Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Czy te gry będą dobrze działały na moim sprzęcie? tzn. bez rzadnych zacięć, zawieszek itp.

Oczywiście jestem świadom że nie będe grał na wspaniałych opcjach grafiki.

Soldiers: Ludzie Honoru

Men of Valor

Xpand Rally

Manhunt

Half Life 2

DRIVER 3

FAR CRY

Prince of persja (część pierwsza i druga)

Mam Intel Celerona 2.0 GeForce 4 MX 440 256 RAM

PS. Czy zakup jeszcze 256 RAM poprawiłby jakoś żywotność kompa jesli chodzi o gry?

TYLKO PROSZĘ NIE PISZCIE ŻEBYM KUPIŁ NOWĄ GRAFIKE, PROCKA, I RAM-y! Niestety narazie nie stać mnie na to

kupiłem ten sprzęt 2 lata temu to orginalny OPTIMUS i sporo na niego wydałem dzisjaj nie po-

pełniłbym takiego błędu chociaz sprzęt działa bez najmniejszych zastrzeżeń.

Kolego na pudełkach tych gier jest coś takiego jak WYMAGANIA SPRZĘTOWE!!! I wyobraź sobie że tam jest napisane!!! A jak nie chce ci sie isc do sklepu sprawdz w necie (sorry nie mogem sie powstryzmać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Splinter Cell (jedynka), Gothic 2, albo GTA 3 ? Może być nawet na najniższych detalach. Mam durona 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb. A tak przy okazji ciekawostka: na tym sprzęcie poszło mi demko NFS:Underground 2 !!! Na najniższych detalach oczywiście i troszke się cieło, ale dało się spokojnie grać. Co ciekawe demko jedynki mi wogóle nie działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Splinter Cell (jedynka), Gothic 2, albo GTA 3 ? Może być nawet na najniższych detalach. Mam durona 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb. A tak przy okazji ciekawostka: na tym sprzęcie poszło mi demko NFS:Underground 2 !!! Na najniższych detalach oczywiście i troszke się cieło, ale dało się spokojnie grać. Co ciekawe demko jedynki mi wogóle nie działało.

Będzie się zacinać, ale pójdzie. Wiesz co? Kiedyś miałem taki sam sprzęt. GTA 3 mi się cieło, to GeForce 2 zamieniłem na 4 i wszystko chodziło mi płynnie :) GF4 można kupić już za 50zł.

Raczej radziłbym kupić już coś lepszego, np. GeForce 5500 FX (ma Pixel Shader 2.0), żeby Ci chodziły nowsze gry.

Oznajmiłem mu, że na GF4 GTA 3 chodzi płynnie. A ja radzę MSI Radeon X1900XTX...(niedługo będę posiadaczem karty troszkę gorszej od tej)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Splinter Cell (jedynka), Gothic 2, albo GTA 3 ? Może być nawet na najniższych detalach. Mam durona 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb. A tak przy okazji ciekawostka: na tym sprzęcie poszło mi demko NFS:Underground 2 !!! Na najniższych detalach oczywiście i troszke się cieło, ale dało się spokojnie grać. Co ciekawe demko jedynki mi wogóle nie działało.

Będzie się zacinać, ale pójdzie. Wiesz co? Kiedyś miałem taki sam sprzęt. GTA 3 mi się cieło, to GeForce 2 zamieniłem na 4 i wszystko chodziło mi płynnie :) GF4 można kupić już za 50zł.

Planuję w bliskiej przyszłości Radeona 9800 albo GF 6600 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Splinter Cell (jedynka), Gothic 2, albo GTA 3 ? Może być nawet na najniższych detalach. Mam durona 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb. A tak przy okazji ciekawostka: na tym sprzęcie poszło mi demko NFS:Underground 2 !!! Na najniższych detalach oczywiście i troszke się cieło, ale dało się spokojnie grać. Co ciekawe demko jedynki mi wogóle nie działało.

Splinter Cell - nie wiem niestety. Poszukaj w internecie wymagań sprzętowych.

Gothic 2 - raczej pójdzie.

GTA III - pójdzie. Mi chodziło na starym kompie czyli na Celeronie 466 MHz, 192 MB Ram i Riva TNT2. Ale jak chodziło? Koszmarnie :D:wink:

Będzie się zacinać, ale pójdzie. Wiesz co? Kiedyś miałem taki sam sprzęt. GTA 3 mi się cieło, to GeForce 2 zamieniłem na 4 i wszystko chodziło mi płynnie :) GF4 można kupić już za 50zł.

Raczej radziłbym kupić już coś lepszego, np. GeForce 5500 FX (ma Pixel Shader 2.0), żeby Ci chodziły nowsze gry. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Splinter Cell (jedynka), Gothic 2, albo GTA 3 ? Może być nawet na najniższych detalach. Mam durona 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb. (...)

GTA3 (a nawet GTA: VC) powinien chodzić dość sprawnie (oczywiście po obniżeniu wszystkich detali na minimum, szczególnie "view distance"), sam grałem na C666 z GF 2MX 400 32 MB SDRAM (tylko mój PC miał "trochę" więcej RAMu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA3 (a nawet GTA: VC) powinien chodzić dość sprawnie (oczywiście po obniżeniu wszystkich detali na minimum, szczególnie "view distance")...
Vice City chodzi nawet płynniej od GTA III.

Już nie przesadzaj. ;) Na jakim sprzęcie? duron 700Mhz, 128Mb RAM, GeForce 2 Mx 400 64Mb? Miałem podobny sprzęt, a GTA III mi się zacinało. GTA:VC jeszcze gorzej chodził. Muliło totalnie. Teraz już takich problemów nie mam. Jeżeli ma się dobry sprzęt, to obie gry będą chodzić wspaniale, ale my mówimy o wyżej wymienionym sprzęcie. Wiem, bo miałem taki sam. GTA 3 chodzi lepiej na takim sprzęcie od VC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej stronie piszą co innego :shock:

na jednej :

Oficjalne wymagania Gothic 3:

Minimalne:

- 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+

- 512 MB Ram

- Karta graficzna 64 MB

- Windows 2000, ME, XP, Vista

- DVD-Rom

- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0

Zalecane:

- 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+

- 1024 MB Ram (Dual-Channel)

- Karta graficzna 128 MB

- Windows 2000, ME, XP, Vista

- DVD-Rom

- Karta kontabilna z DirectX 9.0c

Informacji o minimalnych i zalecanych wymaganiach jest wiele :P Na www.gram.pl może coś znajdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej stronie piszą co innego :shock:

na jednej :

Oficjalne wymagania Gothic 3:

Minimalne:

- 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+

- 512 MB Ram

- Karta graficzna 64 MB

- Windows 2000, ME, XP, Vista

- DVD-Rom

- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0

Zalecane:

- 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+

- 1024 MB Ram (Dual-Channel)

- Karta graficzna 128 MB

- Windows 2000, ME, XP, Vista

- DVD-Rom

- Karta kontabilna z DirectX 9.0c

Informacji o minimalnych i zalecanych wymaganiach jest wiele :P Na www.gram.pl może coś znajdę.

ostateczne "chodzenie" gothica 3 na różnych konfigach nie jest jeszcze ustalone ,bowiem jedni piszą że na GeForce 5200 to odpalili na low i im chodzi dobrze ,inni piszą że bez 2GB ramu lepiej nie podchodzić... a jeszcze inni piszą że giera nie będzie robiła na *twoim* sprzęcie problemów... lepiej poczekać aż paczka z gram.pl przyjdzie i samemu sprawdzić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tyle. mam procesor dwurdzeniowy 3,5ghz karta geforce7900 GT z 256 MB oraz 1280MB RAM (nie mylić ze 128) i gothic 3 na najwyzszych ustawieniach tnie sie (ale grac sie da). Tylko gothic 3 mi sie na najwyzszych tnie zadna inna gierka sie nie tnie!!!Dla mnie grafika w G3 na najnizszych jest gorsza niz w gothiku 2 na maksymalnych SERIO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pozostalymi grami tez moze byc problem (szarpanie). Na Far Cry masz generalnie za slabego kompa (malo pamieci, wolny procesor, slaba karta). Wiecej RAMu z pewnoscia cos by pomoglo

A tu się z tobą nie zgodzę , miałem Celerona 2 i jakoś Far Cry mi dobrze szedł ( GeForce 2 MX) ,oczywiście bez wtysków i wodotrysków(czyt. na min. ustawieniach), Half-Life 2 bankowo ci nie pójdzie, a Prince z ostymi zacięciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...