Skocz do zawartości

Czy pójdą?


Gość dziad5

Polecane posty

czy na nowym sprzęcie pogram w Far Cry'a

Na bank.

Sądze, że w 800x600 wszystko na HIGH

Natomiast w Half-Life2 (jeśli Cie to interesuje :P) na podobnym configu można grac komfortowo w 1024x768 w HIGH wszystko

Nie można już włączyć Anizo bo fps-y spadają poniżej 30, ale bez gra jest rownie piękna.

Karty do H-L2 rodziałka 800x600

Karty do H-L2 rodziałka 1024x768

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmmm.... ja mam kolejne pytania. Mianowicie "czy pójdą"?

- Project IGI 2(tak, aby w ogóle dało się pograć, nie zależy mi na grafie :wink: )

- Tactical Operations(Ops)

- C&C Renegade(na tej grze mi NAJBARDZIEJ zależy...)

Moja konfiguracja:

PIII 600 MHZ

320 RAM

Nvidia Vanta LT 32MB bez T&L(ważne!)

PS: Może Zbanowany ma rację: temat powinno się przykleić - w gruncie rzeczy bardzo przydatny i potrzebny....

PS2:

O ile pamiętam, NIKT nie wyraził zgody na Twój powrót! Jesteś bezczelnym kmiotem i wylatujesz w trybie natychmiastowym! Colidor.

Rety, nie wiem za co ten koleś wyleciał(i lepiej nie chce wiedzieć), ale nieźle Colidora wkurzył(aż doszło do wyzwysk :D ) , ach nie chciałbym być w jego skórze :?

Koles mysli ze jest sprytny, my go zbanujemy, a on zalozy sobie inne konto i tak w kolko. To bylo kolejne ( trzecie ) wcielenie jednego ze zbanowanych uzytkownikow i Coliego lekko to zdenerwowalo, bo widac ze koles nie rozumie, ze nie chcemy go na forum ani pod starym, ani pod zadnym innym nickiem - RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dla Adaxa:

Na tej maszynce na 200% nie bedzie grywalny IGI2.Ja mam C633,256MB RAm,gf2 mx400 64 Mb i nie da sie grac tak aby miec z tego przyjemnosc :(

Co od C&C:renegade... Jesli zakupisz w Empiku i nie bedzie chodzic dobrze to sie nie obrusza ze zwracasz towar.Musisz miec paragon i najpierw pogadac z kims z dzialu gier i sie dopytac. Ale sadze ze mozesz zaryzykowac.

Dla Dartha :

Mozesz na pewno zapomniec o SW: Battlefront.Na reszte tez raczej bym sie nie porywal... (choc moze CS:CZ bedzie grywalny?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej maszynce na 200% nie bedzie grywalny IGI2.

Na 200% to bym nie powiedział. Jeśli chodzi o Twoj config- kup se takiego celerona +2000mhz, a powinno pójść. GeForce 2 może i nie zapewni optymalnej grafiki, ale na minimalnych powinno śmigac aż miło. Sam grałem w IGI 2 na identycznej karcie i nie mialem żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No, rzeczywiście przydałoby się ten temat przykleić...

Ja mam nieco inny porblem: pamiętam, że przed premierą Sims 2 EA zamieściło w Necie taki fajny programik, który pobierał dane z naszego kompa i dzięki temu pokazywał pasek, który był wskaźnikiem wydajności naszego kompa w grze (można było wybrać, w jakiej). Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy, ani adresu. Może ktoś wie/pamięta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Sands of Time i Warrior Within nie działają na GF MX 440. Te gry tej karty nie obsługują.

Hmmm... polemizowałbym, bo ja bez problemu odaliłem PoP:SoT na GF MX 440. Wtedy tylko taką karte miałem i chodziło jak złoto. A co do PoP:WW to się zgadza, że nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Czy Total Overdose pójdzie na: Athlon xp 1600+, 256RAM, GF4 mx 420 (właściwie, to wszystko spełnia wymagania gry, tylko chodzi mi głównie o tego MX-a, czy czsem Total Overdose nie potrzebuje pixel shaderów, albo najzwyczajnie w świecie nie obsługuje mojej felernej karty)?

Pójdzie i to płynnie.Sam mam mx 440 i nie sprawia żadnych problemów.(o ile jeszcze cię to interesuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do PoP:WW to się zgadza, że nie pójdzie.

Tutaj ta sprawa też nie wygląda tak jasno... Demo chodziło mi na GF 4 MX, pełna może też by chodziła, ale wtedy już miałem lepszą kartę...

Jedynym wyjściem z sytuacji jest sprawdzenie przez kogoś z tą kartą tej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Sands of Time i Warrior Within nie działają na GF MX 440. Te gry tej karty nie obsługują.

Hmmm... polemizowałbym, bo ja bez problemu odaliłem PoP:SoT na GF MX 440. Wtedy tylko taką karte miałem i chodziło jak złoto. A co do PoP:WW to się zgadza, że nie pójdzie.

Znowu u mojej dziewczyny na gf4 440 duronie 750 PoP-SOT w ogóle się nie uruchamia. Podejżewam że SOT obłsuguje już w standardzie shadery i nie pozwala się uruchomić.

ps. Chciałem uruchomiać demo tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czasach POP Sands of Time miałem już GF FX, ale np. brat na swoim mxie tej gry nie mógł odpalić; ale w Warrior Within grał już bez problemu - też na GF4 MX 440. poza tym w read me pierwszej części Prince'a wyraźnie jest napisane, że nie obsługuje MXów, ale już w read me do POP2 takiego wpisu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie żaden z nowych PoP'ów nie powinien działać na GF 4 MX, u mojego kumpla na GF 4 MX Sands of time nie ruszył, dopiero Radek 9600 pozwolił na odpalenie gierki.

Z kolei Warrior Within u innego kumpla ruszył na GF 2 MX 400 bez najmniejszych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Celeron 2,8mhz? Chyba Ghz 8). A pozatym to w najwyższych detalach, z antyaliasingiem nie pójdą Ci te gry. Sam grałem w Far Cry i GTA SA - i miałem niemały problemy związany z szybkim chodzeniem gry, gdy dałem na najwyższe detale. Więc odradzam Ci grać na takich ustawieniach - bo to będzie masakara, nie gra. Jakbyś miał z 1GB Ramu - to napewno byłoby lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...