Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

Potrzebna pomoc...

Otóż gdy odpalam grę, to początkowo jest w porządku. Potem gra wariuje i przyśpiesza, i nie wiem czemu. Jest jakiś sposób na spowolnienie, bo to raczej wina nowego kompa...

W SA jest taka opcja w ustawieniach grafiki, jak ograniczenie liczby klatek na sekundę, włącz ją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas uruchamiania gry. Po wyświetleniu intra gra wywala się do windowsa i wyskakuje błąd od microsofu...czy wysłać raport o blędach ble ble ble. Czy ktoś ma pomyśł na rozwiązanie tego problemu? Mam system XP HOME. Z góry dzięki za pomoc ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas uruchamiania gry. Po wyświetleniu intra gra wywala się do windowsa i wyskakuje błąd od microsofu...czy wysłać raport o blędach ble ble ble. Czy ktoś ma pomyśł na rozwiązanie tego problemu? Mam system XP HOME. Z góry dzięki za pomoc ^_^

mam taki sam problem dane mojego kompa:amd athlon 64 x2 5200 i geforce 8800gt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem w GTA: San Andreas. Problem jest tego typu że słychać rozmowy w cutscenkach ale gdy już się owa scena kończy i rozmowy są dalej prowadzone na przykład gdy wsiadamy do samochodu w czasie misji nie słychać głosów postaci w czasie rozmowy, nie słychać także takich drobiazgów jak: odgłos silnika, pisk opon. Słyszalne są jedynie: radio, strzały z broni. Gra jest oryginalna, jej wersja to 2.00, instalowany patch polonizujący z płyty.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pewien problem nie mogę gry do 100%. Mam 99.47 %. Sprawdzałem co trzeba przejść,a by miec i chyba wszystko. Na pewno wszystkiemisje główne przeszedłem, wszystkie wiścigi (z flagą na radarze), wiścigi na górze Chillad, siłownie też zaliczone, tez ktos miał problem w dziewczyną w Las venturas (z tą kartą dostepu do kasyna) to katre i misje do niej tez ma zaliczone. Daje tu swój save może kots mi pomoże co mam nie tak:

http://www.wrzuta.pl/pliki/uWGG0fqI6J/

Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, spoiler będzie ;)

A obrabowałeś kurierów, kursujących między Los Santos, a San Fierro? Są dwa dni w tygodniu, w których jeżdżą oni autostradą (raz na motocyklu, raz bodajże terenówką). Nie pomnę które to dni i jaki przedział czasowy, ale gdyby nie wspomnieli o tym w poradniku w CD-Action, sam w życiu bym tego pewnie nie odkrył i nie wykonał. Poszperaj w sieci, zapewne informacja o tym "evencie" gdzieś jest.

Jak spoilerować->http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=20342. -mateusz(stefan)

Ok, sorry, zwyczajny rozpęd, więcej się nie powtórzy ;] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, spoiler będzie ;)

A obrabowałeś kurierów, kursujących między Los Santos, a San Fierro? Są dwa dni w tygodniu, w których jeżdżą oni autostradą (raz na motocyklu, raz bodajże terenówką). Nie pomnę które to dni i jaki przedział czasowy, ale gdyby nie wspomnieli o tym w poradniku w CD-Action, sam w życiu bym tego pewnie nie odkrył i nie wykonał. Poszperaj w sieci, zapewne informacja o tym "evencie" gdzieś jest.

Jak spoilerować->http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=20342. -mateusz(stefan)

Kilka razy ich obrabowalem

Prosiłbym może ktoś by popatrzył mój save chyba jakis lewy jest albo nie wiem. Powinienem mieć te 100 %

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim GTA:SA chyba dzieje się coś dziwnego. Jestem przy końcówce gry(ostatnia misja wykonana Los Desperados czy jakoś tak).

Te dziwne objawy to:

-przy zderzeniu moim autem czyjegoś auta przy normalnej prędkości powoduje takie obrażenia auta, w które wjeżdżam, że leci biały dym(jak ktoś grał to wie o co chodzi). Przy mocniejszym zderzeniu auto czyjeś się zapala, moje też jest podatne, ale nie aż tak. Jadąc sobie po mieście mijam często samochody świeżo podpalone(80% to policyjne), które po chwili w myśl fizyki GTA wybuchają.

-z domów leci dym, tj by płonęły, ludzie chodzą z telewizorami w rękach :D .

-jadąc sobie po mieście i nie robiąc nic wspólnego z misjami itp. wzrasta mi progres z Denise.

Czy w/w "błędy" to normalka i zamysł twórców czy gra mi się naćpała ;) ?

Ofc oryginał :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej to nie są żadne błędy jeżeli chodzi o te wozy policyjne i domy. Tak jest u każdego. Po prostu wybuchł jakiś bunt w mieście zresztą to chyba kiedyś faktycznie miało miejsce w Los Angeles, bo dokładnie to samo będziesz mógł ujrzeć dzisiaj o 22 na TVP2 w filmie Policja. To nie są błędy tylko tak wygląda Los Santos, gdyż Tennpeny o ile dobrze pamiętam przejął w jakiś tam sposób władzę w mieście czy jakoś tak. A co do Denisie to akurat to może być jakiś błąd, ale też nie koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w GTA San Andreas. Chodzi o to że w ciemniejszych miejscach, bądź w miejscach w których pojawiają się jakieś efekty (np. ogień, dym) na ekranie widać jakieś dziwne kwadraty. Najlepiej widać to na screenie ze sprayem (ta czerwona krecha to moje zaznaczenie ;))

gtasa20090115200807oq0.th.png

Grę mam już prawie dwa lata (oryginał), instalowałem ją już nie raz, i nigdy nie było problemów. Takie "artefakty" pojawiają się bez względu na ustawienia graficzne, rozdzielczość itd. Próbowałem reinstalować sterowniki i DirectX, ale też nie pomogło. Wie ktoś może w czym może leżeć przyczyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...