Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Mam pytanie: w kompie mam Athlona 2000 XP+, 256 Mb RAM-u i GF 4 MX 440 z 64 Mb. Czy uda mi się zagrać w "Splinter Cell: Pandora Tomorrow" :?:

Na pudełku jest napisane, że GF4MX nie jest obsługiwany, ale demo z pociągiem Paryż-Nicea uruchomiło mi sie bez problemów. Ostatnio wypatrzyłem przecenę na "SC:PT" no i się napaliłem :) dlatego pytam.

EDIT: OK, dzieki. Trzeba będzie pomyśleć o jakimś upgradzie.

Jeżeli demo gry ci poszło, to pódzie ci też pełna wersja. Po to są w końcu wypuszczane dema, by przekonać się, jak na danej konfiguracji będzie działać pełna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli demo gry ci poszło, to pódzie ci też pełna wersja. Po to są w końcu wypuszczane dema, by przekonać się, jak na danej konfiguracji będzie działać pełna gra.

buehehehehe ok, to jak wyjaśnisz fakt, że mi raz działało a później już nie?

aha, w tym demie są dwie misje - jedna w pociągu, druga w wiosce w Indonezjii... jeżeli pierwsza w pierwszej shadery nie są używane tak gęsto, tak w drugiej widać je wszędzie... i dlatego ta druga misja na GF 4 MX nawet się nie uruchomi...

a takich misji jest w grze więcej - nie licz na to, że skoro demo ci zadziałało (byle jak ale zawsze) to zadziała też pełna wersja...

a o grze w multi na MX-ie możesz nawet nie marzyć... rozmycie dalekich obiektów na noktowizorze to normalka... :?

więc - upgrade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na oficjalnym forum SC było (za starych dobrych czasów, kiedy PT było jeszcze nowe ;) ) sporo tematów o tym...

sam miałem GF 4 MX więc interesowałem się tym - bo może będzie szansa, że pogram w PT na moim sprzęcie :D

i dowiedziałem się tyle - nie masz pewności, że ruszy, a jeśli ruszy to bedzie wyglądało ochydnie a komp będzie ledwo żył :?

więc zrezygnowałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja mam pytanie dosyć podobne: a mianowicie, czy mój sprzęt (PIII 1.2 GHz, 256 MB RAM, GF Ti4200, motherboard VIA VT82C694X, WinXP) jeszcze jest w stanie pociągnąć te najnowsze gierki (np. te wspomniane w 1-szym poście + Brothers in Arms, Moh:PA i SC: Chaos Theory)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z tymi poprzednimi grami, ale SC:CT pojdzie ci na pewno...

może nie na maksymalnych detalach... ale powinno działać w miare komfortowo :)

no, oczywiście mowie o trybach COOP i Single Player - SvM będzie chodziło jeszcze lepiej :D w koncu slabsza grafika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... skoro taki topic istnieje to ja mam pytanie:

1. The Elders Scrolls: Morrowind

2. Nosferatu

3. Counter-Strike: Coundition Zero

"Pójdą" na moim komputerku ??

P3 600 MHz

320 MB RAM

Nvidia Vanta LT 32MB

Mając na myśli "pójdą" pytam się czy w ogóle będzie można grać(nawet na minimalnych ustawieniach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... skoro taki topic istnieje to ja mam pytanie:

1. The Elders Scrolls: Morrowind

2. Nosferatu

3. Counter-Strike: Coundition Zero

"Pójdą" na moim komputerku ??

P3 600 MHz

320 MB RAM

Nvidia Vanta LT 32MB

Mając na myśli "pójdą" pytam się czy w ogóle będzie można grać(nawet na minimalnych ustawieniach)

Na powinno pójść CS:CZ, Morrowind... być może, ale chodzić strasznie (u mnie w min. details i 800x600 często skacze), a Nosferatu raczej nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Morrowindem bedziesz miec koszmarne problemy. Gra, jesli wogle odpali, bedzie Ci sie strasznie ciac. Dobrze ze masz duzo RAMu bo inaczej byloby z Toba krucho :wink: Mankamentem w Twoim przypadku jest karta graficzna, i to ja radze w pierwszej kolejnosci zmienic.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie 'czy pojdzie' , ale 'dlaczego nie chce isc?'

chodzi mi o MOHPA - gra dziala nie tyle skokowo co w zwolnionym tempie - taki 'bullet time' przez co granie nie ma wiekszego sensu. Dziwi mnie to bo moj komputer spelnia wymagania gry, a inne gry zainstalowane na kompie dzialaja bez zarzutu [NFSU 2 , G2 NK ]

konfig. mojego komputera

P4 1,7 GHz

GF FX 5600 256 MB DDR

768 DDR [512 Kingston + 256 no name]

nowe sterowniki do k. graf. , dx9.0c

konfig. gry

800x600 [75Hz]

piksel shader 2.0

tekstury i modele postaci na średnim poziomie

dzwiek - wysoki poziom

ps. probowalem juz na roznych konfiguracjach gry ,ale za wiele to nie pomoglo. nie wiem czy mam po prostu za slaby sprzet czy problem tkwi w sterownikach ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz XP to wyłącz Przywracanie systemu. Nie będzie komp robił kopii plików, przez co zyska na wydajności. Jak masz Symantec Norton Antivirus to podczas gry też radze go wyłączyć, bo zanim on wlezie do każdego pliku i go zeskanuje... Może to też być winna złośliwego oprogramowania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paladyn-Tony

Mam takie pytanie... Czy do WoWa trzeba mieć super szybki internet? O wymagania się niemartwię. Planuję zakup WoWa jak tylko będzie w mieście. Wracając do internetu... Wybrałem ten najwolniejszy :( no i co o tym sądzicie? Czy giera będzie skakała jak kangur?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje za wszystkiem odpowiedzi i za wasze zaangazowanie w temat. Jestem winien teraz odpowiedź czy poszły. Niniejszym to czynię:

Soldiers: Ludzie Honoru-nie miałem jej

Men of Valor-spoko

Xpand Rally-niestety nie (słaba grafa)

Manhunt- OCZYWIŚCIE

Half Life 2-w 1024:876, pewnie

DRIVER 3-grafa:(

FAR CRY- bezproblemowo

Prince of persja (część pierwsza i druga)- tylko WW

.

PS. dobrze by było przykleić ten temat to naprawde interesuje graczy co można stwierdzić po ilości otworzonego tematu!

O ile pamiętam, NIKT nie wyraził zgody na Twój powrót! Jesteś bezczelnym kmiotem i wylatujesz w trybie natychmiastowym! Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co powinienem zmienić w moim kompie tzn co jest w nim słabe ??

konfiguracja :

semphron 2300+

radeon 9600 128 mgb i 128 bit

512 ram 400 mgz

dysk 7200 obr 40 giga :?:

BMoze wiecej ramu?? Wiekszy dysk, w dalekiej przyszlosci grafike, ale na razie eradeonek pewnie starczy nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba naprawdę opłaca dać się, jako "przyklejony"

Teraz oczywyście mam pytanie: czy pójdą na:

Celeron 2.4 512RAM Radeon9200SE

takie gry:

:arrow: Codename Panzers

:arrow: Chronicles of Riddick

:arrow: SWAT 4

:arrow: Armie of Exigo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk--> SWAT 4 pojdzie Ci bez najmniejszego problemu nawet na wyzszych detalach (oczywiscie bez zaciachow). Co do Codename Panzers, gra takze pojdzie Ci spokojnie, moze w nie najwyszym poziomie uszczegolowienia, ale z pewnoscia bitwy beda przebiegaly plynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupie, i troche przedwczesne pytanko ale: czy ktos wie, czy na GeForce 4 MX pojdzie Stronghold 2 ?? Bardzo mi zalezy na tej gierce, a mimo amerykanskiej premiery nadal nie moge w necie sie doszukac wymagan. (demka tez nie ma :( )

Znalazlem wymagani strongholda 2 : procek 1 ghz, 256 mb ramu i uwaga GEFORCE 2 MX 32 mb!!!!!

Ale: na wilu forach da sie przeczytac ze jest ogromny blad w enginie: gra ma wycieki pamieci tzn. niezaleznie od ustawien w opcjach i konfigu twego kompa, wraz z biegiem gry gra bedzie ci robic slideshow, szczegolnie przy oblezeniach. Jesli to jest prawda, to mam nadzieje ze poprawia to do polskiej premiery, a jesli nie to znaczy, ze spartolono gre na ktore czekam od pol roku :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-b0y -> sprawdziłem demo SWAT 4 - ok na 800 x 600 i very high - bez zaciachów. Natomiast Codename Panzers bez cieni i AA a reszta na full też spoko. Do mojej listy chcę dołączyć jeszcze GTA: San Andreas (boję się zwłaszcza o kartę, bo u mnie ma 128mb, potrzebne ja 64mb na karcie, a jeszcze Khedron w CDA 04/05 napisał w tabelce, że R9200SE ma 64mb...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości mam zamiar zrobić trochę update'u - i mam pytanie, czy na nowym sprzęcie pogram w Far Cry'a (jeśli tak, to mniej więcej na jakim poziomie detali):

- Athlon 64 2800+

- Sapphire Radeon 9550 128-bit

- 512 MB DDRAM (może zdecyduję się na 768 MB...)

EDIT (do postu niżej): Gdybym miał kasę, to bym zmienił :P. Ale niestety - 250zł to maksimum, jakie mogę przeznaczyć na kartę graficzną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości mam zamiar zrobić trochę update'u - i mam pytanie, czy na nowym sprzęcie pogram w Far Cry'a (jeśli tak, to mniej więcej na jakim poziomie detali):

- Athlon 64 2800+

- Sapphire Radeon 9550 128-bit

- 512 MB DDRAM (może zdecyduję się na 768 MB...)

To ja bym zmienil karte na 6600 albo juz jak 9550 to XT od GeCuba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...