Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

Jak dla mnie bomba! Już od dawna chciałem sie poscigac na motorkach atu przychodzi takie CDA i spełnia marzenia :tongue: Szkoda jedynie ze po angielsku, ale cos za cos :sleep: Teraz bedzie już tylko lepiej, a i zreszta ten pełniak wcale zły nie jest, w dodatku stosunkowo nowy. Ja tam sie ciesze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie marnie, gdyż nie lubię wyścigówek. Fajnie by było, gdyby puścili na covera Onimushe 3. Jakoś ostatnio mam na nią chęć, jednak w sklepach oczywiście nie ma. Tak samo było wcześniej u mnie jak chodzi o Devil May Cry'a 3, który do cda nie wpadł, więc, znając życie, to Onimushy nie będzie. Ale pomarzyć zawsze można..xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety utrudniony dostęp do CDA bo aktualnie przebywam w Chicago ale naszczęście kolega 29 lipca jedzie do Polski to dam mu 6$ i mi kupi następny numer ;)

Zamiast połówki na łeb wolałbym dostać porządną gierę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam być może mi się spodoba tak jak Superstars V8 Racing i będę w to grał długo. :P Z koncertu życzeń to chciałbym Soulstorma bo antologie mam albo jakieś RPG gdyż ten gatunek uwielbiam ewentualnie jakąś dobrą przygodówkę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...