Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Oficjalne wymagania NFS Carbon to:

# System operacyjny: Windows 2000/XP

# Procesor: 1.4 GHz lub szybszy

# Pamięć RAM: 256 MB - minimalne, 512 MB - zalecane

# Przestrzeń na dysku twardym: 6 GB

# Napęd: DVD, min 8x

# Karta graficzna: minimum 64 MB (NVIDIA GeForce 3, ATI Radeon 8500 lub lepsza)

# Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

# DirectX 9.0c

Aczkolwiek nie zaznaczono, czy są one minimalne, czy zalecane... ale znając życie, to są wymagania minimalne :) Co nie zmianie faktu, że kumpel sobie pogra nawet i na trochę wyższych detalach... chyba 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta te "oficjalne wymagania" pewnie będą 2 lub 3 razy wyższe, bo coś nie wierzę, że na gf 3 pójdzie, jak oblivion mojemu kumlowi na gf 5500 nie chciał pójść a w wymaganiach na oficjalnej stronie piszą, że na gf 3 pójdzie. Jak w to można wierzyć, wyjdzie i w tedy się dowiemy jakie są prawdziwe wymagania. Jest to moje prywatne zdanie, nie zgadzacie się to nic z tego. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie OblIViona jest napisane:

Recommended:

* 3 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

* 1 GB System RAM

* ATI X800 series, NVIDIA GeForce 6800 series, or higher video card

Minimum System Requirements:

* Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-bit

* 512MB System RAM

* 2 Ghz Intel Pentium 4 or equivalent processor

* 128MB Direct3D compatible video card

* and DirectX 9.0 compatible driver;

* 8x DVD-ROM drive

* 4.6 GB free hard disk space

* DirectX 9.0c (included)

* DirectX 8.1 compatible sound card

* Keyboard, Mouse

Supported Video Card Chipsets:

* ATI X1900 series

* ATI X1800 series

* ATI X1600 series

* ATI X1300 series

* ATI X850 series

* ATI x800 series

* ATI x700 series

* ATI x600 series

* ATI Radeon 9800 series

* ATI Radeon 9700 series

* ATI Radeon 9600 series

* ATI Radeon 9500 series

* NVIDIA GeForce 7800 series

* NVIDIA GeForce 6800 series

* NVIDIA GeForce 6600 series

* NVIDIA GeForce 6200 series

* NVIDIA GeForce FX series

Nie ma tam nawet wzmianki of GF3.

Na GF3 można pograć, jak się ma modzik OLDblivion, który wyłącza większość efektów i shaderów.

A czy Carbon na prawdę ruszy na GF3... skoro oni tak twierdzą to pewnie tak, ale czy będzie się dało zobaczyć coś więcej z płynnością powyżej 20fps niż menu... śmiem wątpić. Ale poczekamy zobaczymy, w końcu w EA są zdolni ludzie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania systemowe:

procesor Pentium 4 2.0 GHz lub Athlon XP 2000+

512MB RAM

DVD-ROM

2.8 + 400MB HDD

karta dźwiękowa 16-bit kompatybilna z DirectX 9.0c

karta graficzna 3D 64MB kompatybilna z DirectX 9.0c (ATI Radeon 9700, 9800, X300, X550, X600, X700, X800, X850, Nvidia Geforce 3/Ti, 4/Ti, FX, seria 6 i 7)

Do gry przez internet wymane jest stałe łącze TCP/P, a w sieci LAN TCP/P- karta siecowa i najnowsze sterowniki.

Windows 2000/XP

To bedzie minimum....ale moze rwac i to bardzo. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie wresji demo danych gier i sprawdzcie jak dziala ^^'

Biorąc pod uwagę objętości współczesnych demek, nikt chyba nie ma zamiaru ściągać gigabajtów danych tylko po to żeby zobaczyć komunikat że gra nie zadzieła na jego sprzęcie. Lepiej zapytać kogoś, kto ma jakieś doświadczenia z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy "Enemy teritory: Quake wars" Pojdzie mi na takim sprzecie:

-Intel pentium 4 2,4gh

-512 RAM

-Sapphire x1600pro 512mb

Prosze o szybką odpowiedz!!

Może się dusić.

W nowszych grach 1gb ramu to minimum, a powoli wkraczamy w strefę, w której dwa giga to wcale nie dużo :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaello - minimalne wymagania Prince of Persia: Warrior Within z oficjalnej strony:

Supported OS: Win98SE/2000/XP

Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon™ 1 GHz

RAM: 256 MB

Video Card: DirectX® 9-compliant graphics card (see supported list*)

Sound Card: DirectX® 8-compliant sound card

DirectX Version: 9.0c (included on disc)

CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM

Hard Drive Space: 2Gigs

*Supported Video Cards at Time of Release

NVIDIA® GeForce™ 3/4/FX series (including 4MX)

ATI® Radeon™ 7500/8500/9000 families or newer

czyli o ile procesor pewnie by jakos przemeczylo (ale by klatkowalo w czasie walk czy dynamiczniejszych akcji, a starcia z Dahaka to zapewne bylby pokaz slajdow), o tyle karty juz nie przetrawi (chociaz mozna sprobowac, mi GTA 3, dzialalo calkiem znosnie na karcie teoretycznie bedacej ponizej minimalnych wymagan). Najlepiej by bylo gdybys zaopatrzyl sie w jakies demko. Ale mimo wszystko szanse na zadzialanie sa niestety minimalne, a nawet jesli to raczej nastawiaj sie na pokaz slajdow niz na w miare komfortowa gre.

Co do nowszych gier... hmmm... promowane nowosci na pewno odpadaja, aczkolwiek pozostaje jeszcze awangarda i nieliczne gry z gatunkow takich jak turowe strategie, dwuwymiarowe bijatyki (seria Guilty Gear), niektore cRPG, przygodowki, pewnie takze dwuwymiarowe platformowki i gry logiczne, aczkolwiek i te gry sa juz na granicy (jesli nie za) mimo wszystko jesli poszukasz to moze cos znajdziesz. Pozostaja jeszcze gry freeware (taki White Chamber raczej nie posiada wielkich wymagan, a jest bardzo grywalny). Jakby nie bylo na cuda sie nie nastawiaj raczej...

w nowsze ?? <lol> <hahaha>

w ŻADNE !!

komus by sie chyba przydala randka z moderatorem.

ja rozumiem, ze czasami nie sposob byc milym (sam nie mam cierpliwosci dla pewnego rodzaju ludzi i gdy przekrocza granice to robie sie niemily), ale rafaello kulturalnie i spokojnie zadal pytanie, ktore o ile mi wiadomo nie urazalo niczyjej godnosci, wiec nie widze powodu, dla ktorego zachowales sie jak totalny prostak, poza tym jednym konkretnym. A twoja odpowiedz nie dosc, ze jest chamska, to jeszcze nie wnoszaca nic do tematu. Na drugi raz prosze sie zastanowic nad trescia postu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do pewnej gry:

Aliens vs Predator 1 lub AvP Gold

czy ta gra (któraś z versji) odpaliła by na mym kompie:

Sempron 3000+ 1.8Ghz

1GB RAM

karta GF 6100 256MB

Win XP Service Pack2

Slyszalem ze niektorym to chodzilo pod XP na luzaka

a innym obraz sie rozmazywal i wogule komplikacje byly jakies...

prosze o szybka odp. thx z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim kompie 800 mhz 256 ram igeforce 2 mx 64mb pójdzie PoP:WW i wogule w jakie nowsze gry moge sobie pograc ?

O ile mnie pamięc nie myli to na GF 2 z 64 MB nie pójdzie bo trzeba mieć Pixel Shader 1.1 .

Prince WW chodzi na GeForce 2 MX 64 MB sprawdzne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie czy gra Prince of persia warrior within poszła by na moim kompie AMD Sempron 2800+ (2000 Mhz) karta graficzna Geforce 2mx 64 MB 512 ram. Odrazu mówie że gra Prince of persia dwa trony chodzila mi na srednich detalach plynniutko.Bo wacham sie czy kupowac niektórzy mówili ze pop ww ma wieksze wymagania niz pop t2t ale sprawdzalem w necie to pisze 1000 mhz lub 900 mhz. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...