Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Katalogowanie tematów

Polecane posty

Zauważyłem, że w Spisie książek jest dużo nieskatalogowanych pozycji, ostatnia aktualizacja była chyba w październiku ubiegłego roku. Trochę to, szczerze mówiąc, utrudnia życie. Jeśli chcesz, niziołko, skataloguję wszystkie założone po 1 X tematy. Mam wolne, więc mogę się tym zająć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak, szczególnie na początku. Zamiast tracić czas na przeglądanie kilku stron, patrzyłem na listę i wybierałem książki, o których chcę coś napisać. To dużo wygodniejsze, niż mozolne szukanie ich w tradycyjny sposób. No i przydaje się podczas zakładania nowych tematów, przynajmniej mam pewność, że temat o danej powieści jeszcze nie istnieje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przynajmniej była taka pewność, póki był aktualny...

W każdym razie - od najbliższego poniedziałku zamierzam podkasać rękawy i wziąć się do roboty, więc będę gotowa w każdym momencie wkleić te katalogi, które zbierzecie (a także poukładać je alfabetycznie xD ).

Poza tym - która lista wydaje się wam wygodniejsza? Ta rankinowa, czy ta książkowa? Bo w razie czego myślę, że przekształcenie jednej na drugą nie powinno zabrać mi zbyt wiele czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodniejsza jest ta z Dyskusji o grach. W jednej długiej liście można coś przeoczyć, a przy podziale na poszczególne litery prawdopodobieństwo takiej sytuacji jest dużo mniejsze. Ale przyjemnie korzysta się z obu, więc nie jest to sprawa paląca.

Myślę, że o ile nic się nie wydarzy, jutro (właściwie to już dzisiaj) wieczorem podeślę gotową listę nowych tematów. Wszystkie założone po 1 X 2010, o ile się nie mylę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrYoshi - całkiem prawdopodobne, chociaż wydaje mi się, że na ferie zimowe robiłam czystki (wyrzucając przy okazji zamknięte tematy :P ), aczkolwiek w tej chwili moja pamięć lepiej obejmuje okres 1789-1918 niż ostatni rok :D

W każdym razie mam nadzieję, że nie będziesz na mnie zły, iż zaczekam z wklejaniem tego do następnego tygodnia. Teraz po prostu nie dam rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję MrYoshiemu za pomoc z książkami - katalog już otrzymałam :) W każdym razie od następnego tygodnia można spodziewać się zmian i uaktualniania ich. Więc jeśli nie jest ktoś jeszcze przekonany, czy chce się tym zająć, to może się jeszcze namyślić :D

Lewis -> jeśli chcesz się zająć już teraz, zapytaj się Stillborna albo Murezora, czy potrzebują pomocy, to ci wytłumaczą na czym polega katalogowanie. Jeśli ci się spodoba, to dam ci własny projekt. Możesz też zaczekać do następnego tygodnia, to sama czegoś poszukam dla ciebie i ci wytłumaczę, co i jak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację ankiety dla forumowiczów ja mam zaczętą, tylko jakoś nie mam weny tego skończyć. Mogę to komuś podesłać, a mogę skończyć sam, jak wolicie.

Jeśli jeszcze jej nie skończyłeś, a nie masz nic przeciwko - mogę to dokończyć/zrobić od nowa. Napisz mi na jakim etapie jesteś prac i od którego miejsca zacząć uzupełnianie katalogu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, ale jest drobny problem. Post wyszedł za długi i nie mogę zmienić posta. Będzie trzeba podzielić to na części. Jeśli Ci się chce to podzielić, to w załączniku jest wersja aktualna na teraz. Jeśli Ci się nie chce, to potem się tym zajmę.

ankieta.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym oficjalnie bardzo podziękować MrYoshiemu, który wykonał mnóstwo roboty i poświęcił ogromną ilość czasu, aby zebrać narosłe w "Rozrywce"* tematy (blisko 150 nowych wpisów!), dzięki czemu mogłam je zaktualizować i Katalogi znów działają tam tak, jak trzeba :) Do tego na dole poumieszczałam daty aktualizacji, aby łatwiej było się zorientować w temacie :)

* Książki, Seriale, Filmy, Filmy i seriale animowane, Programy TV, Muzyka, Komiksy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...