Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Na jakiej gitarze grasz w InDespair (model)?

Kto uczył Cię gry na gitarze?

Kto wg Ciebie jest najlepszym gitarzystą na świecie?

Na lastfm.pl można znaleźć listę utworów InDespair, które nie znajdują się na EP. Czy będzie je można przesłuchać za free, czy też znajdą się na "pełnym" albumie?

Edytowano przez Bigos001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej gitarze grasz w InDespair (model)?

Juz tu odpowiadalem na to pytanie.

Kto uczył Cię gry na gitarze?

Na to tez juz odpowiadalem.

Kto wg Ciebie jest najlepszym gitarzystą na świecie?

Nie mam swojego typu. I nie wydaje mi sie, zeby dalo sie wybrac najlepszego gitarzyste. Bo jakie niby kryteria przyjac?

Na lastfm.pl można znaleźć listę utworów InDespair, które nie znajdują się na EP. Czy będzie je można przesłuchać za free, czy też znajdą się na "pełnym" albumie?

Przeciez mozna odsluchac wszystkie te utwory na LastFM. I na naszym profilu na MySpace tez. Ludzie, troche samodzielnosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem tegorocznym maturzystą ;p wpadłem na genialny pomysł wypytania członków redakcji o ich maturki. Zaczynamy od CormaC'a.

No więc jak wspominasz swój 'egzamin dojrzałości', co zdawałeś i z jakim skutkiem... jakieś ciekawe anegdotki może :D jeśli były... i ogólnie czy jest co wspominać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos, proponuje, bys nie zadawal kilka razy tych samych pytan. Przeszukaj temat, niektore z powyzszych byly juz zadawane. Jaki sens ma odpowiadanie na pytania, skoro co dwie strony pada "Jaka masz gitare?"? Moge sie mylic, ale takie jest moje zdanie.

CormaC, zamierzasz w przyszlosci utrzymywac sie z grania? Moze jest to Twoim marzeniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mozna odsluchac wszystkie te utwory na LastFM. I na naszym profilu na MySpace tez. Ludzie, troche samodzielnosci...

Die Alone, Kamień, Enforced, Paralysed, też? Sory, nigdy zbyt spostrzegawczy to nie byłem, ale cos chyba jest nie tak. Lastfm.pl

Edytowano przez Bigos001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die Alone, Kamień, Enforced, Paralysed, też? Sory, nigdy zbyt spostrzegawczy to nie byłem, ale cos chyba jest nie tak. Lastfm.pl

Tam sa tez utwory innego zespolu, ktory nazywal sie tak jak nasz, ale juz nie istnieje (to odnosnie Die Alone, Enforced, Paralysed i jeszcze jakichs innych). Niestety serwis LastFM jest zbyt prymitywny i nie potrafi rozdzielic dwoch wykonawcow o takiej samej nazwie, co czesto jest mylace i wprowadza bajzel. "Kamień" to natomiast stara wersja Seduction Way, nagrana po polsku z poprzednim wokalista na pierwsze demko (ktorego nigdzie nie udostepniamy).

Powtarzam po raz ktorys: wszystkie utwory, ktore nagralismy na EP-ke "No Escape" mozna odsluchac w calosci, za darmo na naszym profilu na MySpace oraz na LastFM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w pracy? Zdarza Ci sie posluchac radia

Przed chwila odpowiedzialem, ze nie slucham radia...

czy raczej "ciagle" ze sluchawkami na uszach i delektujesz sie dzwiekami z gier?

Moja praca nie polega na ciaglym graniu. Granie zajmuje mi akurat zdecydowanie mniejsza czesc czasu, ktory spedzam w redakcji.

A moze masz ze soba MP3-ke czy cos i sluchasz swoich ulubionych utworow?

Jesli slucham w pracy muzyki, to sa to albumy, ktore sobie przynosze.

Ile czasu zajmuje wam ułożenie jednego kawałka (instrumental + wokal)?

A ile czasu zajmuje napisanie jednej ksiazki? Albo nakrecenie jednego filmu? Pytanie bez sensu. Jeden utwor sklada sie w kilka prob, inny lezy w kawalkach w szufladzie, az przyjdzie wlasciwy moment i ladnie zlozy sie w calosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju ktoś tu mówił o zadawaniu tych samych pytań...

Jak wygląda pisanie tekstu piosenki? Czy siadasz sobie w weekend i mówisz "O, mam wolny czas, to wypadałoby napisać jakiś tekst". Czy też jest to pisane pod wpływem emocji, refleksji, które akurat Cię naszły. Jak to wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda pisanie tekstu piosenki? Czy siadasz sobie w weekend i mówisz "O, mam wolny czas, to wypadałoby napisać jakiś tekst".

Nie.

Czy też jest to pisane pod wpływem emocji, refleksji, które akurat Cię naszły. Jak to wygląda?

Akurat teksty pisze glownie nasz wokalista. Moje sa oba teksty po polsku i ich pisanie - o ile pamietam, bo bylo to wiele lat temu - wygladalo tak, ze jak wpadalo mi cos dobrego do glowy, to zapisywalem to. To nie jest praca, zeby siadac z nastawieniem "musze koniecznie cos napisac".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy - gdyby InDespair po wydaniu pełnego albumu osiągnęło rozgłos - możnaby kupić jakieś "gadżety" związane z zespołem (koszulki, kubki, itp.).

Koszulki moga byc juz stosunkowo niedlugo. Nie trzeba byc slawnym zespolem, zeby pozwolic sobie na wyprodukowanie gadzetow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki moga byc juz stosunkowo niedlugo. Nie trzeba byc slawnym zespolem, zeby pozwolic sobie na wyprodukowanie gadzetow.

Stosunkowo niedługo, to pojęcie dość względne... Ile tak dokładniej? (Pytam, bo nie mogę sie doczekać :)

Czy jestes wsrod tych 111 tys. osób, które zamówiły EK Age of Conan?

Edytowano przez Bigos001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunkowo niedługo, to pojęcie dość względne... Ile tak dokładniej?

Koszulki pojawia sie dokladnie wtedy, kiedy uznamy, ze jest sens je robic.

Czy jestes wsrod tych 111 tys. osób, które zamówiły EK Age of Conan?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO bedziecie w Legnicy? Super. Czekam na dalsze newsy co gdzie i jak :) Czy to bedzie OpenAir?

Nie, koncert klubowy.

I kto oprócz Was zagra?

Powiem, jesli oferta zostanie potwierdzona. Mielibysmy supportowac zagraniczna kapele. Poki co organizator milczy. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...