Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

Może głównym pełniakiem będzie Test Drive Unlimited. Było by świetnie pograć w jedynkę przed premierą 2 :smile:

Byłoby świetnie. Mieszkam na wsi więc nie ma tu sklepów a miasto które jest w pobliżu nie ma porządnego sklepu z grami. Pobierałem z neta, part z błędem. Niech będzie TDU. Błagam.

Otrzymujesz ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa w tym temacie już są: nudy,pot i łzy :). Nuda nas ogarnia robimy głupie rzeczy piszemy o tym że poszliśmy do toalety i myślimy o jednym : kiedy przeciek?Umrę przed klawiaturą. I nic,czekamy i czekamy aż głowa

boli.Nerwy na Ghosta są wielkie spóźnia się ludzie czekają,czekają i czekają,a tu nic. Nicość. (Relacja z Forum Actionum Temat "Pełne wersje gier do CD-Action 8/2010" )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby dali The Settlers 10-lecie, a tak w ogóle to kiedy przeciek bo dzisiaj siedze przed kompem i nawet sie zarejestrowałem bo często byłem na forum ,a zawsze nie miałem czasu na rejestrację więc czekam na przeciek.POZDRO dla komputerowców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello94

Spoko mi nic do tego tylko ty bana dostaniesz nie ja ;D

Ja bym się nigdy nie przyznał...

Bo po co sobie kłopoty robić.

Ma ktoś jakiś kontakt z Ghostem?

A jeśli Ghost nie może dodać przecieku to co za problem żeby inny redaktor/admin dodał?

Ja się nie boję przyznawać. Gorsi są ci co się nie przyznają a mają wiele pirackich gier. Ja po raz pierwszy próbowałem mieć piracką grę (TDU oczywiście) ale nie wyszło. A prawdę mówiąc mam same oryginały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro się nudzicie, to umyjcie rączki, pobiegajcie na świeżym powietrzu, prześpijcie się, czy poczytajcie coś ciekawego, ew. obejrzyjcie coś, a nie robicie czata. Głównie mam tu na myśli TheWitchera. Miło, że temat żyje, ale szlag może trafić np. modów, jak zobaczą kilkustronnicowy, bezsensowną gadkę o niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikomu do końca z tymi pełniakami nie dogodzisz. Redakcja cda musiałaby robić po kilka zestawów coverów do jednego numeru, żeby zadowolić jak najwięcej czytelników. Dla mnie najważniejsze jest pismo, płyta to tylko dodatek. Ale gdyby pojawił sie jakiś dobry pełniak którego nie miałem okażji jeszcze skosztować, to bym był bardzo zadowolony.

Spójżcie jak ludzie czekają na przecieki i ile osób obserwuje ten wątek :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...