Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy ogólny, pytania i dyskusja

Polecane posty

Kilka kolejek później, potem kilka opuściłem jak i pojedyncze mecze. Ale jestem zadowolony :P

Gratuluje "wielkiej" trójce. Wyniki jak na naszą ligę zaskakujące, tak i końcowa tabela ligi jest dla nie których zaskoczeniem.

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zaraz poprawię. Terminarz był brany stąd, więc jak coś się zmieniło i nikt nie zaktualizował to mogły wkraść się pomyłki. Wszedłem na stronę Polonii i faktycznie grają oni u siebie. Zaraz poprawię. Dzięki za czujność :) .

Zaraz poślę PW wszystkim, którzy zdążyli już obstawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jeff

ŁKS Łódź 2 - 1 Lech Poznań

Lech po wspaniałym poprzednim sezonie w Lidze Europejskiej w tym roku nie zagra w pucharach. W związku z tym piłkarze trenera Bakero będą chcieli jak najlepiej zagrać w tym sezonie aby zmazać nie najlepszy obraz swojej gry na rodzimych boiskach w zeszłym sezonie. ŁKS mimo ambicji i walki minimalnie polegnie na własnym obiekcie z Poznaniakami.

Popraw to, bo chyba coś ci się pomyliło :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę. Faktycznie źle wynik wpisałem, :icon_redface: nie w tę stronę. Ale teraz już za późno. Mecz się odbył. Ale wtopa. Szkoda, że wcześniej nie widziałem twojego posta. No nic trudno, następnym razem będę jeszcze raz uważnie czytał to co naskrobałem. Taka mała nauczka na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też pomyłkę u siebie (napisałem 2:0 dla Górnika, a miało być na odwrót, także wytłumaczenie jest na korzyść Śląska), więc też liczę na litość Mateusza(stefana) :) Jeśli nie to trudno.

EDIT - sprawy nie ma bo był remis, więc i tak to nic nie zmieni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wyniki w tej 1. kolejce. Remis Wisły, Jagi, odwołany mecz Legii :/ Mam nadzieję, że w kolejnej będzie lepiej.

Jedynie zwycięstwo Lecha daje mi punkt.

Jak u innych ? Zaskoczeni wynikami ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daveNWN - witaj w klubie, którym wygrana Lecha dała jedyny punkt :) Brakło mi 4 minut na zdobycie 3 punktów w meczu Cracovii z Koroną, paru minut na chociaż jeden punkt u Jagielonii, 10 minut na 1 punkt w meczu Polonii z Lechią. No ale trudno, odbije to sobie w późniejszych kolejkach :chytry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...