Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Ja dalej nooobie championami z free rotacji ;)

Zagralem Talonem - niezbyt mi sie spodobal. Pewnie dlatego, ze mam za nisi lvl, i nie mam jeszcze flasha, wiec nie moge optymalnie uzywac ulti.

Zagralem tez Caitlyn, i mam z nia pewien problem... na linii jest switna, duzy dmg, duzy range wiec latwo sie farmi a i mozna szturchnac wrogow z headshota. Jednak w late nie udalo mi sie nia kasic tak jak to robilem ashe. Nie wiem czy to kwestia tego, ze przeciwnicy byli wyjatkowo "tanky" czy po prostu jest w late gorsza od ashe ?

I jeszcze takie pytanie do was:

Slyszalem/czytalem, ze ammu nalezy junglowac. Ja jednak, z racji niskiego lvlu, nie mam run. Czy junglowanie bez run jest mozliwe / ma sens ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kayle nigdy nie kupowałem.

Z Trybunałem nie miałem do czynienia od dobrych 3 miechów.

Wirtualny portfel powiększył mi się aż o ~3600IP, więc sporo tego jak na nagrodę za staż.

No ale czemu miałbym narzekać? :P

@Hakken

Ogólna opinia jest taka, że Junglować bez run można jedynie WW. Inne postaci albo zostaną zjedzone przez Golema, albo zostaną w połowie drogi bez many, bo nie mogły zjeść golema. Po za tym, jeżeli masz niski lvl, to masteries też bardzo pomagają przy Junglingu, a więc to kolejny argument przeciw.

Ale zawsze możesz kupić / poczekać na WW i Junglować ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ukryte elo.Kiedyś było elo na normalach ale nie wiem czemu znikło.

Ponawiam pytanie: Irelcia czy Yorick?

A jak Amumu sobie radzi na linii ? Da rade, czy nawet nie ma co probowac, bo mnie zjedza ?

IMO Amumu tylko w jungli.Na linii traci swój potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest jakieś ukryte elo to lol, bo goście niby lepsi ode mnie nie potrafili lasthitować i ogólnie lamili D; ale dobre bany poszły. I ja potwierdzam, ip zostało rozdane, a Olaf ftw.

Irelcia czy Yorick?

jorik

A co do jungli: póki co do lesienia bez run wyczaiłem: ww, leesin, nunu, nocturne i olafa. :3

Jakiego castera za 6300 możecie mi polecić? Brand mnie nie interesuje, kmine nad Swainem i WENRZEM. Idzie nimi kerować gry?

ps: nie cierpię singeda w rotacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem(miałem to zrobić wcześniej, ale jakos tak wyszło, że dopiero teraz) zestaw na hp regen. Kimkolwiek bym nie grał- na solo top jest znacznie łatwiej. 8,1 flat hp regen z quintów i +1hp regen per lvl z seali(18 na 18lvl) już samo z siebie znacznie ułatwia sprawę. A co dopiero z jakimś startowym itemem na hp regen, jak Doran's Shield czy Regrowth Pendant(i szybkim zrobieniem z tego Philo Stone), czy na postaci z dodatkowym regenem/healem/life stealem. Fajna sprawa.

A co do Yoricka- jest przyzwoitym wyborem na solo top, ale na dłuższą metę trochę brakuje mu dmg. Ale z drugiej strony- dzięki healowi z E i pasywowi dużo survi mu nie trzeba.

BTW

Co do jungli. Po patchu Rammus ponownie jest bardzo dobrym i prostym w obsłudze junglerem. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie AP Kog to dosyć marny pomysł, zwłaszcza od ostatnich zmian w tej postaci. To IMO jeden z najlepszych AD Carry. Świetny zasięg, świetny dmg, nie tak łatwo go kontrować samym armorem bo zadaje istotny magic dmg.

Od AP jest masa innych, lepszych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie nawidzę jak ktoś się chwali jednym udanym meczem do tego zasłania swoje porażki. Właśnie po statystykach w przegranych meczach leży moc gracza :P.

Z tych co wymieniłeś to Jarvan, Jax i WW są mocnymi solistami.

Renekton vs Irelia: oczywiście Irelia. Takiego sustainu na linii chyba nie ma żaden champion w tej grze. Zabierzesz jej 3/4 hp, a ona po chwili i tak będzie miała pełne.

Jednak żadna z tych postaci nie pokona dobrej Akali :P.

Koga robi się w tej chwili raczej pod full AD z Mardredami niż AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pokazać jednak w statach np. 10/9, czy coś takiego to nie ma za bardzo nic ciekawego, bo są słabe. Możę się tłumaczę ale na rankedach większość teamu coś tam ogarnia, a na normalach często jest tak, że ja jungluję, a wszystkie 3 linie spushowane. Zastanawiam się nad buildem dla noca, bo o ile bicie critów po 1k w noobów jest fajne, ale survi znikome. Może składać warmog/atma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HaXiiT

Też można, ale od chwilii dodanie przelicznika z AD do ulti Kog z Madredami i itemami na AD wyciąga nieco więcej dmg od Koga na samo on-hit. Trudniej takie coś skontrować(kupisz sam armor? Bio-Arcane Barrage, Madredy, Ulti i Kog dalej robi ci spory dmg. Kupisz sam resist? Kog ma AD z Madredów, Black Cleavera/Bloodthristera/IE/Malleta+atma itd.).

No i z AD szybciej rozwala turrety, nie musi się też zaraz cofać po walce, bo ma skuteczniejszy life steal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W noctrunie preferuje survi,dmg i tak masz nie zly ze skilly.Jak uzyjesz ulti i wbijesz sie w jakiegos ziomka to odrazu jestes focusowany dlatego wg mnie survi>dmg.

Build:

Cloth armor

4x poty

latarnia

buty(mercury treads)

skorupia zolwia(nie pamietam nazwy^^)

negatron cloak

brutalizer

banshe veil

sundfire cap

teraz brutalize przeksztalcamy w jakies badziewie

to samo robimy ze skorupa zolwia

i tutaj roznie ale przewaznie robie bloodthrister.

Jest to build ktory sie sprawdza,naprawde musze miec zly dzien zeby przegrac noctrunem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam do was taką prośbę :D Otóż jak się niedawno pochwaliłem zakupiłem Shena. Na początku żałowałem, jednak teraz z każdą grą podoba mi się coraz bardziej. Wcześniej tyle frajdy z gry dał mi tylko Karthus. Więc postanowiłem, że skoro taka to fajna postać to zakupię do niej skórkę no i tu pojawiły się schodki :( nie wiem która fajniejsza Yellow Jacket Shen czy Blood Moon Shen. Ta pierwsza jakoś mi się z MK kojarzy i tymi godzinami spędzanymi przy pegazusie, natomiast ta druga jest po prostu fajna, ma ciekawy art no i jest taka mroczna ]:->. Jeśli byście mi pomogli byłbym wdzięczny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloodmoon oczywiście. Yellow Jacket to tylko recolor(ale nie wszystkie recolory są złe- wybierając ze skinów Kennena wybrałem recolor Swamp Master, bo reszta wygląda zwyczajnie cienko i nie oddaje charakteru tej postaci(wygląd przerobionego Teemo w Karate i kompletnie nie klimatyczny Doctor- i generalnie brak kaptura w obu tych skinach), to samo jak Nightblade Irelia > Aviator), Bloodmoon to już zmieniony model. Tylko że Yellow Jacket jest tańszy i można by było kupić coś po promocji do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...