Jump to content

Rzut b3retem

  • entries
    23
  • comments
    315
  • views
    26,448

Powstań narodzie ze szpilowego kryzysu!


b3rt

996 views

Narodzie wybrany!

Ludu Polski!

Źle się dzieje w blogosferze CDA, oj źle! Od wczoraj stronę główną zaśmiecają beznadziejne wpisy o szpilach, godzące w inteligencje i moralność każdego żyjącego Polaka. Jednak mam na to lekarstwo! Ja, postanowiłem całkowicie poświęcić swoje własne jestestwo wyższej sprawie, azaliż przeto blogosfera to ważna część internetu, gdzie inteligencja spotyka się z obeznaniem. Nie możemy, drodzy bracia i siostry pozwolić aby chamsto i drobnomieszczaństwo obrażało naszą wiedzę, kulturę i tradycje. Niniejszym przedstawiam wam plan naprawy świata blogowego:

1. Zbanować prowodorów całego zajścia, niejakiego Lorda N. pseudomim Lord N. oraz orga, znanego również jako org. Ponadto narzucam na nich 10 lat prac w kołchozie Syberyjskim, coby odechciało im się szerzenia głupoty w środowiskach inteligencjii narodowej!

2. Zlikwidować całkowicie urząd Moderacji, aczkolwiek pewnym jest że tkwią tam układy i kolesiowstwo! Utworzyć komisję śledczą z najlepszych blogerów obecnej epoki, tak, aby zaistniała pewność, iż osądy sprawiedliwie narzucone będą!

3. Ustalić władzę nadzorującą pojawiąjące się wpisy, tak aby tylko godne i sprawiedliwe dramy mogły mieć miejsce w blogosferze! Żadnych głupich, krótkich i nic nie wnoszących wpisów! Sama prawda i tylko prawda! Żadnej demokracji, sami wybierzemy kto ma rządzić, albowiem niewskazane aby półludzie znów rząd wybierać mogli!

4. Stworzenie blogosferowej milicji obywatelskiej, która postawą swą i zachowaniem bronić będzie blogów i za przykład stawiana będzie! Jednocześnie nadanie im tytułów szlacheckich, oraz władzy wykonawczej, jako że blogi słabe plewić trzeba niczym chwasty przebrzydłe!

Moi drodzy bracia i siostry, niby tylko cztery punkty, ale też aż cztery punkty! Nie jest to łatwe zadanie, ale przecież nie może być łatwo! Władza siłą przy korycie siedzi, także mocą i potęgą musimy władzę odebrać. Lecz nie siłą mięśni, a słowa, wszakże słowo silniejsze niż mięsień. Pamiętajcie że nie możemy zostawić blogów trollom i ludziom niepełnosprawnym intelektualnie! Ja was poprawadzę! Dajcie mi władze a obiecuje że nie będziecie zawiedzieni, i znów wrócą czasy gdy blogi świeciły przykładem w ogromnym, internetowym świecie! Nie pozwólmy aby i ten azyl został strawiony przez falę trolli i innych półinteligentów. Dalej ludzie! Do broni! Odbierzmy co nasze!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111

Tak nam dopomóż Adminie wszechmogący!

29 Comments


Recommended CommentsNie no, dobra, pośmialiśmy się, było fajnie. A teraz poważnie, skąd taki wysyp wpisów po raczej słabym trollingu? Odpowiedź dosyć prosta, na blogach CD-A dzieje się tak mało angażujących społeczność rzeczy, że ludzie jak wygłodniałe wilki rzucają się nawet na takie ochłapy. Trochę to smutne c'nie? :(

Link to comment

@up

Podobno pomysł wyszedł na nieoficjalnym forumowym czacie. To była tylko łatwa do przerobienia na dogryzki okazja, żadna w tym zasługa poziomu trollingu Nintendofana.

Link to comment

No właśnie, okazja! Jeśli do tego ludzie musieli się zgadać żeby zorganizować taką akcję to jest już naprawdę słabo. Jako człowiek, który scenę blogową CD-A śledzi raczej średnio intensywnie mam pytanie: o co był tu największy flejm i kiedy to było? :)

Link to comment

Poważnie? Ja mam po prostu od wczoraj kosmiczną beke z tego wszystkiego. I nawet nie z tych trollowych wpisów, a z ludzi którzy spinają się jak plandeka na Żuku, że im poziom blogów spada. Ludzie, przynajmniej na chwile jest śmiesznie, pomiędzy kolejnymi dramami Ylthin a uber sztywnymi wpisami o "ważnych sprawach". Trochę więcej dystansu, za chwilę hype przejdzie i będzie po sprawie wink_prosty.gif

Link to comment
Podobno pomysł wyszedł na nieoficjalnym forumowym czacie.

ploteczki o ircu zawsze spoko #życienagorąco

Prawilni was dojadom!

Lorda dojeżdżajo od paru lat i dojechać nie mogą!

A tak na serio, to powyższy komentarz b3rta świetnie oddaje mój stosunek do tej sprawy :D. Gniję z bojowników o poziom blogosfery.

Ale dramy ylfin śmiszniejsze

Link to comment

Poważnie? Ja mam po prostu od wczoraj kosmiczną beke z tego wszystkiego. I nawet nie z tych trollowych wpisów, a z ludzi którzy spinają się jak plandeka na Żuku, że im poziom blogów spada. Ludzie, przynajmniej na chwile jest śmiesznie, pomiędzy kolejnymi dramami Ylthin a uber sztywnymi wpisami o "ważnych sprawach". Trochę więcej dystansu, za chwilę hype przejdzie i będzie po sprawie wink_prosty.gif

No tego, że jest trochę śmiesznie nie neguję, ja też się dobrze bawię, ale... brakuje mi tu jednak jakiegoś solidnego przytupu. Komentarzy na 2 strony Worda, dramatycznego kasowania kont i różnych innych akcji. Same komentarze to zaś głównie jakieś średnio zabawne jednozdaniowce. Ot taka tam burza w szklaneczce wody. :)

Link to comment

Jest coś takiego jak nieoficjalny czat forum :-)

Może założymy czat oficjalny na stronie forum. Nazwa to:

Shoutbox- oficjalny czat-room FA

Link to comment

@nerv0

Nie wiem jak u was, ale u mnie jest 52 stopnie w słońcu, chciałoby mi się pisać komentarze na dwie strony worda, już lece biggrin_prosty.gif

Link to comment

Niebo za oknem przeciął zygzak błyskawicy. Ponad natarczywe bębnienie deszczu wybił się dźwięk grzmotu, który przetoczył się nad okolicą. Ach, ta Afryka!

Link to comment

@nerv0

Sesja. Wakacje się zbliżają i koniec szkoły. Musisz zrozumieć, że ten okres to prawdziwy raj dla słaych wpisów i marnowania czasu na bezsensowne komentarze. Masz na to potwierdzenie studenta(mnie)!

Link to comment

Normalnie niektórzy nie mają pomysłu na wpisy i małpują-w życiu bym się nie spodziewał, że Sed czy Lord tak zaczną wariować. :( Czasy się zmieniają.

Link to comment

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...