Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

A u mnie gra chodziła na bardzo słabym sprzęcie co prawda na bardzo low detalach i w 800x600 ale nie było problemów z tym żeby spokojnie grać i przejść całe GTA:SA.

A mój mega-super zestaw to: Athlon K6 604 MHz, GeForce Nvidia FX 5200 128MB, i 512 MB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jesli moge zapytac bo mam taki problem z monitorem i nie wiem o co tu chodzi jak wlaczam komputer i monitor jak zawsze wszyscy wlaczaja komputer no ok (normalnie wlaczam kompa z monitorem) i monitor nie chce sie wlaczyc komputer chodzi a monitor dalej nie zapalony myslalem ze to karta od grafiki to zmienilem grafike na stara (wlozylem stara karte) ale nie podzialalo wiec myslalem ze to juz sprawa o monitor chodzi zmienilem monitor na nowy i dalej nie dziala pozniej myslalem ze to kabel zasilajacy od monitora i zmienilem kabel i to wszystko i juz nie wiem o co chodzi a monitor niekiedy sie wlacza jak wlaczam komputer i czekam na altomatyczny restart kompa i rownoczesnie wlaczam monitor PROSZE O ODP............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. W GTA VC była katana, czy tu też jest? Czy tylko nóż? A jeśli jest to czy można się uczyć nią jakoś dobrze walczyć? Bo nauczyłem się tak fajowo kopać w siłowni i chciałbym się nauczyć jakichś ciosów nożem czy kataną jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 ramu i się dziwisz, że ci tnie? U mnie z podobnym konfigiem (procek 1,7 i GF FX 5200) na 1Gb ramu cięło. Coś wątpliwe, że na gorszym konfigu gra chodzi...

No to ześ dowalił kaszane, bo ja na sprzęcie z podpisu grałem i chodziło mi bardzo ładnie, To nie wina RAmu ze sie kolesiowi tnie tylko czegoś innego, najlepiej zrobic reinstalke. Hehe nie wierze że na 1 GB ramu ci sie cieło...albo to moze przez tą karte grafiki.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie kataną od razu to kwestia szczęścia moim zdaniem. Jak ciachniesz przeciwnika w głowę/szyję to mu ją ucinasz i koniec.

Możliwe, że kwestia szczęścia, ale nie raz było tak, że trafiłem w głowę/szyję i było to traktowane jako zwykły cios.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ześ dowalił kaszane, bo ja na sprzęcie z podpisu grałem i chodziło mi bardzo ładnie, To nie wina RAmu ze sie kolesiowi tnie tylko czegoś innego, najlepiej zrobic reinstalke. Hehe nie wierze że na 1 GB ramu ci sie cieło...albo to moze przez tą karte grafiki.:P

Nie wina karty graficznej bo ja grałem na FX 5200 i na 256 MB ram-u , jak już mówiłem , gra chodziła mi płynnie , na 1024X768 , 3 antyallasing i low details , odległość rysowania horyzontu także na była na max , nawet nie pomyślała żeby się przyciąć na chwile :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeee a mi czerwony znacznik znika pod koniec misji gdzie trzeba uratować Mike jakiegoś tam w San Fiero.Pomużcie

Mike'a Torino w San Fierro. Pamiętam tę misję. Powiedz, o jaki znacznik Ci chodzi? Znacznik, gdzie masz jechać, czy gdy już jesteś na lotnisku i szukasz Mike'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on mi znika przed nosem

Powinien zniknąć. Zaraz po wyjeździe z lotniska masz jechać do Paint'nSpray i przemalować autko. Paint'n'Spray masz zaraz nad wjazdem do tunelu kolejowego. Potem znacznik pojawia się znów w miejscu gdzie masz jechać. Po prostu jedź do Paint'n'Spray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie wie ktoś w jaki sposób można zachować czołg SWATu w ostatniej misji? Bo gdy wstawiam go do garażu to po pewnym czasie znika...

Spróbuj go odstawić go do hangaru na pustyni (szkółka latania).

Ja tam zostawiłem czołg, helikoptera i jakies 2 jeszcze pojazdy (dawno grałem nie pamietam) i dopóki sobie pykałem w SA żaden z pojazdów mi nie znikł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Mam dość dziwny problem a chodzi oto że jak idę ulicą to widzę ludzi od środka czyli bez tekstur albo wcale ich nie widzę.Mam radeona 9200 i athlona 2200+,dirext 9.0c i podaje jeszcze nazwę sterownika:5-6_xp-2k_dd_cp_wdm_23864.

Siema.Mam dość dziwny problem a chodzi oto że jak idę ulicą to widzę ludzi od środka czyli bez tekstur albo wcale ich nie widzę.Mam radeona 9200 i athlona 2200+,dirext 9.0c i podaje jeszcze nazwę sterownika:5-6_xp-2k_dd_cp_wdm_23864.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się może ktoś, czy do tej gry są mody poprawiające modele (głównie postaci), albo tekstury? O ENBSeries już wiem i mam, więc może coś innego.

Jest mod, że grafika jest jak w GTA IV. Widziałem to na Googlach, ale mi się nie chciało wchodzić na stronkę z tym modem.

Albo poszukaj sobie na stronkach o GTA:

http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de...?path=start.php

niestety po niemiecku, ale tutaj jest coś po polsku:

http://gtasite.net/index.html

A SZUMI spróbuj poszukać na tych stronkach co podałem wyżej. Jest tam och cho cho i jeszcze trochę tych modów, a szczególnie do GTA SA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo - spróbuj wyłączyć jeden rdzeń (zakładam, że skoro nowy komp, to procek na pewno jest dwurdzeniowy). Robi się to tak, że uruchamiasz grę, potem ją minimalizujesz (ALT+TAB), naciskasz CTRL+ALT+DEL i zakładce procesy odnajdujesz ten, który jest odpowiedzialny za grę. Klikasz go prawym, wybierasz 'Ustaw koligację' i odznaczasz CPU1. Potwierdzasz OK i z paska maksymalizujesz grę. Powinno pomóc. Ja też mam stosunkowo nowy sprzęt i czasem mi się tak robi z niektórymi grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...