Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Tu masz strone oficjalną gry z kartami obsługującymi gre:

http://www.microsoft.com/games/fable/support.asp

A tutaj masz minimalne wymagania sprzętowe:

Minimum system requirements

To play Fable: The Lost Chapters, your computer must meet or exceed the following minimum system requirements: • One of the following Microsoft Windows XP operating systems: • Microsoft Windows XP Home Edition

• Microsoft Windows XP Professional

• Microsoft Windows XP Media Center Edition

• A computer that has a 1.4 gigahertz (GHz) equivalent or higher processor.

• Microsoft DirectX 9.0 or a later version of Microsoft DirectX. Microsoft DirectX 9.0c is installed by Fable: The Lost Chapters.

• 256 megabytes (MB) of system RAM.

• 3 gigabytes (GB) of available hard disk space.

• 32x speed or faster CD-ROM drive.

• 64 MB shader-capable video card.

• A sound card and either a set of speakers or a set of headphones are required for audio.

• A Microsoft Mouse or compatible pointing device.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie śmiejcie się, ale jeśli chodzi o komputery, to jestem dopiero laikiem, więc moje pytanie jest pewnie trywialne. W każdym razie ostatnio zapragnąłem kupić Star Wars: Empire At War, lecz nie jestem fanen polskiego dubbingu, więc wolę kupić wersję angielskojęzyczną. Niedawno na zagranicznych stronach aukcyjnych natrafiłem na powyższą grę w baaardzo atrakcyjnej cenie (nawet po doliczeniu kosztów wysyłki wychodzi suma niższa od sklepowej ceny wersji PL), lecz sprzedawca podkreśla w opisie aukcji, że gra jest w formacie NTSC (US, Canada). Czy to oznacza, że nie pójdzie ona na moim komputerze? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie śmiejcie się, ale.... nie wiedziałem, że na PC format pal albo ntfs robi różnicę :D ... Wiem, że w kartach ATI można to zmienić, zobacz tu: http://www.hisdigital.pl/html/faq.htm. Ale to się odnosi do odbiornika TV podłaczonego do kompa. Powiem tak: to karta graficzna jest odpowiedzialna za przetwarzanie obrazu z postaci cyfrowej na analogową ( monitory CRT) a przecież nie robi się kart graficznych w dwóch rodzajach: pal i ntfs:D Raczej to samo można powiedzieć o monitorach, więc nie powinieneś mieć problemów.ale racze poczekaj niech ktoś tu to potwierdzi.

Edit: upss:D ntsc a nie ntfs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Komunikat dla osob posiadających Radka 9600 Series i 512 MB ram - TAK pójdzie wam Oblivion! Nawet ja grałem na nim na medium!

A teraz do sedna

Gra: F.E.A.R.

Ile FPS i jakie ustawienia graficzne na sprzęcie podanym w sygnaturze.

2. Gra: Splinter Cell Chaos Theory

Jak wyżej :PP

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie śmiejcie się, ale.... nie wiedziałem, że na PC format pal albo ntfs robi różnicę :D ... Wiem, że w kartach ATI można to zmienić, zobacz tu: http://www.hisdigital.pl/html/faq.htm. Ale to się odnosi do odbiornika TV podłaczonego do kompa. Powiem tak: to karta graficzna jest odpowiedzialna za przetwarzanie obrazu z postaci cyfrowej na analogową ( monitory CRT) a przecież nie robi się kart graficznych w dwóch rodzajach: pal i ntfs:D Raczej to samo można powiedzieć o monitorach, więc nie powinieneś mieć problemów.ale racze poczekaj niech ktoś tu to potwierdzi.

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Już wcześniej dla pewności sprawdziłem w encyklopedii czym w ogóle jest PAL oraz NTSC i też mnie zaskoczyło co też te formaty mogą mieć do gry PC... W każdym razie dzięki za utwierdzenie mnie w opinii, że nie mają praktycznie nic wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie śmiejcie się, ale.... nie wiedziałem, że na PC format pal albo ntfs robi różnicę :D ... Wiem, że w kartach ATI można to zmienić, zobacz tu: http://www.hisdigital.pl/html/faq.htm. Ale to się odnosi do odbiornika TV podłaczonego do kompa. Powiem tak: to karta graficzna jest odpowiedzialna za przetwarzanie obrazu z postaci cyfrowej na analogową ( monitory CRT) a przecież nie robi się kart graficznych w dwóch rodzajach: pal i ntfs:D Raczej to samo można powiedzieć o monitorach, więc nie powinieneś mieć problemów.ale racze poczekaj niech ktoś tu to potwierdzi.

Edit: upss:D ntsc a nie ntfs

Ustawienia Pal i Ntsc dotyczą tylko podłączenia karty do tv (jeśli nie zmieniasz ustawień w biosie karty ale w win) a nie do podłączenia monitora. Karty są robione i na Pal i Ntsc tylko wgrany bios decyduje czy karta będzie wysyłać obraz w formacie pal czy ntsc. Monitory są robione na ntsc lub pal. Monitory na Ntsc są przedawane w Stanach zjednoczonych i Kanadzie a z Pal w europie (nie wiem jaki jest format na reszcie globu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Far Cry'em to jest różnie. Ja ma nienajgorszy komputer (P CELERON 3GHZ 512 RAM GF 5500FX) i gram na low bo jak uruchomilem srednie detale to mialem klopoty z modelami postaci, ale chodzilo plynnie... Tak czy inaczej FC to gra marzen - niskie wymagania, cudowna fabula, nieziemska grywalnosc, piekna grafika... wrzystko za 25PLN(obecnie)!!! :D

Na multi się jednak "trochę" zawiodłem... :/

EDIT:

Mam pytanie jak myślicie pujdzie mi crysis na minimalnych?

proc: AMD athlon 64 2800+

kg: pali geforce 6600GT 256MB ddr 3

1280 ram ddr 400 mhz

spokojnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogule to uważam, że gry, które mają przecudowną grafikę z tymi badziewami graficznymi (zwężanie się źrenic u NPC sic!) powinny mieć także wersje małych detali by poszly na slabszych kompach, np. taki f.e.a.r. ma bajeczną grafę, ale ma też opcję minimalną, która pozwala grać na kompie z grafą 64 mb(vide recenzja w nr. 11/2005).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duron 800Mhz, GeForce2 MX/MX 400 64Mb i 384 RAMu.

Są jakiekolwiek szanse, że pójdzie Silent Hill 3? I czy jest możiwe, by inne gry wymagające 1GHz jakoś z łaski poszły na osiemsetce? Prawdę powiedziawszy zdarzały mi się sytuacje odwrotne - Splinter Cell, który teoretycznie pójść powinien, podziękował za współpracę. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duron 800Mhz, GeForce2 MX/MX 400 64Mb i 384 RAMu.

Są jakiekolwiek szanse, że pójdzie Silent Hill 3? I czy jest możiwe, by inne gry wymagające 1GHz jakoś z łaski poszły na osiemsetce? Prawdę powiedziawszy zdarzały mi się sytuacje odwrotne - Splinter Cell, który teoretycznie pójść powinien, podziękował za współpracę. :(

Zapomnij. PS2 jesli sie nie myle wspiera sprzetowy PS1.1(albo Xbox...nie pamietam...) wiec watpie aby GF2 to obsluzyl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te gry będą dobrze działały na moim sprzęcie? tzn. bez rzadnych zacięć, zawieszek itp.

Oczywiście jestem świadom że nie będe grał na wspaniałych opcjach grafiki.

Soldiers: Ludzie Honoru

Men of Valor

Xpand Rally

Manhunt

Half Life 2

DRIVER 3

FAR CRY

Prince of persja (część pierwsza i druga)

Mam Intel Celerona 2.0 GeForce 4 MX 440 256 RAM

PS. Czy zakup jeszcze 256 RAM poprawiłby jakoś żywotność kompa jesli chodzi o gry?

TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE ŻEBYM KUPIŁ NOWĄ GRAFIKE, PROCKA, I RAM-y! Niestety narazie nie stać mnie na to

kupiłem ten sprzęt 2 lata temu to orginalny OPTIMUS i sporo na niego wydałem dzisjaj nie po-

pełniłbym takiego błędu chociaz sprzęt działa bez najmniejszych zastrzeżeń.

Co do FarCry'a to sie nie Martw, bo mi dzialal na athlonie 1Ghz, GF2, i 512 ram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Prey pójdzie na

AMD Sempron 1,75 gHz

512 RAM

nVidia Gforce FX 5200 128 MB??

Prey ci wystartuje, tylko nie możesz liczyć, że zagrasz na wysokich lub średnich ustawieniach. Główną przeszkodą jest miernej klasy karta graficzna i nienajlepszy procek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...