Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 9/2010

Polecane posty

A ja wam mówię, że wszystkie jęczałki będą zaszokowane ostatnią pełną wersją! Ciekawe tylko czy pozytywnie :) Marudy jedne dostajecie fajną grę, ok ma 10 lat, ale przecież i tak da się w nią grać nie :P Ale lepiej ponarzekać, że to nie Wiedźmin ani Test Drive, a przecież to drugi pełniak jest :huh: Poczekajmy na danie główne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się nie chce wierzyć!!! PO CO, W JAKIM CELU ??? CD-Action daje w pełnej wersji grę, którą już wcześniej dał????????????????? Taka bulwersująca sytuacja ma miejsce pierwszy raz w historii CDA! Ludzie, przecież Hitman Codename 47 był już numerze 103 dokładnie 6 lat temu. To jest, imo, zagranie BEZ SENSU. Hitman został ZAPCHAJDZIURĄ!

Jeżeli już nawet w CDA dodają po raz kolejny grę, która wcześniej u nich była, to świat niestety się powoli kończy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak dla mnie średni , ale nie dlatego że grafika bleee... tylko kiedyś w tę część grałem i nie spodobała mi się. Mój brat wniebowzięty: już 2 gry które pójdą na jego ,,starszym" kompie i z chęcią w nie zagra. Dzięki CDA . :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to redakcja sobie zrobiła niezłe jaja z czytelników. Zaraz się okaże, że następne pełniaki to drugi raz Thief 3 i, dla odmiany, jeszcze raz Gothic 2 z Nocą kruka... :tongue: To jest po prostu czysta KPINA z czytelników!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że strasznie - przepraszam za określenie - wkur*iające są osoby narzekające, iż owy Hitman już kiedyś był. No i co z tego? Na logikę im starsze i słabsze są te dwa "gorsze" pełniaki tym lepszy będzie ostatni, na który nie tylko ja jak mniemam czekam z niecierpliwością :). Z pewnością Ghost na umilenie końca wakacji zaserwuje nam coś dzięki czemu z przyjemnością odprężymy się po tych wyczerpujących, długich godzinach w szkole... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, niech będzie. Staram się zrozumieć politykę CDA. Dali po 6 lat tą samą grę, żeby zadowolić najmłodszych czytelników CDA, którzy np. w 2004 szli do I klasy podstawówki lub do zerówki i nie wiedzieli, co to jest CD-Action, bo zaczęli np. kupować w tym roku. Widać już powoli zmianę pokoleń i generacji czytelników. My, 21-,22-letnie dinozaury będziemy więc musieli się przyzwyczaić, że coraz więcej gier w CDA zacznie się powtarzać. Ehh...no trudno, trzeba się z tym pogodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, może te 2 pierwsze tytuły to by tak wkurzyć wszystkich w tym ponurym dla większości forumowiczów tygodniu a na ostatnie będzie jakaś premiera. Bo jak nie to rzeczywiście będzie to trochę niezbyt zabawny żart. Dajcie demo Army2: Operation Arrowhead, ponad 2 giga ale można w to grac dużo więcej czasu niż w te dwa pełniaki razem, szczególnie że jest multi =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...