Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Wrestling

Polecane posty

Szczerze rozbawiła mnie ta sytułacja z Drew McIntyrem, zawieszony, zabrany pas, a potem zwolniony, swoją drogą co on miał takiego do Mata, może chodziło mu o to, że niedawno wrzucił go on do ringu podczas jego walki z Kanem, sam nie wiem. Jak myślicie jaki on ma układ z McMahonem? Jakby Vince nie mógł sobie wybrać lepszego pupilka. Tylko szkoda mi Teda Longa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jako

, iż jestem trochę w temacie zwanym "Wrestling" to kilka spraw wyjaśnię .

Widzę, że prowadzicie jakieś rozmowy na temat Drew'a McIntayera ... Pikaz... Tutaj nie ma nic śmiesznego :sleep: Jest to storyline, po to aby rozgrzać show i wzbudzić wokół jego postaci zainteresowanie . Co wy myślicie, że on się wziął z rozwojówki i już tak od razu dali mu pas IC i trzymał go tak długo ? Jest takie coś jak "Znajomości" Drew jest totalnym nieudacznikiem w ringu jak i przy mikrofonie, lecz ma znajomości a to tyczy się nawet HHH i HBK dochodząc do samego McMahona . Ma u niego tyły, i na razie będzie miał z górki, to dostanie push to coś innego . Taka jest teraz polityka w WWE . To samo odnosi się do Sheamusa ... Co myślicie, że on jest wyśmienity w ringu i przy mikrofonie i zostanie od razu gwiazdą ? Tutaj też kłaniają się znajomości, choćby nawet Sheamus jest partnerem w treningach Tripla H ... A HHH ma w tej federacji dużo do powiedzenia, w końcu jest mężem ukochanej córki Vinca.... Ale cóż teraz toczy się era WWE4KIDS ... I tak pozostanie jeszcze przez dłuższy okres czasu . Liczą się tylko pieniądze, Vinca nie interesuje to co wy myślicie, on woli się ustawić do końca życia i jeszcze 2 pokolenia do przodu... Ba ! Już to zrobił . Odchodząc od samego tematu, nie które posty są zbędne i nie piszcie pierdół, Oczy bolą :dry: ...

Przewinęło się też rozmowa o NXT . Chyba też będę musiał wyjaśnić ... Wiecie co to takiego Storyline ? Taka historyjka, która ma na celu wybudzić show na dzieciach i ogólnie kibicach ... Pierwsza seria NXT była denna . Wygrał Wade Barett ... No i dobrze . Plujecie się o to, że powinien wygrać Danielson ... Mądrzejcie się bóg wie jak . Ale dzieci kochane, on i tak wejdzie do głównego rosteru RAW lub SD . Co myślicie, że tak od zaraz wypuścili by najlepszego wrestlera świata ? Barret na pewno przejdzie na SmackDawn a Otunga na Raw i problem z głowy ...

Drugi sezon NXT zapowiada się ciekawie . Są w nim takie gwiazdy jak Kaval ! Syn Mr. Perfecta -Mike Gillicutty, Alex Riley. To są faworyci . Plujecie się o to, że Kaval dostał mentorki LayCool ... I o to chodzi :sleep: Ma to na celu jakoś wybić od razu Kavala, wykonać z nim jakąś historyjkę itp ... I może z tego wyjść niezła akcja ... Więc ... Nie wiecie nie piszcie ...

Pozdro ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, jednym postem Pa7io powiedział to, co pisałem wam przez kilka postów ; )

Ja trzymam kciuki za Henniga(Nie wiem, co to za pomysł, do cholery, żeby zmieniać ring name tego zawodnika, jeśli WCW jest wykupione. [beeep] You VKM.), Riley'a lub Kaval'a. Reszta z miejsca jest skreślona.

Watson to Tag team partner Young'a z FCW, był tym z gorszym gimmickiem. A Danielson? I tak trafi do głównego rosteru, RAW, by feudować z Mizem/ Truthem o US.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dawno mnie nie było na forum i widze , że powstał temat o wrestlingu ale też zobaczyłam , że gadacie tylko o pasach dla męszczyzn a nie o pasach dla DIV. A dlaczego przecież Kobiety w WWE też zasługują na uwagę , są seksowne i wogóle. Mam nadzieję , że jak mnie nie będzie to trochę o nich napiszecie. Tak przy okazji Drew McIntayer nie został zwolniony bo przecież będzie na Over the Limit. Zauważyłam równierz , że podajecie swoich ulubionych zawodników. Moim ulubionym Wrestlerem jest R-truth a ulubionom zawodniczką Maryse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanki i Pa7iO, widzę, że mogę z kimś tu po pisać na forum o wrestlingu w końcu. :)

Ale teraz bookerzy są mierni i nie mają dla kogo pisać praktycznie, a poza tym jest te g**niane PG i nie mają pomysłów, np. Royal Rumble. Kiedy coś się kutwa ciekawego tam zdarzyło (jest co rok od bodajże 1988) ? Pamiętam tylko trzy sytuacje ciekawsze. Bret Hart i Lex Luger wygrali równocześnie (tego bym się za uja nie spodziewał), pierwsza wygrana RR przez Stone Colda (wyrzucili go, a sędziowie "nie zauważyli" tego, The Rock wygrał chociaż dotknął podłogi pierwszy (a jego przemowa na Raw is War po tym RR była bardzo fajna :) ).

Ja chcę spowrotem MNW i stare WWF i moje WcW <33 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Jako

, iż jestem trochę w temacie zwanym "Wrestling" to kilka spraw wyjaśnię .

Widzę, że prowadzicie jakieś rozmowy na temat Drew'a McIntayera ... Pikaz... Tutaj nie ma nic śmiesznego Jest to storyline, po to aby rozgrzać show i wzbudzić wokół jego postaci zainteresowanie . Co wy myślicie, że on się wziął z rozwojówki i już tak od razu dali mu pas IC i trzymał go tak długo ? Jest takie coś jak "Znajomości" Drew jest totalnym nieudacznikiem w ringu jak i przy mikrofonie, lecz ma znajomości a to tyczy się nawet HHH i HBK dochodząc do samego McMahona . Ma u niego tyły, i na razie będzie miał z górki, to dostanie push to coś innego . Taka jest teraz polityka w WWE . To samo odnosi się do Sheamusa ... Co myślicie, że on jest wyśmienity w ringu i przy mikrofonie i zostanie od razu gwiazdą ? Tutaj też kłaniają się znajomości, choćby nawet Sheamus jest partnerem w treningach Tripla H ... A HHH ma w tej federacji dużo do powiedzenia, w końcu jest mężem ukochanej córki Vinca.... Ale cóż teraz toczy się era WWE4KIDS ... I tak pozostanie jeszcze przez dłuższy okres czasu . Liczą się tylko pieniądze, Vinca nie interesuje to co wy myślicie, on woli się ustawić do końca życia i jeszcze 2 pokolenia do przodu... Ba ! Już to zrobił . Odchodząc od samego tematu, nie które posty są zbędne i nie piszcie pierdół, Oczy bolą ...

Jesteś strasznie subiektywny. Przeczytałeś gdzieś, że Sheamus i Drew mają 'plecy' u głównych zawodników WWE i od razu na nich najeżdżasz. Drew i Sheamus od debiutów bardzo się polepszyli, postać Sheamusa jest ciekawa, oboje dobrze grają heelów, chociaż Drew mógłby mieć lepszy gimmick.

Dalej, chyba nie wszyscy tutaj piszący wiedzą na czym polega wrestling. Ogromnie show i spektakularne wyczyny zawodników, krew, niesamowity wysiłek. Niestety, tego w WWE nie zobaczycie. Radzę oglądnąć jakieś federacje niezależne, jeśli szukacie walki na wysokim poziomie. Alternatywą dla WWE może być TNA z genialnymi spechami Mr. Andersona..., Andersona. Wrestling oglądam już kawał czasu i WWE NIC nie pokazuje od ~2002 roku, wtedy kiedy zakończyła się Attitude Era. Teraz praktycznie nie oglądam tego, ale czasem zerknę. Cieszy, że ostatnio pushowani są młodzi zawodnicy. Dobra, kończę temat z WWE, bo nie oglądam go na tyle uważnie, aby mieć wiele do powiedzenia.

Zapraszam do oglądania puro i lucha libre, w ogóle nawet w Ameryce jest o wiele wyższy poziom od marnego WWE, np. wspomniane TNA (chociaż już coraz bardziej się zbliża do WWE w sposobach bookingu :X), Ring of Honor, Combat Zone Wrestling, Pro wrestling Guerilla (które póki co zrobiło najlepszą galę roku 2010 As The Worm, jeśli ktoś chciałby zobaczyć i dostać linki to zapraszam na pw).

To tyle, dalej rozwijajcię swoję zainteresowanie tym 'sportem' (bo sport pełną parą to na pewno nie jest), może zabiorę się za pisanie bloga o wrestlingu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, wrestling jest udawany ale ogólnie wszystko fajnie wygląda, ale po co to cały czas powtarzać? Odnośnie TNA, wszystko jest cacy, ale taki RVD, czy wyżej wspomniany MR.Anderson mogliby wrócić do WWE, wiem, wiem że RVD ma pas wagi ciężkiej ale tych dwóch zawodników brakuje mi w WWE, chociaż w TNA na pewno mają lepiej :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson był w WWE. I co? Zostałby tam zmarnowany. W TNA ma genialne speeche, może pokazac na co go stac. WWE masowo marnuje talenty - Matt Morgan, dobry w ringu pomimo swoich warunków fiz. i za mikrofonem też b.dobrze. Zack Ryder - [beeep] gimmick w ECW, niestety po zlikwidowaniu tego brandu nie widzimy go zbyt często. Matt Sydal aka Evan Bourne - najlepszy high flyer w WWE, jeden z lepszych w ogóle na scenie amerykańskiej. Dopiero teraz po 1,5 roku w federacji dostaje jakiś mały push. Wymieniac dalej? Nie widzę sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, zagorzałego fana, WWE i VKM zbyt promuje nie jakiego Johna Cenę i to już od równych 5 lat. Ktokolwiek by wszedł i tak zawsze będzie mniej popularny od niego. Prawdziwe gwiazdy jak Santino Marella, William Regal czy Vladimir Kozlow lub Yoshi Tatsu - który może być zastępcą Rey'a Mysterio, który zdaje się już długo nie pociągnie w WWE. Im zostaje Superstars a ONI zabierają całe RAW/SD.

Przynajmniej NXT Invasion może zmieni ten układ sił.

SES - należę do nich!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Urakabarameel - co do MR.Andersona to się zgadzam ale i tak chętnie bym zobaczył go w WWE, tak samo Boobyego Lashley, bo to były prawdziwe gwiazdy .

Odnośnie "prawdziwych gwiazd" to Triple H jest zięciem Mr.McMahona, głównie dlatego jest tym gwiazdorem, fakt Cena jest zbytnio promonowany, Kozlow lub Yoshi Tatsu mają zadatek na gwiazdę ale McMahon tego nie widzi, zresztą WWE jest trochę nudnawe i ustawiane więc to też ma wielkie znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie którym panom brakuje WWF to mam dla was niespodziankę, strasznie fajną walkę ( nawet mi się zrymowało ), a OTO BRET HEART i MILLION DOLLAR MAN:

http://www.youtube.com/watch?v=FklgP4p0qX8

http://www.youtube.com/watch?v=UQ5njuSoAfw&NR=1

Może powiemy swoich ulubionych zawodników WWF? Mój to Yokozuna i Ston Cold!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubieńcy z WWF? No chyba się nikt nie zdziwi jeśli wymienię Stone Colda Steva Austina i The Rocka. Triple H wtedy dawał radę i Jericho był świetny. Pamiętam pierwszego SD! i te piękne fajerwerki które łączyły się z góry do dołu i te owalne okienko. Everybody on the ground, know your role and shut your mouth!

Przypomniała mi się fajna rzecz z WcW. Mianowicie kiedy była walka tag teamowa. Bynajmniej byli to Nash i Hogan vs. Goldberg <3 i "The Nature Boy" Ric Flair. Już tak na końcu walki Goldberg otrzymywał striking od Hulka, ale Goldberg to "zrewersalował" i sprzedał mu typowego dla siebie kopa i szykował się na Spear i oczywiście trafił i było po walce. Chodzi o to, że kiedy Goldberg zaczął prowadzić, był taki ogromny pop z ogromnego buczenia :D To było fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do THE ROCKA to się zgodzę był niezły tak samo jak GOLDBERG, ale ROCKA brakuje trochę brakuje mi w WWE ale cóż poświęcił się karierze aktorskiej podobno powróci w lato ale jako gospodarz specialny RAW, z WWF lubię jeszcze dość zabawnego wrestlera jakim jest SCOTTY 2 HOTTY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, tworzyli tag team z Grand Master Sexayem, a ich liderem był Rikishi :)

Pikaz, Rock nie wróci, jest zbyt zajęty filmami, a poza tym, niech nie wraca do tego PG shitu on odszedł w bardzo dobrym momencie.

Tu warto przypomnieć gdy SCSA był GH 15 marca (prawie 16, wyszło by 3:16 :D) to nawet kutwa żadnego Sitout three quarter jawbreakera(Stunnera) nie było :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, tworzyli tag team z Grand Master Sexayem, a ich liderem był Rikishi :)

Pikaz, Rock nie wróci, jest zbyt zajęty filmami, a poza tym, niech nie wraca do tego PG shitu on odszedł w bardzo dobrym momencie.

Tu warto przypomnieć gdy SCSA był GH 15 marca (prawie 16, wyszło by 3:16 :D) to nawet kutwa żadnego Sitout three quarter jawbreakera(Stunnera) nie było :/

Bo by się dzieci popłakały,. dlatego powrót Steve'a kiepsko wyszedł, przynajmniej było "Hell yeah" w erze PG...

Cena, Mysterio to symbole 4Kids, którzy są pushowani, a przez koszmarny booking Cena jest jak jakiś superbohater -.-

Taker to, mówię to z przykrością, jako żem fan 18-0, staruszek bez formy, trzymać go tylko na WMkach do 20-0 i tyle.

Już za 13 dni CZW Tournament of Death 9, zapowiada się świetnie, coś dla fanów UltraViolentu. Polecam dwie pierwsze edycje, gdy Nick "Sick Mondo" w trakcie ToD został przytnięty kosiarką żyłkową przez Wifebeatera.

ToD 2 - walka z Zandigiem, miał bump na dwa stoły i na tym jarzeniówki, plecy poharatane koszmarnie, potem miał jeszcze walkę [!] i zakończył karierę wrestlerską.

Dzisiejszą gwiazdą UV, która też zakończył karierę jest Thumbtack Jack, świetny wrestler, zwycięzca trzech turniejów śmierci pod rząd w zeszłym roku...

Poza tym polecam wam jeszcze galę PWG As the Worms Turn z tego roku, jedna z najlepszych walk I półrocza w USA.

TNA niestety robi się mainstreamem, show coraz bardziej, ale mają w miare dobre walki, choć to nie to samo, co 2-3 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... najlepszymi zawodnikami w moim odczuciu są AJ Styles, Undertaker, HBK, The Million Dollar Man, HBL i William Regal i Y2J. Co do pana crofta, pan tylko oglądasz a nie rozumiesz tego co oglądasz. Są zbyt pushowani nawet jak na WWE. Ale teraz porozmawiajmy o innych - pracownikach związanych z wrestlingiem. Najlepszy kto był to ... Eric Bishoff, człowiek legenda WCW i WWE - mam jego ksiązkę Controversy Ca$h.

Z innej beczki jakie plakaty i muzyka wam się podobała w wrestlingu? Chodzi o plakaty promocyjne PPV i muzykę z tych gal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pracowników to lubię Mr.McMahona i jego syna Shane, no i była dziewczyna Edga, Vickie była dość zabawna na ostatnim RAW, dość szybko zrezygnowała. O plakatach nie powiem bo się nadal zastanawiam, a muzyka, hmmm może Smackdown i ostatniej Wrestlemani, jak było jeszcze WWF to też Smackdown. Mam pytanie jaka była wasza ulubiona muzyka jakiegoś z wrestlerów? Moja to Edga i Cm.Punka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala? Raw (1997-2004), Smackdown (1999-2004) i WM 17, a muzyka to 1st theme z gali SD! Bardzo pasowała :D "Everybody on the ground, Know your role and shut your mouth!"

O tak, Eric Bischoff, a zwłaszcza gdy był w WCW. Shane O' Mahon, wkurzyło go, że WKM prowadzi taką politykę i poszedł robić coś innego, ale tak był świetny. Warto wspomnieć i Vincencie Russo - wspaniały writer i obecnie członek creative teamu TNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...