Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Katalogowanie tematów

Polecane posty

@Treser - Do niedzieli wieczorem pracujemy. Niedziela, powiedzmy 21.00 będę pytał Ciebie i Bronka o rezultat pracy i skompilujemy to w całość. Podział kto co robi jest kilka postów wyżej. Życzę nam wszystkim (także poor_leno i spółce) owocnej pracy!

Edit: Chłopaki, ja sobie lecę z szablonu: klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba znaleźć tych ludzi :P z tego co wiem to tylko Niziołka, Bronek i Still (spośród osób, które się zgłosiły) mają starsze numery, przydałyby się jeszcze ze 2-3 osoby. trzeba się najpierw ich spytać, które dokładnie numery mają, dokoptować resztę, uzgodnić, kto którymi numerami się zajmie, żeby każdy miał mniej więcej tyle samo pracy i dopiero wtedy jazda ;) dam ogłoszenie w tym temacie, mam nadzieję, że ludź się szybko zgłosi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja także mógłbym pomóc w katalogowaniu ocen.. Nie mam co prawda dużo numerów, tych starych to w ogóle, ale jak już będziecie mieli listę numerów, które posiadacie i jeśli zabraknie Wam wśród nich jakichś numerów, to napiszcie jakich, a ja napiszę czy takowe posiadam i z chęcią pomogę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dawno tu nie zaglądałem i dopiero teraz zauważyłem, że realizujecie pomysł skatalogowania użytkowników, którzy wypełnili ankiety. Nie wiem na jakim jesteście etapie, ale roboty z tym na pewno co nie miara i mogę ze swojej strony zaoferować pewnego rodzaju pomoc.

Na myśli mam napisanie skryptu, który by to wszystko ładnie i w sumie błyskawicznie skatalogował, jedyne co by trzeba zrobić wcześniej to sie upewnić, że w temacie są wyłącznie posty z ankietami, zapewne moderatorzy na przestrzeni lat tego pilnowali, ale błąd się jakiś mógł włamać :) Na siłę nikogo uszczęśliwiać nie będę, może już na finiszu jesteście, ale jeśli ktoś jest daleko z tyłu to myślę, że napisanie skryptu zajmie wielokrotnie mniej czasu niż ręczne tego spisywanie, pomijając fakt, że można łatwo się pomylić, a i jakieś dodatkowe ficzery można zrealizować, typu link do posta oraz link do profilu obok, no ale to już wymyślane na poczekaniu bajery :) Jakbyście byli zainteresowani to dajcie znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Sprawa prezentuje się następująco: do prac zgłosił się 3m2oo5, Bronek i ja (każdy miał po 20 stron).. Bronek swoją pracę niemalże odwalił, ja swoją ukończyłem w całości, a 3m2oo5 napisał wczoraj do mnie, że nie da rady zrobić swojej części, bo ma za dużo spraw na głowie, także została do zrobienia tylko jego część.. Zobligowałem się zrobić to za niego, więc pracy nie zostało już wiele.. Gdybyśmy byli na początku naszych prac, to chętnie poprosilibyśmy Cię o pomoc, ale jak już zostało nam tak niewiele, to sam rozumiesz.. Jak to się mówi: damy radę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki nie działają. Przykładowy kod url w poście powyżej wygląda tak:

[url="http://"http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&showtopic=3776&view=findpost&p=385181?"]    47    [/url]

Czyli jest błąd na początku i na końcu adresu. Z tego co widzę ten sam błąd jest w każdym kolejnym linku. Nie ma więc sensu poprawiać po kolei, bo szkoda czasu, lepiej napisać skrypt, który sam to zrobi. Jeśli chcesz, to mogę coś skrobnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że ja trochę stopuję projekt, bo choć mam dużo numerów, to mam mało czasu, więc mogę znaleźć czas dla kilku/kilkunastu na każdy weekend. Ale mam nadzieję, że udałoby się to zgrać w czasie, żeby wam zrobić prezent ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie się nie pali, Treserze :P akcję stopuje również mój kumpel, który miał mi pożyczyć swoje numery z lat 2001-2005, ale wybył niegodziwiec bez zapowiedzi do swojego miasta na studia i tylem go widział... teraz czekam, aż znowu zawita, powinien przed świętami. także Niziołka ma teraz więcej czasu :)

jeśli chcesz pomóc, to musisz wiedzieć, że numery od 122 wzwyż (czyli wszystkie moje) zostały zronione, więc jeśli nie masz starszych to nie masz już co pomagać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam pytanie odnośnie stworzonego przez Bronka i mnie katalogu użytkowników, którzy wypełnili ankietę.. Mógłbym zająć się aktualizowaniem tegoż katalogu, bo forumowiczów, którzy wypełniają ankietę przybywa, lecz nie ma ich w katalogu (tak mi się wydaje). Pytanie tylko: jak miałbym to zrobić? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go co jakiś czas staram się aktualizować. Jeśli koniecznie chcesz, to nie ma problemu, możesz się tym bawić, ale i tak będzie potrzebna pomoc jakiegoś moderatora, by zmodyfikować post. Więc jak uważasz. Obecnie ten katalog powinien być aktualny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten temat nadal jest otwarty to pozwolę sobie zadać pewne pytanie.. A mianowicie: czy są jakieś tematy, które "wymagają" jeszcze "skatalogowania", czy wszystkie które potrzebowały "katalogowania" są już "zrobione"? (

nie żebym oferował swoją pomoc czy coś w tym stylu.. Tak tylko pytam

:wink: ) :trollface:

down - Hmm.. W sumie to ja pomysłu jaki dział wymaga "skatalogowania" nie mam.. Myślałem raczej że macie jeszcze jakieś działy w zanadrzu... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, jeśli uważasz, że jakiś dział powinien zostać skatalogowany, a zobaczymy. Póki co zdarza się, że niektóre katalogi są nie do końca aktualne, ale ponieważ wzięłam na siebie odpowiedzialność za nie, to kiedy tylko będę miała wolne (w następnym tygodniu :happy: ) się im przyjrzę.

Oczywiście nie będę miała nic przeciwko pomocy katalogersów, których pomoc poprzednim razem okazała się nieprzecenialna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...