Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

pharaoh. Sam mam french maid i jako człowiek wyglada troche zbyt "bufiaście" ;) ale rzecz gustu.

No i sprawa:

Odlozylem troche IP i lekki dylemat wkradl sie.

Renekton vs Lee Sin.

Nie, ze który lepszy. Nie, ze ktory lepiej tankuje czy wymiata w szeregach wroga, najprościej rzecz ujmujac: ktorym z nich ciekawiej sie gra, chodzi o fun. :)

Ew jesli zaden nie jest zbyt ciekawy, kogo polecacie, fundusze nieograniczone.

huh jak ja dawno nie pisalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko :

Solo Top - renekton

Jungla - Lee Sin

Obydwoje są offtankami (no dobra mogą być budowani czysto dps, ale jak na melee nie polecam). Obydwoje sprawiają mase frajdy. Monk ma system 7 skilli, a Renek jest bardzo fajną postacią do grania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo a dokładnie do dwóch dni wbiję 30 lvl.Zamierzam z kolegą grać rankedy i chciałbym żebyście mi powiedzieli jakie postacie są najczęściej banowane oraz które najczęściej się pojawiają.Aha i czy na rankedy lepiej kupić Jarvana czy Vayne? Nie chciałbym żeby się okazało że te postacie są najczęściej banowanymi i sobie nimi nie pogram.Za wszelkie odpowiedzi dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nizszych elo sa to zazwyczaj tanki: amumu, czasem alistar, rammus albo vlad.

Pozniej zaczynaja sie schody, vayne i jarvan zaliczaja sie do czesto banowanych.

Zerknij na season one championships, zobaczysz kogo banuja najlepsi ;)

aha no i wazne kim gra kolega, jesli jest to tristana, mf, caitlyn czy ashe to Jarvan bedzie leszpym wyborem niz vayne, z kolei jesli on gra tankiem bierz vayne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nizszych elo sa to zazwyczaj tanki: amumu, czasem alistar, rammus albo vlad.

Pozniej zaczynaja sie schody, vayne i jarvan zaliczaja sie do czesto banowanych.

Zerknij na season one championships, zobaczysz kogo banuja najlepsi ;)

aha no i wazne kim gra kolega, jesli jest to tristana, mf, caitlyn czy ashe to Jarvan bedzie leszpym wyborem niz vayne, z kolei jesli on gra tankiem bierz vayne.

Na dreamhacku oprócz kilku czampionów (tf, vayne) to banowali pod przeciwnika więc słaby przykład. Lepiej niech poogląda streamy, tam będzie wiedział lepiej kogo banują.

Na niskim elo za bardzo nie wiem dokładnie kogo banują ale bardzo dużo tanków. Na wysokim dostają: Vayne, alistar, rumble, twisted fate, jarvan i okazjonalnie. Ostatnio sporo banów pojawia się dla gankplanka i fiddla ponieważ zwolniło się jedno miejsce na bany za evelyn :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Załamują mnie posty typu: powiedzcie kim mam grać, bo sam nie wiem. Wysilcie się choć troszkę.

Co powinniście podać w takim poście:

- Kim lubię grać

- Jakie runy posiadam/będę wkrótce posiadał

- Jakimi rodzajami postaci będę grał ze znajomymi

- Wszystko inne co może pomóc rozwiązać taką sprawę.

Walenie w ciemno przy takim doradzaniu to nic innego jak nabijanie postów. Pomyślcie, zanim napiszecie.

Vayne czy Jarvan? Kur..dę. Patrz wyżej. Czym lubisz grać, czym gra kumpel. To tak jakbyś się zapytał tutaj na forum - mam kupić jeansy czy bluzkę. Bo nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałam swojego czasu, na takich typowych, pierwszych rankedach nie banowali wcale tak chętnie tanków. Zawsze banowali Eve, jeszcze przed patchem, często też Trynde, Le Blanc, Malzahara.. od czasu do czasu jakiś Xin i Amumu się zdarzali.

Co do Vayne... cóż, trzeba mieć na uwadze, że mogą ją często banować, bo jak kogoś kiedyś zjadała na trzy hity a ten nie miał stuna pod ręką.. Cóż, mógł się przerazić.

@pepeszka

Też mam skina French Maid, Ale nie narzekam na niego - zawsze chciałam czarnego kota, z resztą, sprawdza się dobrze także w niekociej wersji Nidalee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm takie tam http://eu.leagueoflegends.com/eu-platform-split-faq podział europy na kilka stref=koniec lagów,czyli teraz gramy tylko z ruskami :D

:"Since this isn?t part of our regularly scheduled downtime, when you log into your new European platform, you will find that you have a 14 Day IP Boost waiting for you. Think of this as a housewarming gift to help you get settled into your new platform." hmh 14 dni ip boost? n1

http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/im...eu2/eu2-map.jpg mapa podziału dla ciekawych.

az dziw bierze ze nikt tego nie zauwazyl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się rozpisywać. Oto prezentuję wam jedną z najważniejszych wiadomości ostatnimi czasy: http://eu.leagueoflegends.com/board/showth...1831&page=1

Ilu z was wybierze West żeby uniknąć meczy z Polakami, Ukraińcami i Rosjanami?

Jeszcze mapka rozdziału: http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/im...eu2/eu2-map.jpg

@Up: Tego tam nie było! Przysięgam! :P

EDIT2: Następna informacja: dostaniemy za to 14-dniowy IP boost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up & @2up

też chciałem to wrzucić, ale nie będę spamu robił :D z tym, że nie wrzuciliście tego: http://eu.leagueoflegends.com/pl/news/tymc...jkach-logowania ,a jak ja to zrozumiałem to nici z grania w następnym tygodniu, bo znając moje szczęście zawsze będzie wystarczająco ludzi na serwerze :D

Jakby ktoś chciał news o podziale serwerów po Polsku to tu proszę link http://eu.leagueoflegends.com/pl/news/przy...2nocwsch%C3%B3d.

Ja tam idę na Nordic+East :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podział odbędzie się nie-wiadomo-kiedy. Obstawiałbym w ciągu 2 tygodni.

I ja chyba też zostanę na East. Muszę jeszcze to uzgodnić z wszystkimi kolegami. Trudno. Polaczki i Rosjanie. Pięknie, pięknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejeje, 14boostów czyli Corki już niedługo.

Nie powiem, sprytny koncept. Trzeba będzie teraz stanąć naprzeciw największej decyzji - West czy zostać tutaj, gdzie moim zdaniem polaczków się wysypie... zdecydowanie ZA dużo. A progaming pójdzie na west. Tak sądzę ;p

@EDIT

"W najbliższych tygodniach będziemy przydzielać graczy do nowych platform."

A w międzyczasie - ograniczone miejscowo kolejki ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że pewnie większośc w obawie przed polakami i rosjanami przeniesie sie na zachód. I będzie to samo co było...czyli kolejki i te sprawy. Tak wracając do kolejek to jakie są takie są ale od bardzo dawna w żadnej grze nie uświadczylem ani jednego laga. Także moim zdaniem kolejki działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KobeWW

Też nie lubię jak ktoś robi flame, dlatego jak widzę, ze ktoś zaczyna QQ to robię /ignore [nazwa użytkownika] i ciesze się dalszą grą ^^ Zostaje na East, bo na West niemcy -.- a mam dosć "pro players only from Berlin & I'm from Berlin" (czy coś w tym stylu) i kończy taki ze statami 0/20. Ruskie nie są takie złe :D ja raczej mam miłe wspomnienia, gorzej z hiszpanami czy innymi francuzami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo w FAQ jest napisane że główne języki na naszej platformie to angielski i polski. Ale ruscy i tak będą pisać te swoje znaczki (niczego innego nie znają) i nie dogadasz się ale potem ofc wina teamu że się przegrało, przecież kontakt nie jest najważniejszy! Głupio riot zrobił, nie podoba mi się ten pomysł :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kampor

Ja mam odwrotnie. Zazwyczaj trafiają mi się tacy co ciągle piszą jakieś dziwne słówka w swoim języku i częściej mi się zdarza ktoś kto na "plz be team" odpisuje "si" albo "yo" niż "da". To przeważnie niemcy najpierw się chwalą a potem dostają po tyłku. Co do Rosjan, Ukrainców etc. mam raczej szczęście i jestem pozytywnie zaskoczony. Często się trafiają ludzie "from hungary" a nie powiem tylko od Węgrów udało mi się przeczytać "Poland is nice country" a takie coś, wierzcie lub nie, cholernie motywuje do dobrej gry. Za to od francuzów zazwyczaj tylko widzę "omg noob from Poland leave plz". No, ale to jak wszędzie. Jeden przyjedzie do Polski spotka 3 abstynentów, a inny przyjedzie do Polski i spotka 3 pijaczków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeżeli ktoś z nas ma z kim grać to powinien zostać na East. Podejrzewam, że tacy słowiańsko-nordycko-bałkańskie randomy będą miały znacznie ograniczoną komunikację w drużynie. Co za tym idzie - posiadanie zgranego, zaufanego teamu będzie na wagę złota.

No i wydaje mi się, że większość dobrych graczy przejdzie sobie jednak na West. Tam też prawdopodobnie będą toczyć się prawie wszystkie turnieje.

Zresztą, po pierwszej fali emocji już wygląda to trochę weselej. Problemy z LoLem? Niech Riot zrobi więcej serwerów. Riot robi więcej serwerów? Głupi Riot. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najmilsze gry w zagranicznym teamie spedziłem z ... ludzmi z Japonni. Wierzcie lub nie ale tak ogarnietych ludzi w LOLu jak oni nigdy nie spotkałem i raczej spotkam. Współpraca z nimi była poprostu czymś czego mi brakuje do dzisiaj, w mojej druzynie , ktora mam zazwyczaj tego nie ma. Nie dyskryminowali Polakow, miałem wrażenie że wogole nie wiedza gdzie te panstwo leży i ze wogole istnieje , może to i dobrze. W sród polakow zauważyłem ze zawsze znajdzie sie ktoś kto danego dnia chce byc bohaterem, wie najlepiej co trzeba zrobic , robi a potem wszyscy tego zaluja. Tam tego nie bylo. No ale na USIe juz nie pogram wiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...