Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agenttom

Odtwarzacze mp3/mp4

Polecane posty

Ja oczywiscie proponuje iRiver T10.

512 MB na allegro kosztuje cos kolo 300 zl. Jezeli dobrze poszukasz, to mozesz znalezc wersje amerykanska z radiem FM. T10 to swietna jakosc dzwieku, jeden z najlepszych dyktafonow posrod przenosnych odtwarzaczy MP3. Ogolnie iRiver T10 to jeden z najlepszych przenosnych odtwaraczy MP3, lepszy niz iPod czy Creative. Na pewno Cie nie zawiedzie.

Jedyna wada jest to, ze wersje Amerykanska i Europejska to MTP (potrzebny jest win z SP2, zeby pokazala sie ikonka w Moim Komputerze, jest wyswietlany jako urzadzenie audio i mozna normalnie kopiowac muze, przydatny takze moze byc MediaPlayer 10), a nie UMS (pokazuje sie w Moim Komputerze jako kolejny dysk)

Edit. Na allegro jest wersja UMS, ktora pozbawiona jest tej wady

http://allegro.pl/item122031370_odtwarzacz...o_dyktafon.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka bzdura. Sugerujesz, ze jedne z najtanszych odtwarzaczy sa lepsze od tych high-endowych??? iRiver robi nieporownywalnie lepsze playery od sandisk, o creative nie wspominajac.

Odtwarzacza szukałem długo, wysłuchując w sklepach najróżniejsze, w granicach cenowych do 400zł. Były wśród nich Acery, Creativy, Irivery, ale żaden z nich nie gra, tak jak mój Sandisk Sansa e140 za 239zł. Prawda jest taka, że w odtwarzaczach, podobnie jak i w wielu innych branżach, płaci się za logo firmy, a nie za różnicę w jakości (nie mówię, że zawsze, ale w większości przypadków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka bzdura. Sugerujesz, ze jedne z najtanszych odtwarzaczy sa lepsze od tych high-endowych??? iRiver robi nieporownywalnie lepsze playery od sandisk, o creative nie wspominajac.

Niezła argumentacja :D : ,Lepsze bo droższe'

Prawda jest taka, że w odtwarzaczach, podobnie jak i w wielu innych branżach, płaci się za logo firmy, a nie za różnicę w jakości (nie mówię, że zawsze, ale w większości przypadków).

Bolesna prawda, ale prawda. ,,Super wypas firma'' tez się może pomylić i cos jej nie wyjdzie, a ze koszty produkcji trzeba jakość zwrócić to wypuszcza ten produkt razem z reklamom ,,Cool ekstra produkt''...

Przykład P4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła argumentacja :D : ,Lepsze bo droższe'

Nieprawda, w przypadku iRiver droższe bo lepsze

Piszecie, ze iRiver jest drozszy dlatego gorszy. Ale jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy i za jakosc trzeba placic.

Jezeli komus zalezy na jakosci dzwieku to kupi iRiber albo iAudio, jezeli ktos chce miec tani odtwaczac ze co najwyzej srednia jakoscia dzwieku

kupi sobie creative albo cos innego.

Niektorzy wychodza z zalozenia:"Ja kupilem sobie jakis tam odtwarzacz, wiec jest super", ja uwazam odwrotnie:"iRiver to swietne mp3playery, wiec go kupilem" Jezeli ktos uwaza, ze creative czy jakis inny tani odtwarzacz jest lepszy od iRiver czy innych high-endowych playerow jest smieszny. To tak samo, jakby ktos napisal, ze polonez jest lepszy od mercedesa, poniewaz jest tanszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zacznę ze swoim pytaniem tylko napiszę, że sam osobiście nigdy nie spojrzę nawet na mp3 creative. Siostry rozleciał się po 4 miesiącach użytkowania a obchodziła się z nim bardzo delikatnie. W dodatku radio conajmniej średnie i obudowa też kiepściutka - mówię tu o tych z pamięcią flash.

Teraz sedno sprawy:

Postanowiłem zaryzykować i kupić mp3 Mobiblu Dah-1700 1Gb - w testach wszędzie wypada dobrze, ale brak opini samych użytkowników. W dodatku stronka producenta pl. jest nieaktualizowana i ogólnie słaba, brak odpowiedzi na forum itp. No ale się zdecydowałem zamówiłem....i dowiaduję się, że ich nie ma i nie wiadomo czy będą bo są wycofywane ze sprzedaży. No właśnie czy ktoś słyszał jakieś plotki lub posiada informację czemu tak się dzieje? Taśmowo wadliwy sprzęt, mała liczba chętnych czy może zmiana dystrybutora?(bo to wtedy chyba muszą być wycofane i za jakiś czas wrzucone z powrotem na rynek? )

Jak ktoś coś słyszał to będę wdzięczny za wszelkie, nawet najmniejsze informacje bo co by nie powiedzieć nastawiłem się ogromnie na ten odtwarzaczyk.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estel ja o wytrzymałości Creativuw złego słow nie powiem bo mój w pracy zaliczył 3 metrowy lot w kierunku szyby z dużym przyśpieszeniem odbił i wylądował w śmieciach.Przeżył bez żadnych uszkodzeń obudowy i elektroniki , służy mi już rok i mam nadzieje że bedzie mi jeszcze grał prze następny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić odtwarzacz mp3 o pojemności 512 mb (lub więcej jak się da :) ) w cenie koło 250 zł. Mam na myśli coś solidnego, ale nie bede brał w ciemno creative'ów, bo słyszałem, że nie zawsze są one warte swojej ceny. Co polecacie?

Aha, dodam jeszcze, że na obecną chwilę najbardziej zainteresował mnie odtwarzacz iRiver T30, ale wolę mieć większy wybór, bo kupować zamierzam w MM, a tam wszystkiego nie mają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mp3player.pl/go/_producer/?name=x-life

Czy ktokolwiek ma któryś z tych odtwarzaczy mp4? Zastanawiam się ile zajmują filmiki po konwersacji na ASF i czy w miarę da się je oglądać (nie oczkuję super jakości po ekranie o przekątnej 1,8 cala) Ogólnie playery wyglądają ok i cena jest fajna. 230 pln za odtwarzacz 1GB ;)

Zastanawiam się nad kupnem X79 żeby móc sobie pooglądac filmy w drodze do pracy... tylko ciekaw jestem ile ich wejdzie na 1GB flasha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolan, przewineły się przez moje rączki odtwarzacze podobne do X77 oraz X76, teledyski wyglądały ładnie, filmiki też jednakże nie licz na jakąś super jakość, poprostu da się obejżeć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolan, przewineły się przez moje rączki odtwarzacze podobne do X77 oraz X76, teledyski wyglądały ładnie, filmiki też jednakże nie licz na jakąś super jakość, poprostu da się obejżeć ;)

Nie liczę... Po prostu chcę sobie zgrać filmy do formatu obsługiwanego przez toto coś. A jak z wielkością filmów ? Ile zajmuje 2godzinny film ? W jakosci takiej żeby dało się go oglądać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 GB spokojnie wejdzie 2 godzinny film

Też mi odkrycie... Pytanie ile zajmuje po kompresji do formatu ASF przy np 12 klatkach/s (bo pewnie wiecej nie wyświetli) i rozdzielczości powiedzmy 320X240 (nie mam pojęcia jaka tam jest)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj padł mi mój Creative MuVo TX 256 po prawie dwóch latach nienagannej służby (jedynym z zaprezentowanych tutaj zarzutów, z którym mogę się zgodzić to paskudne słuchawki dołożone do zestawu) i zacząłem się rozglądać za czymś nowym. Chce kupić coś za 250zł, ale z tego co wyczytałem na ostatnich 5 stronach i kilku serwisach nie ma nic lepszego od iRivera T10. I tutaj pojawia się moje pytanie: czy rzeczywiście opłaca się wydać 60zł więcej ( w sytuacji kiedy kupuje się odtwarzacz praktycznie z dnia na dzień to bardzo dużo) i to za playera wielkości cegły, który w dodatku nie działa jako pendrive i nie ma radia? Jeszcze jedno, czy na SP2 działa już jak normalny dysk przenośny (drag&drop) czy nie?

Edit: z tą cegłą trochę przesadziłem, widziałem właśnie zdjęcia iRivera i MuVo w etui i okazało się, że wielkością są identyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, odtwarzacz już kupiłem - tak jak miałem zamiar iRivera T10. Ale mam pewien problem odnośnie samej obsługi odtwarzacza. Wie ktoś jak wrzucić utwory do jednego folderu? Bo mądry Windows Media Player kopiuje utowry na urządzenie umieszczając je w albumach, które mają w tagach. Nie pomogła zmiana wszystkich nazw albumów nie pomogła - utwory umieszczane są pojedynczo w folderach o takiej samej nazwie. Wie ktoś jak można sobie z tym poradzić?

Dodam, że mam WMP 11

EDIT: Pytanie nieaktualne. Po dokładnie dziewięciu próbach udało mi się z niego zrobić UMS. Jutro napisze, czy opłacało się zmieniać Creative na iRivera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu pytanie do znawców.

Doszedłem do wniosku, że czas na rewolucyjne zmiany w moim życiu i pora się przerzucić z MP3 discmana na jakiegoś playera z HDD. Taniego, dodajmy.

Przejrzałem Allegro i odkryłem, że jest tam pare ofert mp3jek jakichś anonimowych firm. Są one budowane na podobno tym samym chipsecie co zwykłe IPody, mają podobny soft, pojemność i wygląd, a kosztują z 2x mniej. Co o nich sądzicie, warto kupować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...