Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

GF4 TI nie obsluguje DX9 tylko DX8 (niestety:() co napisalem dwa posty wyzej. Ja przeszedlem HL2 na medium detalach ze srednia ok 30FPS. Teraz odpalilem wszystko na maxa i nie zauwazylem roznicy w szybkosci z jaka HL mi dziala za to w jakosci tak :D A GF4 TI sie nie oplaca kupowac choc jest to karta dobra to jednak za droga- na allegro widuje egzemplarze za 350 (sic) zl a mojego kupilem za 475. Lepiej kup Radeona 9600. W hurtowin kupisz za jakies 400 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mam jeszcze jedno pytanie. Moja plytka glowna ma AGP 4x. Wiec taki potencjalny radek 9600 w moim AGP rozwinie skrzydla? Ten zapenwe ma AGP 8x, z jakim spadkiem wydajnosci sie to wiaze?

Z zadnym. AGP x8 to jedna wielka sciema i wymysl marketingowcow. Roznice wydajnosci sa tak nieznaczne, ze nawet testami ciezko je stwierdzic. Sam sprawdzalem u siebie na R9500@PRO. Roznice byly tak minimalne, ze az sie usmialem - na granicy bledu statystycznego (kilkanascie punktow w 3DMarku 2003).

Ta o tym ze POP:TSOT ni pojdzie na karcie innej niz taka ktora obsluguje DX9. A czemu? Wyjasnienie w moim poprzednim poscie ;)

Machnalem sie w tamtym poscie - mialo byc DX8. Czyli PoP dziala na kartach GF4 wzwyz, z wyjatkiem GF4 MX (brak shaderow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machnalem sie w tamtym poscie - mialo byc DX8. Czyli PoP dziala na kartach GF4 wzwyz, z wyjatkiem GF4 MX (brak shaderow).

Kumpel ma GF4 MX i mu chodzi na medium PoP: WW, widzialem, gral u niego. Drugi kumpel, jeszcze wieksza niespodzianka, posiada GF2 64 DDR i takie tam, w kazdym badz razie ma GF2, na low i leci. Jedyna gra jaka znam narazie ktora nie idzie na GF4 MX i nizej jest MoH: PA.

Dzieki za odpowiedz na tamto pytanko, chyba jednak zajze do skarbonki i rozejze sie za czyms lepszym do mojego dziadka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba nawet GF4 MX nie obsluguje DX8 tylko DX7 :D

No pisalem przeciez wlasnie, ze nie obsluguje DX8 - nie ma shaderow.

Kumpel ma GF4 MX i mu chodzi na medium PoP: WW, widzialem, gral u niego. Drugi kumpel, jeszcze wieksza niespodzianka, posiada GF2 64 DDR i takie tam, w kazdym badz razie ma GF2, na low i leci.

Musieli oszukiwac gre przy pomocy 3DAnalyze. Fragment wymagan sprzetowych PoP z oficjalnej strony: Video Card: 64 MB GeForce™ 3 or higher, or ATI® Radeon™ 8500 or higher, Matrox Parhelia™. (GeForce4 MX not supported).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Dobra, ja tez mam pytanei z serii "Czy pójdzie" (może przykleić ten temat?). Mam taki konfig: Athlon XP 1800+, 512 MB RAM DDR, GF 4 Ti 4200 64 MB. I się uprzejmię zapytuję, czy się u mnie HL2 odpali ;P A jak się już odpali, to jak będzie z poziomem detali? Będę mógł sobie choć średnie ustawić? A w ogóle ktoś mi mówił że ta gra na zintegrowanej karcie dźwiękowej nie pójdzie... Prawda to, waszmoście ;P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj config to Doron 800 Mhz @ 876 Mhz, 512 SD-Ram Kingston, Radeon 9000 lekko oc. Gram na low (z wlaczonymi shaderami na high) w 800x600 bez wiekszych zaciachow (tylko 2-5 sekund po loadingu).

Jednym slowem, z Bogiem czlowieku! Jak na moje oko medium i gra az smiga:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no endriu_1000 , na medium ustawisz sobie spox. powinno chodzic dobrze nawet na high ale jedyna przeszkoda to 64mb VRAM-u (witaj w klubie posiadaczy GF4 Ti- tez mam :D). I jeszcze dzieki CromaC za oswiecenie. Mam kompa od 4 lat i ciagle sie ucze ;):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Z kotorem na ym sprzęcie moze być ciężko - głównie przez pamięć i procesor (sam mam durnia). Dołóż moze z 256 RAMu to może ruszy.(dokładnie to nie wiem, poczekaj na innych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma KOTOR-a widzialem tylko u kumpla na Athlon 2500 XP+, 256 DDR, GF4 MX. Moge jedynie powiedzic ze u niego gra chodzila przyjemnie, nestety nie wiem na jakich detalach. Wiec jesli chodzi o karte graficzna to nie bedzie zadnych problemow (nie ma to jak potencjal kart ATI:P). Jedynym mankamentem moze byc procek. A i jeszcze kostka ramu by Ci sie przydala, ale jesli mi chodzi HL2 to chyba z KOTOR-em problemow nie bedziesz mial(moj konfig kilka postow wyzej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000

Heh, a ja się pochwalę, bo właśnie KoTORa sobie zamówiłem ;P Niech żyją promocje. Ej, a propos Hl2 to w świetle tego co mówiliście już chyba wiem co kupię po tym.... Byle do urodzin ;P Tanx za odpowiedź. Acha i niech mnie jeszcze ktoś z ta kartą dźwiękową oświeci... da sie grać na zintegrowanej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endriu_1000
Na moje jak do tej pory celne oko to to jest jakas bajka, nie zabardzo rozumiem co ma typ karty (zintegrowana czy PCI) do wymagan stawianych przez gre. Napisze tylko tyle: masz kase? nie bedziesz zalowal...

Khem, cóż, to własciwie wymysł mojego kumpla... On to gdzieś usłyszał i takie coś mi powiedział :? Dobra, już zbieram kaskę... Acha i jeszcze jedno pytanie. Grę sie rejestruje tylko RAZ, czy trzeba to robić przy każdej instalce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raz!el
A wracając do KotOR-a, pójdzie ci nawet na Duronie 1.6, 128 RAM DDR i GF 4 MX 440; jak będzie więcej luda na ekranie może troche zwolnić, ale w sumie ok

U mojego kolegi KOTOR chodzi na Celeronie 1.2, 256 SDRAM i GF 4 MX 440, więc wysokich wymagać na pewno nie ma :) a podobno całkiem fajna jest ta gra :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w kompie mam Athlona 2000 XP+, 256 Mb RAM-u i GF 4 MX 440 z 64 Mb. Czy uda mi się zagrać w "Splinter Cell: Pandora Tomorrow" :?:

Na pudełku jest napisane, że GF4MX nie jest obsługiwany, ale demo z pociągiem Paryż-Nicea uruchomiło mi sie bez problemów. Ostatnio wypatrzyłem przecenę na "SC:PT" no i się napaliłem :) dlatego pytam.

EDIT: OK, dzieki. Trzeba będzie pomyśleć o jakimś upgradzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak... to demo to byl fenomen... sam do niedawna mialem GF 4 MX i mi tez to demo działało, chociaż później, po formacie i instalacji może nowszych sterowników, juz działać nie chciało... :? ale co to za gra - u mnie nie bylo widać dużej różnicy między normalnym widokiem a noktowizorem, termowizja nie działała wcale (czarny ekran), szyby nie prześwitywały, zero rozmyć... ehhh...

no, ale to było demo... a pełna wersja na pewno ci nie ruszy - wiem bo próbowałem zanim wkręciłem obecną kartę (Radek 9550) - i tobie też to radzę: wymień tego GFa na coś lepszego a niekoniecznie drogiego ;)

PS. jak się napaliłeś na SC: PT to poczekaj na SC: CT :twisted:

To dopiero będzie wypas :!: :!: :!: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...