Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@ UP

U mnie jest: Quintessence of Speedy Specter (+ 1.39% MS), nie rozumiem, czemu nie miałaby się pojawić u ciebie.

Chyba, że jest zarezerwowana dla ameryki...

A jeśli chodzi o niespodziankę, to będę zły i okrutny, ale wstawiam spoiler jej dotyczący!

http://img10.imageshack.us/img10/9393/attachmentoo.jpg

Źródło:

So, expect the unexpected! :D

Z któregoś z wcześniejszych postów wnioskuję, że to co w nagrodach za coptowanie przyjaciół zwie się"Tier 3 Champion" to po prostu 975RP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rotacji z Cassi postanowiłem ją w końcu kupić. Zawsze mi się podobała (taka miłość od pierwszego spojrzenia <3 ). Kupuję dla niej:

1.RoA

2.Rylais

3.Rabaddon deatcap

4.Nashors Tooth

5.Void Staff

[...]

Nadaje się?

Niezbyt. Już pomijając fakt, że Nashora tam nie powinno być w ogóle (wt f?), to RoA i Rylai pod rząd dają ci, fakt, dużo survi, ale masz znaczne straty w damage'u. Polecam takie coś: buty +1 -> Catalyst -> Sorcerers -> RoA -> Rabadon -> Rylai -> Void Staff -> Will of the Ancients.

WoA sprawdzi się znacznie, znacznie lepiej niż Nashor's Tooth. Co takiego ci daje ten drugi? Cass i tak powinna latać z blue buffem non-stop, duży cooldown reduction jest ci zupełnie niepotrzebny. AS z Nashora też zignorujemy, bo Cass to caster. Zostaje słabiutka ilość AP. Will of the Ancients da ci raz, że więcej AP, to jeszcze naprawdę przydatny spellvamp, który wbrew ściemom, które są napisane na LoL Wiki, działa na poisony (więc masz taki jakby regen hp), nie mówiąc już o E (który zadaje masę damage i można go spamować. Profit? Leczysz się za full hp w dwie sekundy) no i R, który zadaje kosmiczny AoE damage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latas

Parę rad ci dam:

1) nie czytaj moich postów

2)jeśli lubisz czytać dluuuuuugie rzeczy i długo to polecam taka fajną książkę naprawdę długa i ciekawa tj. "Biblia"

Nie chce mi się pisać długich postów to raz,a dwa sam jak widzę posta na 100 linijek odechciewa mi się czytać.

Wolę pisać zwięźle i na temat.

A ludzi może lubią pisać jaki to mieli mecz, że czekają na champa. Jakie to skiny są fajne.

A o czym mamy tu gadać? Polska prezydencja w UE w świetle wyjścia polskiej wersji lol? Albo czy kryzys przekłada się na ilość wydawanych czampów?

lol jest grą. Gra ma dostarczać rozrywki,cieszyć. A nie powodować dysputy na "wielce poważne tematy"

Jak chcesz czytać to co lubisz to załóż swoje forum i się na nim tylko ty wypowiadaj. I to już koniec tej głupiej rozmowy.

@topic

Tak tier 3 champ to są rp.

Ah Cass fajny champ chociaż trzeba mieć w miarę ogarnięty team. Bo wiele razy mó team uciekał gdy odpalałem ulti. Tylko czemu skoro to kto inny dostawał dmg ;) tak Will of the Ancients to dobry item dla niej a jeszcze daje buffa dla reszty teamu.

Spotkałem się z opinią że dominion jest tylko dla postaci ad. Co o tym sądzicie?

Ja np. zgodzę się z tym, bo ciągle na dominion jest walka i zanim CD minie to nas taki np. Jax/Riven/Tryn z AA zabiją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Akali to raczej hybryda. Nie widziałem zbyt wiele czysto AD/AP Akali, a jak już to do najlepszych nie należały. Ezreal jest lepszy na AD z delikatną domieszką AP (przynajmniej tak mi się wydaje, ale nie posiadam go jeszcze w swojej kolekcji), Eve coś zdziała ale to raczej dizęki niewidzialność, bo może przejść z jednego końca mapy na drugi i nikt jej nie zauważy, więc ma czas, żeby przejąć punkt, jednak nie miałem jeszcze tej (nie)przyjemności spotkać ją na dominionie. Na taj mapce bardzo fajnie spisuje się Jax, Akali i Master Yi. To take moje top 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanko ode mnie. Moglibyście wskazać mi jakiegoś junglera, który jest... jakby to nazwać... giętki? Chodzi mi o to, że w większości przypadków (moje, skromne) junglowanie przyjmuje postać:

X:xx - Blue > X:xx - Reszta jungli > od X:xx do X:xx - czas na ganki > X:xx - Red > ...

I inaczej albo się nie da, albo zostajemy w tyle. Jest w Lidze jakiś fajny jungler, który wyłamuje się z tego schematu i nie musi działać według rozkładu?

Red buff robisz zazwyczaj dopiero po pierwszych gankach? I nie za bardzo wiem co mieści się pod "X:xx". Czas w którym robisz dane rzeczy? Na przyszłość proszę pisać trochę bardziej zrozumiale.

Ja osobiście nigdy nie zaczynam od Blue buffa. Nigdy. Jest to zbyt ryzykowne z uwagi na to że jeśli przeciwnik gdzieś się na nas czai i chce nas skontrować to najczęściej tam.

Jeśli chodzi o junglerów mających różne ścieżki do wyboru- Lee Sin(blue można całkowicie zignorować, red buff przydatny, ale nie niezbędny), Udyr(zaczynasz właściwie gdzie chcesz, ja robię dwa golemy- zjawy- wilki- blue- obstawa red buffa - dwa golemy/recall - red buff), Trundle(ja zazwyczaj zaczynam od zjaw, potem wilki, blue buff, obstawa red buffa, jak nie jestem pilnie potrzebny i mam hp to jeszcze coś dalej, a jak nie to recall - red buff- gank), Rammus. Jeszcze znajdzie się kilku, ale wymieniłem tych którymi jungluje najczęściej.

BTW, ostatnio jungluje Maokaiem. Fajna sprawa, całkiem szybka i łatwa jungla(i nie zaczynam od głupiego zasypywania Blue sadzonkami, tylko najpierw robię zjawy-wilki i dopiero blue), a do tego bardzo dobre ganki. No i pasuje - las jest w końcu dla drzew :wink:.

Junglował ktoś z dobrym skutkiem jako Riven?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zamiast RoA biore Rylaie, bo daje slowa na przeciwniku podczas drainowania, oraz ulti.

To całkiem rozsądny pick, jednak muszę tu podkreślić - TYLKO, jeśli junglujemy i jesteśmy w posiadaniu blue buffa w 9 przypadkach na 10.

Nie wiem jak was, ale mnie osobiście koszty many Fiddla przerażają. Wszystko jest okay dopóki korzystamy głównie tylko z Draina, a Dark Wind na ranku 1 kosztuje jeszcze 50 many, bo później... Uh huh.

@Elfhelm odkąd zmieniłeś awatar, twoje posty czyta się znacznie przyjemniej

Pomijając zmianę avatara postanowiłem też zmienić sposób wypowiedzi - zamiast trollingu i flame'u spokojnie tłumaczyć i ewentualnie wskazywać błędy, wyjaśniając ich podstawy, tudzież doradzić co zrobić, aby takowe poprawić. Wszyscy korzystają.

BTW: Kumpel z Twichem jeździ w każdym meczu ze statami +30/1-2/x przypadek ? Raczej nie.

Z ciekawości, jaki poziom ma Twój znajomy? Czy to gry rankingowe? Dominion może?

A teraz pytanko ode mnie. Moglibyście wskazać mi jakiegoś junglera, który jest... jakby to nazwać... giętki?

Zgodzę się z ogólnym zarysem opinii Pewkera - Lee Sin, jako, że to postać bardzo energetyczna, może się obyć bez blue buffa i obdarowywać nim top lane, co tylko ułatwi naszemu kompanowi dominację na linii.

Kiedyś poleciłbym też Nunu, ale po 'balansie' jego ganki są średnie, zaś late game... Well, nie istnieje zbytnio.

@latas

Parę rad ci dam:

1) nie czytaj moich postów

2)jeśli lubisz czytać dluuuuuugie rzeczy i długo to polecam taka fajną książkę naprawdę długa i ciekawa tj. "Biblia"

Tuszę, że latas narzekał głównie na brak wartości merytorycznej w obecnych... Cóż, bardzo naciągnę znaczenie tego słowa, "dyskusjach".

Czy ma rację, czy nie, to już inna kwestia i ja nie będę tego oceniał; miło po prostu czasem przeczytać coś, co pisał przynajmniej homo erectus.

Spotkałem się z opinią że dominion jest tylko dla postaci ad. Co o tym sądzicie?

AP TFem mam 5 winów z rzędu. Także dość rozsądne sukcesy na Kassadinie, ewentualnie LeBlanc. Nie jest aż tak źle, ino trzeba stanowczo zmienić build w porównaniu do standardowych wyborów z SR. Plus, dochodzą tu umiejętności rozsądnego kitingu i naturalnie wiedza kiedy angażować się w walkę, a kiedy nie. Wbrew pozorom wiele osób nie do końca to czuje.

@UP - Riven jest b. szybkim junglerem i co do tego nie mam wątpliwości, aczkolwiek hm... Nie jestem taki przekonany co do jakości jej ganków - krótki zasięg stuna, który łatwo przecenić i odpalić za wcześnie/za daleko; także jej knockback, o ile czasem będący kluczem do killa, to czasem wybija przeciwnika akurat w kierunku jego wieży, zostawiając nas z poirytowanym kompanem spamującym "Riven noob".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twitch na dominionie w rękach dobrego gracza podobnie jak Evelinka to maszyna do zabijania. Świetnie też sprawdza się na 5. Niestety na 3 zwyczajnie się nie sprawdza.

Będąc przy dominionie. Ostatnio eksperymentowałem z rammusem. Kupiłem buty +5 i same phantomy. Prędkość moja przy rozpędzie wynosiła ponad 1,5k. 1 w teamie, zwycięstwo 316-0, staty 23/4/15. Jako że idą same crity pozwoliłem sobie na koniec na infinity ;)

Shaco. Dość rzadko o nim słyszę. Znowu został zbuffowany a odkąd naprawili jego boxy jest ŚWIETNY pod ap.

Na dominionie boski deffender, na 5 jungler, na 3 zaś wszędzie go pełno i kończę w większości gier ze statami +20.

Przy 3 dobrą strategią jest gra na topie i zaczęcie gry od buffa. Biegniemy odrazu na górę rozstawiamy przy buffie 5-6 boxów które rozprawiają się z nim w 5 sekund. W taki sposób mamy 2 lvl zanim jeszcze nasz przeciwnik na topie zabił 1 minionka. Od 4 lvl ciągłe wycieczki na bota, a od 8 trapy (4 boxy same załatwią największego twardziela jak i smoka).

Jeśli chodzi o itemy.

Dorian ring

buty pod penetracje lub +5

księge morello

Rabadon

lich

a potem w zależności od sytuacji, ale najczęściej klapsydra

Jeżeli macie mi coś do zarzucania lub jakieś pytania to oprócz postu tutaj proszę o pw. Czytam posty tutaj naprawdę wybiórczo i najczęściej nie do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady co do cassi. Co do Dominiona to mało na nim gram, ale postacie AP też dużo robią. Przykład? Morgana lub akali to ap-eki a cisną ostro. Ezreal czy Eve pod ap też swoje robi. Ta dominacja AD to lipa. ;)

A kto pisał, że nie robią "dużo"? Ból jest tylko taki, że w late game AD carry i offtanki dominują na każdym praktycznie polu.

jeśli lubisz czytać dluuuuuugie rzeczy i długo to polecam taka fajną książkę naprawdę długa i ciekawa tj. "Biblia"

:laugh: Słaba riposta jest słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jungla zalezy tylko od twojej kreatywnosci i doswiadczenia, Lee sin zaczynasz double golem i masz 2lvl za nim minony dojda na linie szybki gang z krzakow,nawet na 1500elo ludzie sie na to lapia.Gang plank blue>wilki>wraith gang mid w 80% koles traci flesha co znacznie ulatwia twojemu koledze na linii.Noctrune mozesz spokojnie zaczac wraithy u przeciwnika,double golem przeciwnika gang top.

Ciekawi mnie to ukryte elo na normalach mam 50 wygranych przewagi a i tak totalna dominacja przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciało mi się wysilać na coś lepsze. a Biblia jest fajna więc rada dobra. ;)

Wiem o co mu chodziło, tylko nie rozumiem dlaczego od razu na mnie wyskoczył jakbym co najmniej mu zęby dał.

Whatever....

Mam nocturna i nie wiem w jakiej kolejności jungle robić. I czy musze recalla robić? bo takim amumu to 6 lvl bez wracania osiągam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Kumpel z Twichem jeździ w każdym meczu ze statami +30/1-2/x przypadek ? Raczej nie.

Z ciekawości, jaki poziom ma Twój znajomy? Czy to gry rankingowe? Dominion może?

Oboje mamy 30 lvl. On ma +2,5 k wygranych normali i elo +1800. Poza tym gramy ze znajomymi, więc ciśniemy. Na Dominionie nie gramy w cale. Twichem grał na normalach( na 4 mecze w 3 miał po 30+ killi, w jednym +40), ale pamiętam jak przy premierze Lee Seena, gdy każdy narzekał na tego czampa, ten uzyskał nim 56/x/x. Ogólnie jest to były gracz ligi ESL.

@up

Jak junglujesz amumu? Muszę spróbować : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe

Nie chodzi o osiąganie jak największego levelu bez recalla. Chodzenie do 6 levela w junglii jest bezsensowne. Raz, że łatwo wtedy wrogi jungler może cię złapać i zabić bo jak gra dobrze to jest pewnie po recallu i ma więcej hp i itemów niż ty , dwa -jeśli będziesz gankować to ganki będą słabe bo przecież masz jedynie cloth armor, mało hp i brak butów. No i pewnie nie zostawiasz red buffa do momentu aż zaczniesz gankować na poważnie.

I tak, jak chcesz grać dobrze to musisz Nocturnem recalla robić. Ok 3-4 lvlu, jak większością.

Edit:

Tak na deser : Właśnie wyszedłem z champion select(SR, normal). Dlaczego?

Ktoś wybrał Mundo. No to trochę zdegustowany postanowiłem przekonać go żeby wybrał co innego. I tu taki dialog(bez zmian):

Ja: Mundo...

Mundo: What?

Ja: you know that Mundo is a weak pick?

Mundo: I'm tank (i tu wcisnął "lock in")

Ja: Lol, how can you do tank's job?

Mundo: Warmog

...

A już miałem dać mu szansę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem Nocta.Gram nim tak:

cloth armor+4 hp poty>>robimy wilki z pullem(nie używamy smite)>>smite na największą wiedźmę i reszta wratihów>>dwa golemy>>recall>>red>>gank

Nie ma sensu zaczynać od blue,bo mogą nas skontrować.Można także zacząć od wraithów.

Jungluję już Lee Sinem,Gp,Jarvanem,Udyrem i ostatnio Noctem.Na razie próbuję go rozpracować co będzie dużo łatwiejsze od takiego Lee,którym musiałem dużo grać żeby opanować skillshoty,pasywa,poprawne wykonywanie ulti.Ostanio nawet bawię się z wardami.Daję warda za ścianę,podciągam się,po czym Sonic Wave i przeciwnik nie wie skąd się tam wziąłem.Noctem takich sztuczek nie zrobię,ale to wciąż ciekawa postać.Kupię sobie do niego skina i będzie mi się dużo przyjemniej grało :P Zastanawiam się także nad Trundlem,bo rzadko go widzę,a postać jest podobno dobra.Oglądałem jak Jatt nim gra i chyba zacznę zbierać.IP boosty pomogą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie strasznie ciągnie, żeby kupić Blitza. Te jego CC i mobilność mnie urzekają, a na dodatek głos. :D No i jedno mnie zastanawia - czemu jest tak nisko notowany przez Elementza i innych topowych graczy? Niby brak heala sprawia, że na solo top nie jest najlepszy, ale czemu np. przegrywa na bocie z Alistarem? (Że nie ma heala? Janna też nie ma [podręcznego]. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spraw kilka ;p

1- Pytanie. Też macie tak, ze zaczynacie grę i macie niby ping ~40, ale postać reaguje jakby było ze 150, albo i lepiej, brak animacji AA, ruchu itd.?

2- Prośba. Jakby ktoś mógł mnie poinfomować o meczu, w którym bierze udział Kruzd to byłbym bardzo wdzięczny (strasznie chciałbym zobaczyć jego Akali w akcji ;p).

3- Wiem, ze temat zły, no ale co tam ;p jakby ktoś był chętny do gry to też niech się odezwie. Mój nick na EUNE Czeczen (w sumie w match history nie ma nic zachwycającego, ale staram się opanować jakichś AD, żeby nie grać w kółko Singed, Shen, Malzahar, Kassadin, LB, a przy okazji zbieram sobie na Blitzcranka). Głównie gram dla zabawy i jestem raczej noob'kiem (i się tego nie wstydzę ;p).

4- Kogo radzicie opanować: Talon, Vayne, Master Yi, Xin, Ashe, Pantheon, Corki, MF czy GP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

zapomniałeś dodać: "i mam 15 poziom" ;]

Sory, tak na poważnie Mundo przebije wszystkich na solo top: Irelię (która przecież jest useless), Nasus (nie zadaje dmg, nie ma leczenia, wogóle jest beznadziejny), dogoni i zabije ślamazarę Singeda nie tracąc ani 1 punktu hp.

Teraz tak na serio. Dobrego Mundo nie widziałem od długiego, długiego czasu. Ten jego hpregen to sobie moze nie powiem gdzie wsadzić ;p Jaki chory hp? te 2035 punktów? Xin ma całych 24 hp mniej wow na prawdę ostro wykręcił ten Mundo, Nasus 5 hp mniej serio go pociśniesz Mundo, no dobra Irelia ma całych 75 mniej hp ;p

Jeśli chodzi o regen hp to ja już wolę Garena ;p

Ok Mundo, Twitchem i Evelynn może wygrasz normala, ale na rankedzie raczej to nie ujdzie ;p Ludzie zazwyczaj na normalach nabierają wprawy w postaciach, jak np ja. Najpierw 2-3 custom'y, potem 2 CO-OP'y i normal jak mi się podoba gramy dalej jak nie to dziękuję, następny ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie zaczynam od Blue buffa. Nigdy. Jest to zbyt ryzykowne z uwagi na to że jeśli przeciwnik gdzieś się na nas czai i chce nas skontrować to najczęściej tam.

Dlatego generalnie drużyny na początku ustawiają się tak, żeby tego junglera bronić (albo chociaż ostrzec). Nie zaczynanie od blue postaciami typu Amumu czy Fiddle to głupota i tylko cię spowalnia.

Jeśli chodzi o junglerów mających różne ścieżki do wyboru- Lee Sin(blue można całkowicie zignorować, red buff przydatny, ale nie niezbędny), Udyr(zaczynasz właściwie gdzie chcesz, ja robię dwa golemy- zjawy- wilki- blue- obstawa red buffa - dwa golemy/recall - red buff), Trundle(ja zazwyczaj zaczynam od zjaw, potem wilki, blue buff, obstawa red buffa, jak nie jestem pilnie potrzebny i mam hp to jeszcze coś dalej, a jak nie to recall - red buff- gank), Rammus. Jeszcze znajdzie się kilku, ale wymieniłem tych którymi jungluje najczęściej.

Jarvan - jeżeli chodzi o wszechstronność to jest to imo najlepszy champion tego typu. Może iść chyba każdą ścieżką i do tego nie jest prawie w ogóle zależny od itemów, przez co może stosować różne buildy.

2- Prośba. Jakby ktoś mógł mnie poinfomować o meczu, w którym bierze udział Kruzd to byłbym bardzo wdzięczny (strasznie chciałbym zobaczyć jego Akali w akcji ;p).

Nie zobaczysz, bo wszyscy z bliżej nieznanych przyczyn ją banowali :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4- Kogo radzicie opanować: Talon, Vayne, Master Yi, Xin, Ashe, Pantheon, Corki, MF czy GP?

Grałem dziś mecze z Ashe,Masterem Yi oraz Talonem. I to właśnie tego ostatniego polecam - świetna jungla,ciekawe skille,przydatny w TF'ie - znakomity champ

@Pewker

Mundo słaby? LOL. Wygrywam nim prawie kazda gre

Ale że custom czy co-op'a? :D

@up

zapomniałeś dodać: "i mam 15 poziom" ;]

Sory, tak na poważnie Mundo przebije wszystkich na solo top: Irelię (która przecież jest useless), Nasus (nie zadaje dmg, nie ma leczenia, wogóle jest beznadziejny), dogoni i zabije ślamazarę Singeda nie tracąc ani 1 punktu hp.

Teraz tak na serio. Dobrego Mundo nie widziałem od długiego, długiego czasu. Ten jego hpregen to sobie moze nie powiem gdzie wsadzić ;p Jaki chory hp? te 2035 punktów? Xin ma całych 24 hp mniej wow na prawdę ostro wykręcił ten Mundo, Nasus 5 hp mniej serio go pociśniesz Mundo, no dobra Irelia ma całych 75 mniej hp ;p

Jeśli chodzi o regen hp to ja już wolę Garena ;p

Ok Mundo, Twitchem i Evelynn może wygrasz normala, ale na rankedzie raczej to nie ujdzie ;p

ocb? OmG. Lool.. trolling off...człowieku...ja swojego mundo składam tak, że hp to on ma +6400 a w ciągu 5 sekund respi 850 hp. I wygrywałem nim nawet rankedy(choć team pomógł)

Mój build? 1.Warmog 2. buty 3. FoN 4. Sun fire 5. Warmog 6. Warmog

Zanim wyśmiejecie sprawdzcie w "praniu". ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego generalnie drużyny na początku ustawiają się tak, żeby tego junglera bronić (albo chociaż ostrzec). Nie zaczynanie od blue postaciami typu Amumu czy Fiddle to głupota i tylko cię spowalnia.

Fakt, dlatego nigdy nie gram i nie jungluję ani Amumu ani Fiddlem :wink:. Reszta może z blue poczekać. Co do tej obrony junglera- też fakt, ale grając solo często ciężko na to liczyć, a nawet jeśli to może dojść do starcia, a to kończy się różnie. Wolę na start uniknąć zbędnego ryzyka.

@Pewker

Mundo słaby? LOL. Jeden z najlepszych off-tanków w grze. chory hp, hpregen i resisty + dobre hity. ms dobry, czego chcieć więcej? wygrywam nim prawie kazda gre

Nie no, nie będę się śmiał, też kieeeedyś lubiłem Mundo.

Tak na serio to co taki Mundo zrobi w teamfighcie? Wymiecie wszystkich tasakiem? Każdy inny offtank to lepszy wybór. Mundo może być totalnie ignorowany, a gdy już wszyscy padną- ignite i największa zaleta "jednego z najlepszych offtanków w grze" zostanie znacznie zredukowana.

Edit:

ocb? OmG. Lool.. trolling off...człowieku...ja swojego mundo składam tak, że hp to on ma +6400 a w ciągu 5 sekund respi 850 hp. I wygrywałem nim nawet rankedy(choć team pomógł)

Mój build? 1.Warmog 2. buty 3. FoN 4. Sun fire 5. Warmog 6. Warmog

Zanim wyśmiejecie sprawdzcie w "praniu". ;)

No właśnie. I gdzie jest tutaj jakaś przydatność? Że wieże może przytankujesz? Do tego nie trzeba takiego buildu. Ani Munda.

Normalny team by Cię totalnie zignorował, zwłaszcza z takim buildem. Kupa tak zwanego masła i nic więcej. Nie masz CC (z wyjątkiem marnego slowa na 1 cel, jeśli trafisz) żeby być tankiem, nie masz dmg żeby być offtankiem. Na boty i ludzi grających na podobnym do botów poziomie może i działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek213

Widzę pro build na Mundo :happy: . Powiem tyle - mundo sam w sobie wiele teamowi nie daje. Można go jednak lepiej zbudować, chociażby kupić Atmę do tych warmogów, co już Ci daje +~100 dmg i pewny armor. Zresztą jeśli chcesz to dam Ci linka do buildu Dyrusa, który ostatnio potrolował Mundem na rankach: KLIK

No i oczywiście witam wszystkich forumowiczów pod nowym(starym, ale tym oryginalnym :trollface: ) nickiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...