Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

Śląsk gromi Górnik 4:0?

Nie no, ja chyba śnię :D Ale niech ten sen trwa jak najdłużej. Jeden z niewielu meczy, które opuściłem, a tu Śląsk strzela 4 bramki. Ech...:D

Przyznam, że przewidziałem wygraną WKS'u, ale obstawiałem 1:0-2:0, a nie 4:0!

Chłopaki z Oporowskiej pną się do góry, teraz są już na 10 miejscu, a jeszcze nie tak dawno była strefa spadkowa. Oby tak dalej, oby tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk gromi Górnik 4:0?

Nie no, ja chyba śnię :D Ale niech ten sen trwa jak najdłużej. Jeden z niewielu meczy, które opuściłem, a tu Śląsk strzela 4 bramki. Ech...:D

Przyznam, że przewidziałem wygraną WKS'u, ale obstawiałem 1:0-2:0, a nie 4:0!

Chłopaki z Oporowskiej pną się do góry, teraz są już na 10 miejscu, a jeszcze nie tak dawno była strefa spadkowa. Oby tak dalej, oby tak dalej :)

Według moich typów Śląsk powinien być teraz na miejscu Jagi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk gromi Górnik 4:0?

W tej kolejce ciężko było przewidzieć dokładnie wyniki. Tak jak wspomniałeś, Śląsk rozgromił Górnik. Dodatkowo Wisła rozbiła Legię, Widzew zremisował z Cracovią. Ale i tak kolejkę mogę zapisać na plus. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu meczy, które opuściłem, a tu Śląsk strzela 4 bramki

Ja w ogóle w tym sezonie miałem tak, że gdzieś byłem (np. z Legią w PP) to w plecy, a jak się wkurzyłem po Legii i zarządziłem bojkot to wygrane i to nawet 4-0. Dlatego z Ruchem lepiej nie idę, dopiero od nowej rundy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tylu kolejkach liderowania w lidze, wyprzedził mnie goniący od jakiegoś czasu Stefcio, jestem pewien że byłoby o wiele lepiej, gdyby Wisła która weszła mi tylko raz(sic!), grała tak jak chcę, no i nie po raz pierwszy zdarza mi się, że kiedy raz postawię na faworyta, on przegrywa, z kolei kiedy podejmę ryzyko, te mi się nie spłaca :F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem na drugim miejscu, co mnie ucieszyło, gdyż początki miałem bardzo kiepskie. O ile mnie pamięć nie myli, byłem w drugiej dziesiątce. Teraz spadłem na 4 miejsce, nie ma co narzekać kontakt z czołówką jest. ;) Została ostatnia kolejka, postaram się o podium na zimę. :) A Stefcio tak się czaił z tyłu i nas wszystkich wyprzedził. My się jednak tak łatwo nie poddamy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zaskoczony swoją pozycją w tabeli, ale tak właśnie wychodzi z punktów. Kiedyś to bardziej bym to rozumiał, bo zajmowałem się trochę obstawianiem za $, ale teraz robię to tutaj jako hobby :) . Jak sami widzieliście, po pierwszych kolejkach to ja grzałem dół tabeli ;) . Liczę, że weźmiecie się w garść i mnie szybko wyprzedzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nasz typer jest sezonowy :) . W związku z decyzją PZPN o przesunięciu kolejki, kończę jedynie pierwszy etap naszej zabawy, która zostanie wznowiona już 26 lutego 2011 roku. Mistrzem jesieni został mateusz(stefan) :pokerglass: . Tego się nie spodziewałem, przyznaję. Typować 16. kolejkę można już teraz, choć zalecałbym zrobić to w lutym, co by wiedzieć więcej o bieżącej sytuacji w klubach i ich przygotowaniach do rundy wiosennej. Osoby, które już wytypowały mogą oczywiście zmienić swoje typy do godziny poprzedzającej mecz obstawianego spotkania. W takim razie pora na przerwę :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla mistrza jesieni. Co prawda po pierwszych kolejkach nie rokował zbyt dobrze, ale potem przegonił wszystkich. Czyżby jakieś konszachty z Fryzjerem? :tongue: Mały apel o większą aktywność do tych uczestników, którzy się zapisali, a po kilku kolejkach przestali typować. Bo teraz realnie obstawia chyba mniej niż połowa z pierwotnego składu. Tylko skoro już nie typują to tego wątku też pewnie nie czytają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kolejka została przełożona. No, ale co zrobić warunki nie umożliwiają rozegrania kolejki.

Mistrzem jesieni został mateusz(stefan) pokerglass.png

I to jeszcze wskoczyłeś na pierwsze miejsce w ostatniej kolejce. Oj, śmierdzi mi tu jakimś układem :D

Ja ze swojej strony deklaruję udział na wiosnę i w przyszłych edycjach.( o ile się odbędą ;)) A co do frekwencji. Zawsze jest tak, że niektórym zapału starcza tylko na chwilę. Teraz przynajmniej wiemy, kto się naprawdę interesuje polską ligą i komu zależy na zabawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, wreszcie zostanie rozegrane w każdej z części sezonu, tyle kolejek ile być powinno. A warunki, co pokazał mecz Lecha z Juve, są koszmarne i lepiej nie będzie.

Cieszę się, że udało mi się wskoczyć na podium ;) Trzecie miejsce też dobre, a od kilku kolejek notowałem systematyczny marsz w górę. Zatem... do wiosny, drodzy współgracze =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do frekwencji. Zawsze jest tak, że niektórym zapału starcza tylko na chwilę. Teraz przynajmniej wiemy, kto się naprawdę interesuje polską ligą i komu zależy na zabawie.

Albo 1 raz jest tak, że 80% osob zgłupiało ze względu na wyniki. Ani 1 kupon mi nie siadł, 1 raz w zyciu... Zawsze coś siadało a w tym sezonie dramat :<

A chybił trafił jakoś mnie nie bawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie faktycznie było wiele niespodzianek, to się ludzie mogli zniechęcić. To tak jakby Real i Barcelona nagle zaczęły przegrywać z dużo słabiej notowanymi rywalami.

Oj, śmierdzi mi tu jakimś układem

No ba, przecież jestem w zmowie z PZPN i to ja im mówię jakie wyniki mają być. Niestety tylko parę żądań spełniają ;) .

Co do marszów w górę podium, to jeśli trafi nam się jakiś wymiatacz to dołączy do zabawy na 5-6 kolejek przed końcem i jeszcze wygra, bo na to pozwalają zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z mojej pracy. Kolejkę, która miała odbyć się jesienią ubiegłego roku będziecie mogli typować od piątku/soboty, kiedy to wrzucę mecze do typowania. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy można jeszcze zgłosić się do zabawy? Z racji tego, że już kilka meczy z obecnej 24 kolejki się zakończyło (dokładnie 2) a regulamin przewiduje że mecze można typować najpóźniej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem także też mecz GKS-u z Koroną też mi odpadł, pragnąłbym zacząć swoje typowanie od następnej kolejki. To jak mogę dołączyć za tydzień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zasady są takie jakie widać. Do gry można zgłaszać się przez cały sezon, no ale wiadomo: im później tym mniejsze szanse na triumf. Z typowaniem przed mecze specjalnie ustaliłem godzinę, by nie było problemów. Jak ktoś zdąży skrobnąć posta, a mecz już za 10 minut to jeszcze IMO zaliczałem, ale jeśli mecz już się rozpoczął i minęło jedynie 10 sekund od rozpoczęcia, to sorry Winetou nie ma przebacz. Zgłaszać specjalnie się nie trzeba, jedynie na początku zbierałem osoby, by zorientować się ile osób chciałoby wziąć udział w typerze. Teraz wystarczy skrobnąć post z typami, a osoba prowadząca (Diacon) doda typującego i zapisze wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Postaram się zgłosić swoje typy na czas. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tabeli. Co oznaczają kolory którymi oznaczeni są niektórzy gracze? O ile niebieskim zaznaczona jest pewnie strefa spadkowa ( tak swoją drogą, to jak po sezonie ktoś będzie na końcu to spada i typuje I ligę? :tongue: ), o tyle czerwony kolor nie wiem co oznacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wszystko już jasne. Typera wygrał komi89, drugie miejsce zajął mateusz(stefan), a na najniższym stopniu podium znalazł się Diacon. Dziękuję za zabawę i mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłej edycji typera. :)

tabelka30.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękuję za zabawę oraz za rywalizację do samego końca. Największe jednak brawa dla zwycięzcy-Komiego89, który zaczął później, a mimo to wygrał. Tak jak obiecałem jest i nagroda-specjalna grupa na forum. Chciałbym również podziękować Diaconowi, który zgodził się prowadzić zabawę, gdy ja miałem nawał pracy, stad też i wyróżnienie dla niego. Wszystkich uczestników oraz nowych gości zapraszam do kolejnej edycji, która ruszy około 2 tygodnie przed startem rozgrywek oraz do dyskusji na temat typerów innych lig w utworzonym do tego temacie->[LINK].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy, mi osobiście przyszło się cieszyć z fotela lidera najdłużej jesienią, runda rewanżowa to niestety ogromna loteria, praktycznie 3/4 wyników szło na przekór. Oby w następnym roku nasza liga już tak nie zaskakiwała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...