Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2010

Polecane posty

Podobno w jakimś czasopiśmie był już NFS Pro Street (nie w Polsce :/)

Był we włoskim Giochi Per Il Mio Computer. Jakiś rok wcześniej, pojawił się tam też carbon.

Driver PL to sandbox

A Driver ENG to slasher.

Skoro Smuggler już 2 razy wspomniał o veyronie, więc coś może być na rzeczy. Szybki look na google, by zobaczyć, w jakich grach pojawił się veyron...

On mówił o samym Veyronie, a nie o grach, gdzie on występuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w innych coverach był kiedyś bf2?

jak nie to może w przyszłości??? :icon_biggrin:

Nom mosze b3cie !

Szkota tylko sze EA nie lubi dawac plytek z giercami do czasopism :(

Ale mosze... w pszyrzlosci ???

Dobra Shiva a teraz proszę po polsku bo mam wrażenie, że napisane jest coś inteligentnego tylko niestety nie rozumie tego języka. Mama miała rację, że trzeba uczyć się języków obcych :laugh:

A tak bardziej na temat to wielu z was ma rację, że jak na trzeci pełniak jest to bardzo dobra propozycja. Osobiście nie przepadam za wyścigami motocyklowymi, ale jak znajdę czas pomiędzy King?s Bounty Legend, Disciples II i Tocą Race Driver III to spróbuję może mnie wciągnie :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że trzecim pełniakiem będzie Gothic 3, ale z najnowszymi patchami, bo 1 GB do ściągnięcia to dla niektórych za dużo. Może są małe szanse na to, że w tym numerze Gothic 3 będzie bo niedawno był w Playu, ale pamiętajcie jak będziecie dawać na cover Gothic 3 to z najnowszymi patchami, bo jak wiecie główną wadą tej gry jest optymalizacja i bugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem styczność z tą serią ale zapowiadają się na fajne wyścigi lecz wole samochodowe najlepiej żeby dali w najbliższym numerze FlatOut: Apokalipsa,czekam na głównego pełniaka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamilos979

Hehe mam to samo :happy:

2 riddicki, 2 gothicki II, 2 jade empire. A jak na trzeci pełniak to całkiem sensownie. Chociaż i tak nie zagram :laugh

Eh zawsze jak odpisuje na poprzedniego posta to po zatwierdzeniu pojawia się jeszcze 4 i lipa z @up :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Hehe mam to samo :happy:

2 riddicki, 2 gothicki II, 2 jade empire. A jak na trzeci pełniak to całkiem sensownie. Chociaż i tak nie zagram :laugh:

E to jeszcze nic... ja wymienie swoje powtórki

-Puzzle Quest

-Jade Empire

-Batlestation Midway

-Call of Juarez (nawet 3 coj'e mam :D )

-Dark Sector

-Just Cause

-Jakiś dodatek do Blitzkrieg

-Titan Quest

-Fable

I... Nie chce mi się już dalej wymieniać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy ciągle o tych FPSach. Od paru miesięcy dają jakiegoś FPSa, więc w sam raz pora, by odmienić trochę tendencję i zarzucić czymś 'innym'. Kane&Lynch byłoby super, jednakże bądźmy ostrożni. Lepiej być mile zaskoczonym, niż się rozczarować ;)

A motocyklowa ścigałka jest całkiem, całkiem, dobrze wróży na przyszłość (jak 2. i 3. pełniak nie wypali, można w nią pograć xD). Jak zwykle zresztą warto kupić pismo dla artykułów, bo cokolwiek by nie dali na coverze, i tak pozostanę przy moim obecnym zestawie gier :D

A może by tak...GTA:SA?;p

To raczej niemożliwe. Gry Rockstar są dostępne dla czasopism niczym szynka za PRLu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Filipetrus

Toć Kane & Lynch nie jest FPS'em tylko TPP :)

Wiem wiem, swoje słowa kierowałem raczej do wszystkich piszących w stylu: "jako najsłabszy/trzeci/zapchaj-dziurowy pełniak spoko, czekam na jakiegoś /tu wstawić epitety/ fpsa! xDD!!!111jedenjeden" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od bardzo , bardzo dawna nie było dobrego RPG ani gry akcji , od 2 numerów twa moda na shootery taktyczne :dry: , a jakaś samochodówka zawsze jest. Chociaż licencja na Pomarańczową kolekcję klasyki troche pociesza ( GRAW i BiA ) bo są w niej Oblivion i Mark of Chaos , byłoby bardzo fajnie ze strony CDA gdyby umieścili takie pełniaki :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz ,że jest licencja na Pomarańczową Kolekcję Klasyki... To bardzo fajnie gdyż jest szansa ,że na Coverze zostanie Umieszczona Cywilizacja IV lub któryś z Tomb Raiderów ;]

Albo Europa Universals III. Prawdopodobieństwo tego że ta gra będzie w cda zwiększa też to że kupiłem sobie wczoraj ową gre:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...