden MX nie posiada shaderów a SA czegos takiego właśnie wymaga. Jeśli masz emulator do PS2 to sam niewiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep], nie wiedzialem ze to wymaga shaderow, moze to dla tego, ale nie wiem czemu gra dziala a samej rozdzielczosci nie idzie zmienic. Nie mam emulatora, to jest normalna wersja, tylko ze problem tkwi wlasnie w moim sprzecie ale nie wiem gdzie. Nawet gdyby gra potrzebowala pixel shadera to albo by sie nie uruchomila albo jakis blad by wyskoczyl. A narazie nie idzie wogole wejsc w opcje zmiany rozdzielczosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mj - nie dziw sie, gra ma w minimalnych GF3Ti czyli ani GF2MX ani GF4MX jej nie pociągnie

Kotlet - wyobraź sobie że europejska [w tym polska] premiera miała miejsce 10 czerwca

Gracz - patchy jeszcze nie ma w końcu raptem drugi dizeń po premierze :(

Piccolo - ech wystarczy że ma z cenegi [polskiego dystrybutora] :] pozatym gdyby próbował emulować z PS2 to żaden MX by tego nie pociągnął bo emulator PS2 musi mieć delikatnie mówiąc olbrzymią moc obliczeniową dostępną w kompie tak CPU jak i GPU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi kumpel mówił (i jestem pewny że to prawda) to jest zachwycony grą, mówi że mu chodzi bez zacinki na GF2MX i 512DDR. Procek ma coś koło 2 - 2,5 GHz.

A teraz moje pytanie. Słyszałem ze na Radeonach 9200 (taki mam) i 9000 wystepują jakieś problemy ze znikającymi ludzmi. Czy to prawda? Pytam sie bo też licze ze bede miał SA za pare dni, i nie chciałbym jakichś błedow raczej. ;-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra niewymaga tylko używa. Jesli karta niema PS to poprostu nie wyświetla tego za co jest odpowiedzialny PS. Koniec kropka. Gra podobno wiele przez to nie traci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mj - nie dziw sie, gra ma w minimalnych GF3Ti czyli ani GF2MX ani GF4MX jej nie pociągnie

NAWET GEFORCE 4 NIE JEST DOBRY NA GTA??? WLASNIE PLANUJE ZAKUP TEJ KARTY, CZY TO PRAWDA ZE NA NIEJ TEZ SA PROBLEMY ?

W PLIKU README PISALO ZE WYMAGANA KARTA TO GEFORCE 3 LUB WYZSZA. DLACZEGO NA GEFORCE 4 MA NIE CHODZIC POPRAWNIE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo gf z linji 5200 mają podobną architekturę do gf 2,jeśli chciałbyś pograć w komfortowych warunkach w SA to kup gf 6600 ja mam gram 1024x800 na medium (Czyli Gf 6600z 128 ramem,athlon 2000+ i 256 ram)Czyli słaby cfg,ale te karty jak na swoją cenę to 9 Cud świata ).Mi się udało i kupiłem za 6600 za 520(nieużywaną)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysle nad tym zakupem, jednak narazie mam dostepnego Geforca 4 MX 128MB za 50 zl, wiec jego kupie. Nie wiem tylko czy ta karta ma obsluge pixel shader, i czy jakies gry maja z nia problemy. Pozatym wydaje mi sie ze Geforce 6600 nie rusylby na mojej plycie glownej bo ma stara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca ci się zakup GF 4 mx, bo ta karta także szaderów nie obsługuje. A o ile się nie myle to GF 6600 została wypuszczona w dwóch egzemplarzach. Ze złączem PCI i AGP. Mogę tylko polecić GF 6600GT którego jestem szczęśliwym posiadaczem.

A tak wogóle jeśli nie wiesz jaką kartę kupić to zajrzyj do poradnika o kartach graficznych. Jest gdzieś na forum "sprzęt"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadacie ze sa nie pójdzie na GF4mx a tu niespodzianka a wielu ziomków na innych forach pisze ze chodzi i to nawet nie na GF4 ale nawet na GF2 :lol: Coprawda nie na full wypas ale da sie grac tak przynajmniej mówią

Podobno w niektórych wersjach gry wystepuje błąd z sejvami na czym onpolega czy komóż sie przydarzyło takie coś????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie walnąć takie staaaaaaaaaare sterowniki do GF4 i 2. Jest możliwość że pójdzie chociaż "Geforce 4 nie ma Pixel Shadera" :P

Geforce (chyba miał) obsługiwać PS ale były problemy ze stabilnością i musieli "wyłączyć" tą rzecz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mastermisiek

Mam dziwne wrażenie że wiem skąd on wział tą grę ;) Ale co do tematu: Lepiej już kupić 6600 GT bo na nim gram na najwyższych szczegółach i tnie się tylko jeśli na ekranie jest za dużo kabli telefonicznych :D A poza tym GEforce 4 MX to szit kompletny i już jak ktoś kupi niech zarezerwuje miejsce na programy do podkrecania i symulacji shaderów :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a aj juz san andreas przechodze i mam problem

mam misje od BS i jade po Og Loca.On kaze jechac do domu freddyego.Jade tam i ten kolo ucieka na motorze.Nigdy nie umiem go zlapac bo awsze mi gdzies pita ! moze juz ktos to przeszedl i ma save albo co ? pomozcie gg :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam... Ileż to my mamy pasjonatów, którzy nie czekając na polską premiere, zamawiają ją sobie za oceanem... Krzycza, że na gry wydawane w Poslce ich nies tać, bo za drogie, a tu proszę GTA:SA sobie z "hameryki" sprowadzają... hmmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam... Ileż to my mamy pasjonatów, którzy nie czekając na polską premiere, zamawiają ją sobie za oceanem... Krzycza, że na gry wydawane w Poslce ich nies tać, bo za drogie, a tu proszę GTA:SA sobie z "hameryki" sprowadzają... hmmm...

Ale od paru dni w Polsce jest dostępna kolekcjonerska edycja tej gry ! ( w cenie 250 zł )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...