Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Szczerze to sądząc po twojej wypowiedzi można się dowiedzieć, że jest feud pomiędzy TNA a ECW Orginals. Z tego co ja słyszałem to TNA razem ze Spike TV planują stworzenie tygodniówki w klimatach starego ECW. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ploty, a ECW się dopiero rozkręca i na 100% dojdzie do feuda i utworzenia stajni ECW lub dojdzie do czegoś większego co obejmie cały roster. Dreamer na razie zbiera skład, w którym na publiczności widzieliśmy już niego, Ravena, Rhino i Steviego. Do tego możliwe, że dołączy Paul Heyman(!), który podobno jest w trakcie podpisywania umowy, jednak jest to ok. 50%, że podpisze umowę. Tygodniówka 'ECW' to odgrzewany kotlet i nic ciekawego, bo ja liczę na MEGA FEUD, toczący się conajmniej rok i zakończony na BFG (?[chociaż nie mam pojęcia jak definitywnie można byłoby zakończyc taki ogromny feud). Fajne byłyby gale takie jak miało ECW, czyli między federacjami (może RoH, AAA?). Liczę także na to, że jak Hulkowi i Bischoffowi skończą się kontrakty to razem z Russo wylecą na zbity pysk. Rating nie podwyższyli, wręcz odwrotnie, a w dodatku poziom walk się pogorszył. Dywizja X w ogóle nie istnieje, knockouts również. Fajny jednak jest ranking top 10, bo pas nie kręci się w okół 2 osób. Jedynymi transferami, które imo opłaciły się/opłacą są Mr Ke... Anderson, Anderson, który jest genialny na micu, obkręca sobie publiczność w okół palca jak tylko ma ochotę. Wcześniej mogliśmy to zauważyć tylko u Rocka i Austina. Drugim 'wrestlerem' jest Ric, który świetnie pracuje przy micu i odprawia niezwykłe komedie z Lethalem.

Uhhh, rozpisałem się. Jak macie jeszcze jakieś pytania to śmiało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, z tym wywaleniem tych 3 osób to się zgadzam i to w pełni.

Ostatnio, obejrzałem sobie stare Rawiki z 1998. Rozwaliło mnie zwłaszcza to, że SCSA wchodził po walce, robił Stunnery i sobie wychodził. Na razie obejrzałem tylko do Royal Rumble 1998. Stone Cold wygrał po Stunnerze na Rocku i wywaleniu go. W 1997 zrobił to lepiej, kiedy wyeliminował Breta Harta. Na początku takie - ocb, ale dobrze, że wygrał :D

Stone Cold going to Wrestlemania! :D

(Austin na WM XV wygrał po tym, kiedy Rock chciał zrobić The People's Elbow, ale wtedy był w The Corporation więc... The Corporate Elbow, ale Austin w ostatniej chwili się obrócił. Stone Cold chciał zrobić Stunnera, ale WWF Champ zablokował mu nogę i chciał zrobić Rock Bottom, ale wtedy Austin sprzedał mu łokcie w głowę, obkręcił go i zrobił Stunnera... Warto przypomnieć, że to był no DQ match :D)

No cóż, rozpisałem się trochę, ale i na temat.

Co do ostatniego IMPACTa, nie był tak dobry jak ostatni, ale też niezły.

A z WWE, obecnie najbardziej wciągnęło mnie NXT. Dobrze, że ten afroamerykanin odpadł, no... ten.. o! Titus O'Neil.

Największym zaskoczeniem dla mnie było 2 miejsce Percy'ego Watsona ;f Uwielbiam go już od tamtego wtorku :D

Tu coś klasycznego:

It's my life in a box and charred to beat! Taking chalk in my arms, it's the soul of me! You want fire, ashes see me laying face down. The more freedom rhyme for your alibi full time! What has caught the thorn in your eye?

Kto wie z jakiej gali to piosenka? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuję poważnie tego sportu, ale czasami jak na Eurosport puszczali kawałki z Wrestlmanii albo innych imprez gdzie np. Hogan przybywał to rzuciłem okiem :P Chwilę obejrzeć, ujrzeć jakieś efektowne skoki, przypomnieć sobie, że tutaj nie ma IMO prawdziwego nawalania się po gębach :happy: i wyłączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem sobie na eurosporcie te starsze walki, teraz jest tzw. podróż po najlepszych walkach cruserweight, wczoraj fajnie walczył śp. Eddie Guerrero vs Jericho. Lubię sobie czasem przypomnieć latra świetności WWE - WWF.

Wie ktoś może co teraz porabia Scotty 2 Hotty ( gdzie walczy ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczy na scenie nie zależnej, bodajże Coastal Championship Wrestling.

Najbardziej ze zmarłych wrestlerów brakuje mi Chrisa Benoita. Do czego wrestling mogą doprowadzić dragi swoją drogą? Chociaż pewnie zaczęło się od środków przeciwbólowych. Jeden z lepszych techników na całym świecie. Stiffowe submission matche to jest to co bardzo lubię oglądać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info dotyczące TNA

W wywiadzie udzielonym Dave'owi Meltzerowi i Bryanowi Alvarezowi z Wrestling Observera podczas UFC 116 Paul Heyman stwierdził, że jeśli TNA chce sprowadzić go do siebie musieliby zaoferować mu podobną umowę do tej jaką Dana White ma z UFC. Paul E. chciałby zostać head bookerem z prawdziwego zdarzenia, czyli mieć kontrolę nad federacją, decydować o zatrudnieniach i zwolnieniach. Innym punktem jego żądań jest otrzymanie części udziałów w TNA. Heyman nie pali się jednak do bycia co tydzień w TV.

Jak się okazuje w TNA panuje przekonanie, że uda się sfinalizować umowę z Heymanem mimo tak wysokich żądań. Wielu członków zarządu wierzy, że Heyman pojawi się na Victory Road choćby po to, żeby dać znać że nadchodzą zmiany.

Pojawiły się też informacje, że w oczekiwaniu na zastąpienie Vince'a Russo przez Paula Heymana, Tommy Dreamer już dołączył do creative teamu. Źródła podają, że to właśnie on zasugerował zaprzestanie pushu dla Orlando Jordana, Roba Terry'ego i Rosie Lottalove. Bardzo chciałby również powrotu do TNA Christophera Danielsa. Wrestlerzy TNA znaleźli w nim z kolei kogoś, komu mogą sugerować swoje pomysły. Nie jest fanem Kena Andersona jako face'a. Próbuje podkreślić ważność X Division i sprowadzić kilku wrestlerów z zagranicy i niezależnych federacji USA. Bardzo spodobały mu się występy Aerostar, Jacka Evansa, Extreme Tigera jak i sióstr Apache z AAA. Dreamer chciałby też sprowadzić ponownie Alissę Flash i Awesome Kong, aby przywrócić wysoki poziom dywizji Knockouts. Bardzo prawdopodobne jest, ze w TNA zobaczymy również wrestlerów NJPW.

Możliwe jest, że jeśli nie uda się podpisać umowy z Paulem Heymanem to właśnie Tommy Dreamer zastąpi na stałe Vince'a Russo.

źródło:attitude.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio WWE, zaczyna mnie poważnie denerwować, a szczególnie ten cyrk z Undertakerem i Kanem, do tego dochodzi 20 minut reklam i tylko dwie walki, dość krótkie. Jeszcze kilka miesięcy temu WWE trzymało przyzwoity poziom, a teraz szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie WWE podoba się bardzo. Nawet te "występy arystyczne" i całe to gadanie nie denerwują mnie jest to część tego widowiska.

A co do reklam to jeśli chodzi Ci o Extreme Sports Channel nie ma wpływu na rozmieszczenie reklam podczas odcinków, przynajmniej jego polski oddział niestety siedziba jest w Anglii i to oni rozdają karty.

Kiedyś wredtlingu w polskiej TV nmożna było ze świecą szukać i wg mnie teraz mimo tych wszystkich niedogodności jest o niebo lepiej. Szkoda tylko, że gale na ESC są tak bardzo opóźnione, słyszałem, że opóźnienie miało być zmniejszone do dwóch tygodni, ale nie udało się od początku tego roku więc może w przyszłym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanko. Czy w polskiej telewizji jest gdzieś TNA?? Jeżeli tak to na jakich kanałach, a jak nie to na jakich kanałach zagranicznych. A co do PPV Money in the bank - dla mnie zryty pomysł zrobienia gali wokół walki charakterystycznej dla Wrestlemanii. Odbiera jej tą wyjątkowość i powód dla której czekam na każdą Wrestlemanię ( MitB jest dla mnie najlepszą walką na Wrestlemaniach ) A co wy o tym sądzicie??? Wiadomo że VKM chce zarobić kasę ale wg. mnie to przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na tej WMce było do tyłka te MITB :)

Ta, TNA leci na Spike, razem z TNA Xplosion i czymś tam jeszcze.

Na Spike TV leciało WWF/E od 2000 do 2005 roku ;d A później wróciło do rodzimego miejsca nadawania i było gorzej, gorzej i gorzej...

Ciekawe jak będzie "koksić" Victory Road. Słyszał ktoś coś o Heymanie? Ponoć ma jakiś kontrakt z TNA podpisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyman żąda ogromnej ilości pieniędzy za dołączenie do creative teamu. Póki co wątpię, że TNA się zgodzi na takie warunki...

Victory Road było takie sobie. Świetna walka TagTeamowa, a reszta mogłaby być lepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem RAW wczoraj, ogólnie ssało jak zawsze, ale cóż. Najbardziej mnie zdziwiło "o ocb nowe intro WWE" obejrzałem parę razy i szczerze mówiąc... najgorsze intro normalnie...

Po primo. Tamte intro było takie bardziej chaotyczne i było fajne.

Po secundo. Co tam Sheamus w ogóle robi, on nie zasługuje na bycie w intrze...

Po tertio. Dlaczego zamiast świetnego "The world is watching" Jima Rossa, jest "The champ is here" tego faggota, Johna Ceny, rozumiem gdyby był w starym gimmicku, ale i tak nikt nie zasługuje na zamienienie "The world is watching"... Więc ocb!?!?

Nowe Intro WWE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, stare intro było lepsze. Po wczorajszym Superstars powoli wraca mi chęć na WWE, wreszcie zaczeło się tam coś dziać, Chavo i Vickie, urywki z RAW i Smackdown, występ braci Uso i co najważniejsze mało reklam i dobre widowisko. Po ostatnich furiach Kane według mnie jest większa szansa na Hellturn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Show od czasów wcw ssie. Jego postać jest mało wyrazista albo nie potrafi jej odgrywać. Sory, ale w postaci takiego misia sie nie sprawdza. To po prostu wygląda żałośnie. Punk za umiejętności i poświecenie dla fedu juz dawno powinien być whc. Btw. wystepuje w MitB? Jak tak to sobie nawet obejrzę.

Teraz TNA to co się tera tam dzieje bardzo mi się podoba, miałem taka nadzieję, ze they to nie będą ecw originals. Żeby tylko teraz tego nie spartolili, a they będą osoby z chorymi gimmickami jak Judas Mesias. To by było to!

Dzisiaj wreszcie sobie obejrzę ToD 9 (o linki proszę na pw jakby co :P) mam nadzieje na b. dobry UV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...