Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Ja osobiście wolę być na topie i zbierać kille/last hity niż pushować wieżę na midzie i zabijać moby plamą. Bardziej mi się to opłaca ;]

Czy mój wynik killi/deadów wpływa na coś w normalach albo rankedach? Więcej pkt czy wyższy ranking? A może na exp konta(normale do 30) i na ranking wpływają jedynie ogólnie zwycięstwa/porażki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa rotacja. Znowu Cho'Gath (doszedłem do wniosku że nie trzeba go nawet kupować skoro co jest w rotacji co dwa tygodnie ...). Znowu Morde (trochę żadziej ale przez ostatnie dwa miechy chyba ze 3 czy 4 razy był...). A Akali to już się chyba nie doczekam... ocb Riot?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ona aż taka droga żebyś nie mógł jej kupić ^^, poza tym jest również wiele innych postaci, które w rotacji nie były nawet dawniej niż Akali.

@ Rankedy- w ogóle o co z tym wszytkim chodzi. Wcześniej zrobili mini reset z zachowaniem statów z uprzedniego sezonu. Dostawałem po 12 elo więc sobie grałem. Teraz widzę, że zlikwidowali ogólnie wszystkie winy pozostawiając z to z tego sezonu. Czyli zyskujemy normalnie elo z bonusem czy w końcu jak? Widać chłopaki z Riotu nie bardzo przemyśleli całą sprawę i znacznie za bardzo ją pokomplikowali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rotacje i to co w nich jest powiewają, bo mam już tylu champów, że tak czy inaczej nie robi mi to różnicy.

Trochę dziś doznałem zawodu po obejrzeniu update'u Solo Q Elementza. Wcisnął Kassadina do Tier 1 akurat wtedy, kiedy znów chce mi się nim grać. W związku z tym pewnie namnoży się teraz zarówno Kassadinów jak i 'pro' rzucających 'OP champem' na prawo i lewo.

Morgana za to wylądowała na czele listy, ktoś się dziwi? Bo ja niezbyt. Właśnie skończyłem nią luźny meczyk, 10/2/12, Cassio na midzie została zjedzona, a kiedy tylko miałem miniony pod jej wieżą to wędrowałem na ganki. Ogólnie szybko, chyba aż nazbyt łatwo i przyjemnie, zero wysiłku i filozofii. Wystarczy tylko Q trafiać. Na 6 lvlu ma killa prawie tak pewnego jak Anka. Rzucamy na siebie tarczę, R, czekamy aż zestunuje, plama, Q, ignite w razie potrzeby i gg.

Co do bonusów ELO - z jednej strony pozwalają na szybkie wdrapanie się w górę, z drugiej kilka niefortunnych gier i leżymy zakopani w gnoju tak głęboko, że sama myśl o tym jest nieprzyjemna. Cóż, ryzyk-fizyk, niedługo będę musiał zagrać parę ranków, choć o dziwo motywację mam taką sobie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dla mnie lepiej :) zdążę nabrać trochę doświadczenia :) jak na razie 13 lvl ale gram z samymi 30 przez kolegów i nie powiem trochę mi się obrywa xD staty na poziomie 3:10, 2:11 naprawdę nie są przyjemne xD

@bartessss

faktycznie muszę przeprosić za błąd. coś mi się ubzdurało, że w CD-A było napisane 13 września. Mój błąd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra ogólnie niezbyt ma sens, dlatego ja np. mam na EU smerfa, dopóki znajomi nie wbiją przynajmniej tego 21-22 lvlu, wtedy przesiądę się na główne konto. Bo o ile niedobór masteries jedynie przeszkadza, tak brak run to już poważniejszy problem. Szczególnie, jeśli trzeba grać przeciw zaopatrzonym we wszystko 30. Wtedy czasem nawet skill nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, w darmowej rotacji Twisted Fate.

Uwielbiam go. Mozna go robic na DPS-a, anti tanka, ma stun, slow, praktycznie nieograniczona mane, no i ulti dzieku ktoremu moze skakac po mapie. Tylkopasyw moglby byc ciekawszy, 2 gold na killa sie przydaje, ale nie emocjonuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Otóż zbliżam się (po raz kolejny :D) do bariery 3150 IP no i z tegoż powodu chciałbym zaopatrzyć się w jakąś postać AP (bo ostatnie moje zakupy to tank i AD). No i moje pytanie jest takie: Do wykupienia pozostało mi tylko kilka postaci AP no i nie wiem kto jest z nich najlepszy są to (wymieniam tylko tych, którzy mnie interesują ;p)- Kassadin, Vlad, Swain i Kennen. Mam straszną ochotę na Kassadin'a. Ostatnio był taki spontan (i wyszedł Shen z którego jestem strasznie zadowolony ^^) no więc teraz przydało by się dla równowagi kogoś z delikatną premedytacją wybrać. Proszę więc o małą podpowiedź czy Kassadin jest wart zakupu. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeszkadza ci ciężkie early i trudne farmienie to Kassadin jest dobry. Flash z małym CD w ulti to coś co ma tylko on.

Z tych co wymieniłeś radziłbym zastanowić się głównie Kennenem i Kassadinem.

Kennen w teamie zawsze się przyda, uważam, że gra się nim nie nudzi, no i to ninja :wink:. Z dobrym buildem nawet jako tank daje rade(świetna inicjacja i CC). Swain i Vlad po zmianach i nerfach nie są już tacy dobrzy jak byli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem 30lvl, po chyba 4-5 miesiącach. Z tego miejsca chciałbym podziękować Gragasowi i Nunu, bo nimi głównie ciągnąłem.

Morgana za to wylądowała na czele listy, ktoś się dziwi? Bo ja niezbyt. Właśnie skończyłem nią luźny meczyk, 10/2/12, Cassio na midzie została zjedzona, a kiedy tylko miałem miniony pod jej wieżą to wędrowałem na ganki. Ogólnie szybko, chyba aż nazbyt łatwo i przyjemnie, zero wysiłku i filozofii. Wystarczy tylko Q trafiać. Na 6 lvlu ma killa prawie tak pewnego jak Anka. Rzucamy na siebie tarczę, R, czekamy aż zestunuje, plama, Q, ignite w razie potrzeby i gg.

Ponoć czeka ją nerf, nie dość że w miare łatwa postać to jeszcze bardzo dobre skille, dające wiele w każdym fragmencie rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś komfortowo oglądać mecze lol-a z komentatorami? Uwielbiam oglądać replaye starcraftem II i komentarzami Husky'ego i Day9 (a sam w życiu nie grałęm w starcrafta po sieci), a nie znam żadnych takim komentatorów z league - jest ktoś? Pamiętam, że świetny był Phreak w Season 1 championship, ale on to chyba raczej robi tylko sporadycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nową miłość - Orianne :) Po coopie i dwóch normalach jestem pewnien, kogo kupię następnego. Niestety, w obu grach drużyna nie dawała rady i oba defeaty :( Macie do niej jakieś buildy? Ja gram buty + 3 potki, catalyst, roa, sorcerki, void i zhonya's. Są lepsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do buildu nie wiem ale mój kolega ma 30lvl i położył mojego nocturna ( z rotacji) Orianną a wyciągałem legendę ;)

A co powiecie na temat Kassadina? Da się nim "koxić"? Ostatnio go zakupiłem i myślę czy go lepiej nie ogarnąć ;p?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nową miłość - Orianne :) Po coopie i dwóch normalach jestem pewnien, kogo kupię następnego. Niestety, w obu grach drużyna nie dawała rady i oba defeaty :( Macie do niej jakieś buildy? Ja gram buty + 3 potki, catalyst, roa, sorcerki, void i zhonya's. Są lepsze?

Zaczynasz z Meki Pedant, żeby być spokojnym o manę, potem buty na CD, RoA, Deathcap, później dopiero Void i dalej Archengel i Banshee... Przynajmniej ja tak robię i Orianną zazwyczaj idzie mi dobrze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...