Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

pikaz te twoje plotki są nie na miejscu, ponieważ sam Jeff w wielu wywiadach mówił, że nie ma zamiaru wracać do WWE, gdyż tam miał za dużo występów w kontakcie i był tym bardzo zmęczony i znudziła go rola baby face w tej federacji(chodziło tylko o to by można było wyciągać kasę z dzieci które kupują jego gadżety).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym wrestrelem jest Triple H. Jest on bardzo dobrym zawodnikiem a nawet jednym z najlepszych. Czterokrotnie wygrałał Elemination Chamber. (Jest to dotychczasowy rekord)

Najbardziej nienawidze Sheamusa. Chyba za to , że wszystkich atakuje odkąd sie pojawił np. John Cena. Zaatakował równierz Triple H tuż przedwalką metalową rurką a potem na ringo go torturował.

H H H miał założony kołnierzi wynosili go na noszach przez Sheamusa.Jednym słowem nienawidze tego zawodnika. Sheamus to DNO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheamus to DNO

A wiesz, że wrestling jest udawany?

Sheamus i Levesque(Dla niewtajemniczonych - nazwisko Triple'a) poza ringiem są przyjaciółmi, i to Triple po części sprawił, że Irlandczyk(Sheamus) zdobył pas WWE. Bo Triple to zięć Vince'a McMahona(Właściciela WWE), i ma BARDZO DUŻO do powiedzienia w sprawie bookowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wrestling jest w połowie sportem a w połowie teatrem ( chociaż to nie przeszkadza mi go oglądać na Extreme Sport Channel i TV Puls ).Jeżeli ktoś widział ostatnie NXT, to widział twarz Miza, a jak ktoś przegląda WWE.com to po gali Over the Limit

Batista miał tak twarz posiniaczoną że to teatrem nazwać nie można.

Ulubiony wrestler - CM Punk, za jego kopnięcia i GTS a tuż po nim Big Show za jego pięść :wink: ( dzięki moderatorom za ten temat mam nadzieję że rozmowa będzie się toczyć cały czas :biggrin: )

EDIT: A na temat tych powtórek - Polacy mają wersję ocenzurowaną ( powtórki są w momencie ataku zatrzymywane ) bo jest to spowodowane wczesną ( jak na resztę krajów ) emisją. Będąc w Bułgarii te powtórki były puszczane, bo u nich cenzury nie ma ( wrestling jest po 23 ich czasu ). Na nich było widać jak ciosy trafiały ( nie wszystkie ale większość tak :happy: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale Cm.Punk jest łysy, ogolił go Rey Mysterio na Over the limit i ostatnio na smackdown wystąpił w masce, ludzie to wyglądało zabawnie. Szkoda, że Rey ma odejść z WWE do TNA, ale podobno za mało mu tam płacą, jeśli jestem dobrze poinformowany to około 200 tysięcy dolarów. Czy to prawda, że TNA leci na Spike TV?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty naprawdę można się uśmiać :) Powiedzmy perełka, że wrestling jest udawany bo jak ktoś kopnie przeciwnika w głowę, gdy ten leży na schodach i jest tego powtórka gdzie nie widać tej akcji jest po prostu śmieszna. Drogi kolego, wrestling w wielu krajach leci od 23, a w kilku nawet jest zakazany, po tym jak pewien dzieciak zabił swojego kilkumiesięcznego kuzyna trenując na nim akcje wrestlingowe . W Polsce jako że leci o 20 czy coś koło tego powtórki muszą być ocenzurowane ( czyli właśnie to jest ta cenzura :D) Zgadzam się, że jest po części udawany, ale zawodnicy i tak odczuwają ból. Dlatego wpychają w siebie sterydy i inne tałatajstwo zmniejszające ból. Pojedynki są również wyreżyserowane, aby wszystkie akcje były starannie przygotowane np. piledriver ( który był w pewnym okresie zakazany gdy Bret Hart źle wykonał tą akcję na swoim bracie Owenie ( czy tam na odwrót :D) ) Jednak to nie przeszkadza mi być fanem wrestlingu i być w nim na bieżąco. Wole oglądać WWE niż MMA czy inne KSW gdzie zawodnicy tylko rzucają sobą na mate ,męcząc się przy tym jakby przebiegli 15km przed walką.

Wypadałoby też troszkę podtrzymać ten temat :D Dlatego też zadam wam pytanie, jak myślicie kto wygra Fatal 4 Away o pas WWE?? Ja bym chciał żeby wygrał Edge :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh my. Zdecydowanie nie sport, ale mam do wrestlingu sporty sentyment. Dlaczego nie sport? Ano dlatego, że przytaczane argumenty uczyniłyby i z baletu, czy tańca sport. Na siłę można uznać wrestling za coś z pogranicza sportu i sztuki. A dlaczego sentyment? A dlatego, że Qbuś oglądał swego czasu w piątki o 22 na TNT różne programy. Zwało się to chyba Nitro, ale nie pamiętam. Pamiętam za to Stinga, Goldberga, DDP i wielu innych.

Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkim dawnym i obecnym fanom wrestlingu polecam Zapaśnika z Mickey Rourke'iem. Całkiem niezły kawałek kina, który pokazuje nie tylko walkę człowieka o to, żeby się nie stoczyć, ale i nieco kulis wrestlingu z nieco mniej 'sławnych' stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthZiutek - ja jak wyżej wspomniałem jestem za CM Punkiem, chociaż Edge też może być ( na pewno nie chce Undertakera za mistrza ). I pytanie kolejne - za kim jesteście w NXT ??? Ja za Wadem Barrettem ( mimo że nie lubie Y2J Chrisa Jericho ), ponieważ podoba mi się jego taktyka ( więcej siły ale trochę taktyki ) a Otungi i Gabriela jakoś nie lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qbuś

Czy ja powiedziałem, że to sport?? Wrestling to show nastawione pod publikę, i jak największą akcję. Gdyby wrestling był sportem stracił by cały swój urok :D

@Wahadlo

Najlepiej to ja lubiłem Daniela Bryana za to że się stawiał Mizowi :D Całe szczęście WWE ma co do niego jeszcze duże plany. Plotka mówi, że ma stworzyć tag team z Johnem Morisonem i będą mieli feud z Chrisem Jericho i Mizem. Aktualnie nie podoba mi się żaden z tych co zostali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę, żeby pas wagi ciężkiej powędrował do Cm.Punka lub Edga, co do NXT to lubię również Wada Barretta i może być Skip Sheffield, facet ma umiejętnści i ambicje, chociaż przegrywa przez różne błędy. Tarver według mnie powinien wylecieć NXT, gdyż jest poprostu beznadziejny, tylko szkoda mi, że Carlito przegrał przez niego dużo pojedynków i wyleciał z WWE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikaz

Carlito nie został zwolniony przez Tarvera :D Został zwolniony bo nie chciał przejść rehabilitacji i ogólnie przejawiał brak chęci i motywacji . Po za tym ludzie ja się pytałem kto według Was powinien wygrać pas WWE choć o pasie Wagi Ciężkiej też możemy pogadać . Ja bym chciał żeby wygrał ...Big Show :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Carlito nie został zwolniony przez Tarvera, chodziło mi o to, że ostatnio przez jego zamieszanie Carlito przegrał walkę z Morrisonem lub MVP. Co do pasa WWE mógłby go mieć Shemus ( Szajbus ), w końcu europejczyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Joey Mercury.

Był już kiedyś w WWE, miał Tag Team z Johnem Morrisonem(który wtedy zwał się Johnny Nitro), imo WWE zdecydowanie za długo ciągnie to story z zamaskowanym gościem.

Co do F4W - Chciałbym, by pas WWE wygrał Edge, i ponosił go trochę, feudując z Ortonem, który wraca do formy.

Na Smackdown liczę na Mistrza nad mistrzami, geniusza wrestlingu, mowa tu o CM Punku. Podnieś rękę i dołącz do społeczności Straight Edge!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas WHC mógłby zdobyć wrestler bardziej techniczny. Zauważyliście, że WWE od dawna nie daje pushów dobrym wrestlerom i tylko ich szmacą, za przykład Chavo i jego feud (hahaha) z Hornsem, albo Evan Bourne - najlepszy HF w WWE, ale nie... pas muszą zdobyć np. Mr. Headlock Randy Orton, czy inne drewno typu Cena. Jeśli Cena powróciłby do gimmicku heela, to było by świetnie. Chociaż VKM i reszta się nie zgodzi, bo przecież John jako babyface to maszynka do robienia pieniędzy. W ogóle WWE od początku 2008 strasznie zwalone jest... nic ciekawego, non stop odgrzewane kotlety... Co? Powrót D-X? Hahahahaha, bez jaj. I tak nie będzie czegoś na miarę Attitude Ery, przecież teraz jest WWE4Kids i PG.

Ja bym chciał wrestling jak za ery Attitude i MNW! WWF>WWE i oczywiście moje kochane WcW.

Zawsze są sceny niezależne, ale tam jest tylko technika, co jest bardzo fajne, ale nie ma takiego show jak za czasów MNW i w ogóle...

BTW. Dieksi totalnie zerżneli nWo...

Pro wrestling to głównie show. Jeśli chcesz więcej "majka" wybierz WWE, więcej walki - wal w TNA! - to są dwie główne federacje. Np. SCSA, Rock albo Hogan. Ssali w ringu, ale byli doskonałymi entertainerami! Trzeba po prostu mieć charyzmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nokaut Swaggera, autorstwa mojego:

[url=http://www.youtube.com/watch?v=_iLYFSf2P1A]http://www.youtube.com

To był niezły cios ciekawe czy będzie miał pamiątkę tak jak Miz (może przestanie tyle gadać)

Jeśli Big Show wygra pas to pewnie strasznie trudno będzie mu go odebrać. Ja osobiście kibicuje Chrisowi Jericho i wolałbym żeby tytuł wrócił do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ten tytuł miał Jericho to był dość zabawne, najpierw były przechwałki, a potem był SPEAR. Odnośnie nokautu Miza i Swaggera, to Bigshow walną jeszcze Jericho. Słyszał ktoś, że w TNA swego czasu była tak zwana Mafia ( wiem to brzmi zabawnie ), tworzyli ją Kurt Angel, Stings, Booker T i Kevin Nash ( swego czasu robił też w WWE ), ich wygrywanie polegało na tym, że napadali zawodników przed walką i podczas walki o pas odwracali uwagę sędziego, później BUCH i walka wygrana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt Angle :)

Zwało się to The Main Event Mafia. Byli tam jeszcze Samoa Joe, Scott Steiner, Taz i Christian i bodajże dwie divy.

Ja pamiętam jak Y2J jako pierwszy był Undisputed Championem po wykupieniu WcW przez VKM bo wtedy WCW Championship był w WWF. Później na jednej gali pokonał The Rocka zdobywając WCW Championship a później Stone Colda zdobywając WWF Championship. W 2003 pas WCW stał się pasem WHC - World Heavyweight Championship, mamy go do dziś. W tej chwili pas WWE jest na RAWiku a WHC na Smacku.

Kiedyś pro wrestling był lepszy, ehh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele.

I gwoli ścisłości, Christian nie był, jesli pamiętam, w Main Event Mafii. Miał on swoją własną stajnię - Christian's Coalition, i swego czasu feudował z stajnią Angle'a

Ja miło wspominam np. Walkę Rey'a Mysterio z ś.p. Eddie'm Guerrero(Pamiętamy, Eddie!) o wolność Dominicka, syna REy'a. Było to bodajże na Summerslam 2005.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to kogoś interesuje to pas WWE będzie w posiadaniu Shemusa lub Johna Ceny, Wede Barret wygrał NXT i dołączył do rosteru RAW. W drugim sezonie NXT mentorem a właściwie mentorkami jakiegoś doświadczonego zawodnika będą Layla i McCool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ym doświadczonym zawodnikiem będzie Kaval, aka. Senshi, Low Ki, występujący kiedyś na scenie niezależnej.

Takie są plany, że ktoś z tej dwójki ma wygrać, nie powiedziane jest, że wygrają.

Jeśli ktoś ogląda regularnie wrestling, w tym przypadku WWE, wie, co się dzieje, nie musisz nas informować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian był tam na początku, ale właśnie później własną stajnię założył, albo mi się coś myli.

Geez. Oglądałem właśnie wtedy NXT i się zdziwiłem, że mentorkami Kavala będą Lay-Cool.

Myślę, że w tym sezonie ktoś doświadczony wygra, a nie Wade Barrett. Miał wygrać Danielson, a nie to coś. Danielson zdobył więcej pasów niż te wszystkie gwiazdki WWE razem wzięte, a jak znowu wygra jakiś koksik (coś Vincuś ma słabość do nich ostatnio), to go chyba własnymi rękami uduszę.

Chcę żeby Shane McMahon powrócił, może coś pójdzie w dobrym kierunku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...