Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

Grałem w demko i gra wygląda całkiem nieźle. da się pograć, ale jednak wyścigi motorów to nie dla mnie. Nie mam zamiaru na nic narzekać. CDA sie stara, i dodaje ciekawe, całkiem świeże gry. Pewien jestem, że skoro jako najsłabszy pełniak dodali SBK 09, to główny pełniak będzie prawdziwym hitem. To nie koncert życzeń, więc nie będę się wypowiadał jaką grę bym chciał ujrzeć na coverze. Lubię niespodzianki. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to pełniaki są niezłe, do dem też zastrzeżeń nie mam.Ale.... No zawsze jest jakieś ale. Wolę żebyście dawali jedną porzadną grę niż 2 do 3 lipnych kupowanych w biedronce produkcji. Takich ja Requital czy so blond. Please postarajcie się

o coś w co naprawdę możę wciągnać na dłużej. np. sins of the solar empire jest świetną grą. Chcemy takich więcej.

20910.jpg

714.gif

26237.png

24494.png

4912.jpg

30064.png

32638.png

15864.gif

5467.gif

30605.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na cud nie liczę ale mogli byście (do redakcji) robić tak że zamiast 3 pełnych dawać 1 a dobrą i prawdopodobnie byście nawet na ty zaoszczędzili :) np takie coś jak Dawn Of Wąr pisałem już wcześniej nawet coś niezbyt nowego ale za to fajnego np diablo II |P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak dodają np. Devil My Cry 4

Po 1: MAY

Po 2: Powiedz kiedy wcześniej był 1 pełniak w piśmie. To było w bodaj w połowie 2005, a przed tym było to w 2002. W cda nie widzicie takiego procederu za często, gdyż jest on głównie mało opłacalny. Przedstawię ci może 2 sytuację.

1. Wyobraź sobie, że bardzo nienawidzisz rts'ów. Pewnego dnia dowiadujesz się, że jako jedyny pełniak w jakimś numerze, jest Napoleon: Total War. Tego typu sytuacje byłyby(kiedyś cda dawało regularnie po jednej grze, albo w ogóle, ale to były inne czasy) bardzo częste, a kilka pełniaków z innych gatunków przyciągnęły by więcej "pełniakowców". I nie dla każdego jakaś gra musi być średnia. Chociażby taki mademan(był na coverze ponad rok temu), który był pojechany w cda, nawet mi się podobał. Również bywało odwrotnie.

2. Wyobraź sobie, że cda daje na covera 1 grę, chociażby Wiedźmina. Jednak osiąga on słabą sprzedaż. A dlaczego? Otóż większość pełniakowców miała go już dawniej w domu. Tak samo zresztą jest z innymi, popularniejszymi, lepiej ocenianymi grami. No i jeszcze licencje do takich gier są najczęściel albo drogie, albo nieosiągalne do zdobycia.

ale mogli byście (do redakcji) robić tak że zamiast 3 pełnych dawać 1 a dobrą i prawdopodobnie byście nawet na ty zaoszczędzili

Czytaj wyżej.

ale za to fajnego np diablo II |P

Znajdź kogoś, kto nie ma Diablo...

Szkota tylko sze EA nie lubi dawac plytek z giercami do czasopism

Lupi ale tylgo fohom

czy w innych coverach był kiedyś bf2?

jak nie to może w przyszłości???

Nie było i w Polsce nie będzie. Jak go tak bardzo chcesz, to cię wyimportuję do Włoch, to szansa na znalezienie go w piśmie znacznie wzrośnie.

Jak na razie to pełniaki są niezłe, do dem też zastrzeżeń nie mam.

O. Mamy kolejnego jasnowidza. Mógłbyś nam wyzdradzić jakie to dema trafią na covera?

postarajcie się

o coś w co naprawdę możę wciągnać na dłużej. np. sins of the solar empire jest świetną grą. Chcemy takich więcej.

Włącz DMC4, przejdź go na wszystkich poziomach trudności na randze S i tutaj wróć. Może przez te kilka numerów, trafi się jakiś interesujący pełniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Myśle że główny pełniak to Driver :Parallel Lines.

CDA teraz nie jest taki chamski, by dawać kilka gier z tego samego gatunku na 1 płytce

Ja nie mam

Dobra, wierzę ci, ale to nie zmienia faktu, że dużo ludzi go ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Smuggler już 2 razy wspomniał o veyronie, więc coś może być na rzeczy. Szybki look na google, by zobaczyć, w jakich grach pojawił się veyron...

Need for Speed: Pro Street (dodatek, do kupienia za 1.99$)

Need for Speed Undercover

Test Drive Unlimited (chyba jakiś nieoficjalny dodatek)

Różne kolorowanki, puzzle, itp.

Czyżby Need for Speed jako pełniak? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...