Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

L.A. Noire

Polecane posty

To ja rozumiem :D Prawdopodobnie news o wydaniu pecetowej wersji ostatniego hitu R* był najgorętszy dzisiejszego dnia, ale pewnie tysięcy "twitów" nie zyskał. W każdym razie cieszę się, że PC nie został opuszczony, teraz pytaniem na miarę "to be nor not" to kwestia optymalizacji. Co prawda GTA IV chodziło całkiem w porządku, ale tym razem mogli by się postarać bardziej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to jedyne, o co powinniśmy się martwić. Choć twórcy wręcz brawurowo zapewniają, że grafika będzie jeszcze lepsza niż na Xboxie, to nie można zapomnieć o tym, żeby gra nie miała oporów także na słabszych konfiguracjach, a co najważniejsze, żeby nie było tak jak z CoD: BO :)

Offtop (sorki :P): GTA IV chodziło całkiem w porządku? Nie powiedział bym tego. Patrząc na grafikę, to grę powinny uciągnąć nawet stare PeCety. Wiem, że rozległa lokalizacja i takie tam, ale GTA SA nie miało takich wymagań, a grafika też prezentowała się raczej kiepsko.

Czymam kciułki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wideorecenzje tej gry i mimika twarzy była po prostu rewelacyjna. Może i gra ma pewne braki gameplayowe i tak dalej, ale za sensowną cenę na pewno zakupię. Oczywiście nie należy spodziewać się czegoś w stylu GTA i ja tego nie oczekuję, ale i tak chciałbym sobie w L.A. Noire pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co pokierowało Rockstarem, że nagle postanowili zrobić port na PC?

Może po prostu chcą zarobić pieniądze, oraz uznali, że taka gra akurat przypadnie do gustu graczom stricte pecetowym. Nie wiem jak z wynikami sprzedaży, ale nie stawiałbym wszystkich pieniędzy na to, że zapowiedź portu jest spowodowana jakimiś drastycznie słabymi rezultatami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem. Świetna sprawa, że jednak wychodzi bo osobiście(a raczej jak większość) sądziłem, że tak jak RDR LAN nie wyjdzie, a tu proszę. Obejrzałem masę recenzji i wiele gameplayów itp. rzeczy, gra jest po prostu świetna i raczej na pewno ją zakupię bo kasa akurat na jesień się znajdzie :cat2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie stawiałbym wszystkich pieniędzy na to, że zapowiedź portu jest spowodowana jakimiś drastycznie słabymi rezultatami.

Bo sprzedaje się całkiem nieźle. Według vgchartz* po 4 tygodniach gra znalazła prawie 3 miliony nabywców. Wynik robi wrażenie jeszcze bardziej, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że:

- jest to przygodówka;

- nowe IP;

- na dwóch platformach;

- gra nie wyszła jeszcze w Japonii;

- grafika nie jest ''dzisiejsza'';

- sporo premier w międzyczasie;

- to nie jest kolejny szaro-bury shooter.

Inna sprawa, że zadziałał ''efekt Rockstar'', który zamienia w złoto wszystko czego dotknie i jestem pewien, że spory procent graczy liczył na doświadczenie podobne do tego z GTA czy Red Dead Redemption i zaliczył potężnego zonka widząc, że nie można wyciągnąć broni w każdym momencie, nie ma wyrzutni rakiet czy trudno rozjechać przechodnia. ;p

*źródło o reputacji niepewnego i kłamliwego, więc nie trzeba tych wyników brać sobie do serca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, mam nadzieję, że troszkę tekstury poprawią, bo gra jest raczej nie za ładna, choć mi to jakoś bardzo nie przeszkadza.

Elementy akcji: widziałem i to jak je zrealizowano to IMO siara...no ale nie na tym opiera się gra, chyba

Mam nadzieję, że jak to u R* bywa za dłuższy czas czekania dostanę podrasowaną wersję.

by the way....ile czasu zajmuje ukończenie "Elej Nułar"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by the way....ile czasu zajmuje ukończenie "Elej Nułar"?

Mi zajęło jakieś 15-20h. Zajmowałem się tylko i wyłącznie głównym wątkiem i nie spieszyłem się. W paru sprawach miałem małe problemy. Dodatkowo w niektórych miejscach omijałem strzelaniny. Gra nie ma wielkiej wartości przy ponownym przejściu. Niby są jakieś znajdźki, kilkadziesiąt eventów czy spore miasto do zwiedzenia, ale jest to w sumie dość nudne. Historia to zdecydowanie najmocniejsza strona gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z tej dzisiejszej wiadomości. L.A. Noire bardzo mi się podoba na gameplayach i trochę żałowałem, że tylko na konsole ta gra wyszła, jednak Rockstar zmienił decyzję i dostaniemy konwersję na PC. Mam tylko nadzieję, że będzie lepsza optymalizacja niż w GTA IV. Szkoda, że nie dostaniemy spolszczenia od Cenegi, no ale cóż, może jakaś fanowska grupa się weźmie i to spolszczą. Nie wiem czy kupię w dniu premiery, zobaczymy, ale to dla mnie absolutny must have.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wiadomość powinna mnie ucieszyć, w końcu PC'towcy dostaną LA NOIRE. Niestety tą wiadomość przyjąłem ze spokojem. Przyznam się wolałbym otrzymać Red Dead Redemption z DLC'ami wtedy to by fanfary leciały a tak może kupie i zagram. Pewnie znowu Rockstar postara się w 100% o konwersje z konsoli na PC haha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam grę na konsolę, niestety nie zdążyłem się nią nacieszyć ponieważ XboX się zepsuł, zamówiłem nowy lecz nie będę na nim grał... Poczekam na wersję na Pecety :D

Ogólnie to naprawdę fajnie, że gra trafia na PC :D Ciekawe czy dojdą jakieś misje poboczne itp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle, nie mam nic do LA Noire, widziałem parę gameplayów i gra prezentuje się fajnie, ale cóż, liczyłem że RDR będzie grą która przeportują na PC.

Chyba nie doczekam się fajnego westerna na komputer, a tym bardziej w sandboxowym stylu, to co zrobili z Call of Juarez to aż szkoda patrzeć, dlatego tym bardziej mam głód i zapotrzebowanie na konne pościgi i bieganie z rewolwerem w dłoni po saloonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Mafii pewnie kupię kiedyś tę grę, bo lubię takie klimaty, ale na pewno nie w dniu premiery. Dopiero kiedy cena będzie bardziej przystępna.
patrząc na ceny gta iv to z tą przystępniejszą ceną mogą być problemy :wink:

ja bym zamówił pre-ordera jakby dodadzali wszystkie dlc które wyszły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie jest wcale tak źle.

Ja w poprzednie wakacje kupiłem GTA 4 na steamie za 7,50 euro. A ceny pudełek też są teraz w miarę korzystne:

http://allegro.pl/gta-grand-theft-auto-iv-...1665946732.html

http://allegro.pl/gta-4-pc-grand-theft-aut...1674948638.html

Poza tym to jednak nie GTA, więc myślę, że i cena powinna szybciej spaść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię w to, żebym kupił L.A. Noire na PC z trzech powodów: jak na Rockstar przystało, optymalizacja (skoro nawet na konsoli potrafi chrupnąć) będzie pozostawiała wiele do życzenia. Spolszczenia zapewne nie będzie, a na tyle, by ułowić każdy smaczek z angielskiego dobry nie jestem. Trzeci powód - cena, która, jestem pewien, będzie niezmiennie zbyt wysoka przez dlugi okres czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na Rockstar przystało, optymalizacja (skoro nawet na konsoli potrafi chrupnąć) będzie pozostawiała wiele do życzenia.

L.A. Noire stworzyło Team Bondi, a konwersją zajmuje się Rockstar Leeds, czyli studio, które nie ma nic wspólnego z GTA IV na PC (za które odpowiedzialna była ekipa z Toronto). Nie widzę powodów do obaw.

Tak swoją drogą to ile tych fatalnie zoptymalizowanych gier wydał na PC Rockstar i kiedy ostatni raz się taka trafiła? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko zoptymalizowane było GTA IV, ale San Andreas miało kiepską jak na tamte czasy grafikę...trochę nie sprecyzowałem, ale teraz się poprawię: uważam, że konwersja PC-towa nie tylko nie usunie błędów z konsol, co więcej, przybędzie niedorobek. Ale to tylko moje skromne zdanie, niezbyt optymistyczne, bo wolę się mile rozczarować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...