Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Jak to nie jest polaczkowanie to nie wiem co to może być.

Zwykłe ludzkie wkurzenie ;] Nie ma co traktowac tego na serio, riot i tak zrobi po swojemu, czas pokaze czy wyjdzie to graczom na dobre. Jedynie co mi sie nie podoba, to to ze na pewno nie bede mogl zagrac z wszystkimi z listy znajomych, no ale jesli to ma byc lekarstwo na bolaczki serwerow, to nie widze wiekszego problemu.

Ps. A dam sobie ręku uciąć, że np. tacy norwegowie też są wkurzeni ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery nie działają i tak, RIOT teraz ma juz pare godzin opoznienia, a podejrzewam, że po całych tych 'zabiegach' związanych z podziałem EU (które ma rzekomo pomóc w działaniu) będzie tak samo... czyli kolejki, ew SERVER UNAVAILABLE ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz - jest pełna wersja francuska, niemiecka - jakoś spotyka się mało graczy tych narodowości którzy nie potrafią komunikować się w języku angielskim w podstawowym stopniu. Czasem mi sie wydaje ze dla was Polak = dziewieciolatek ktory umie tylko klnac na wszystko.

Tu nie chodzi o to, że ktoś nie wie, co to znaczy "go drag", ale o takie sytuacje, gdy np. gość nie zna angielskich nazw przedmiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam osobiście (jak wyżej pisaliście) "polaczki" nie przeszkadzają, ani żaden tego typu gracz z innych krajów. Denerwuje mnie że ludzie nie mogą poprostu kogoś uciszyć, lub dodać do ingnore? Wolę 100x bardziej kogoś kto spamuje lub obwinia drużyne od osoby z która żadnym mi znanym się nie dogadam... Żałuje że polska jesz w grupie wschodniej z tego względu....hmmm wystarczy zobaczyć na mape:

klik

Na północy to się jeszcze dogadasz.... Lecz Rosja, ukraina, Węgry, Rumunia, Bułgaria itd. ? Z tego co wiem to w Polsce w 90 % szkół podstawowym językiem jest Angielski/Niemiecki....są przypadki francózkiego czy włoskiego... Lecz nie znam nikogo kto uczył by się języków podstawowych jak rosyjski, ukraiński itd. Dlatego ja na 100% przejdę na zachód choćby z tego powodu żę z 3/4 osób z europy wschodniej z którymi grałem kompletnie nie ma pojęcia o angielskim....

więc dogadaj się tu z jakimś "Flamerem" z Francji lub "spamerem" z Anglii, a dogaj się z ruskim, który tylko swój język zna....powiedz takiemu żeby pomógł, bądź dołączył do ganku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2up

Skończy się tak że na EU East będzie wyższy poziom niż na West, gdyż wszyscy ludzie Twojego pokroju przejdą na West, i tam będą serwery busy, lagi, session closed.

To do mnie? Jak tak to zdefiniuj "twój(mój) pokrój".

A co do dzielenia Europy to zobaczymy co wyjdzie. Sami widzicie że riot ma chęci. Więc jak będzie źle to coś zrobią.

I proponuje zakończyć temat bo do innych wniosków jak te które są na ostatnich 5 stronach nie dojdźcie/my.

@

Nie no gz 2 razy 20zł ;) Mi by się nie chciało kasy tracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nixe, Twoje podejście coraz bardziej mnie śmieszy. 'Kto z Was kupił RP?', 'O, kupiłeś? Strata kasy!!1111'. Ja wydałem na LoLa dużo kasy, podejrzewam, że gdybym policzył to sam bym się zdziwił. Ale lubię tą grę, podobają mi się skiny i to, że kupowanie czegokolwiek to jedynie mój dobrowolny wybór, a nie konieczność, by móc sensownie grać. Tobie szkoda kasy? To wiedz, że właśnie ci, którym nie szkoda utrzymują tą grę i serwery, byś mógł spokojnie grać za darmo. Nie łudźmy się, żadna firma nie utrzymuje masy serwerów i pracowników z dobrej woli i altruizmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W pełni się z Tobą zgadzam. Nikt nie chce pracować za ładne oczy, żaden element gry nie zrobi się sam etc. Ja wydałem sporo kasy (mniej-więcej co miesiąc jak mi zostanie kasa na koncie to pakiecik albo ten za 20 albo za 30, 2 razy nawet ten za 60 :D) nie żałuje tego. Czasem kupię bohatera, czasem skórkę. Nie żałuję tych pieniędzy bo wiem, że ja przyczynię się do rozwoju tej gry bardziej niż jakiś inny "mały sęp", ze tak to określę (oczywiście nie chcę tym nikogo obrażać ani nic takiego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem RP. Bo dlaczego nie? Nawet jeśli wydałem ze 100 zł, to co? Dużo za nieco ponad rok grania? Nie wiem ile bym musiał wydać za oryginały żeby się tak długo dobrze bawić. Uważam, że ta gra na to zasługuje(zwłaszcza, że grając na US rzadko kiedy mam na co narzekać). Co dwa tygodnie nowa zawartość, support, który w miarę możliwości słucha graczy(chciałem zwrot za championów? Dostałem. IP za Tribunal nie dochodziło? Szybka wiadomość i po dwóch godzinach miałem IP z przeprosinami). Mam też nadzieję, że z czasem LoL się będzie coraz bardziej rozwijał, czego wam i sobie życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie widze niczego złego w kupowaniu RP;] Zawsze to wspieranie gry, twórców by mogli w końcu naprawić problemy z serwerami, by mogli dodać nowego bohatera, mape ;] Support gry jest bardzo miły, szybki, lecz niestety niezbyt to poprawia wizerunek riotu, kiedy maja takie problemy na EU.

A co do podzialu - gadałem z paroma osobami z którymi często gram i mam powod by sie lekko wkurzyc - czesc migruje na zachod, czesc zostaje na wschodzie. Ech, czeka mnie przekonywanie paru osob by zostali na wschodzie, chyba ze wiekszosc wyemigruje na zachod, to ja tez ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na północy to się jeszcze dogadasz.... Lecz Rosja, ukraina, Węgry, Rumunia, Bułgaria itd. ? Z tego co wiem to w Polsce w 90 % szkół podstawowym językiem jest Angielski/Niemiecki....są przypadki francózkiego czy włoskiego... Lecz nie znam nikogo kto uczył by się języków podstawowych jak rosyjski, ukraiński itd. Dlatego ja na 100% przejdę na zachód choćby z tego powodu żę z 3/4 osób z europy wschodniej z którymi grałem kompletnie nie ma pojęcia o angielskim....

więc dogadaj się tu z jakimś "Flamerem" z Francji lub "spamerem" z Anglii, a dogaj się z ruskim, który tylko swój język zna....powiedz takiemu żeby pomógł, bądź dołączył do ganku...

Ach, ta mentalność... Na Zachodzie z angielskim nie jest wcale tak dobrze, jakby się mogło zdawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Valentine69

Przepraszam bardzo, ale czy możesz mi wyjaśnić jedną sprawę: czy możesz podać swoje źródło informacji o tym, że w takich państwach jak Ukraina, Węgry, Rumunia, Bułgaria młodzież nie uczy się języka angielskiego ?! To co - my jako nieliczni z tych państw słowiańskich uczymy się tego języka ?! Nie no sory, ale coraz więcej czytam takich "kwiatkóf", według których taka Serbia, Macedonia, czy choćby sąsiednia Ukraina jest uznawana za jakichś "neandertalczyków" czasów współczesnych... Ja się domyślam, że i tam język angielski jest wpajany w szkołach - jeżeli masz pewne info, że nasza "grupowa reszta" przy konfrontacji z językiem angielskim biega w kółko, stosuje mowę niewerbalną i biega w kółko to się z nami podziel...

A jeżeli to tylko twoje domysły i wyobrażenia to SORY, ALE NIE RÓB WIOCHY!!! Doh - ciekawe co tacy Skandynawie myślą o nas, skoro dla "naszej grupy" wydadzą klienta w naszym języku... "O matko - tylko w Polsce dali klienta z ich językiem! Pewnie nie znają angielskiego... OMG OMG - co za tępe strzały..."

@Nixe

ROTFL ! Prawdopodobnie tak jak ty nie wydałem w LoL'u ani złotówki, ale nie czuję się z tego dumny... Sam się już noszę z myślą wydania trochę "keszu" - nawet i tak symbolicznie, aby coś od siebie im dać, ponieważ ich gra i support dali mi tyle pozytywu, że aż mi głupio :P

I tak z ciekawości - czy tylko ja zauważyłem, że na mapce ilustrującej podział Europy nie ma nigdzie Rosji ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej czapy - czy jeśli mam IP boosty na pojedyncze zwycięstwa (z refferalsów), to czy po wprowadzeniu IP boosta na 14 dni za zwycięstwo będą mi naliczane wszystkie boosty? Czyli punkty za zwycięstwo + win of the day + boost z referali + boost dniowy. Interesuje mnie to.

I od siebie dodam, że wczoraj grałem z Francuzami, którzy też nie rozumieli po angielskiemu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@l1ion: W przypadku posiadania IP boostów czasowych oraz na wygrane to wtedy za wygraną grę dostajesz jeszcze więcej IP.

@LordRegis: Tak, mogę. Właśnie rozegrałem sobie coopa dla FWOTD. Koledzy też są w grze więc raczej problemy z dostaniem się do gry są niewielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej w ogóle mnie nie zrozumieliście.

Rp to nie marnowanie kasy z tym to był taki joke.

To że za free nikt nie robi to wiadomo. Z tym Rp chodziło mi że riot być może będzie uzyskiwał małe dochody bo w końcu w Europie Wschodniej ludzie mają ważniejsze wydatki niż skiny/champ w grze. edit:kwestia mniejszych zarobków

I sam będę kupował rp jak tylko servy nie będą ciągle busy. Bo w końcu za grę w którą przegrałem z 300+ godz wypada zapłacić. Normalnie idzie się i się płaci za takie gry więc i w tym przypadku też wypada.

Nawet szukałem czy nie ma lola w wersji pudełkowej.

I NIE RÓBCIE MI TU NA MNIE LINCZU ŻE RP NIE KUPIŁEM!!!!!1111oneone

Po prostu nie zrozumienie. ;)

@down

Skoro mam już oparcie w Modzie to też nie kupie. ;) (TO TEŻ żart)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja RP jeszcze nie kupiłem. :P Bo po prostu żadna metoda płatności nie jest dla mnie wygodna i mimo wszystko wolę wydawać pieniądze na coś innego. Ale nie powiem takiego Pentakill Mordekaiser chętnie bym zdobył, więc kto wie jak będzie okazja to może kupię trochę RP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczył by mi ktoś na czym polega pay safecard? No bo kiedyś obiecałem, ze jak Riot zrobi coś z serwerami to kupię za 40-80 zł xD Myślałem, że to raczej nie realne, ale jednak... No i teraz problem, ze nie wiem jak z tego skorzystać, a to bardziej opłacalne niż SMS. A RP by było akurat na Corki+Taric+Leona :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak doładowanie na komórkę idziesz do sklepu mówisz ze za 50zł i dają Ci. Masz na tym kod i wstukujesz go na stronce gdzie coś kupujesz i viola zapłacone. Przeliczniki ze zł na euro są tragiczne ale da się przeżyć .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe

Widać, że nie kupowałeś RP, bo nie wiesz dużo w tej kwestii :tongue: . Podczas wyboru płatności(paysafecard) można wybrać walutę PLN, przez co nie jest pobierany procent za zmianę waluty, bo niby jak skoro zakupiono paysafecard w Polsce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nixe

xD He he - jak tak, to sory, ale następnym razem takie żarciki/sarkazmy jakoś 'znakuj', bo serio to nie wyglądało tak joke'owato xD

@LordRegis & latas

Ha ha - a ja właśnie kilkanaście minut temu skończyłem co-op'a jako Akali i po meczu staty się nie wczytały, LoL wyłączył, a po odczekaniu 19 minut w kolejce zalogowałem się i ZONK - nie mam tego meczu w historii i nie dostałem IP :/ Bleh - pozostaje jutrzejszy poranek xD

I tak po drodze - pierwszy raz od dawna grałem Akali i nabrałem ochoty na jej kupno - jak to z nią jest buildowo i runkowo ? Skille głównie mag.dmg, w proponowanych itemkach TF, z hex.gunem spellvamp na poziomie 51 % :O Najlepsza hybrydka, czy pure AP ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze Rosjanie - nigdy, żaden Rasjanin nie napisał do mnie niczego cyrylicą. To są normalni ludzie, którzy znają język angielski, nie róbcie z nich neardentalczyków. o.O
To. Spotkałem kupę Rosjan, z którymi dało się normalnie porozmawiać, a to, że czasem po między sobą zaczynali szwargolić, nam nie przeszkadzało. Oczywiście, parę razy trafiłem na typa spod znaku "your mother is", ale takich więcej spotykam Polaków, Niemców czy Francuzów. Co nie znaczy, że z tych ostatnich nie dało się znaleźć ludzi kulturalnych.

Mnie wreszcie poważne działania Riota wzięły z zaskoczenia i ucieszyły. Może wreszcie zostanę sprezentowany działającą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMyL: Obecnie nie działają kolejki, a IP za meczu i meczy w historii nie miałem ani ja, ani kolega. Co prawda teraz IP za coopa już dostałem. Także się nie martw. Co ugrałeś to będzie ci dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...