Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

zadaj sobie pytanie doczego ma Ci służyć ten odtwarzacz. czy rzeczywiście będziesz korzystał z możliwości oglądania teledysków na wyświetlaczu wielkości paznokcia (wiem, przesadzam, ale celowo). osobiście słucham muzyki głównie kiedy chodzę po mieście itd, więc wtedy raczej nie trzymałbym playera w ręce by obejrzeć teledysk. rozważ po co Ci ten odtwarzacz i takiego zakupu dokonaj :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taki odtwarzacz tylko inny model z 1GB pamięci. Po dokładnym przetestowaniu stwierdzam, że słuchawki które są w zestawie są beznadziejne, nie są wygodne (twarda guma na końcówkach), kiepski przewód (szybko może się popsuć i słuchawki będą przerywać), słaba jakość odtwarzanej muzyki(w porównaniu np. do standardowych słuchawek Creative) no i ta smycz. Co do samego playera to nie jest zły. Mam tylko zastrzeżenia do wyświetlacza, jest na nim za dużo ikonek do tego są one bardzo małe no i podświetlanie jest słabe (jedna dioda z prawej strony wyświetlacza) Jeszcze można się doczepić do menu tego playera, przynajmniej na początku jego obsługa może przysporzyć problemów.

Ja posiadam odtwarzacz Creative MuVo TX 1GB (cena mniej niż 300zł) + słuchawki Creative EP-630 (cena do 100zł) i nie ma porównania z tym, którym jesteś zainteresowany. Radziłbym się wstrzymać i jeszcze poszukać innej od Wiwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje dobrych i tanich słuchawek do odtwarzacza mp3. Proszę o pomoc.

zależy co to znaczy tanich... do 50 zł do 100zł ? Ja polecam creative ep-630 lub ep-635 (mam je)

Towsik>>> mam sanse m240 i jestem bardzo zadowolony. stosunek ceny do jakości bdb. Co prawda są playery o lepszej jakości dźwięku ale t m240 gra ładnie. Co do dwóch pozostałych (c140,c240) to nie wiem zbyt wiele na ich temat. Wydaje mi sie ze grają podobnie ale nigdy ich nie słyszałem więc nie wypowiadam sie. natomiast jestem niemal pewny ze różnica cenowa wynika po pierwsze z wyświetlacza LCD po drugie slotu kart pamięci w c240. Pentagrama raczej odpuść sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora teraz na mnie :). Szukam solidnego mp3 playera o pojemności 1 GB. Przedział cenowy mnie interesujący to 400 - 500 zł. Poprzez solidny rozumiem to, że będzie w miarę wytrzymały, funkcjonalny i nie za duży (ale nie musi być wielkości pudełka od zapałek ;)). Z tego co póki co się rozejrzałem (dość powierzchownie) to wpadł mi w oko ten -->Creative Zen V Plus 1 GB. Co o nim sądzicie? A i ważne, aby jakość dźwieku była dobra :).

To co polecacie? :).

EDIT:Znalazłem chyba najlepsze dla mnie rozwiązanie ---Creative Zen V 2GB. Tak szczerze to filmiki nie są mi potrzebne a 2 GB to już sporo muzyki bedzie. Co o tym sądzicie? Myśle, że jak za taką cenę to będzie to dobry zakup. Oj, napaliłem się na niego trochę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zajrzeć na http://forum.mp3store.pl/

Wg mnie lepiej zakupic jakiegoś iriver'a a nie tego creative'a...

A dlaczego Iriver jest lepszy? Poza tym fajnie by było gdybyście mogli dać konkretne przykłądy dobrych playerków, bo spodziewam się, że Wy jesteście (przynajmniej niektórzy) lepiej ode mnie zorientowani w tym co jest warte zakupu. A i czy lepiej jest kpuić na allegro czy na np. merlinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy ponoć znają się na tym sprzęcie (czyli forumowicze z mp3store) twierdzą że irivery brzmią lepiej niz creative. Zajrzyj na prawde na to forum które podałem tam jest wielka baza wiedzy o playerkach.

Ja natomiast osobiście miałem okazje przyrównać swoją sanse m240 do irivera T10 512 i musze stwierdzić że Iriver gra na prawde pięknie.

Nie miałem jednak okazji porównać creative'a i irivera. Co prawda słuchałem kiedyś muzy z MuVo ale to było na tyle dawno że juz nie kojarze :P

Mi osobiście playerki creativa sie podobają. Chodzą jednak wieści ze grają słabo... może to i prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radze mp3 NIE kupowac. Powod? Otoz mialem juz z piec modeli (kupilem jeden i mi sie psul to go na gwarancje). Jak mi sie zepsul piaty dalem se luz... Zreszta, w wielu sklepach nie sprzedaja juz empetrojek. Mam znajomego ktory ma sklep i on mowi ze juz nie sprowadza bo byly 2-3 zepsucia w dzien... aon to musial odsylac.

Co wiec zrobic? Najlepiej kupic Creative ale inny markowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radze mp3 NIE kupowac. Powod? Otoz mialem juz z piec modeli (kupilem jeden i mi sie psul to go na gwarancje). Jak mi sie zepsul piaty dalem se luz... Zreszta, w wielu sklepach nie sprzedaja juz empetrojek. Mam znajomego ktory ma sklep i on mowi ze juz nie sprowadza bo byly 2-3 zepsucia w dzien... aon to musial odsylac.

Co wiec zrobic? Najlepiej kupic Creative ale inny markowy

No chopie ale zes pojechal po empetrojkach. Tylko nie rozumiem jak to mozliwe, zeby Tobie sie tak psuly, skoro ja mam jedna od kilku juz lat (3 bodajze). Czyzbys kupil jakies [beeep] na bazarze :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jakiś czas temu kupiłem sobie odtwarzacz mp3. Przez trzy tygodnie wszystko było ok, aż do wczoraj. Wkładam słuchawki, włączam odtwarzanie i nic. Nawet lampka się nie zapaliła. Myślę sobie że akumulatorek się wyczerpał, no to podłączam niech się ładuje. Za dwie godziny sprawdzam i to samo. Niczym, go nie zalałem, nigdzie mi nie spadł, ani nic w tym stylu. Co się mogło stać? Bo jeśli się coś zepsuło to mam gwarancję więc mogę oddać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem moj brat na komunie dostal mp3 i zeby mugl jej sluchac juz na imprezie wujek nagral mu jakies badziewie po przyjsciu do domu podlonczylem do kompa a tam trzy puste foldery i z piec piosenek (na mp3 do odsluchania bylo z 110 allbo i wiencej ) miejsce prawie cale zajente zostalo tylko 30 mb a piosenek usunac sie nieda tylko te co sam nagralem czy do tego potrzebny jest jakis program?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodziu123 >> co to za odtwarzacz :?: Firma, model.

Czy byly do niego jakies plyty :?:

Czy byla instrukcja :?:

Jaki masz system operacyjny :?:

Generalnie to te odtwarzacze dzialaja jak pen-drive'y. Czyli jesli masz odpowiedni system, to powinien zaraz po podlaczeniu wykryc nowe urzadzenie i zainstalowac je jako USB Drive. Dostep do zawartosci takich napedow w Windowsach odbywa sie z poziomu Eksplorera.

Jezeli twierdzi, ze dysk jest zajety, choc nie widac zadnych plikow to calkiem prawdopodobne jest, ze pliki te sa poprostu ukryte. Aby je zobaczyc musisz otworzyc okno eksplorera (np Moj komputer) otworzyc narzedzia>>opcje folderow>>widok i zaznaczyc "Pokaz ukryte pliki i foldery".

Jesli to nie pomoze, to najprawdopodobniej cos sie pochrzanilo z FAT'em. Przyjdzie Ci sformatowac urzadzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca prawdę mówi. Piwa mu nalać!

Ale chciałem jeszcze coś dopowiedzieć, spróbuj najpierw włączyć nasze ukochane Windows Media Player (co najmniej wercja 10!) przejść do zakładki synchronize, a potem podłączyć i włączyć odtwarzacz, mój komp nie wykrywał playera w ogóle dopóki nie włączyłem WMP który mi pięknie wyświetlił listę plików itd, więc może i dla Ciebie to zadziała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandisk sansa m230 pliki nie sa ukryte byla plyta z instrukcja przeczytalem i nic tam sensownego niema tylko jak wlaczycwylaczycpodlonczyc i nic wiecej mam xp ale jezeli chodzi o zle dzalajacego kompa to niema szans bo sprawdzalem u pieciu kumpli i to samo mp3 wykrywa jako dysk przenosny sprawdze jeszcze to wmp ale niewiem czy zadziala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z odtwarzacza w telefonie (SE K750i). Mam kartę 512MB i tylko dlatego mi na razie starcza że ciężko jest to zapełnić przez powolny USB 1.1. Bzdury piszą o tych wystarczających 256MB. Te 256MB szybciutko się kończą, nawet jeśli z początku wydaje Ci się że to będzie aż nadto. Rozsądne minimum to 1GB. Rozważam zmianę telefonu na jakiś bardziej "zwyklejszy" z mniejszą pamięcią i wtedy bedę potrzebował osobnego mp3. W grę wchodzi tylko iPod, Sony lub iRiver.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 256 i nie narzekam wcale. Utworów mam koło 50. I jakos nie widze potrzeby żeby mieć więcej:) Jak wychodze na miasto to i tak wszystkiego nie dam rady przesłuchać:D A na gigówke to nawet nie wiem co bym wrzucił:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 256 i nie narzekam wcale. Utworów mam koło 50. I jakos nie widze potrzeby żeby mieć więcej:) Jak wychodze na miasto to i tak wszystkiego nie dam rady przesłuchać:D A na gigówke to nawet nie wiem co bym wrzucił:D

Wszystkiego nie dasz rady, ale przyjemnie mieć duży wybór prawda? Po za tym już nie przesadzajmy, ceny odtwarzaczy mp3 są tak niskie że nie ma sensu kupować 256MB. To się po prostu nie opłaca, niewiele droższe są chociażby 512MB. Jeśli będę kupował mp3 to 1GB. Ewentualnie 1GB kartę do telefonu. To dla mnie optymalne bo często mam dalekie podróże. Jak się jedzie kilka godzin autobusem to utwory na mojej obecnej karcie dość szybko zaczynają się powtarzać :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Zbieram się na zakup jakiegoś playerka mp3 (czy jak to niektórzy mówią mp4), otóż już teraz zaczynam myśleć co by tu zakupić, a gdzieś tak w maju/czerwcu zakupić sprzęcik. Mam zamiar wydać coś około 300zł, proszę nie odbiegać dalej niż 350zł ;) Zależy mi głównie na tym bym mógł spokojnie obejrzeć na nim jakichś film i posłuchać muzyki, choć jakieś bajerki typu emulator gier na NESa to też ciekawy bajerek jak najbardziej pożądany ;) Nie zależy mi na znanej firmie jakoś szczególnie, ani na idealnym brzmieniu muzyki. Teraz posiadam odtwarzacz ACER'a 256mb (no i się zaczął rozchrzaniać, dlatego mam zamiar go wymienić)który mi odpowiada i nie marudzę bo nie jestem melomanem ;) A porównywałem go z wytworem Creativa jak dla mnie niewielka różnica xD (tym bardziej w słuchawkach za 20zł). Zastanawiałem się nad:

http://www.mp3ka.pl/produkt.php?prod_code=game1gb - ale wygląda trochę tandetnie ;) Ale na innych zdjęciach (znalazłem pod inną nazwą ten odtwarzacz na Allegro) wygląda już lepiej. Jego plusy dla mnie? 1GB + możliwość dokupienia mini SD, emulacja gier NES, spory (2,5 cal) ekran...

http://proline.pl/shop.php?prodid=ERGOTECH+MP4+512+X95 - odtwarzacz dość ładnie wygląda, znowu emulacja gier NES, jeszcze większy ekran, zachwalany :) Ale przeczytałem na forum, że wiele osób ma z nimi problemy ( w tym z grami)....

http://proline.pl/shop.php?prodid=ERGOTECH+MP3+512+X96 - z numerów wynika, że to nieco młodszy brat odtwarzacza u góry (no ale tańszy jest, dziwne). Wygląda, że ma gorzej ustawione klawisze do grania, ale ogólnie wygląda w porządku...

Hmm ale to i tak chyba na razie bez sensu zastanawiać się nad wyborem kilka miesięcy przed zakupem? Pewnie za 2-3 miesiące będą lepsze....tańsze... :) Ale chętnie poznam waszą opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierać spośród tych trzech odtwarzaczy raczej skłaniałbym się ku kandydatce nr. 2 :P pierwszy odrzuciłbym od razu, nad trzecim trochę pomyślał :) Zresztą dwójka jest chyba opisywana w najnowszym CDA, czyż nie? A jeśli nie, to w sidiekszyn znajduje się recenzja identycznego urządzenia, może innej firmy.

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Zena Vision M oraz Sony NW-E105. Pierwszy na podróże i do użytku... bezpiecznego, drugi na sytuacje ekstremalne. W Zenie doceniam ŚWIETNY ekran no i 30GB. Mam na nim całą swoją muzykę, parę filmów, 28 odcinków Alfa, parę teledysków i używam go jako przenośnego twardziela (na razie 2GB ale mogę zwiększyć do 16GB).

Pomyślcie dobrze. Ja z kupowania tanich NoName'ów się wyleczyłem już jako dziecko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...