Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

GTA: SAN ANDREAS

Polecane posty

ramiro132 ja również mam procesor AMD i czasem zdarza mi się taki problem w grach. Akurat nie w GTA SA, ale miałem tak w Prince Of Persia. Zawsze pomagało wyłączenie jednego rdzenia w procku. Robi się to tak, że uruchamiasz grę, naciskasz święta trójcę (CTRL+ALT+DEL) i w zakładce 'Procesy' szukasz tego odpowiedzialnego za grę. Klikasz prawym, opcja 'Ustaw koligację' i odznaczasz CPU1. Spróbuj, może się uda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z GTA SA:

A więc: Chodzi mi o pływanie, a właściwie nurkowanie. Gdy się zanurzam CJ płynie ale się nie porusza do przodu. Czyli macha łapami i nogami ale porusza się bardzo wolno, wręcz niezauważalnie. Dzięki temu bugowi nie mogę przejść jednej z misji Wooziego, ponieważ szybko kończy mi się powietrze i nie zdążę nawet wpłynąć do tunelu a co dopiero z niego wypłynąć. Pomocy.

PC:

AMD Athlon 4800+ [2x 2,4], 2gb ram, GeForce 8600 GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam karte grafiki ati radeon 2600 HD pro i procesor 2.0 ram 512 i nie rozumie czemu mi sie tnie prosze o odpowiedz

ustawiam na najnizsze detale w grze troche lepiej chodzi ale i tak sie bardzo tnie moj kolega ma gorszego kompa odemnie i mu smiga na malych wymaganiach ale mu sie nic nie tnie :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest banalna, przeszedłem za 1 razem. A ja mam takie inne pytanko:

Jak wyrzucić broń, czy coś takiego? Miałem kwiatki i strasznie mnie wkurzały, więc dałem dziewczynie i też ją zabiłem, bo nie lubię jak mi ktoś z góry coś narzuca, a zwłaszcza jakąś szpetną babę za dziewczynę (PS. co zrobić żeby nie dostawać dziewczyn??), ale czy mogę się ich (kwiatków, broni itp. znaczy się) pozbyć jakoś inaczej?

A i tak z innej beczki, wie ktoś czy GTA IV będzie miało jakieś udziwnione zabezpieczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w tej znanej chyba wszystkim grze misja z rymami mad doga

nie mogę jej w żeden sposób przejść proszę o pomoc

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

O ile pamiętam masz tylko nóż, jak już wejdziesz przykucnij żeby nie hałasować, kryj się w cieniu to cię nie zobaczą, jeżeli cię nie widać to wskaźnik gracza na radarze zmieni kolor na szary, jak ochroniarz się odwróci do ciebie plecami to podkradasz się do niego i gdy CJ uniesie dłoń z nożem klikasz lewy przycisk myszy - CJ wykonuje ciche zabójstwo.

A jeżeli jeszcze nie masz spolszczenia to zainstaluj. Znaleźć je możesz np. na www.gtasite.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broni jako tako nie da się wyrzucać. Możesz jedynie zmienić np. Colta na Desert Eagle, M4 na Kałasza itp.

A dziewczynę dostajesz tylko jedną. Następne trzeba samemu poderwać.

Dostaje sie dwie dziewczyny , Denise w Los Santos i Michelle (chyba???) w Las Venturas .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest banalna, przeszedłem za 1 razem. A ja mam takie inne pytanko:

Jak wyrzucić broń, czy coś takiego? Miałem kwiatki i strasznie mnie wkurzały, więc dałem dziewczynie i też ją zabiłem, bo nie lubię jak mi ktoś z góry coś narzuca, a zwłaszcza jakąś szpetną babę za dziewczynę (PS. co zrobić żeby nie dostawać dziewczyn??), ale czy mogę się ich (kwiatków, broni itp. znaczy się) pozbyć jakoś inaczej?

A i tak z innej beczki, wie ktoś czy GTA IV będzie miało jakieś udziwnione zabezpieczenia?

Cóż, jeśli chcesz się pozbyć broni- strzelaj, aż amunicja się skończy. ;) Jeśli dobrze pamiętam, broń zniknie z Twojego ekwipunku. Jeśli nie chcesz być poganiany przez swoje dziewczyny, po prostu weź shotguna i zrób z tym porządek, gdy to będziesz z nią gdzieś poza domem. Wydaje mi się, że jakbyś podniósł tego "nadmuchanego banana" ;), to zastąpiłby on miejsce kwiatów w ekwipunku. Wypróbuj to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie wie ktoś w jaki sposób można zachować czołg SWATu w ostatniej misji? Bo gdy wstawiam go do garażu to po pewnym czasie znika...

Ten czołg jest pojazdem specjalnym i po misji po prostu znika , nic na to nie poradzisz . Może da go się gdzieś znaleźć w jakimś policyjnym garażu albo innym wojskowym obiekcie , nie wiem bo nie szukałem , ale może gdzieś jest .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge przejść misji "po złej stronie torów" nie mam pojęcia co zrobić żeby big smoke zestrzelił tych na dachu pociągu zawsze zostaje ze trzech gości na pociągu

pomocy

Musisz jechać tuż obok pociągu, tak aby BS miał duże pole ostrzału. Utrzymuj prędkość i odległość. Uważaj na nadjeżdżające z przodu pociągi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge przejść misji "po złej stronie torów" nie mam pojęcia co zrobić żeby big smoke zestrzelił tych na dachu pociągu zawsze zostaje ze trzech gości na pociągu

pomocy

Ja jestem dość wprawnym w tej grze graczem więc tą misje przechodzę w następujący sposób . Wskakuje na motor i zostawiam BS na starcie , wyprzedzam od razu pociąg i na pierwszym zakręcie po rampach dostaje się na dach budynku , zsiadam z motoru i przeskakuje CJ na wagon pociągu , najlepiej pierwszy , następnie sam zdejmuje tych czterech gości trzeba mieć tylko kałacha bo nie zdążysz ich zdjąć przed mostem (oni zostaną na pociągu a CJ spadnie), potem wracam do BS i odwoże go do domu . Spróbuj tak , bo BS jest ślepy i nigdy nie trafia :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób jest skuteczny, bo sam tak robiłem. Dojeżdżasz do pierwszego mostu i za nim jest ten budynek, o którym wspomina przedmówca.

Ale po kilku razach, jak grałem tą misję w końcu doszedłem, o co chodzi. Tzn - dlaczego Smoke nie trafia. Po prostu logika mi i pewnie wam także podpowiadała, że im bliżej będziemy jechać pociągu, tym łatwiej będzie Smoky'iemu celować. A tu zonk! Rada? Nie jedź zaraz przy wagonach, ale nieco dalej. Trzymaj się na tych torach obok, a BS będzie trafiał i przejdziesz misję bez żadnych glitch'ów. Pamiętaj też, by jechać z równą prędkością, co pociąg, kiedy jesteś dokładnie naprzeciwko drabów na dachach wagonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się męczył kilka razy z tą misją i przeszedłem ją w naturalny sposób. Jadąc blisko sprawisz, że Smoke będzie strzelał w pociąg zamiast w kolesi. Musisz patrzeć cały czas na to gdzie jedziesz, by nie zaskoczył Cię inny pociąg czy belka od szyna od torów na której łatwo się wyłożyć. Cierpliwość to przede wszystkim połowa sukcesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CZY ODPOWIECIE MI NA TO PYTANIE

PROSZEEEE

mam karte grafiki ati radeon 2600 HD pro i procesor 2.0 ram 512 i nie rozumie czemu mi sie tnie prosze o odpowiedz

ustawiam na najnizsze detale w grze troche lepiej chodzi ale i tak sie bardzo tnie moj kolega ma gorszego kompa odemnie i mu smiga na malych wymaganiach ale mu sie nic nie tnie angry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 ramu i się dziwisz, że ci tnie? U mnie z podobnym konfigiem (procek 1,7 i GF FX 5200) na 1Gb ramu cięło. Coś wątpliwe, że na gorszym konfigu gra chodzi...

Co ty gadasz , ja grałem na takim podobnym kompie jak twój , (AMD Athlon 2500+ , GF FX 5200 i 256 !!! mb ram) , gra chodziła płynnie na rozdzielczości 1024x768 i z 3 antyallasingiem , choć na low details . GTA nie ma takich wymagań .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...