Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@Artemis: !4 dni. I mam poradę: jeśli akurat właśnie wtedy ktoś wyjeżdża na wakacje to na waszym miejscu napisałbym do supportu. Co jak co, ale ludzie tam pracujący są po prostu świetni. Istnieje całkiem spora szansa, że jeżeli ładnie ich poprosicie to przesuną wam Boosta na odpowiadający wam termin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można się spytać, co sądziecie o przecenionych postaciach ?

Teraz, jak (najwyraźniej nie tylko ja) dostałem 550 PR(czy jak to tam) mógłbym jednego z nich kupić.

A są to: Sona, Xin Zhao, Fiddlestick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sona- Bardzo dobry support, grałem nią przez jakiś czas imho Janna lepsza ;)

Xin Zhao- Jak z nim gram to się wydaje dosyć silną postacią. Ostatnio jak z nim grałem to Shaco płakał następującymi słowami: "learn 2 play normal champion Xin is fucking OP little noob". Nie napiszę Ci nic więcej bo nim nie grałem niestety.

Fiddlesticks- imho w early b. dobry potem traci na mocy. Z ogarniętymi przeciwnikami jak wbije z ulti to dostanie jakiegoś stun'a, fear'a czy coś w ten deseń. Po ogarnięciu potrafi trochę krwi napsuć. Z odpowiednimi runami i masterkami przez dłuższy czas może nie zchodzić z lini (potrzebuje mana regen, bo pod W ma life steal'a) kończy jedno W (przy założeniu, że udało się wykorzystać całkowity czas trwania ~4s bodajże) po 1s może zaczynać "ssać" na nowo. Grałem nim dużo, dużo gier przed zakupieniem Malzahara :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sooko: Niektórzy wolą wydawać RP na skiny bo ich za IP nie dostaniesz. Ja tam wolę dokupić czempionów. Niestety w najbliższej promocji nie kupię nikogo. Xin, Sona i Fiddle. 3150 lub 1350 IP. Za RP opłaca się tylko tych, którzy normalnie kosztują 6300. Bodajże 15-17 lipca w promocji dostępni będą Karthus, Miss Fortune i Nidalee(ale ona akurat jest tania). Także polecałbym wstrzymać się do następnej promocji lub właśnie do tej przeze mnie wymienionej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot to sobie chyba już naprawdę w kulki leci. 4 dzień z rzędu chcę się zalogować ale jak nie serwery busy to unavalible. Dzisiaj już myślałem, że dam radę pograć a tu mi wyskakuje 3,5 godzinna kolejka... Rozumiem, że to darmowa gra i w ogóle ale takie problemy ( z drobnymi przerwami ) utrzymują się już jakieś 4 miesiące...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam ja mam gorszy problem. Mam tylko 1 maina a 550 rp samo się na skiny nie wyda. Hmm może MF,Tristana,Morgana,Rumble,Trundle,Cass. Oj będę mieć dylemat komu kupić skina no i kogo z nich kupić (Cass już mam). Ale nie chce porad kto lepszy bo to trzeba samemu do tego dojść. ;)

@Nowy Art Morgany ;) Stary był lepszy..More boobs ;) hehe (ŻARt?) (Ludzie nie straczy wam emotka żeby wiedzieć że żartuję,albo l2 odczytywać intencje z kontekstu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie Sooko w żaden sposób nie rozumiem.. POSTAĆ TO POSTAĆ..

Riot sprezentuje Ci na 2 tygodnie ip boost'a więc co za problem zagrać kilka meczy i zarobić na postać? za zwykłe ip nie kupisz skina, więc dziwię się ludziom, który swoje RP wydają na postacie.

Ja swoje wydałem na elegancki skin do master'a yi . ; p PZDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos340: Kto co woli. Ja na ten przykład poczekam na promocję, o której wspomniał latas i kupię sobie z niej kogoś.

Może kiedyś zmienię zdanie, ale narazie wolałbym kupić postać, a nie skina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriticalCombo

Riot coś tam pisał na stronie, że problemy z zalogowaniem i zajęte/niedostępne serwery będą do czasu podzielenia serwera EU, potem ma ich nie być.

@sooko

Jak naprawią serwery i będą dobrze działały to raczej już nie będzie RP za free :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle udało się komuś wejść na serwer?

Bo u mnie BUSY a na stronie niby ONLINE i tak jest cały czas :] Chociaż rano udało mi się wejść po 20min kolejki a żadnego boosta nie zauważyłem u siebie.

Kogo polecicie za 3150? Ogólnie gram po trochu każdego rodzaju postaciami ale ostatnio Amumu, Olaf, Lux, Morde, w zależności kto się bardziej przyda pod picki drużyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ostatnio coś nie pozwala mi być niesamowitym. :) Otóż po paru co-opach ogarnąłem Anivię (też się zdziwiłem :)). No ale co z tego, skoro teamowi nie idzie. Moje staty - 9/5, w teamie 2 graczy z pozotywnym k/d razem ze mną, 6/3 i jedyny z pozytywnym k/d, 5/4 i tak samo. Wszystkie mecze przegrane. Dodam, że wszystkie dosyć długie, a jak wiadomo, siłą Anivii w late maleje... Chyba zacznę znowu pocinać Gragasem - lepiej carry'uje, IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, zagrałem przed chwila vs AI na beginner bo chciałem sobie sprawdzić jeden build mniej więcej... to była katorga. Drużyna: sami polaczki, każdy przeklinał. A to, ze jeden koleś to stealer, drugi n00b, jeszcze trzeci ciota itp, itd, cały asortyment. AI spushował nas nawet do swojego inhibitora. Jak tylko zabiłeś przeciwnika, którego wcześniej zaczął bić to od razu stealer, ale to że mu dupsko uratował to już nic... nie wytrzymam na tym east. Jeżeli z botam na beginner sobie nie mogli poradzić, to ja nie wiem...

Co do ruskich... jeszcze nigdy nie trafiłem na jakiegoś co by coś po ang napisał, nie licząc: "n00b team, stfu i f*** you". Chyba na prawdę przejdę na west...

Lewis:

Mam ten sam problem. Ogarniam w miarę Anivię, pierwszy mecz po treningu na normalu i wygrana, ale ostatnie 3 gry już przegrana. Cóż z tego, ze ja mid utrzymam, czy też zrobię push, skoro up i bot dostają i gankują mnie jak nie wiem. Ostatnie 3 mecze na prawdę miałem pecha w losowaniu.

Jaki build stosujesz do Gragasa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cookie Monster

Ja zazwyczaj jak sprawdzam nową postać (którą niedawno zakupiłem) to po custom wbijam na CO-OP beginner. Nie zdarza mi się raczej przegrać, jednak baaaaardzo często pada "fucking ks", "u stole my kill" etc. nie ważne z kim gram. Najzabawniej jest jak 3 pójdzie na mid i każdy chce koniecznie grać na midzie. Dziwny to tryb, na prawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy z tym EU. Na US wszystko śmiga ;D.

Do tematu:

Zdarzyło się wam na nowym koncie zdobyć potrojoną liczbę IP? Zagrałem 1-szą grę +296 ip patrze a tu 888 IP. Czasami było ,że punkty były podwojone a teraz potrojone. Dziwne.

@EDIT

Nie nie mam żadnego IP boosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beginner? Już intermediate jest całkiem prosty, o ile nie będzie się wchodzić pojedyńczo w team botów złożony z Annie, Ashe i Ryzego. Jeśli taki jest intermediate to ja nie wiem jaki jaki jest beginner. Chyba dużo od custom nie odbiega? Brakuje mi możliwości zagrania custom z botami z Co-op intermediate. Sprawdzanie nowej postaci ze wsparciem botów zamiast graczy byłoby nieco większym wyzwaniem. Bo sprawdzanie czegolowiek na custom nie ma sensu. Jakkolwiek skille bym nie rozdawał i jak bardzo idiotycznego buildu bym nie składał- i tak boty z cutom będą żałosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy z tym EU. Na US wszystko śmiga ;D.

Do tematu:

Zdarzyło się wam na nowym koncie zdobyć potrojoną liczbę IP? Zagrałem 1-szą grę +296 ip patrze a tu 888 IP. Czasami było ,że punkty były podwojone a teraz potrojone. Dziwne.

@EDIT

Nie nie mam żadnego IP boosta.

Bierzesz udział w Tribunal? Mnie zwykle dodaje punkty z niego dopiero po zdobyciu punktów z jakiegoś meczu.

Zwróciłem uwagę, że gry gram Mordem a wrogi team to pure AD lub prawie same AD to w praktyce nie mają ze mną szans. ;) Warmog + Thornail i zwykle prędzej sami siebie zabiją niż mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ktory masz lev. Na Ashe ja np. mam runki mana rengen, wiec nie jest tak zle...

Dopiero 9, więc na razie nie kupowałem żadnych run. Zwykle podczas meczu robiłem Manamune i problem z maną znikał, ale trochę to kosztuje i jestem potem w plecy z pozostałymi itemami.

Skoro tak, to ten item nie jest taki zly na nią, wręcz przeciwnie. Po prostu zmien kolejnosc kupowania itemow..radzilbym tak:

Dorans Blade

Boots of Swiftness

Infinty Edge (zawsze kupuj pierwszego bf. sworda, potem na cryta)

Manamune

Phantom Dancer

Banshee`s Veil/Last Wishper - ten pierwszy jak masz problem z przezywalnoscia.

Staraj sie tez zabijac duzzzo minionkow tj. lasthittowac (dobijac minonki). No i w late jak zbudujesz ten build, to 1 minionka bedziesz mial na 1 hita. Wtedy tez bij minionki. Generalnie przez cala gre musisz farmic, chyba ze to pozne late game (a takowe jest rzadko). Gdy juz zbudujesz ten build i nie bedziesz wiedzial na co kase wydawac ^, to kup sobie zielone elixiry. Bardzo przydatne. Ew. kup wczesniej, jak masz problemy z farmą.

No i prawdopodobnie przed kupnem PD beda ci troszke ksic. :)

Edit: Zapomnialbym o najwazniejszej sprawie - zawsze maksuj E pierwsze (hawkshot). Nie ze wzgledu na warda, ale na pasyw, dajacy nam o 5 golda wiecej za kazdego minionka. Szybciej uzbierasz na build. ;) Ja osobiscie ide potem w W, ale jak przeciwnicy mi uciekaja, lub wiem, ze slow bedzie bardzo przydatny, daje pare punktow w q.

Pierwsze 5 punktow daje tak: w, e, e, q, e.

Ej, tak btw..to gdzie sie dostaje wiadomosc o przyznanym ip z trybunalu? W ogole gdzies sie taka wiadomosc dostaje? Sprawdzalem e-maila, i nic nie mam, a na LoLa od dawna nie moge porzadnie wbic, totez zapomnialem, ile mialem dokladnie ip przed glosowaniem. =.=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Mi powiadomienie o przyznaniu 5 ip (xD) przysłali na e-mail'a:

Witaj Czeczen! 

Z przyjemnością informujemy, że pozostali członkowie Trybunału potwierdzili Twoje orzeczenia w następującej liczbie dzisiejszych spraw: 1! Jako nagrodę za usługi dla League, Twoje konto zostało wzbogacone o pulę Punktów zasług w wysokości 5.

Przywoływaczu! League of Legends dziękuje Ci za udział w posiedzeniach Trybunału! Pamiętaj, że jutro od time będziesz mógł wydawać orzeczenia w następującej liczbie spraw: 10 ! Niech sprawiedliwość zawsze będzie szybka!

To była jedyna sprawa w której głosowałem :D Chyba zacznę na nowo się w to bawić.

pod spodem dopisali:

Rozumiesz, że Riot Games może nagrodzić cię PZ za udział w obradach Trybunału, jeśli zagłosujesz zgodnie z werdyktem w danej sprawie. Innymi słowy, otrzymasz niewielką liczbę PZ za każdym razem, kiedy zgodzisz się z większością. Nagrody w PZ przydzielane są członkom Trybunału co tydzień. Jeśli niedawno zdarzyło ci się wziąć udział w obradach Trybunału i zagłosować w przynajmniej jednej sprawie, Riot Games drogą e-mailową poinformuje cię o liczbie przyznanych PZ. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich e-maili, nie bierz udziału w obradach Trybunału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny art Leony. Zbroja, miecz, tarcza i twarz Natalie Portman - cudo :) Czekam na tę postać od paru tygodni, oby Riot nie zawalił ze skillami. Ale wydaje mi się, ze po fiasku Yoricka, ta postać będzie dla odmiany Tier1

Swoją drogą, to chyba ten sam artysta od skina Jarvana (klasycznego), Battleborn Kayle czy Battle Regalia Poppy. Zdecydowanie najbardziej utalentowany. Oby i on robił jej pozostałe skiny, a nie jakiś shity typu Pentakill czy Commando.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się wam pochwalić pierwszym

Penta killem

tu macie link Penta kill

Zdobyłem go masterem yi do którego powróciłem po miesiącu a może ma ktoś jakiś build mastera pod ap bo chciał bym spróbować

Art leony dla mnie też świetny gościu ma talent ale znając riot to albo będzie za bardzo OP lub będzie za słaba

@mtx25

też tak miałem pisało że dostałem 225 ip a tu patrze i mam 670

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...